Telemarketing / Call center - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 11:45   #271
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
co za głupi pomysł z trzema odmowami
Zastanawiam się czemu ludzie tam pracują, czy nie czują się źle jak dzwonią do innych i nikt nie chce z nimi rozmawiać, a oni się produkują ?
No ja bym nie mogła też siedzieć i wciskać ludziom jakichś kitów, monet, garnków, czy umów, choćby mi płacili dzikie kokosy. U mnie jest luźna atmosfera, bo call center małe, płatność od ankiety więc nikt nad nami nie wisi, jak ankieta jest na temat, na który się znam, albo respondent się trafi kumaty, miły, to jest sympatycznie. Natomiast denerwuje mnie jak ktoś zamiast powiedzieć po prostu "Nie, dziękuję" rozłącza mi się w połowie zdania, albo zaczyna mi nadawać, wrzeszczeć mimo, że wcale nie jestem nachalna, przedstawiam tylko temat ankiety i pytam czy ktoś jest zainteresowany, jak ktoś nie chce, to od razu się rozłączam, wklepuję "Odmowa" i do takiej osoby się już więcej nie dzwoni, naprawdę można zareagować na to inaczej niż wiązanką przekleństw, a i to mi się zdarzało. Albo jak ktoś się zgadza, a potem odpowiada chamsko, jakby mi robił łaskę, albo mi się rozłącza pod koniec ankiety (mimo, że wie dokładnie, ile będzie trwała, a ja zawsze staram się jeszcze dodatkowo robić to szybko), marnując zarówno swój, jak i mój czas, a do tego nie dając mi zarobić, bo żeby dostać pieniądze ankieta musi być dokończona.

Nie bez powodu taka gówniana praca jest okupowana masowo właśnie przez chcących sobie dorobić studentów, którzy mają kiepsko ze znalezieniem pracy, kto inny chciałby się w czymś takim babrać
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:17   #272
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
widocznie nie masz telefonu domowego. u nas po kilka telefonów dziennie, a niestety nie można go zlikwidować z pewnych względów
Ja mam to samo, na domowym... jak słysze juz jakis głos z oferta, to juz mi cisnienie wzrasta. Staram sie byc uprzejma (jeszcze) i w pierwszej chwili, kiedy mam szanse cos wtracic (osoba pewnie łapie oddech), mowie, ze nie jestem zainteresowana. Czuje, ze powoli cierpliwosc mnie opuszcza, pewnie niedługo bede sie po prostu rozłaczac.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:25   #273
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

nigdy nie słucham co mają do powiedzenia, jak tylko się zorientuję, że to call center to się rozłączam
mam dość tych telefonów i nie będę traciła czasu na wysłuchiwanie bzdur, które mnie nie interesują
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:14   #274
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4745300 2]nigdy nie słucham co mają do powiedzenia, jak tylko się zorientuję, że to call center to się rozłączam
mam dość tych telefonów i nie będę traciła czasu na wysłuchiwanie bzdur, które mnie nie interesują[/QUOTE]


Dokładnie. Prawdę mówiąc - w nosie mam czy to co robię jest chamskie, po prostu gdy po pierwszym zdaniu wiem już co się święci, to mówię "nie, dziękuję, żegnam", od razu się rozłączam i blokuję numer.

Dwa razy próbowałam być grzeczna i czekać aż się polubownie rozłączymy. I dwa razy konsultant zaczął przeciągać tę fascynującą rozmowę ("ale za co mi pani już dziękuje? Jak to nie jest pani zainteresowana, ja jeszcze nie skończyłem przedstawiać calej oferty" itd. itd.). No sorry, nie będę czekać i słuchać długiego pitolenia o fascynującym spotkaniu odnoście fascynującego garnka robiącego fachowy kogel-mogel
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:54   #275
tup_tup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Faktycznie ostatnio od telemarketerów nie idzie się opędzić. Zwykłe "Nie, dziękuję" przestało wystarczać. Mam stacjonarny i komórkę i od jakiegoś czasu robię tak:
1. stacjonarny - koszmarna plaga marketingowych połączeń. Odbieram i mówię od razu: "Dzień dobry. Zakład pogrzebowy Ostatnia Droga. W czym mogę pomóc?" Znajomi i rodzina już się przyzwyczaili i nawijają od razu. Jeśli jest chwila ciszy, znaczy tele. Najczęściej się rozłączają. Jeśli jednak odważna/y zaczyna ofertę uprzejmie mówię, że ani ja ani moi klienci nie jesteśmy zainteresowani super garnkami czy pościelą przywracającą do życia itp.
2. komórka - nie rozdaję nr na prawo i lewo i naprawdę rzadko dzwonią. Jeśli już to przerywam w pół słowa i proszę o powtórzenie nazwiska, bo muszę sobie zanotować. To samo z nazwą i adresem firmy. Wypytuję szczegółowo o np. certyfikaty, rekomendacje itp. Jestem bardziej upierdliwa, niż oni. Drugi raz z tej samej firmy już nie dzwonią
tup_tup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 07:15   #276
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Nie wiem czy was to też irytuje, ale mnie osobiście wkurza jak po odebraniu takiego telefonu przez kilkanaście sekund jest cisza

może są tutaj osoby pracujące w CC i wytłumaczą mi po co się tak robi?
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 07:48   #277
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Ostatnio zadzwonił jakiś miły i chyba młody Pan i zapytał jak mam na imię, to nierozważnie powiedziałam. Zaczęła się nawijka, że przyśle mi prenumeratę czegoś tam o kwiatkach itp. oczywiscie pierwszy numer za darmo. Na to ja jak zwykle grzecznie mówię dziękuję nie jestem zainteresowana. To się zaczęło dlaczego? ale czemu nie? bo za darmo pierwszy numer. Ja się dalej wykręcam, a facet no Pani Edyto, jako kobieta pewnie lubi Pani kwiaty

Ja mu na to nie nie lubięi się odczepił.


Szczytem wszystkiego są panie dzwoniące do firmy w której pracuję. Dzwoni taka do firmy i się nie przedstawi, że jest z wydawnictwa, tylko mówi swoje imię i nazwisko i prosi o połączenie z osobą, która zajmuje się rozliczeniami z ZUS. Cwaniactwo, bo wtedy ten co odebrał telefon, myśli, że może dzwoni jakaś pracownica ZUS-u w sprawie jakiejś deklaracji i łączy do mnie. A potem jak ja odbiorę to pytanie ,,Czy Pani zajmuje się deklaracjami i rozliczeniami ZUS?'' i zaczyna się namawianie na prenumeratę czegoś tam i żadne tłumaczenia nie działają, że mamy już swoje materiały i zamawiamy je gdzie indziej. Mówię, że nie nie nie, a ta dalej nawija i mi mówi, że ich zeszyty i materiały są najlepsze i koniec

Ostatnio babsko mnie pojechało, bo na odczepnego powiedziałam, że bez porozumienia z przełożonymi nie mogę zamawiać żadnych materiałów, a baba do mnie jak to pani pracuje na takim stanowisku i nie ma nic do powiedzenia? Wtedy bezczelnie się rozłączyłam.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2014-07-26 o 07:51
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 15:43   #278
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Kolejny super wątek jacy telemarketerzy są okropni... eh.

Pracowałam w CC 3 mce - wystarczająco by znienawidzieć i tą pracę i ludzi do których dzwoniłam. Dla osoby, która odbiera taki telefon wk*rwiające jest 5 minut rozmowy (w tyle minut można miło porozmawiać, by rekord z twoim numerem został zamknięty), ale osoba dzwoniąca słyszy codziennie przez 8h, że:
- jest niepełnosprawna umysłowo
- jest niepełnosprawna intelektualnie
- jest głupią, tępą kretynką
i jeszcze kilka epitetów nie do zacytowania.

Premie??? Serio w to wierzycie??? Limity są ustawione tak, że nikt ich nie osiąga, więc na rękę maksymalnie minimalna krajowa.

A do tego wszystkiego leader, który jest na podsłuchu i przez chat boxa opierdala, a potem jeszcze w 4 oczy, no i raz w tygodniu rozmówka, że jesteś nikim, najsłabszym ogniwem, pierwszym w kolejce do wywalenia.

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
aaa może dlatego mam tylko komórkę....
słyszałam, że podczas takiej rozmowy musisz 3 razy powiedzieć nie dziękuję/nie jestem zainteresowana itp i dopiero wtedy telemarketer może się rozłączyć
Zgadza się. Bez podania 3 krotnie objekcji telemarketer nie może zamknąć rekordu - konsekwencje nie przestrzegania tej zasady to opieprz lub wywalenie z pracy.
Tak jak napisałam - w 5 min jeśli się nie jest chamem można sprawić, by telemarketer zamknął twój rekord. Na chamów czeka zemsta telemarketera.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chyba mają obowiązek przedstawienia oferty, tak to brzmiało Mnie to tak rybka czy pani sobie pogada, czy sobie nie pogada, to ona się pomęczy, nie ja.
Telemarketer ma obowiązek nie zamykania rekordów bez przedstawienia oferty i próby 3 krotnej zbicia objekcji - konsekwencje nie przestrzegania tej zasady to opieprz lub wywalenie z pracy.

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy was to też irytuje, ale mnie osobiście wkurza jak po odebraniu takiego telefonu przez kilkanaście sekund jest cisza
może są tutaj osoby pracujące w CC i wytłumaczą mi po co się tak robi?
To nie jest celowe działanie. Telemarketer nie wybiera sam numerów! Jest program, który dzwoni do ludzi i gdy połączenie się rozpocznie przekazuje je do wolnego telemarketera, tak, że ten słyszy już od razu "słucham". Gdy słychać melodyjkę/szum to na danym callcenter jest za mało pracowników w danym momencie (zbyt dużo wk*rwionych poszło na raz na papierosa) lub system wybierania ma ustawiony zły timer (w takim przypadku jest to zgłaszane przełożonemu, który to zmienia).

- - -

Na zakończenie: telemarketing to najgorsza, najcięższa i najmniej opłacalna praca. Nigdy w życiu nie podejmę się tej pracy ponownie - wolę choćby przenoszenie kilogramów w supermarkecie.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2014-07-26 o 15:48
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:56   #279
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

victorion, to ja nie chce myslec ile osob stracili przeze mnie prace, a to z ich wlasnej winy, bo sami nie chcieli po raz kolejny przedstawiac oferty Moze juz wiedzieli, ze tam nie popracuja Ale np. zawsze przedluzam abonament przez telefon, mnie to nie robi skad mam (czy salon, czy net, czy telefon), a nie zbywam pani czy pana I zawsze jak nic nie chce to milo odpowiadam "nie, dziekuje". Mnie ta grzecznosc nic nie kosztuje, a TZ pracowal kilka lat temu miesiac w Orange, w dziale dla firm i po prostu uciekal stamtad w poplochu. Jak wiem co przeszedl to nie chce robic tego innym mlodym ludziom No i taka grzecznosc dla sprzedawcy (gdziekolwiek) nic nie kosztuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:27   #280
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Odpowiedzenie 'nie, dziekuje' nic nie da, numer trafia ponownie do bazy i predzej czy pozniej oddzwonią, trzeba poprosic o usuniecie numeru z bazy
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:32   #281
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Dokładnie. Prawdę mówiąc - w nosie mam czy to co robię jest chamskie, po prostu gdy po pierwszym zdaniu wiem już co się święci, to mówię "nie, dziękuję, żegnam", od razu się rozłączam i blokuję numer.
Ja też tak robię. Nie wiem nawet, czy dany telemarketer może przestać przedstawiać mi ofertę, więc po co mam czekać aż on zgodzi się na rozłączenie. Nikogo nie obrażam ani nie przeklinam.
Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam - w 5 min jeśli się nie jest chamem można sprawić, by telemarketer zamknął twój rekord. Na chamów czeka zemsta telemarketera.
No chyba sobie żartujesz. Mam pytać każdego telemarketera jak wygląda jego system rozliczania pracy i się do tego dostosowywać? Życie to nie bajka, czas dorosnąć. Nie wyobrażam sobie w praktyce czegoś takiego. Jestem uprzejma, ale cenię swój czas bardziej niż pracę osoby, której firma narzuca mi się z niechcianą ofertą.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 17:04   #282
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Odpowiedzenie 'nie, dziekuje' nic nie da, numer trafia ponownie do bazy i predzej czy pozniej oddzwonią, trzeba poprosic o usuniecie numeru z bazy
A niech dzwonią i do usranej śmierdzi, mnie "nie, dziękuję" nic nie kosztuje Z jakiś tam garnków, itd. to zadzwonili do mnie ze trzy razy w ogóle. Powiedziałam, że mi nie pasuje żadna godzina i pani podziękowała za rozmowę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:47   #283
TykajacaBomba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 59
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Ja w lipcu odebrałam 6 telefonów z tych warsztatów kulinarnych w tym 3 razy prosiłam o usunięcie z bazy. Podejrzewam, że bezskutecznie.
TykajacaBomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:57   #284
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

fajny temat:-D ja swojego czasu doszłam z jakiej firmy wyciekły moje dane napisałam pismo znalazłam odpowiedni paragraf na ich proceder i momentalnie podobno mnie usuneli z bazy danych...

na rok co prawda ale zawsze to cos zwazywszy ze wczesniej był taki czas ze odbierałam z 10 telefonów.

teraz juz sie cholery nie chca przyznac z jakiej firmy maja mój nr.
i mimo ze staram sie byc grzeczna bo wiem ze oni taka maja pracę to paru potraktowałam wyjatkowo chamsko (ale bez wyzwisk) po tym jak jakis maniak upierdliwie wydzwaniał do mnie z samego rana i mi dziecko obudził

a szczytem szczytów była babka której gdy odmówiłam kupna atlasu zrobiła mi wykład ze jestem typowa Polką która absolutnie nic nie czyta a tylko oglada seriale jakby była wtedy w zasiegu mojej reki to doszłoby do rekoczynow zapewne bo takiej obelgi bym nie darowała.tak powiedziec do mnie jak ja własnie jestem uzalezniona od czytania i potrafie sobie perfum czy nowego ciucha odmówic zeby kupic ksiazki....
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 00:05   #285
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Ja staram się być zawsze uprzejma. Kiedyś nawet wysłuchiwałam tego co mają mi do powiedzenia, ale niestety w takich przypadkach są bardziej natarczywi. Teraz nie chce mi się przepychać z nimi. Pamiętam jedną taką sytuację - pan przedstawiał mi jakąś ofertę - chyba odkładanie na fundusz emerytalny. Wysłuchałam, powiedziałam, że nie jestem zainteresowana i pan zrobił się agresywny, a dlaczego? a czemu? itp. Tak mnie zirytował, że od tej pory mam ich gdzieś - nie dziękuje i koniec rozmowy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 00:20   #286
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
pan zrobił się agresywny, a dlaczego? a czemu? itp.

To standardowe i bardzo grzeczne pytania mające na celu określenie objekcji klienta.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 00:23   #287
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

ImageUploadedByWizaz Forum1406417016.720745.jpg




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 04:44   #288
Amerat
Raczkowanie
 
Avatar Amerat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Staram się byc miła i w grzeczny sposób odmówić rozmowy, bo z góry wiem ze to dla mnie strata czasu.. tak czy siak to jest ich praca, poniekad ich rozumiem
__________________
Moj blog http://www.agabierko.blogspot.com/
Amerat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 06:40   #289
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Zgadza się. Bez podania 3 krotnie objekcji telemarketer nie może zamknąć rekordu - konsekwencje nie przestrzegania tej zasady to opieprz lub wywalenie z pracy.
Tak jak napisałam - w 5 min jeśli się nie jest chamem można sprawić, by telemarketer zamknął twój rekord. Na chamów czeka zemsta telemarketera.
Niestety chyba nie wszędzie tak jest bo staram się uprzejmie mówić, że nie jestem zainteresowana ofertą, a telemarketer dalej usiłuje mi sprzedać produkt.
Kiedyś babka z Mbanku przez 25 minut usiłowała mi wcisnąć kartę kredytową i żadne moje: nie dziękuję, nie jestem zainteresowana
nie spowodowało zakończenia rozmowy. Wkurzyłam się i mówię do niej, że naprawdę starałam się być miła i kulturalna bo szanuję ludzką pracę, ale proszę się rozłączyć, a ona dalej nawija i nawija. Więc sama się rozłączyłam.
Nie lubię tego robić bo to jest strasznie niegrzeczne, ale co miałam zrobić
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 10:23   #290
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Ja od razu się rozłączam. Jak mówiłam "nie, dziękuję", to nic nie dawało, konsultant nie może się pierwszy rozłączyć. Numery ecovital już poblokowałam, to znowu ostatnio dzwonili z innego numeru. Z mbanku też potrafią być strasznie nachalni.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:01   #291
84ona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 58
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

ja od jakiegoś czasu jestem niemiła, niegrzeczna i bezczelna bo oni są natarczywi i nie rozumieją co się do nich mówi i albo ich kłamie, że z tej strony fryzjer albo lekarz i mam z nich polewkę, zazwyczaj robię sobie z nich jaja, kiedyś nawet się na nich wyżyłam bo miałam nerwa i nawet mi ulżyło

teraz mam nowe pomysły na odpowiedź, że z tej strony komisariat policji albo sąd okręgowy

albo skup butelek albo złomu

mam identyfikację numerów i wiem kto dzwoni i chyba zacznę odbierać i mówić "nie ma takiego numeru" może wtedy sie odczepia

Edytowane przez 84ona84
Czas edycji: 2014-07-27 o 14:07
84ona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:05   #292
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez 84ona84 Pokaż wiadomość
ja od jakiegoś czasu jestem niemiła, niegrzeczna i bezczelna bo oni są natarczywi i nie rozumieją co się do nich mówi i albo ich kłamie, że z tej strony fryzjer albo lekarz i mam z nich polewkę, zazwyczaj robię sobie z nich jaja, kiedyś nawet się na nich wyżyłam bo miałam nerwa i nawet mi ulżyło
Mam zerowy szacunek do takich ludzi jak Ty, i to bynajmniej nie dlatego, że pracowałam na bardzo podobnym stanowisku jak telemarketer.

Mi się z tymi moimi ankietami poszczęściło, choć i tak nie czułam się dobrze zawracając ludziom gitarę, to nie praca dla mnie, ale jak ktoś ma gadane to jeszcze taką opcję mogłabym polecić, bo nie ma sztywnych zasad, jakichś podsłuchów, przymusu przyciskania respondenta, ani wydziwiania. Natomiast generalnie myślę sobie, że jak student chce dorobić, to niech poszuka sobie jakiejkolwiek innej możliwości, jest ich trochę, a tak... nie warto.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:19   #293
84ona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 58
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47473152]Mam zerowy szacunek do takich ludzi jak Ty, i to bynajmniej nie dlatego, że pracowałam na bardzo podobnym stanowisku jak telemarketer.

Mi się z tymi moimi ankietami poszczęściło, choć i tak nie czułam się dobrze zawracając ludziom gitarę, to nie praca dla mnie, ale jak ktoś ma gadane to jeszcze taką opcję mogłabym polecić, bo nie ma sztywnych zasad, jakichś podsłuchów, przymusu przyciskania respondenta, ani wydziwiania. Natomiast generalnie myślę sobie, że jak student chce dorobić, to niech poszuka sobie jakiejkolwiek innej możliwości, jest ich trochę, a tak... nie warto.[/QUOTE]

ja dla nich nie mam szacunku i nie bede miała bo oszukali moją ciocię na niezłą kasę ja ich mam gdzieś jak ostatnio babka zadzwoniła to ją z☠☠☠...am i powiem wam, że już rzadziej dzwonią oszustów trzeba tępić
84ona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:23   #294
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez 84ona84 Pokaż wiadomość
ja dla nich nie mam szacunku i nie bede miała bo oszukali moją ciocię na niezłą kasę ja ich mam gdzieś jak ostatnio babka zadzwoniła to ją z☠☠☠...am i powiem wam, że już rzadziej dzwonią oszustów trzeba tępić
Spoko, jak jeden lekarz zmaści sprawę to znaczy, że trzeba nienawidzić wszystkich lekarzy Poza tym, czy ktoś jej kazał cokolwiek kupować? Ludzie się sami dają robić w jajo, nikt nikogo nożem nie zmusza do zaakceptowania jakiejkolwiek oferty, wystarczy powiedzieć "Nie, dziękuję", a jak nie pomoże, bo ktoś jest nadgorliwy to po prostu się rozłączyć. Natomiast taka nadgorliwość sprzedających się potem źle odbija na ludziach robiących ankiety, bo sporej ilości respondentów potencjalnych się wydaje od razu, że chcemy im coś sprzedać, wcisnąć kiedy chodzi o 3-minutową ankietę na temat zakupów spożywczych na przykład, wrzeszczą, wygrażają się, nie jest to ani trochę miłe.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:33   #295
84ona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 58
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

ale ona chciała sobie kupić "to" bo planowała wcześniej zakup i kupiła a okazało się że za parę tyś. kupiła bazarowe nic warte 20 zł albo 30 zł dlatego oszustów będę tępić
84ona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:42   #296
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez 84ona84 Pokaż wiadomość
ale ona chciała sobie kupić "to" bo planowała wcześniej zakup i kupiła a okazało się że za parę tyś. kupiła bazarowe nic warte 20 zł albo 30 zł dlatego oszustów będę tępić
No jak ktoś sobie kupuje jakiś sprzęt oferowany przez telemarketerów, a jest to ogólnoposiadana wiedza, że to szajs, no to już jego wina. To tak jakby na Allegro kupić za dychę 'buty Louboutina' i myśleć, że dostanie się oryginał.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:55   #297
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość

To standardowe i bardzo grzeczne pytania mające na celu określenie objekcji klienta.
Tak było też sugerowanie, że jestem trochę nieodpowiedzialna, bo nie chce się natychmiast, już zdecydować na oszczędzanie na emeryturę. Chcę, ale powiedziałam panu, że muszę sobie poczytać o różnych opcjach. Także od tej pory mam zasadę oni nie szanują mojego czasu i grzecznej odmowy - więc ja też nie zamierzam...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 15:34   #298
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Mnie raz zdenerwowała babka z ing, chciala mnie ubezpieczyć na życie. Dotrzeć nie mogło do niej, że oni by nie chcieli tej kasy.

Edytowane przez 201708250923
Czas edycji: 2017-08-24 o 21:58
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 15:37   #299
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

No to jest masakra. Tak samo prawie wszystkie ofert pracy teraz to konsulting, a ja mam problem ze znalezieniem pracy, ale nie chcę tego brać Nie potrafię tak wciskać ciemnoty, być upierdliwa na maksa, a do tego to się sprowadza. Do mnie na szczęście rzadko dzwonią, a jak już, to mówię dziękuję i się rozłączam, nawet jak dalej mówią. Mam gdzieś, że to niekulturalne, to naciąganie, ja tego nie chcę. Tylko raz była jakaś ankieta, to rozumiem jeszcze, to odpowiedziałam i ok, tutaj niech sobie dziewczyna zarobi.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 16:35   #300
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

Mnie bardzo denerwują takie telefony, współczuję tym ludziom w pracy, bo wiem jak to wygląda. O ile ankiety mnie nie wkurzają i prawie zawsze się zgadzam albo przynajmniej mówię, żeby zadzwonili później/jutro to do ludzi z banków mam straszny uraz. Oni nie rozumieją słowa nie, albo tego że zanim podejmę jakąś decyzję muszę się zastanowić i 5 minut rozmowy telefonicznej mi na to nie wystarczy albo w ogóle nie rozumieją, że nie chcę karty kredytowej. Tak samo z siecią - oferują mi nową umowę, ok - ale ja chcę ofertę, którą mogę namacalnie zobaczyć, też potrzebuję czasu, żeby porównać sobie telefony i ich funkcje. Może jestem staroświecka, ale nie chcę załatwiać spraw typowo bankowych przez telefon, poza tym najczęściej słyszę tam pogłos i innych ludzi obok z cc, nie potrafię się wtedy skupić.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 13:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.