Facet a antykoncepcja - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 19:30   #121
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość


Trzeba być naprawdę zadufanym w sobie, żeby wypisywać takie rzeczy. Zdrowia życzę.
A może wystarczy być realistą, idiotom zdarza się przez własną głupotę ginąć. Dziękuję bardzo
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 20:28   #122
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
A może wystarczy być realistą, idiotom zdarza się przez własną głupotę ginąć. Dziękuję bardzo
Realista wie, że wiele (większość?) kobiet stosuje hormony bez żadnych badań. Życzenie komuś choroby i śmierci nazwałabym inaczej.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 00:16   #123
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Realista wie, że wiele (większość?) kobiet stosuje hormony bez żadnych badań. Życzenie komuś choroby i śmierci nazwałabym inaczej.
Bardzo nie lubię kiedy ktoś wkłada mi w usta to czego nie mówiłam. Będę niezmiernie wdzięczna za zaprzestanie tego działania. Nie życzę nikomu choroby. Mówię tylko że brak świadomości nie spowoduje braku skutków. Skrzep w płucach czy w mózgu nie rozpłynie się bo nie wiedziałaś że nie możesz brać tabletek anty czy łączyć ich z paleniem. I mam nadzieję że branie antykoncepcji hormonalnej bez badań to pojedyncze przypadki, a nie większość. Żyjemy w 21 wieku, ciężko mi uwierzyć w ignorancję tak wielu kobiet na tak ważny temat.

Mój lekarz dosłownie krzyczał na mnie w gabinecie kiedy przyszłam nie po pół roku na kontrolę tylko później i nie miałam zrobionych aktualnych wyników. Mi to bardzo dało do myślenia chociaż i przedtem starałam się badać regularnie.

A teraz sugeruję zakończenie off topa.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 00:57   #124
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Bardzo nie lubię kiedy ktoś wkłada mi w usta to czego nie mówiłam. Będę niezmiernie wdzięczna za zaprzestanie tego działania. Nie życzę nikomu choroby. Mówię tylko że brak świadomości nie spowoduje braku skutków. Skrzep w płucach czy w mózgu nie rozpłynie się bo nie wiedziałaś że nie możesz brać tabletek anty czy łączyć ich z paleniem. I mam nadzieję że branie antykoncepcji hormonalnej bez badań to pojedyncze przypadki, a nie większość. Żyjemy w 21 wieku, ciężko mi uwierzyć w ignorancję tak wielu kobiet na tak ważny temat.
Przerzucasz odpowiedzialność z lekarza na pacjenta i sugerujesz, że w razie czego to w sumie dobrze, jednego idioty mniej na świecie.


Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Mój lekarz dosłownie krzyczał na mnie w gabinecie kiedy przyszłam nie po pół roku na kontrolę tylko później i nie miałam zrobionych aktualnych wyników. Mi to bardzo dało do myślenia chociaż i przedtem starałam się badać regularnie.

A teraz sugeruję zakończenie off topa.
W takim razie tym bardziej nie rozumiem, dlaczego patrzysz na inne kobiety z góry. Mimo to darowałabym sobie takie obrzydliwe teksty gdyby coś Ci się stało.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 02:16   #125
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Przerzucasz odpowiedzialność z lekarza na pacjenta i sugerujesz, że w razie czego to w sumie dobrze, jednego idioty mniej na świecie.




W takim razie tym bardziej nie rozumiem, dlaczego patrzysz na inne kobiety z góry. Mimo to darowałabym sobie takie obrzydliwe teksty gdyby coś Ci się stało.
I lekarz ignorant i pacjent ignorant (niezadający pytań, nieczytający ulotek, niemyślący) są winni. Tyle że głupota lekarza to dla niego jakiś wyrok, a dla pacjenta to nawet śmierć, więc uważam że warto się zastanowić nad tym co się łyka.

Patrzę z góry bo nie rozumiem jak można aż tak nie dbać o własne zdrowie.

Nadal nie umiesz odnieść się do tego co piszę i dopowiadasz swoje dlatego jest to ostatni post który do ciebie kieruję w tym temacie.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 02:49   #126
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Bardzo nie lubię kiedy ktoś wkłada mi w usta to czego nie mówiłam.
Chyba żartujesz.
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No to nie chodzi się do takich lekarzy. Trzeba być naprawdę nieogarniętym i chyba żyć w dżungli żeby nie wiedzieć że przed braniem antykoncepcji hormonalnej należy zrobić pewne badania i jak lekarz wypisuje tabletki bez badań to nie iść więcej do niego. A że dziewczyny biorą co lekarz przepisze bez badań to nie mój problem, tylko ich. I to dość poważny. Problemy z krzepliwością i tabletki anty to może być śmiertelne połączenie. Ale ja osobiście uważam że w ten sposób eliminuje się wadliwe geny z puli więc w sumie mi takich osób nie jest szkoda.
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
A może wystarczy być realistą, idiotom zdarza się przez własną głupotę ginąć. Dziękuję bardzo
Przerzuciłaś odpowiedzialność z lekarza na PACJENTKI serwując jeden z obrzydliwszych tekstów, jakie ostatnio widziałam, a konkurencja jest ostra.

Zaufanie do lekarza i zakładanie, że człowiek po medycynie ma świadomość jak należy postępować i nie doprowadzi swoimi działaniami do pogorszenia zdrowia albo i śmierci to nie jest ani głupota, ani nieogarnięcie ani skutek życia w dżungli.
Lekarz jest od tego, żeby leczyć i badać. To, że Ty jako niezwykle ogarnięta i inteligentna realistka, żyjąca z dala od dżungli uważasz, że to w gestii pacjenta leży ustalanie, kiedy lekarz powinien przeprowadzać jakie badania i jakie leki i środki wiążą się z jakimi konsekwencjami nie świadczy o niczym. Pasjonujesz się medycyną - super, chwali Ci się, ale to nie jest obowiązek. Chyba, że niczym prawdziwy człowiek renesansu interesujesz się absolutnie wszystkim, co może mieć wpływ na Twoje zdrowie i życie.
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Będę niezmiernie wdzięczna za zaprzestanie tego działania. Nie życzę nikomu choroby. Mówię tylko że brak świadomości nie spowoduje braku skutków.
Nie. Mówisz, że dziewczyny zdające się na wiedzę medyczną i profesjonalizm lekarza są nieogarniętymi idiotkami, które - jeśli dojdzie do tragedii - zasługują na śmierć lub okaleczenie, oczyszczając pulę genową ludzkości.
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Skrzep w płucach czy w mózgu nie rozpłynie się bo nie wiedziałaś że nie możesz brać tabletek anty czy łączyć ich z paleniem. I mam nadzieję że branie antykoncepcji hormonalnej bez badań to pojedyncze przypadki, a nie większość. Żyjemy w 21 wieku, ciężko mi uwierzyć w ignorancję tak wielu kobiet na tak ważny temat.
Może i niektórzy żyją w XXI wieku, ale Ty brzmisz jakbyś się urwała ze środka pierwszej połowy XX, Gott mit uns i te klimaty.
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Mój lekarz dosłownie krzyczał na mnie w gabinecie kiedy przyszłam nie po pół roku na kontrolę tylko później i nie miałam zrobionych aktualnych wyników. Mi to bardzo dało do myślenia chociaż i przedtem starałam się badać regularnie.
A jesteś na tyle ogarnięta, żeby nie iść więcej do lekarza, który wydziera się na pacjentów, czy po prostu lubisz takie traktowanie i zdecydowałaś się zacząć je uskuteczniać na innych?
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
A teraz sugeruję zakończenie off topa.
Jakiż to offtop? Pokazałaś, że można mieć znacznie bardziej obrzydliwe podejście niż ten patałach, opisany przez Autorkę rok temu.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 03:02   #127
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
I lekarz ignorant i pacjent ignorant (niezadający pytań, nieczytający ulotek, niemyślący) są winni. Tyle że głupota lekarza to dla niego jakiś wyrok, a dla pacjenta to nawet śmierć, więc uważam że warto się zastanowić nad tym co się łyka.
Po to te leki są na receptę, żeby pacjent bez porozumienia z lekarzem się za to nie brał.


Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Patrzę z góry bo nie rozumiem jak można aż tak nie dbać o własne zdrowie.
Aha, czyli nie przychodzenie na wizyty na czas i nie wykonywanie badań już przez lekarza zleconych to niedbanie o własne zdrowie mieszczące się w normie? Albo jeśli Ty nie dbasz, to ok, zdarzyła Ci się niefrasobliwość, ale wobec nieogarniętych dziuń stosujemy inną miarę?


Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
I
Nadal nie umiesz odnieść się do tego co piszę i dopowiadasz swoje dlatego jest to ostatni post który do ciebie kieruję w tym temacie.
Nic innego nie robię tylko się odnoszę do tego, co piszesz.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 03:08   #128
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz.
Nie mogę być bardziej serio. Sory że jestem szczera a nie sram tęczą.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Przerzuciłaś odpowiedzialność z lekarza na PACJENTKI
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
serwując jeden z obrzydliwszych tekstów, jakie ostatnio widziałam, a konkurencja jest ostra.
Jestem wzruszona nominacją

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zaufanie do lekarza i zakładanie, że człowiek po medycynie ma świadomość jak należy postępować i nie doprowadzi swoimi działaniami do pogorszenia zdrowia albo i śmierci to nie jest ani głupota, ani nieogarnięcie ani skutek życia w dżungli.
Lekarz jest od tego, żeby leczyć i badać. To, że Ty jako niezwykle ogarnięta i inteligentna realistka, żyjąca z dala od dżungli uważasz, że to w gestii pacjenta leży ustalanie, kiedy lekarz powinien przeprowadzać jakie badania i jakie leki i środki wiążą się z jakimi konsekwencjami nie świadczy o niczym. Pasjonujesz się medycyną - super, chwali Ci się, ale to nie jest obowiązek. Chyba, że niczym prawdziwy człowiek renesansu interesujesz się absolutnie wszystkim, co może mieć wpływ na Twoje zdrowie i życie.
Na pewno interesuję się tym co lekarz mi przepisuje i na jakiej podstawie to robi.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie. Mówisz, że dziewczyny zdające się na wiedzę medyczną i profesjonalizm lekarza są nieogarniętymi idiotkami, które - jeśli dojdzie do tragedii - zasługują na śmierć lub okaleczenie, oczyszczając pulę genową ludzkości.
Nie, mówię że są idiotkami te które nie poddają totalnie niczego w wątpliwość. Wejście do gabinetu, wzięcie recepty i używanie leków bez żadnych pytań to idiotyzm. Leki mają skutki uboczne i ja lubię o nich wiedzieć póki je wezmę. Ale wiesz, cenię sobie trochę swoje zdrowie i życie.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Może i niektórzy żyją w XXI wieku, ale Ty brzmisz jakbyś się urwała ze środka pierwszej połowy XX, Gott mit uns i te klimaty.
Nie wydaje mi się żeby troska o zdrowie miała cokolwiek wspólnego z pierwszą połową XX wieku ani z Gott mit uns. Raczej ze zdrowym rozsądkiem.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A jesteś na tyle ogarnięta, żeby nie iść więcej do lekarza, który wydziera się na pacjentów, czy po prostu lubisz takie traktowanie i zdecydowałaś się zacząć je uskuteczniać na innych?
BDSM to właśnie to co lubię w gabinecie lekarza.

Bo jak lekarz poucza że głupio się robi nie badając to jest złym lekarzem, nie? Racja, pójdę do takiego który nie bada. Podaj telefon do swojego.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Jakiż to offtop? Pokazałaś, że można mieć znacznie bardziej obrzydliwe podejście niż ten patałach, opisany przez Autorkę rok temu.
Off top przez wielkie O. No przynajmniej ja nie widzę związku między tym o czym piszemy, a tematem wątku który, przypomnę, brzmi "Facet a antykoncepcja".
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 22:08   #129
paniusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 51
Dot.: Facet a antykoncepcja

Antykoncepcja to sprawa obydwojga ludzi, a nie tylko kobiety. W dojrzałym zwiazku partnerzy rozmawiaja i ustalaja kto i jak bedzie sie zabezpieczał. Ja z mężem postanowiliśmy że bede brała tabletki. Jest dobrze, ale wiem ze moge zawsze na niego liczyć. Antykoncepcja to bardzo poważna sprawa jak sie chce z głowa planować rodzine.
paniusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:29   #130
izometryczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 181
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez paniusia77 Pokaż wiadomość
Antykoncepcja to sprawa obydwojga ludzi, a nie tylko kobiety. W dojrzałym zwiazku partnerzy rozmawiaja i ustalaja kto i jak bedzie sie zabezpieczał. Ja z mężem postanowiliśmy że bede brała tabletki. Jest dobrze, ale wiem ze moge zawsze na niego liczyć. Antykoncepcja to bardzo poważna sprawa jak sie chce z głowa planować rodzine.
Podpisuje się pod paniusia.
Rozpoczynajac współżycie trzeba liczyć się z ewentualną ciążą. Jeśli facet ma takie podejście do antykoncepcji, to strach pomyslec jak by potraktowal autorkę gdyby ta zaszła w ciążę mimo brania tabletek.
izometryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 16:40   #131
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez paniusia77 Pokaż wiadomość
Antykoncepcja to sprawa obydwojga ludzi, a nie tylko kobiety. W dojrzałym zwiazku partnerzy rozmawiaja i ustalaja kto i jak bedzie sie zabezpieczał. Ja z mężem postanowiliśmy że bede brała tabletki. Jest dobrze, ale wiem ze moge zawsze na niego liczyć. Antykoncepcja to bardzo poważna sprawa jak sie chce z głowa planować rodzine.

Paniusia, masz absolutną rację! Zgadzamy się z Tobą w 100 %. Do antykoncepcji trzeba dwojga, tak samo, jak i do seksu. Jesli rozmowa z partnerem nie działa, zawsze można spróbować porozmawiać z kimś z zewnątrz - może psycholog, ginekolog lub po prostu ktoś z bardzo zaufanych znajomych? Warto powtarzać partnerowi, że konsekwencje niezabezpieczonego seksu będą dotyczyć Was obojga!
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 17:25   #132
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Facet a antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez izometryczna Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod paniusia.
Rozpoczynajac współżycie trzeba liczyć się z ewentualną ciążą.
nie, nie trzeba.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 17:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.