Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 11:55   #31
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wiem, że na allegro i Truskawce taniej, ale jak ktoś nie ma przekonania do tego typu zakupów, nie ma sensu podśmiewać się z osób, które zwyczajnie boją się kupować na allegro.
Oczywiście, że niech każdy kupuje tam gdzie mu się podoba Nikomu nic do tego Jednak ja częściej spotkałam się z podśmiewaniem z osób właśnie które kupują na allegro a nie w pseudo "renomowanych" perfumeriach
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:07   #32
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja najczęściej (choć niekoniecznie najchętniej) kupuję perfumy na Allegro . Jeżeli chodzi o próbki i miniaturki, to nie ma sprawy, Allegro jest świetnym miejscem, dzięki któremu mogę sprawdzić interesujący mnie zapach. Nie obawiam się w tym przypadku ryzyka, gdyż nie wchodzą w grę duże sumy, a jeszcze widzę dodatkowy plus w postaci dreszczyka emocji przy rozpakowywaniu paczuszki i zapoznawaniu się z nowymi zapachami. Sephora tego nie ma w swej ofercie .
Natomiast jeśli chodzi o pełnowymiarowe buteleczki, to zawsze bardzo się boję: a to, że zostanę oszukana i pieniądze przepadną, a to, że kupię podróbkę (nie mam wprawy w odróżnianiu falsyfikatu od oryginału). Dlatego wybieram zakupy tylko u sprawdzonych sprzedawców co daje mi namiastkę bezpieczeństwa .
Jednak asortyment i ceny na Allegro są tak kuszące, że trudno się oprzeć...
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:35   #33
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Najczęściej na allegro,mam sprawdzonych sprzedawców i nie obawiam się nacięcia się na podróbkę.Allegro wybieram ze względu oczywiście na ceny a także możliwość kupienia zapachu niedostępnego gdzie indziej.Sporadycznie robię zakupy w Sephorze czy Douglasie,nie ukrywam że kupowanie zapachów w perfumerii to bardzo przyjemna rzecz a do tego kuszące rozwiązanie dla takich niecierpliwoców jak ja,staram się jednak tego nie robić.Zdarzyło mi się kilka razy kupować też na bezcłówkach i raz w sklepie internetowym.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 12:21   #34
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Tak poł na poł perfumeria (sklepy za granica i duty free) i allegro lub e-sklepy.

Jednak sa zapachy których na allegro/e-sklepach sie nie uświadczy.
np. zapachy Comme des Garcons czy ETRO.
Słowem: Zwykłe zapachy to zakupy internetowe a Nisza to perfumerie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:20   #35
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

U mnie - tylko Sephora. Nie umiem kupować na Allegro - boje sie, wole miec 100% pewnosc że są oryginalne!400zl uzbierac na jedne perfumy, ktore nie sa az tak rzadkie nie jest latwo - ale uwazam ze warto
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:02   #36
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Perfumy kupuję na Allegro , u sprawdzonych sprzedawców (ich niki podawałam w odpowiednim wątku). Jeszcze nigdy się nie zawiodłam (przepraszam, zawiodłam się raz- pani sprzedawała zapachy Oriflame, miała same pozytywy,aż tu nagle oszukała ok. 80 osób). Kupowałam kiedyś w Sephorze, ale po co przepłacać, skoro jakość taka sama? Mogę sobie za te "oszczędności" zakupić drugi flakonik, co często robię ku rozpaczy mojego kochanego małżonka.
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 02:42   #37
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Exclamation Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Perfumy kupuję na Allegro , u sprawdzonych sprzedawców (ich niki podawałam w odpowiednim wątku). Jeszcze nigdy się nie zawiodłam (przepraszam, zawiodłam się raz- pani sprzedawała zapachy Oriflame, miała same pozytywy,aż tu nagle oszukała ok. 80 osób). Kupowałam kiedyś w Sephorze, ale po co przepłacać, skoro jakość taka sama? Mogę sobie za te "oszczędności" zakupić drugi flakonik, co często robię ku rozpaczy mojego kochanego małżonka.
Najlepiej zatem kombinowac w myśl zasady "mężczyźni ukrywają swoje zarobki a kobiety - wydatki"
Ja Sephorę wykorzystuję jedynie do testowania zapachów a kiedy tylko mogę szaleję na Allegro - rzecz jasna u sprawdzonych sprzedawców, najczęściej tych samych od lat. Nie mam zamiaru płacic absurdalnych kwot po to tylko by wspomagac męczące ekspedientki z Sephor czy Douglasów, że o koszmarnym Marionnaudzie nie wspomnę...
Wczoraj zebrałam komplementy za Waterfalls które kupiłam na Allegro za 30 zł a nie za ponad 100!!!
A dwa lata temu głupia kupiłam 30 ml Ralpha za 150 PLN w Sephorze, następnie na Allegro pokazał się 100 ml tester i też kupiłam, zapachy nie różnią się absolutnie niczym poza ceną więc...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 02:47   #38
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Exclamation Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Zapomniałam dopisac że ów tester kosztował niewiele ponad 100 PLN a w Sephorze to samo 100 ml kosztowałoby ponad 3 razy tyle!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 03:04   #39
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja mimo wszystko kupuję zarówno perfumy jak i kosmetyki w Sephorze..
Kiedyś zostałam oszukana przy zakupie na allegro i od temtej pory ufam tylko sklepom..
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:43   #40
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

kupuje w bootsie w uk, albo na lotniskach. nie kupuje na allegro. nie chodzi juz o podrobki ale nie wiem skad oni biora te wszystkie testery. uwazam sie za wielbicielke perfum i nie bede wspierac zlodziejstwa. to samo dotyczy probek - kupowanie ich to tylko nagradzanie zlodzieja - do ktorego ja reki nie przykladam.
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:51   #41
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Na Allegro - zdecydowanie najczęściej. W tradycyjnym sklepie kupiłam bojaże tylko raz, to był tańszy zapach i chyba nie było jeszcze wtedy Allegro.

Edytowane przez Summer
Czas edycji: 2007-05-06 o 12:15
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 16:20   #42
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

na allegro kupilam raz, limitowanke. mimio i byla oryginalna to wiecej wole nie ryzykowac
na codzien kupuje w sephorze i douglasie. a w czasie wakacji i wyjazdow robie zapasy w sklepach bezclowych
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 03:46   #43
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
kupuje w bootsie w uk, albo na lotniskach. nie kupuje na allegro. nie chodzi juz o podrobki ale nie wiem skad oni biora te wszystkie testery. uwazam sie za wielbicielke perfum i nie bede wspierac zlodziejstwa. to samo dotyczy probek - kupowanie ich to tylko nagradzanie zlodzieja - do ktorego ja reki nie przykladam.
Wydaje mi się , że testery nie są darmowymi produktami , u dystrybutorów zachodnich, czy w hurtowniach perfumeryjnych ceny testerow też są niższe od cen produktow. Póbek w sprzedazy nie widziałam, te sa raczej bezpłatne.

Poza tym uważam,ze złodziejskie to są ceny w naszych perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Ja mimo wszystko kupuję zarówno perfumy jak i kosmetyki w Sephorze..
Kiedyś zostałam oszukana przy zakupie na allegro i od temtej pory ufam tylko sklepom..
Ja zostalam oszukana nawet dwa razy, na początku to jest kilka lat temu , przy tej ilości zapachów jaką kupuję dla siebie i bliskich i tak bilans wychodzi sporo na plus. Staram sie nie kupować u sprzedawcow, którzy ceny mają zbyt niskie, bo to prawdopodobnie podóbki lub mogą to być produkty kradzione.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 08:24   #44
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
kupuje w bootsie w uk, albo na lotniskach. nie kupuje na allegro. nie chodzi juz o podrobki ale nie wiem skad oni biora te wszystkie testery. uwazam sie za wielbicielke perfum i nie bede wspierac zlodziejstwa. to samo dotyczy probek - kupowanie ich to tylko nagradzanie zlodzieja - do ktorego ja reki nie przykladam.
Trochę bez sensu. To tak jakbyś nazwała złodziejem babcię sprzedającą przy drodze grzyby. Próbki (tak jak grzyby) nie są wyceniane, nie mają wartości określonej z góry, są darmowe. Czy ktoś je zje, wypije, odda czy sprzeda to jego sprawa. Ty decydujesz - kupić czy nie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:04   #45
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja kupuję ostatnio w e-sklepach. Mam kilka flakonów z Sephory, lecz pochodzą one z początku mojej pasji. Co do duty free to chyba nie jest już tak atrakcyjne jak kiedyś - ceny podobne do zachodnich perfumerii, a w porównaniu do e-sklepów wychodzi drogo.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:20   #46
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ja kupuję ostatnio w e-sklepach. Mam kilka flakonów z Sephory, lecz pochodzą one z początku mojej pasji. Co do duty free to chyba nie jest już tak atrakcyjne jak kiedyś - ceny podobne do zachodnich perfumerii, a w porównaniu do e-sklepów wychodzi drogo.
to tez zalezy gdzie - bezclowki maja swoje wlasne ceny, ktore sie roznia. do tej pory najtaniej bylo miedzy grecja i macedonia - tam byl raj dla perfumoholikow. z moich obserwacji wynika, ze najdrozej jest na lotniskach. a swego czasu mama kupila mi perfumy w sklepie chemicznym na majorce - kosztowaly grosze i byly w 100% oryginalne.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 10:57   #47
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Allegro jakoś się boję ale kupuję w internecie. Mam tez taka małą drogerię u siebie w mieście gdzie maja ceny podobne do internetowych ale jest tam mały wybór i najczęściej sa tam popularne zapachy, takie jak Light Blue czy Be delicious, ale w cenach porównywalnych do internetowych. Kupiłam sobie tam Ninę Niny Ricci 50 ml za 150 zł.
A do allegro moze się przekonam muszę tylko przejżeć odpowiedni wątek na wizażu
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 12:11   #48
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja kupuję głównie na Allegro.
Naprawdę nie ma się czego bać , jeśli ma się choć minimalne pojęcie o perfumach, łatwo odróżnić podróbki od oryginałów. Poza tym tyle miejsca np. na wizażu poswięcono temu tematowi, ze w oparciu informacje o sprawdzonych sprzedawcach masz prawie pewność że kupisz oryginał.

Oczywiście cudów nie ma (nie ma 100ml Chanel za 50zł), ale jest np za 169 to co w Sephorze czy Douglasie kosztuje 340 zł, ja tam bardzo nie lubię przepłacać , więc jestem częstym bywalcem perfumeri tylko w celu testowania .

Kiedyś koleżanka powiedziała mi, że podróby na Allegro są takie "że nie odróżnisz tylko że zapach się krócej trzyma"
- ponieważ nigdy wcześniej nie widziałam z bliska podróby to pomyślałam (wstyd - bije się w piersi) no to fajnie kupię taka flaszeczkę za 50zł, to co że się zapach krócej trzyma, skoro taki tani to popsikam więcej i będzie ok.

Ponieważ wtedy posiadałam w domu oryginalną EDP Chanel Mademoiselle, to wynalazłam na Allegro Chanel Mademoiselle (aby łatwiej porównać) EDP 100ml za 50zł i kupiłam.

To co do mnie przyszło - masakra. Ten krzywo odlany plastikowy korek, złażące złotko z obwódki korka.... juz sam wygląd opakowania, buteleczki był odrażający , fuj. Mogąc postawić obok siebie oryginał i podróbkę widziałam, że naprawdę ale 5 letnie dziecko by odróżniło.
O zapachu się wyczrpująco nie wypowiem, gdyż bałam się tym psikać żeby sie to nie skończyło jakimiś problemami zdrowotnymi, psiknęłam tylko raz na korytarzu w powietrze - zapach jakby podobny, no ale "prawie" robi wielką różnicę.

Obfotografowałam to "cudo" i zapakowałam spowrotem do paczki, do sprzedawcy napisałam że proszę o natychmiastowy zwrot pieniędzy albo napiszę w komentarzu co on sprzedaje, sprzedawca bez dyskusji zwrócił mi kaskę (wraz z kosztami przesyłki) a ja mu to paskudztwo. Więc nic nie straciłam, zdobyłam ciekawe doświadczenie.

Niestety zdjęcia mi wcięło jak przeintalowywałam kompa - a szkoda bo bardzo ciekawy materiał szkoleniowy, moze jeszcze gdzieś na jakiejs płytce się znajdą to bym pokazała.

A potem chyba z 6 czy 7 razy kupowałam perfumy na Allegro (dla siebie i dla kogoś), ale nie za 50zł tylko u sprawdzonych sprzedawców i zawsze były oryginalne. Tak że ja polecam Allegro przy zachowaniu zdrowego rozsądku .
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:56   #49
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

kolejność przypadkowa:
perfumeria.pl
ostatni zakup w e-glamour.pl
Apteko-drogeria SuperPharm
sieć Natura
Czasem w Rossmanie (mają w ciekawych promocjach Opium )
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 16:33   #50
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Na Allegro,w sprawdzonych(przez wizażanki)perfumeriach internetowych no i oczywiście na ukochanym podforum wspólnozakupowym
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:13   #51
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

ostatnio
www.pedet.pl
bezcłówka
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:19   #52
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Rossmann, Natura, SuperPharm, Sephora, Marionnaud - we wszystkich tych przybytkach korzystam WYŁĄCZNIE z 20-25 procentowych zniżek. Ostatnio kupiłam w Marionnaud 50ml mojego ukochanego Ralpha Cool za 95zł...

Rzadziej w dobrych sklepach internetowych - ostatnio 2 zestawy Cabotine na pedet.pl (rewelacyjny sklep) a jeszcze rzadziej na allegro, za którym szalałam parę lat temu (o czym mówią dwa moje stare posty powyżej). Mam z ostatnich paru miesięcy z allegro Black by K. Cole i skończył mi się Ralph Wild. Oba zapachy cudne, od osób prywatnych przywożących np. kawę czy mydło ze Stanów. Ceny były okazyjne.

Koleżanka z pracy pokazała mi 90 czy 100ml Pumy Jamaica z allegro (tester), psiknęła mi na rękę i padłam... to była chamska podróba, śmierdziała chemią (potrafię odróżnić popsute perfumy od podróbki) i zieloną pietruszką, a moja Jamaica z Rossmanna pachnie pięknie. Kto by pomyślał że takie dziadostwo jak Puma podrabiają?

Na allegro warto kupować perfumy jak się dobrze na nich zna. Ja się nie znam za bardzo na opakowaniach, stad wolę sklepy, choćby internetowe. Pedet, perfumy-perfumeria.pl, tagomago, Mix Media i ostatnio ponownie iperfumy, w których bywam osobiście

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-09-15 o 11:12 Powód: dopisany sklep
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:56   #53
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Ja kupuję głównie na Allegro.
Naprawdę nie ma się czego bać
sie podpisuje
do tej pory kupilam 3 flaszki w SP, a cala reszte - mysle, ze minimum 70 - 80 sztuk - na All. oryginaly
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:47   #54
Pchlaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja najczęściej kupuję na Allegro, w drugiej kolejności w sklepach internetowych W perfumeriach stacjonarnych raczej sporadycznie. Ostatnio przymierzam się też do eBaya
__________________



Pchlaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 00:04   #55
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Ja najczęściej kupuję w Douglasie. Jednak lubię mieć od razu to, co chcę. Nie lubię czekać i z natury jestem osobą niecierpliwą.
Poza tym na Allegro może jest i taniej, ale wolę nie ryzykować, że moje perfumy nigdy do mnie nie dojdą, a kaska zniknie i nie mam tu na myśli nieuczciwych sprzedawców, ale też nasze cudowne przesyłki kurierskie i pocztowe, które giną. Potem trzeba to wyjaśniać, a to niestety kosztuje nerwy i trochę czasu.
I jak wspomniała jedna Wizażnka, nie mam pewności skąd pochodzą np. testery. Owszem, perfumerie internetowe ich nie potrzebują i mogą taniej odsprzedać, bo i tak je dostają wraz partią zamówionego towaru, ale skąd pojawiają się na aukcjach osób prywatnych? Czy nie są to te same testery, których nie ma, gdy chcemy wypróbować jakiś zapach w perfumerii, bo ktoś je np. wyniósł, żeby opchnąć w sieci?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:30   #56
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Z perfumami przez internet jeszcze nie próbowałam, zwykle kupuję w sklepach stacjonarnych, najcześciej rossmanie, czy innych sieciowych drogeriach i perfumeriach. Chyba za bardzo wystraszyłam się złych opinii o nieuczciwych sprzedawcach perfum. Ale chyba się skuszę, bo bywa taniej, skorzystam ze sprawdzonych przez Was drogie wizażanki sklepów, ale kusi mnie też spróbować na Sprzedajemy.pl , może trafi się oferta z mojej okolicy, to sobie przetestuję osobiście zanim kupię
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:30   #57
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

głównie w sieci: allegro, straganik gazetowy, perfumerie (najczęściej e-glamour i iperfumy). Jeszcze nigdy się nei nacięłam (tfu tfu)
w Douglasie kupiłam jedyny raz - flaszkę na prezent, bo musiałam na już i do dziś mnie zęby bolą, że tak przepłaciłam (ponad trzykrotnie!)
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:46   #58
freestate
Przyczajenie
 
Avatar freestate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Również jestem wielką fanka allegro, jeśli się człowiek trochę zna - nie uda mu się kupić podróby. sztuka i spryt upolować na allegro. Wtedy jest "more exciting".
To co powiesz na to:
kupiłam na Allegro perfumy, które okazały się podróbą - mimo że uważam się za niezłego znawcę i mam pokaźną kolekcje do porównania ze zdjęciami z netu. Sprzedawca zamieścił "real foto", tylko że chyba ukradzione z jakiejś innej aukcji lub wyszukane gdzieś w Internecie.
Od tamtej pory nie bawię się w wyszukiwanie wielkich promocji na aukcjach, tylko od razu kupuję w perfumeriach, o których wiadomo, że są sprawdzone przez innych (dzięki, Wizażanki, za wątek "wirygodne perfumerie"!)
freestate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:08   #59
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

ja na lotniskach i na ebay.
kolejne miejsce zajmuje allegro i sephora.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:15   #60
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Gdzie zazwyczaj kupujecie perfumy?

Zanim zalozylam konto na allegro to kupowalam w perfumerii (slono przeplacalam) u siebie w miescie lub podczas wakacyjnych wypadow w sklepach wolnoclowych.
Teraz kupuje tylko na allegro lub w perfumeriach internetowych.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-05 10:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.