Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 12:37   #301
karolinajot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

liquid control warto sobie przetestować w eveline. Ten podkład ma dobre krycie, ale jednocześnie bardzo lekką konsystencję, u mnie się sprawdził.
karolinajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 09:59   #302
Mia_Kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Podkłady, kremy koloryzujace w tonacji różu?

Mam b. jasną cerę, na której większość podkładów odznacza się na żółto. Na co dzień używam kosmetyków Clinique w najjaśniejszych odcieniach, które sprawdzają się tylko w zimie, w lecie kombinuję z mieszaniem odcieni, co jest niewygodne.
Które dobre firmy mają kosmetyki w odcieniach różowych? Na paletach na stronach firm nie można polegać, a na poszukiwania w realu nie bardzo mam czas.
Mia_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:20   #303
Asialasia
Przyczajenie
 
Avatar Asialasia
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: Podkłady, kremy koloryzujace w tonacji różu?

Wg mnie max facotr ze swoimi podkładami wpada w róż, ja mam jasną cerę, ale chłodny odcień, kiedyś kupiłam najjaśniejszy podkład z Lasting coś tam i niestety był za różowy. Więc może u Ciebie się sprawdzi
Asialasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 00:40   #304
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Podkłady, kremy koloryzujace w tonacji różu?

Cytat:
Napisane przez Asialasia Pokaż wiadomość
Wg mnie max facotr ze swoimi podkładami wpada w róż, ja mam jasną cerę, ale chłodny odcień, kiedyś kupiłam najjaśniejszy podkład z Lasting coś tam i niestety był za różowy. Więc może u Ciebie się sprawdzi
Potwierdzam, na mnie Max Factor też zawsze wyglądał za różowo.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 08:52   #305
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Podkłady Shiseido Synchro Skin

Hejka. Mam pytanie odnośnie dwóch podkładów Shiseido Synchro Skin Lasting Foundation i Synchro Skin Glow. Od dawna przymierzam się do kupienia nieco lżejszego podkładu, który ma lżejszą konsystencje, naturalnie wygląda na buzi, ale ma również średnie krycie. Przetestowałam już kilka podkładów rozświetlajacych, ale niestety podkreśliły wszystkie grudki, rozszerzone pory i delikatne nierówności które mam na skórze po trądziku Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszania na policzkach, poza tym bez większych niespodzianek. Może mi ktoś poradzić który z nich sprawdzi się lepiej?Przebywam za granicą i nie udało mi się niestety znaleźć w mojej miejscowości sklepu gdzie mogłabym dostać próbki i przetestować sama
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 12:46   #306
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Loreal True Match również ma podkłady z oznaczeniem Rose i wpada delikatnie w róż wiec może tez warto zerknąć i porównać
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 14:19   #307
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Podkłady Shiseido Synchro Skin

Cytat:
Napisane przez something_different Pokaż wiadomość
Hejka. Mam pytanie odnośnie dwóch podkładów Shiseido Synchro Skin Lasting Foundation i Synchro Skin Glow. Od dawna przymierzam się do kupienia nieco lżejszego podkładu, który ma lżejszą konsystencje, naturalnie wygląda na buzi, ale ma również średnie krycie. Przetestowałam już kilka podkładów rozświetlajacych, ale niestety podkreśliły wszystkie grudki, rozszerzone pory i delikatne nierówności które mam na skórze po trądziku Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszania na policzkach, poza tym bez większych niespodzianek. Może mi ktoś poradzić który z nich sprawdzi się lepiej?Przebywam za granicą i nie udało mi się niestety znaleźć w mojej miejscowości sklepu gdzie mogłabym dostać próbki i przetestować sama
Jeżeli masz cerę sucha (taka jak ja) i zależy Ci na naturalnym promiennym makijażu, który wyrówna kolor skory i ma codzienne-średnie krycie, bardzo polecam Ci Synchro Skin Glow ! Mam, używam, bardzo sobie chwale.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 14:43   #308
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Podkłady Shiseido Synchro Skin

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz cerę sucha (taka jak ja) i zależy Ci na naturalnym promiennym makijażu, który wyrówna kolor skory i ma codzienne-średnie krycie, bardzo polecam Ci Synchro Skin Glow ! Mam, używam, bardzo sobie chwale.
Super, dzięki za odpowiedź. A możesz mi jescze napisać jak to wygląda z kolorystyką tych podkładów? Ja zazwyczaj staram się szukać neutralnych odcieni i tak w przypadku np. Double Wear używałam 1N1, Bourjois Healthy Mix 51 z MACa jescze w miarę wyglądał na mnie NW15 z Pro Longwear. Po prostu zastanawiam się czy 1N Shiseido Glow jest bardzo jasny ?
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 07:52   #309
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cześć dziewczyny
Będę wdzięczna za wsparcie. Szukam podkładu dla skóry:
- po 30-stce, zmarszczki mimiczne (cienka skóra pod oczami)
- z mocnym rumieniem zwłaszcza na nosie i po jego bokach
- mieszanej (strefa T: czoło, broda, a zwłaszcza nos i jego boki - tłuste, reszta: okazjonalne przesuszenia, ale raczej bez suchych skórek)
- w strefie T mocno rozszerzone pory.

Czego potrzebuję:
- krycia (nie chcę tapety, chcę zakryć zaczerwienienia)
- nie włażenia w pory
- trwałości (ostatnio wszystkie podkłady znikają po 2 godzinach max)

Sprawy nie ułatwia fakt, że ze względu na alergie chodzę z chusteczką przy nosie, ale tutaj cudów nie oczekuję. Większym problemem jest to, że na policzkach, brodzie, nosie i pomiędzy skroniami po paru godzinach podkład spływa po prostu. a Z drugiej strony nie chcę szpachli - nie mam 20 lat i nie chcę wyglądać jak rodzynka

Jakie podkłady testowałam:
- Catrice HD Liquid - 010 - kolor w miarę ok, krycie ok, znika z nosa, ale bez tragedii, natomiast podkreśla zmarszczki mimiczne (wysusza boki twarzy) i wydaje mi się, że pogorszył stan skóry
- Bourjois CC 31 Ivory - leciutko za jasny, ale ładny, żółty, neutralizuje zaczerwienienia. Do niedawna super, ostatnio ciastkuje mi się na nosie i po jego bokach. Znika w oka mgnieniu.
- Hean never be better - porażka, znika ze strefy T po godzinie, a już przy nakładaniu wygląda jakby pomiędzy skórą a nim była jakaś niewidzialna warstwa (dziwny efekt)
- Skin 79 BB fioletowy - kolor trochę za siny, krycie ok, wygląda ok, ale trwałość kiepska
- MAP Age Control 2NB - kolor ideał, za słabe krycie i znika momentalnie.
- Revlon Colorstay 150 Buff - za jasny, włazi w pory(robi "kropeczki", nie stapia się ze skórą.
- Anabelle Minerals - minerały nie dla mnie, podkreślają pory i po jakimś czasie ciastkują.
- Affinitone - nie pamiętam koloru, to było dość dawno, ale spływał jak po kaczce

Miałam wcześniej kilka innych, drogeryjnych, ale nic mnie nie powaliło.

Podkład nakładam gąbką, wciskam w skórę i też gąbką wciskam puder, żeby "zagruntować" podkład.

Chętnie przyjmę wszelkie sugestie, co do podkładu, ale chętnie też pudru i ew. bazy (mam bazę z Rimmela Stay Matte - szału nie ma, kombinuję z kładzeniem podkładu na nią, kremy nawilżające albo krem z Arkany AzAc - ma matowe wykończenie, co w strefie T dość dobrze się sprawdza)

Kusi mnie MAC Pro Longwear, zastanawiam się nad Lumene MATT, któraś z youtuberek poleca Clarins Everasting...
Boję się wtopić gotówkę (już wtopiłam na MAP ), a z próbkami ciężko


Coś, ktoś?


Z góry -
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 16:09   #310
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Będę wdzięczna za wsparcie. Szukam podkładu dla skóry:
- po 30-stce, zmarszczki mimiczne (cienka skóra pod oczami)
- z mocnym rumieniem zwłaszcza na nosie i po jego bokach
- mieszanej (strefa T: czoło, broda, a zwłaszcza nos i jego boki - tłuste, reszta: okazjonalne przesuszenia, ale raczej bez suchych skórek)
- w strefie T mocno rozszerzone pory.

Czego potrzebuję:
- krycia (nie chcę tapety, chcę zakryć zaczerwienienia)
- nie włażenia w pory
- trwałości (ostatnio wszystkie podkłady znikają po 2 godzinach max)

Sprawy nie ułatwia fakt, że ze względu na alergie chodzę z chusteczką przy nosie, ale tutaj cudów nie oczekuję. Większym problemem jest to, że na policzkach, brodzie, nosie i pomiędzy skroniami po paru godzinach podkład spływa po prostu. a Z drugiej strony nie chcę szpachli - nie mam 20 lat i nie chcę wyglądać jak rodzynka

Jakie podkłady testowałam:
- Catrice HD Liquid - 010 - kolor w miarę ok, krycie ok, znika z nosa, ale bez tragedii, natomiast podkreśla zmarszczki mimiczne (wysusza boki twarzy) i wydaje mi się, że pogorszył stan skóry
- Bourjois CC 31 Ivory - leciutko za jasny, ale ładny, żółty, neutralizuje zaczerwienienia. Do niedawna super, ostatnio ciastkuje mi się na nosie i po jego bokach. Znika w oka mgnieniu.
- Hean never be better - porażka, znika ze strefy T po godzinie, a już przy nakładaniu wygląda jakby pomiędzy skórą a nim była jakaś niewidzialna warstwa (dziwny efekt)
- Skin 79 BB fioletowy - kolor trochę za siny, krycie ok, wygląda ok, ale trwałość kiepska
- MAP Age Control 2NB - kolor ideał, za słabe krycie i znika momentalnie.
- Revlon Colorstay 150 Buff - za jasny, włazi w pory(robi "kropeczki", nie stapia się ze skórą.
- Anabelle Minerals - minerały nie dla mnie, podkreślają pory i po jakimś czasie ciastkują.
- Affinitone - nie pamiętam koloru, to było dość dawno, ale spływał jak po kaczce

Miałam wcześniej kilka innych, drogeryjnych, ale nic mnie nie powaliło.

Podkład nakładam gąbką, wciskam w skórę i też gąbką wciskam puder, żeby "zagruntować" podkład.

Chętnie przyjmę wszelkie sugestie, co do podkładu, ale chętnie też pudru i ew. bazy (mam bazę z Rimmela Stay Matte - szału nie ma, kombinuję z kładzeniem podkładu na nią, kremy nawilżające albo krem z Arkany AzAc - ma matowe wykończenie, co w strefie T dość dobrze się sprawdza)

Kusi mnie MAC Pro Longwear, zastanawiam się nad Lumene MATT, któraś z youtuberek poleca Clarins Everasting...
Boję się wtopić gotówkę (już wtopiłam na MAP ), a z próbkami ciężko


Coś, ktoś?


Z góry -
Cześć myślę, że MAC Pro Longwear może się nadać. Ładnie kryje, ale nie stworzy efektu maski, a nakładany gąbeczką na pewno da naturalniejszy efekt. Na mojej cerze mieszanej trzyma się bez problemu 6-7 godzin. Szybko zastyga i nie przemieszcza się na buzi w ciągu dnia. Ale wiadomo, że nie jest też najtańszy więc dobrze by było najpierw dorwać jakąś próbkę Z nieco tańszych alternatyw myślę, że nowy Loreal True Match mógłby też okazać się dobrym podkładem. Mam wrażenie też że ma lżejszą konsystencję od MACa
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:43   #311
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Podkłady Shiseido Synchro Skin

Cytat:
Napisane przez something_different Pokaż wiadomość
Super, dzięki za odpowiedź. A możesz mi jescze napisać jak to wygląda z kolorystyką tych podkładów? Ja zazwyczaj staram się szukać neutralnych odcieni i tak w przypadku np. Double Wear używałam 1N1, Bourjois Healthy Mix 51 z MACa jescze w miarę wyglądał na mnie NW15 z Pro Longwear. Po prostu zastanawiam się czy 1N Shiseido Glow jest bardzo jasny ?
Ja mam w odcieniu Neutral 1 (jestem NC15 z MACA), jeśli chodzi o jasność, porównałabym go właśnie z NC, NW 15. Tylko tylko ze nie jest ani żółty, ani różowy. Ma piękny neutralny beżowy kolorek. Nie oksyduje (przynajmniej na mojej cerze).

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Będę wdzięczna za wsparcie. Szukam podkładu dla skóry:
- po 30-stce, zmarszczki mimiczne (cienka skóra pod oczami)
- z mocnym rumieniem zwłaszcza na nosie i po jego bokach
- mieszanej (strefa T: czoło, broda, a zwłaszcza nos i jego boki - tłuste, reszta: okazjonalne przesuszenia, ale raczej bez suchych skórek)
- w strefie T mocno rozszerzone pory.

Czego potrzebuję:
- krycia (nie chcę tapety, chcę zakryć zaczerwienienia)
- nie włażenia w pory
- trwałości (ostatnio wszystkie podkłady znikają po 2 godzinach max)

Sprawy nie ułatwia fakt, że ze względu na alergie chodzę z chusteczką przy nosie, ale tutaj cudów nie oczekuję. Większym problemem jest to, że na policzkach, brodzie, nosie i pomiędzy skroniami po paru godzinach podkład spływa po prostu. a Z drugiej strony nie chcę szpachli - nie mam 20 lat i nie chcę wyglądać jak rodzynka

Jakie podkłady testowałam:
- Catrice HD Liquid - 010 - kolor w miarę ok, krycie ok, znika z nosa, ale bez tragedii, natomiast podkreśla zmarszczki mimiczne (wysusza boki twarzy) i wydaje mi się, że pogorszył stan skóry
- Bourjois CC 31 Ivory - leciutko za jasny, ale ładny, żółty, neutralizuje zaczerwienienia. Do niedawna super, ostatnio ciastkuje mi się na nosie i po jego bokach. Znika w oka mgnieniu.
- Hean never be better - porażka, znika ze strefy T po godzinie, a już przy nakładaniu wygląda jakby pomiędzy skórą a nim była jakaś niewidzialna warstwa (dziwny efekt)
- Skin 79 BB fioletowy - kolor trochę za siny, krycie ok, wygląda ok, ale trwałość kiepska
- MAP Age Control 2NB - kolor ideał, za słabe krycie i znika momentalnie.
- Revlon Colorstay 150 Buff - za jasny, włazi w pory(robi "kropeczki", nie stapia się ze skórą.
- Anabelle Minerals - minerały nie dla mnie, podkreślają pory i po jakimś czasie ciastkują.
- Affinitone - nie pamiętam koloru, to było dość dawno, ale spływał jak po kaczce

Miałam wcześniej kilka innych, drogeryjnych, ale nic mnie nie powaliło.

Podkład nakładam gąbką, wciskam w skórę i też gąbką wciskam puder, żeby "zagruntować" podkład.

Chętnie przyjmę wszelkie sugestie, co do podkładu, ale chętnie też pudru i ew. bazy (mam bazę z Rimmela Stay Matte - szału nie ma, kombinuję z kładzeniem podkładu na nią, kremy nawilżające albo krem z Arkany AzAc - ma matowe wykończenie, co w strefie T dość dobrze się sprawdza)

Kusi mnie MAC Pro Longwear, zastanawiam się nad Lumene MATT, któraś z youtuberek poleca Clarins Everasting...
Boję się wtopić gotówkę (już wtopiłam na MAP ), a z próbkami ciężko


Coś, ktoś?


Z góry -
Polecam Mac Studio Fix. Mam cerę sucha wiec używam zadko, ale jest genialny !
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 12:44   #312
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Chyba wybrałabym MAC. Clairins ma lekkie krycie.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 15:33   #313
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dzięki dziewczyny

Im więcej czytam i oglądam, tym bardziej przekonuję się do MACa. Nad Studio Fix też się zastanawiam i w sumie teraz mam gwoździa - Pro Longwear czy Studio Fix
Przy Pro boję się ściągnięcia, ale kusi mnie trwałość, natomiast na filmikach i zdjęciach Studio Fix wygląda tak zdrowo, ale z kolei martwię się o trwałość
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 16:01   #314
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

A może któraś z Was używała podkładu Peach Foundation od Too Faced? Czytam że jest bardziej satynowy niż matowy. To prawda?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:03   #315
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Im więcej czytam i oglądam, tym bardziej przekonuję się do MACa. Nad Studio Fix też się zastanawiam i w sumie teraz mam gwoździa - Pro Longwear czy Studio Fix
Przy Pro boję się ściągnięcia, ale kusi mnie trwałość, natomiast na filmikach i zdjęciach Studio Fix wygląda tak zdrowo, ale z kolei martwię się o trwałość
Jeśli chodzi o Studio Fix - o trwałość się nie martw ! Studio Fix ma ta przewagę nad Pro Longwearem, ze wyglada dużo naturalniej, nie jest tak papierowy, przy czym jest tak samo trwały ! Z tych dwóch zdecydowanie bardziej polecam Studio Fix.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 18:04   #316
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

A ja przeciwnie - polecam bardziej Pro Long niz Studio Fix.
PLW wyglada duzo lepiej na buzi i trwalszy jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 07:46   #317
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja przeciwnie - polecam bardziej Pro Long niz Studio Fix.
PLW wyglada duzo lepiej na buzi i trwalszy jest.
Zgadzam się. U mnie studio fix wygląda dość ciężko a nadchodzi wiosna. Osobiście wolę pro longwear - lżejszy i trwalszy. Ale to moje osobiste odczucia.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 14:08   #318
Migotka1234567
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 66
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Czy za 30 zł dostane w miarę dobry podkład ? Jeżeli tak to jaki?
Migotka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 05:07   #319
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Migotka1234567 Pokaż wiadomość
Czy za 30 zł dostane w miarę dobry podkład ? Jeżeli tak to jaki?
Jak dla mnie jest to Revlon Colorstay i Maybelline Superstay 24h (wersja zaokrąglona), ale każdemu pasuje co innego.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 14:12   #320
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hejka czy ktoś może mi coś konkretniejszego powiedzieć na temat podkładu Giorgio Armani Power Fabric ? Tzn do jakiej cery się nadaje , jakie daje krycie i jak wygląda gama kolorystyczna ? Może można go do czegoś porównać? Szukam swojego ideału, a póki co nie ma go na horyzoncie. Szukam czegoś do cery mieszanej co da co najmniej średnie krycie, ale będzie też w miarę możliwości naturalnie wyglądać. A wiadomo w tym przypadku cena jest kosmiczna więc lepiej zapytać czy najzwyczajniej w świecie warto z góry dzięki
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:39   #321
bbarti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Podkład

Witam, znalazłem podkład w starym opakowaniu, czy on ma takie same właściwości (krycie, trwałość) jak ten w nowym opakowaniu?

Załączam zdjęcia:

bbarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 13:45   #322
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hej

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana zakupiłam Pro Longweara w kolorze NC 15.... użyłam jak na razie 2 razy i jejciu jak on ładnie wygląda pomijając mój felerny nos dosłownie jakbym nie miała podkładu, tylko duużo mniej zaczerwienioną skórę ... zero wysuszenia, zero podkreślonych zmarszczek, porów.
Pierwszy raz użyłam go wczoraj i od razu 11 h w pracy więc w sumie jakieś 13h noszenia i starł się tylko na nosie ale też chyba z 20 razy dmuchałam nos.

Dzisiaj starł się trochę mniej, ale lekko zciastkował po jakichś 5-6 h, muszę pomyśleć może nad innym pudrem, mocniej matującym na sam nos.

I dementi w temacie braku możliwości budowania krycia - da się, oj da i nawet wtedy wygląda meeeega naturalnie, naprawdę, teraz wiem, że Catrice to była taka wysuszająca szpachla a moja skóra może dobrze wyglądać

Dzięki wielkie dziewczyny jestem meeega zadowolona i myślę, że jak jeszcze znajdę odpowiedni krem/bazę i puder na nos to będzie perfecto
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 17:53   #323
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Migotka1234567 Pokaż wiadomość
Czy za 30 zł dostane w miarę dobry podkład ? Jeżeli tak to jaki?
Healthy mix, w necie w tej cenie jak się dobrze poszuka.
Wg mnie dobre i tanie podkłady produkują też Maybelline , Manhattan ( w kremie, kompakt ) i polski Inglot ( podrożał, ale w Douglasie jest i są często promocje ).

edit
Jeszcze AA fajne podkłady robi, ale kolory mogą nie każdej z nas podpasować
https://www.rossmann.pl/Produkt/AA-I...ml,409091,7166
Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
Hej

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana zakupiłam Pro Longweara w kolorze NC 15.... użyłam jak na razie 2 razy i jejciu jak on ładnie wygląda pomijając mój felerny nos dosłownie jakbym nie miała podkładu, tylko duużo mniej zaczerwienioną skórę ... zero wysuszenia, zero podkreślonych zmarszczek, porów.
Pierwszy raz użyłam go wczoraj i od razu 11 h w pracy więc w sumie jakieś 13h noszenia i starł się tylko na nosie ale też chyba z 20 razy dmuchałam nos.

Dzisiaj starł się trochę mniej, ale lekko zciastkował po jakichś 5-6 h, muszę pomyśleć może nad innym pudrem, mocniej matującym na sam nos.

I dementi w temacie braku możliwości budowania krycia - da się, oj da i nawet wtedy wygląda meeeega naturalnie, naprawdę, teraz wiem, że Catrice to była taka wysuszająca szpachla a moja skóra może dobrze wyglądać

Dzięki wielkie dziewczyny jestem meeega zadowolona i myślę, że jak jeszcze znajdę odpowiedni krem/bazę i puder na nos to będzie perfecto
Dobry wybór.
Na nosie to mi się nawet Chanel ścierał, ale ja podobnie do Ciebie mam tłustą w strefie T i mnie też Affinitone spływał ( choć jak go stosowałam lepszego nie miałam haha ).
Nie pakowałabym podkładu pod same oczy, tylko dokupiła korektor rozświetlający np. Dax, Clarins ( tuba ).
Nie kupuj kremów matujących, tylko nawilżające.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-03-14 o 17:57 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 19:14   #324
domkatet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Co powiecie na podkład 3w1? – baza, korektor i fluid art. Scenic od eveline. Na początku myślałam, że nic dobergo z takiego połączenia raczej nie może być, ale przetestowałam, bo koleżance kolor nie odpowiadal i mi dała ten podkład. Jest naprawdę dobry i tani.
domkatet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 08:51   #325
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez something_different Pokaż wiadomość
Hejka czy ktoś może mi coś konkretniejszego powiedzieć na temat podkładu Giorgio Armani Power Fabric ? Tzn do jakiej cery się nadaje , jakie daje krycie i jak wygląda gama kolorystyczna ? Może można go do czegoś porównać? Szukam swojego ideału, a póki co nie ma go na horyzoncie. Szukam czegoś do cery mieszanej co da co najmniej średnie krycie, ale będzie też w miarę możliwości naturalnie wyglądać. A wiadomo w tym przypadku cena jest kosmiczna więc lepiej zapytać czy najzwyczajniej w świecie warto z góry dzięki
Uważaj na niego i koniecznie weź próbkę. Dla mnie mega rozczarowanie i 260 zł poszło w błoto. Ogólnie lubię podkłady Armaniusza (chociaż uważam że nowe propozycje są coraz slabsze) ale ten to kiepściutki. Krycie średnie plus, wykończenie półmatowe. Ale na mojej mieszanej cerze okazał się bardzo nietrwały, schodził już po 3 godzinach a używam pudru RCMA i fixera. I ogólnie nie upiększał skóry; za taką cenę człowiek oczekuje efektu wow, a nie czegoś w stylu: może być, ale Revlon Cs wygląda lepiej
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 18:08   #326
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Uważaj na niego i koniecznie weź próbkę. Dla mnie mega rozczarowanie i 260 zł poszło w błoto. Ogólnie lubię podkłady Armaniusza (chociaż uważam że nowe propozycje są coraz slabsze) ale ten to kiepściutki. Krycie średnie plus, wykończenie półmatowe. Ale na mojej mieszanej cerze okazał się bardzo nietrwały, schodził już po 3 godzinach a używam pudru RCMA i fixera. I ogólnie nie upiększał skóry; za taką cenę człowiek oczekuje efektu wow, a nie czegoś w stylu: może być, ale Revlon Cs wygląda lepiej
Jaki polecasz podkład z górnej półki ?

Miałam Chanel Vitalumiere Aqua i efekt daje taki jak Healthy Mix, a nawet gorzej, bo znika z nosa
Clinique Superbalanced trzymam na duże wyjścia.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:36   #327
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład

Cytat:
Napisane przez bbarti Pokaż wiadomość
Witam, znalazłem podkład w starym opakowaniu, czy on ma takie same właściwości (krycie, trwałość) jak ten w nowym opakowaniu?

Załączam zdjęcia:

Zapraszam tutaj
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 09:45   #328
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Uważaj na niego i koniecznie weź próbkę. Dla mnie mega rozczarowanie i 260 zł poszło w błoto. Ogólnie lubię podkłady Armaniusza (chociaż uważam że nowe propozycje są coraz slabsze) ale ten to kiepściutki. Krycie średnie plus, wykończenie półmatowe. Ale na mojej mieszanej cerze okazał się bardzo nietrwały, schodził już po 3 godzinach a używam pudru RCMA i fixera. I ogólnie nie upiększał skóry; za taką cenę człowiek oczekuje efektu wow, a nie czegoś w stylu: może być, ale Revlon Cs wygląda lepiej
No rzeczywiście za takie pieniądze oczekuje efektu wow i oklasków, a nie efektu Revlona no właśnie, może jest coś co możesz polecić? Póki co w moim przypadku sprawdził się w 100% jedynie MAC Pro Longwear ale jest raczej mocniej kryjący, no i w sumie kiedyś lubiłam Guerlain Lingerie de Peau ,lekki i rozświetlający z tym, że przy cerze mieszanej trzeba go często pudrować, bo raczej nie miał żadnych właściwości matujących
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 17:15   #329
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Aktualnie jestem kiepskim doradcą jeśli chodzi o podkłady, bo ciąża bardzo źle wpływa na moją skórę (cera zrobiła się mieszana, ale bardzo szybko się odwadnia). A tak ogólnie to mam skórę naczynkową, raczej mieszaną, z naturalnie dużymi porami (bardziej to faktura skórki cytrynu czy mandarynki niż brzoskwini) z bardzo dynamiczną mimiką - zmarchy mam jak staruszka. Wiek 30+.
Przed ciążą zaskakująco dobrze sprawdzał mi się podkład Laura Mercier Smooth Finish, YSL Touch Eclat, Diorskin Forever i krem bb dr. G Bright Plus Super Light. Do aplikacji używam gąbek Blend It i Real Techniques (orginalnego BB nie lubię, bo dla mnie jest za bardzo porowaty i te dziurki mnie denerwują).
Teraz bardzo trudno coś mi dobrać, bo skóra bardzo się buntuje. Z aktualnych nowości przypasował mi tylko YSL All Hours. Nowy, rozświetlający Nars osadza się na skórze, Bobbi Brown Skin Long coś tam również. Estee Lauder DW Nude szybko spływa, włazi w zmarszczki... Podobnie jak ten dziwny Dior Forever Undercover ( w dodatku jak zapycha!) Jakoś nie po drodze mi z tymi nowościami
I z podkładów obecnych na rynku od lat bardzo służy mi Clinique Even Better - ta stara wersja, bo nowa Glow jest już za tłusta, oraz Clinique Anti Blemish Solution. Ten drugi wolę nakładać kiedy skóra bardziej się przetłuszcza, bo ma wysoko alkohol w składzie.
Tylko zaznaczam, że to moja opinia i moje doświadczenia. Kiedy słucham recenzji na YT tych podkładów to mam wrażenie, że dziewczyny używają zupełnie innych produktów. Teraz zmądrzałam i przed zakupem biorę próbki - albo w perfumerii albo zamawiam na Allegro, bo szkoda mi pieniędzy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:53   #330
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem kiepskim doradcą jeśli chodzi o podkłady, bo ciąża bardzo źle wpływa na moją skórę (cera zrobiła się mieszana, ale bardzo szybko się odwadnia). A tak ogólnie to mam skórę naczynkową, raczej mieszaną, z naturalnie dużymi porami (bardziej to faktura skórki cytrynu czy mandarynki niż brzoskwini) z bardzo dynamiczną mimiką - zmarchy mam jak staruszka. Wiek 30+.
Przed ciążą zaskakująco dobrze sprawdzał mi się podkład Laura Mercier Smooth Finish, YSL Touch Eclat, Diorskin Forever i krem bb dr. G Bright Plus Super Light. Do aplikacji używam gąbek Blend It i Real Techniques (orginalnego BB nie lubię, bo dla mnie jest za bardzo porowaty i te dziurki mnie denerwują).
Teraz bardzo trudno coś mi dobrać, bo skóra bardzo się buntuje. Z aktualnych nowości przypasował mi tylko YSL All Hours. Nowy, rozświetlający Nars osadza się na skórze, Bobbi Brown Skin Long coś tam również. Estee Lauder DW Nude szybko spływa, włazi w zmarszczki... Podobnie jak ten dziwny Dior Forever Undercover ( w dodatku jak zapycha!) Jakoś nie po drodze mi z tymi nowościami
I z podkładów obecnych na rynku od lat bardzo służy mi Clinique Even Better - ta stara wersja, bo nowa Glow jest już za tłusta, oraz Clinique Anti Blemish Solution. Ten drugi wolę nakładać kiedy skóra bardziej się przetłuszcza, bo ma wysoko alkohol w składzie.
Tylko zaznaczam, że to moja opinia i moje doświadczenia. Kiedy słucham recenzji na YT tych podkładów to mam wrażenie, że dziewczyny używają zupełnie innych produktów. Teraz zmądrzałam i przed zakupem biorę próbki - albo w perfumerii albo zamawiam na Allegro, bo szkoda mi pieniędzy.
Dzięki wielkie za odpowiedź z tego co widzę to ,,oryginalnie'' masz cerę podobną do mojej, też mieszana z porami itd. Ja nie mam co prawda problemu z naczynkami, ale wszystko inne wypisz wymaluj. Zaciekawiła mnie Laura Mercier już wcześniej, niestety podkład o którym piszesz nie jest w UK dostępny z jakiegoś powodu naczytałam się sporo dobrych opinii również o innych jej podkładach Silk Creme czy jakoś tak tylko że znowu są dwie inne wersje :/ może uda mi się zgarnąć gdzieś próbki. Swoją drogą nie wiem kiedy ja się wyleczę z tego podkładoholizmu
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.