naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 19:58   #1
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Thumbs up

naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!


Witajcie, czy zauważyłyście taką rzecz, że rzaaaadko który producent obuwia robi buty, które maja miękko wyściełana podeszwę? Ja dzis usłyszałam od pani w sklepie, że takie buty nazywają się profilowane i można je dostać tylko w specjalistycznych sklepach
Wkurzyłam się niemiłosiernie. DLaczego za naprawdę wygodne buty musze płacić jak za woły, po 500 zł, albo chodzić w brzydkich, ortopedycznych kłapciuchach?? Lubię eleganckie, modne, dobrze uszyte buty, wykonane z dobrego materiału. nosze rozmiar 39, a więc normalny, z tym, że mam dość szeroka stopę. Moje palce są już powykręcane i bardzo zniekształcone przez niewygodne buty. Dziś powiedziałam: DOŚĆ!!! Nie zgadzam się!!!
I okazało się, że są takie buty!!!!!!!!!!
Buty produkowane przez niemiecką firmę ARA są:
- piękne
- modne
- eleganckie
- mają bardzo dużą rozmiarówkę (kobiece nawet do 43 nr!!)
- ale przede wszystkim: MEGA WYGODNE!!!!!!!!!
Nie podam linku do strony, żeby nie byc posądzoną o reklamę ale łatwo je znajdziecie w googlach
Za kilka dni idę nabyć swoją wymarzoną, dziś oblukaną parę. Opiszę wrażenia. Ale już dziś, po przymierzeniu butów wiem, że będą błogie
Dodam, że buty nie należą do najtańszych, ale też nie sa najdroższe (ceny porównywalne z Gino Rossi czy Ryłko, a komfort noszenia - NIEPORÓWNYWALNY).
Post powstał żeby pomóc osobom, które maja problem z doborem obuwia. Nie jest to absolutnie żadna forma reklamy i proszę go tak nie traktować.

Gdyby ktoś jeszcze wiedział, jaka firma robi wygodne i ŁADNE!! buty, a nie gnioty, jak 99% obecnych na rynku, będę wdzięczna za informację!
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:39   #2
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

edit: doczytałam
zaraz sobie obejze te duze rozmiary
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:51   #3
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Z nieba mi spadła ta Twoja porada
Mnie wszystkie buty obcierają nawet te z jednym paskiem , zimowe itd!!!!
Na pewno sobie zobaczę ich ofertę
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:51   #4
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Z ciekawości poszperałam w necie i znalazłam ofertę tej firmy. I aż mi się wierzyć nie chce, że to nie jest reklama. Wybór butów bardzo marny, buty wyglądają strasznie, o gustach się nie dyskutuje ale modne nie są. I dziwi mnie, że o tej porze roku chcesz kupić buty, które nadają się tylko na lato, ewentualnie wiosnę. Nie wiem czym się tu zachwycać.

Znalazłam tylko jedną firmę o tej nazwie sprzedającą buty, jeśli jednak mówimy o innej firmie to przepraszam. Ja znalazłam 'to':
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ara-e1.jpg (34,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ara-m2.jpg (37,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ara-e3.jpg (33,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ara-m4.jpg (37,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenny2.jpg (37,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenny7.jpg (28,6 KB, 81 załadowań)
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:00   #5
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

A mnie sie jednak wydaje ze to taka ukryta reklama
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:03   #6
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Jedyne 2 pary butów, które można podciągnąć pod 'ładne' to te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenny55.jpg (29,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ara-e44.jpg (29,5 KB, 102 załadowań)
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:06   #7
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

oleczka - mi również.. na dodatek tak sie zapierasz,ze to nie reklama,ze aż budzi to podejrzenia,tym bardziej,ze jak to napisała macyrose,firma ma strasznie kiepski wybór i ich buty wyglądaja po prostu fatalnie...według mnie.. ale co kto lubi..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 22:25   #8
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Z ciekawości poszperałam w necie i znalazłam ofertę tej firmy. I aż mi się wierzyć nie chce, że to nie jest reklama. Wybór butów bardzo marny, buty wyglądają strasznie, o gustach się nie dyskutuje ale modne nie są. I dziwi mnie, że o tej porze roku chcesz kupić buty, które nadają się tylko na lato, ewentualnie wiosnę. Nie wiem czym się tu zachwycać.
A myślcie sobie co chcecie, kobiety
Mówię o butach tej firmy polska.ara-shoes.com/index.php
I zgadzam się, że na stronie maja nawet nie tyle brzydkie buty (niektóre mi sie podobają), co nieporównywalnie mniejszy wybór, niz w sklepie firmowym, w którym dzisiaj byłam.
Jeśli wątek zostanie usunięty będę miała nauczkę, żeby nie zawsze warto się dzielić. Przykre.
PS. Nie ZAPIERAM się, że to nie reklama, tylko informuję, bo jestem na Wizażu od 3 lat i wiem, że jakiekolwiek podejrzenie o nią kończy się usunięciem wątku.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-22 o 08:19 Powód: Link.
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:39   #9
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Mówimy o tej samej firmie.

Pamiętaj jednak, że sama zaproponowałaś nam odszukanie tej strony w necie i sprawdzenie oferty, co zrobiłam, mając czyste intencję. I na podstawie tego co zobaczyłam nie rozumiem czym mam się zachwycać.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:48   #10
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Mówimy o tej samej firmie.

Pamiętaj jednak, że sama zaproponowałaś nam odszukanie tej strony w necie i sprawdzenie oferty, co zrobiłam, mając czyste intencję. I na podstawie tego co zobaczyłam nie rozumiem czym mam się zachwycać.

A czy ja się komuś każę zachwycać? Napisałam, że maja piękne buty, i to jest moje zdanie, wyrobione na podstawie wizyty w sklepie. Ze strony mozna wziac adres i udac sie do sklepu, jak ktos bedzie mial ochote, albo mozna ja zamknac i tyle.
Nie muszą Ci sie podobać, nie musisz kupować, nic nie musisz
Zdenerwowalo mnie nie tyle Wasze zdanie nt butow (bo w sumie, co mi do tego, o gustach....), co natychmiastowe podejrzenie o reklame. Bo zanim wyda sie na kogos wyrok, wypadaloby zadac sobie troche trudu i sprawdzic, kim jest piszaca osoba. Postow moich na Wizazu nie brakuje i jakos nigdy zaden z nich nie byl zadna reklama.
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:52   #11
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Nikt nie wydaje wyroków. Ty oceniłaś buty na podstawie wizyty w sklepie, ja na podstawie stronki, którą zaproponowałaś, to wszystko. Jeśli faktycznie znalazłaś tam fajne buty to bardzo dobrze. Zdziwił mnie jedynie kontrast między stronką a tytułem wątku. Pełen zachwytów post, emotka z rozdziawioną buzią i te buty powyżej - mi to nie gra.

Edytowane przez MacyRose
Czas edycji: 2008-09-30 o 22:58 Powód: dopisek
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 23:00   #12
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Ale zrozum, mnie nie interesuje czyjaś opinia na temat tych butów, co mi do tego! Mnie denerwuje natychmiastowe podejrzenie o reklame, czerpanie zysku i generalnie, Wielki Spisek!
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:07   #13
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

A czy sama go nie sprowokowałaś pisząc w taki a nie inny sposób o tej konkretnej stronce? Zakładam, że ją wcześniej widziałaś.
Rozejm?
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:08   #14
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

edynko , jeszcze chyba takie wygodniejsze butki dla bardziej wymagających stóp robi firma Caprice. Tylko ceny mi się nie podobaja wcale a wcale.
A propo's pseudoreklamy - przecież wszystkie Wizażanki często wymieniają nazwy firm - to też jest reklama ? Chyba nie
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:13   #15
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
A czy sama go nie sprowokowałaś pisząc w taki a nie inny sposób o tej konkretnej stronce? Zakładam, że ją wcześniej widziałaś.
Rozejm?

A jakbym napisala w taki sposob o innej stronce? I buty bylyby wg Ciebie piękne? To juz nie byłaby reklama, tak?:P
Rozejm! I koniec tematu, bo jak się naprawdę zdenerwuję... :P

Idiaminko - nie wiedziałam, dziękuję. Już szukam ich w necie
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:19   #16
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Myśmy się chyba źle zrozumiały, bo mi nie chodziło o to, że padła nazwa firmy. Dziwny wydał mi się ten kontrast.
Niepotrzebnie robimy offtopa, bo wątek o wygodnych butach może być przydatny.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:32   #17
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Zgadzam się, wracając do ogólnego tematu wygodnych butów - nie wiem, czy z moimi stopami jest nie tak, czy ja mam jakieś specjalne wymagania...? Chyba nie? Stopy mam zwyczajne, rozmiar, jak pisałam, normalny, a każde - z naciskiem na KAŻDE - buty mnie uwierają. I to nie w początkowej fazie noszenia, co byłoby normalne (choć pisząc to zgrzytam zębami), ale przez cały czas. I wiem, że takich osób jest więcej, dużo więcej. Więc co się stało z wygodnymi butami? Gdzie one są?? I dlaczego producenci robia ten szajs, który robią? Pytania oczywiście sa retoryczne... Jednakowoż fajnie byłoby poznać na nie odpowiedź.
Tymczasem - dobranoc.
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:39   #18
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Bo buty nie są produkowane do chodzenia, tylko na sprzedaż.
Dobrej nocy.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:44   #19
Anusia1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Znacie jeszcze jakieś firmy produkujące wygodne buty?
Anusia1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 16:13   #20
Jokane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Mierzyłam dziś sandały na obcasie Marco Tozzi, gdyż tą firmę poleciła mi koleżanka.A,że mam "wymagające" stopy i ciągle coś im w obuwiu nie pasuje-postanowiłam zaryzykować. I...jestem w szoku,że podeszwa może być taka miękka.Nie jest to może super modny fason...ale -coś za coś-"babciowate "też nie są .Niestety cena jest dość wysoka-bo to prawie 300 zł.....więc jeszcze nie kupiłam i myślę.Ara też miewa takie wygodne, mięciutkie podeszwy. Szukałam nawet w necie butów obu firm-niestety tych modeli które mierzyłam nie ma.
Jokane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:51   #21
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Odświeżam wątek. Poszukuję wygodnych i ładnych butów, w których wytrzymam na weselu. Jest wyzwanie.

Parę lat temu kupiłam buty włoskiej firmy Manas i są rewelacyjne, sandałki na paseczki, całe skórzane, włącznie z podeszwą (co akurat tu nie jest plusem, bo to raczej buty na dywan, a nie na szaleństwa na parkiecie - podeszwa się ściera). Kosztowały prawie 500 zł, ale NIGDY w nich nie miałam otarć, bąbli, ran czy czegokolwiek. Buty idealne. Szukam teraz czegoś podobnego, tylko bardzej krytego, na jesień. Tej firmy nie mogę teraz znaleźć w realu, dlatego pytam o inne. Co polecacie?
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 13:26   #22
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Dołączam się do wątku, mam wymagające stopy, chce kupic botki,myslalam o firmie Caprice, ale jak wspomniała wyżej jedna z wizażanek koszt jest niemaly ok300-400zl. Moze zna ktos tansza alternatywe
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:11   #23
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku, mam wymagające stopy, chce kupic botki,myslalam o firmie Caprice, ale jak wspomniała wyżej jedna z wizażanek koszt jest niemaly ok300-400zl. Moze zna ktos tansza alternatywe
Fason butów Caprice jest trochę babciowy... ale fakt, są wygodne.

W związku z weselem, o którym piszę dwa posty wyżej, trochę się naszukałam i oto efekt poszukiwań wygodnych i ładnych butów:
- Alexio Giorgio (200 zł), Nadarzyn: CH Maximus (kupiłam dwie pary balerinek, więc na wesele się nie nadają. Cała ja - szukam czegoś, a wychodzę ze sklepu z czymś zupełnie innym)
- Nina Basco (300-400 zł) Warszawa: CH Land i Galeria Ursynów (kupiłam jedne baleriny (oszalałam chyba), ale wszystkie na obcasach miały otwarty palec, a ja chciałam zamknięty. Są dobrze wyprofilowane i stabilne)
- Buffalo London - te w końcu kupiłam znalazłam w Złotych Tarasach w sklepie Gortz17, ale była właśnie jego likwidacja, więc zamiast 379 zapłaciłam 179.

Edytowane przez AnnBlus
Czas edycji: 2012-10-17 o 09:01
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:18   #24
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Jeśli chodzi o wygodne I ŁADNE to ja jestem zachwycona firmą Clarks Mają takie fajne poduszeczki pod palcami i są mega wygodne. Ceny są jak dla mnie zaporowe (takie jak innych firm w wątku ) ale z tego co widuję właściwie większość kolekcji i rozmiarów zostaje przeceniona (w zeszłym roku upolowałam zimowe (ładne!! ) już w styczniu, także warto sprawdzać ). Niektóre modele są hmm...dziwne , ale jest też kolekcja z normalnie wyglądającymi - (coś jak marisha, vagabond - jeśli kojarzycie) ot takie "modne" w tym sezonie fasony.

PS. Mam nadzieję że nie zostanę posądzona o kryptoreklamę
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:06   #25
feltlicious
Przyczajenie
 
Avatar feltlicious
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Kochane, odradzam buty marki CAPRICE!!

Fleki po trzech miesiącach - zdarte, i oczywiście nie do wymiany (sic!)
Nie ma możliwości wymiany fleków w tych butach. Po zużyciu fleków buty są do wyrzucenia!

Na moją prośbę mailową (firma nie podaje numeru telefonu, ciekawe dlaczego?) o jakąkolwiek pomoc, bo buty kosztowały ponad 450 złotych, dostałam odpowiedź: "niestety nie przyjmujemy reklamacji od klientów indywidualnych, natomiast jeśli chcą panie zgłościć wystąpienie wady do sklepu, który właściwie już nie istnieje należy udać się do sądu konsumenckiego, w którym zostaną Paniom udzielone informacje dotyczące sklepu oraz kontakt do niego. Nadmieniam także, że fleki nie podlegają reklamacji i są cześcią obuwia niewymienną, gdyż ich uszkodzenie jest wynikiem naturalnego zużycia, dlatego też wniosek reklaamcyjny może zostać oddalony lub reklamacja nie będzie przyjęta. "

Czyli masz kliencie chłam i bujaj się sam. Nie kupujcie. Są na prawdę wygodne, ale to jednorazówki już z założenia. Jaka inna firma nie uznaje reklamacji?
feltlicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 16:41   #26
queerkate
Raczkowanie
 
Avatar queerkate
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Varsovassa
Wiadomości: 64
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

też ostatnio zbuntowałam sie przeciw niewygodnym, sztucznym butom w których albo jest twardo, albo cos obciera, albo noga "pływa"latem. W sumie zaczęło sie od męża, który kupił mi na jakiejś wyprzedaży markowe sportowe buty - okazało sie ze zwykłe adidasy z CCC czy deichmanna ktore uwazłam za wygodne wcale nie są wygodne potem doszły skórzane sandałki z mięciutko wysciełaną podeszwą, a nie cienką i twardą - są super...
fajne i wygodne buty mozna kupic w Warszawie na ursynowie w pewnej sieci sklepów (chyba nie podam nazwy bo ja tez oberwe za reklame) - normalne ceny sa dosc wysokie, ale zawsze kupuje tam na wyprzedaży. Przykładowo - skórkowe japonki dla mnie 40 zl, dla męza 30, moje kozaki wspomnianej w wątku marki caprice 230 (zamiast niemal 400), jego "adidasy na futrze" 150...Na wyprzedzy mozna spokojnie kupic markowe wygodne i dobre jakosciowo buty za przyzwoita kase - czy klasyczne kozaki czy np cieplutkie goretexowe sniegowce
queerkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 00:14   #27
antygona
Raczkowanie
 
Avatar antygona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do antygona
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Ja mam wrazenie, że w moim przypadku słowo ładne i wygodne w określeniu do butów nie istnieje...
Miałam jedną parę Caprice, baleriny, na początku obtarły mnie tak, że płakałam z bólu a potem okazały się mega wygodne, tylko się już poniszczyły a od pewnego czasu nic mi się u nich nie podoba...
Miałam jedna parę z Prima Mody - szalenie wygodne i lekkie, ale tak nietrwałe, że wyrzuciłam 500zł w błoto, a reklamacja nie została przyjęta (zdecydowanie nie polecam)
Mam trampki z Conversa, calkiem niezłe, ale to obuwie sportowe, się nie liczy...
Marzę o pięknych, wygodnych szpilkach. Póki co wszystkie pary, które posiadam - wytrzymuję w nich dość krótko, potem cierpię...
Czekam na jakies objawienie...
__________________
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni...



http://www.antygona82.blog.pl
antygona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:20   #28
queerkate
Raczkowanie
 
Avatar queerkate
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Varsovassa
Wiadomości: 64
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

no to jak szpiliki, to jest kilka mozliwości (mnie też nawet rozchodzone umieją obetrzeć do krwi)
1. spróbuj materiału innego niż tradycyjna skóra, mam np. z materiału a la zamsz i są miekkie jak bamboszki (juz nie mowie o satynie bo to tlyko na lato)
2. zwroc uwage na obcas, zle ustawiony czy zbyt wysoki sprawia ze chodzi sie inaczej i przez to wszystko obciera (sprawdzone - ja np. moge max 8 cm, wyzszy sprawia ze ide jak pokraka, chyba ze z platforma)
3. jak kupujesz skorzane, nie rozchadzaj na nodze tylko rozbij na kopytku szewskim. ewentualnie rozchadzaj w domu, byle nie od razu wyjść
4. mierz w sklepie dłuuuugo i miej w nosie ze sie ktos gapi, wszystkie buty sa wygodne przez minute
5. moze poszukaj producenta butów lokalnie, chocby tam gdzie robia slubne, zwykle chetnie wykonuja na miare buciki dopasowane do nózki
queerkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 09:08   #29
editt1277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Witajcie, czy zauważyłyście taką rzecz, że rzaaaadko który producent obuwia robi buty, które maja miękko wyściełana podeszwę? Ja dzis usłyszałam od pani w sklepie, że takie buty nazywają się profilowane i można je dostać tylko w specjalistycznych sklepach
Wkurzyłam się niemiłosiernie. DLaczego za naprawdę wygodne buty musze płacić jak za woły, po 500 zł, albo chodzić w brzydkich, ortopedycznych kłapciuchach?? Lubię eleganckie, modne, dobrze uszyte buty, wykonane z dobrego materiału. nosze rozmiar 39, a więc normalny, z tym, że mam dość szeroka stopę. Moje palce są już powykręcane i bardzo zniekształcone przez niewygodne buty. Dziś powiedziałam: DOŚĆ!!! Nie zgadzam się!!!
I okazało się, że są takie buty!!!!!!!!!!
Buty produkowane przez niemiecką firmę ARA są:
- piękne
- modne
- eleganckie
- mają bardzo dużą rozmiarówkę (kobiece nawet do 43 nr!!)
- ale przede wszystkim: MEGA WYGODNE!!!!!!!!!
Nie podam linku do strony, żeby nie byc posądzoną o reklamę ale łatwo je znajdziecie w googlach
Za kilka dni idę nabyć swoją wymarzoną, dziś oblukaną parę. Opiszę wrażenia. Ale już dziś, po przymierzeniu butów wiem, że będą błogie
Dodam, że buty nie należą do najtańszych, ale też nie sa najdroższe (ceny porównywalne z Gino Rossi czy Ryłko, a komfort noszenia - NIEPORÓWNYWALNY).
Post powstał żeby pomóc osobom, które maja problem z doborem obuwia. Nie jest to absolutnie żadna forma reklamy i proszę go tak nie traktować.

Gdyby ktoś jeszcze wiedział, jaka firma robi wygodne i ŁADNE!! buty, a nie gnioty, jak 99% obecnych na rynku, będę wdzięczna za informację!
Witam
To prawda buty ara są przepiękne i przede wszystkim mają tęgość G i mają połówki odkryłam je teraz podczas pobytu w Niemczach polecam, kupiłam sobie na ślub przepiękne czarne leża idealnie.W Polsce nie mam szans na balerinki i inne mam wysokie podbicie i szeroką stopę.A tu proszę wszystko idealnie leży
editt1277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 09:54   #30
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Mi jeszcze pasują niektóre modele Nine West i Melissy. I kilka ważnych uwag:
- Jeśli już w sklepie czujecie, że coś jest nie tak - nie kupujcie. Potem będzie tylko gorzej.
- Do butów, które ocierają pięty, polecam silikonowe zapiętki, do kupienia w Rossmanie.
- Zamsz, nubuk zawsze jest wygodniejszy niż skóra lakierowana.
- Do sandałków na paseczki polecam wcześniej posmarować newralgiczne miejsca sztyftem Compeed (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-johnson.html). U mnie działa
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:03:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.