jump frog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-26, 20:46   #1
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101

jump frog


Hej
Postanowiłam z koleżanką od przyszłego miesiąca zapisać się na trampoliny - zwie się to chyba "jump frog", o ile dobrze pamiętam. Po prostu fitness na trampolinach. Czy któraś z Was chodziła na takie zajęcia? Bieganie, ćwiczenia czy siłownia, to nie dla mnie... Lubię, jak coś się dzieje. Dlatego wybrałyśmy trampoliny Chciałabym schudnąć. Nie powiem ile dokładnie, bo Wam ręce opadną. Oczywiście nie liczę, że trampoliny mnie magicznie odchudzą - powoli zmieniam nawyki żywieniowe. Ale nie o mojej diecie ten post, choć podobno przy trampolinach spala się mnóstwo kalorii.

Jak wrażenia po takich zajęciach? Chodziłyście? Może ktoś z Warszawy chodził gdzieś konkretnie?
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 08:14   #2
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: jump frog

Byłam raz, nie podobało mi się. Ale to może też kwestia instruktorki, bo w ogóle nie zwracała uwagi na to, jak ćwiczymy, a ja miałam wrażenie, że robię to źle.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 09:00   #3
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: jump frog

Ja nie byłam ale też się właśnie przymierzałam. Choć z drugiej strony zastanawiałam się czy nie kupić po prostu takiej trampoliny do domu bo widziałam też wersje składane. A że robią się coraz popularniejsze to i coraz więcej tutoriali i treningów jest dostępnych w sieci.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 13:18   #4
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: jump frog

Hej 😉 chodzilam dosc dlugo. Super zabawa i rezultaty widoczne dość szybko 😉 polecam jak najbardziej. Trzeba tylko trafic na dobrego instruktora. Teraz przymierzam sie do kupna domowej trampoliny w rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma w tym temacie doswiadczenie i moglby doradzic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 13:24   #5
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: jump frog

Ja upadła na głowę i kupiłam sobie przedwczoraj trampolinę do domu XD
W Lidlu od wtorku jest właśnie na promocji za bodaj 150 zł. Jest spora, ale póki co fajnie działa... i faktycznie te treningi dają wycisk... a i w zestawie jest płyta cd z ćwiczeniami. I co ważne, zdecydowanie bardziej poprawia mi to humor niż tradycyjne ćwiczenia
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 21:39   #6
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: jump frog

Tez kupiłam ta trampoline. Szukalam na necie ale martwily mnie polaczenia tych gum napinajacych. Nie wygladaly masywnie. Dopiero w drozszych trampolinach (od500zl) wygladalo to ok. Z tej z lidla na razie jestem zadowona. 3 treningi za mna a energii coraz wiecej 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 08:27   #7
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: jump frog

Też wcześniej szukałam w internecie ale martwiły mnie wielkości (były większe) i ceny. No nie mam 500 zł od tak do wyciągnięcia z kieszeni U mnie już 4 ale jedno muszę przyznać... genialnie poprawia humor! Człowiek chwilę poskacze i od razu rozładowuje się złe emocje.
A powiedź mi kochana korzystałaś z płyty z ćwiczeniami? Bo ja na razie wykonuję te wyczytane w internecie ale zastanawiam się nad wdrożeniem pełnego treningu. I wyczytałam też że jeżeli ćwiczy się 45-60 min to powinno się to robić maksymalnie 3 razy w tygodniu ;>
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 21:27   #8
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: jump frog

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Pokaż wiadomość
Też wcześniej szukałam w internecie ale martwiły mnie wielkości (były większe) i ceny. No nie mam 500 zł od tak do wyciągnięcia z kieszeni U mnie już 4 ale jedno muszę przyznać... genialnie poprawia humor! Człowiek chwilę poskacze i od razu rozładowuje się złe emocje.
A powiedź mi kochana korzystałaś z płyty z ćwiczeniami? Bo ja na razie wykonuję te wyczytane w internecie ale zastanawiam się nad wdrożeniem pełnego treningu. I wyczytałam też że jeżeli ćwiczy się 45-60 min to powinno się to robić maksymalnie 3 razy w tygodniu ;>
Ja na razie korzystam z treningow na YouTube. Płytki nie odpalalam. Moja trenerka z fit and jump mówiła ze 3-4 treningi tygodniowo, przy dobrze wykonywanym treningu, powinny dać efekty. Więcej nie polecala zeby organizm miał czas na regeneracje i nie spalal miesni 😉 mnie poki co ciagnie do trampolinki częściej, ale od nastepnego tygodnia bede musiala unormowac treningi 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 09:28   #9
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: jump frog

Widziałam takie na siłowni. Bardzo fajna zabawa ale raczej w domu bym tego nie postawiła bo nie mam gdzie
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-06 10:28:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.