samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 08:47   #1
patiwwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 43

samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac


witam, potrzebuję porady nt opalania. Zastanawiam się która metoda będzie lepsza, regularne stosowanie samoopalacza czy regularne wizyty na opalaniu natryskowym? chodzi mi o stały efekt delikatnej opalenizny (nie muszę byc mulatką najlepiej całe lato

czy opalanie natryskowe to tak naprawdę zwykły samoopalacz, tylko z inną metodą aplikacji?

czy samoopalacz lepszej firmy (typu lancome czy dior) zagwarantuje ładny efekt?

z góry dziękuję za Wasze opinie!
pozdrawiam słonecznie!!!
patiwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:03   #2
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac

Cytat:
Napisane przez patiwwa Pokaż wiadomość
witam, potrzebuję porady nt opalania. Zastanawiam się która metoda będzie lepsza, regularne stosowanie samoopalacza czy regularne wizyty na opalaniu natryskowym? chodzi mi o stały efekt delikatnej opalenizny (nie muszę byc mulatką najlepiej całe lato

czy opalanie natryskowe to tak naprawdę zwykły samoopalacz, tylko z inną metodą aplikacji?

czy samoopalacz lepszej firmy (typu lancome czy dior) zagwarantuje ładny efekt?

z góry dziękuję za Wasze opinie!
pozdrawiam słonecznie!!!
Nie wiem jak jest teraz, ale jak byłam na opalaniu natryskowym ok. 3 lata temu, to wyszłam z niego tak intensywnie opalona, że aż mi głupio było :P do tego odcień lekko pomarańczowy, tragedia! jeżeli chcesz uzyskać efekt delikatnej opalenizny, to ja bym Ci polecała balsam brązujący, który stopniowo nadaje lekką opaleniznę. Możesz więc spokojnie zapanować nad intensywnością. Ja aktualnie używam balsamu brązującego z Lirene, na szczęscie nie zostawia pomarańczowej ani żółtej poświaty
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:44   #3
marina_30
Przyczajenie
 
Avatar marina_30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac

ja też wybrałabym krem brązujący, a do tego.... marchewkę albo soki marchewkowe. naprawdę wpływa na poprawę kolorytu skóry, fakt nie od razu i na pewno nie da efektu opalenizny, ale na pewno pomoże podtrzymać delikatną opaleniznę.
__________________
Wypita czara goryczy często idzie na zdrowie.
marina_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:58   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac

Też bym postawiła na balsam brązujący. Balsam delikatnie cię "opali" i będziesz mogła sama dozować sobie brąz. Poza tym wychodzi znacznie taniej smarować się samej niż opalanie natryskowe, które ciągle w Polsce jest dość drogie.
Na szczęście są teraz balsamy brązujące o bardzo przyjemnych zapachach czekolady lub orzechów, także to sama przyjemność. A opalanie natryskowe to jest tak jak mówisz - samoopalacz ale nakładany w inny sposób. I podobno mniej śmierdzi jak taki typowy.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 00:42   #5
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac

Byłam dwukrotnie na opalaniu natryskowym.
Po raz pierwszy sądziłam, że został on źle wykonany. Dlatego zdecydowałam się na drugie podejście. Wyglądałam jak marchewka, skóra śmierdziała niemiłosiernie. Plamił ubrania i pozostawiał smugi. Dopiero na 3 dzień wyglądałam jakbym wróciła z wakacji z Chorwacji. Tylko niestety taki efekt utrzymuje się zaledwie przez 2 do 3 dni, a cena zabiegu to około 100 zł. W czwartym schodziły ze mnie płaty opalacza i nawet po pillingu pozostawały paskudne plamy, a pozostała część ciała wyglądała jakbym nie myła się od kilku tygodni.

Jedyny samoopalacz (wypróbowałam prawie wszystkie dostępne w Rossmannie), który naprawdę nadaje skórze piękny, naturalny kolor opalenizny, bez plam, łuszczenia i przykrego zapachu to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20896
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 08:35   #6
emisia8
Emilia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: samoopalacz vs. opalanie natryskowe co wybrac

Za jedna sesję opalania natryskowego (która starczy na tydzień), możesz kupić bardzo dobry samoopalacz, który starczy Ci na kilka miesięcy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama/
emisia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.