była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-01, 11:16   #1
tosia_montana
Przyczajenie
 
Avatar tosia_montana
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20

była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi


Słuchajcie, mam jedną nierozwiązaną sprawę (w sumie to mój partner ma), która powoduje wiele kłótni od paru miesięcy. Jeseśmy razem około 9 miesięcy, on poznał mnie jakoś po 3 miesiącach od rozstania. Wiem, że nie układało im się, on chciał już wcześniej zerwać i po prostu już nic do niej nie czuł. Nie wspominał też często o niej, to ja często się o nią wypytywałam. Mówi, że z nią nie czuł tego, byli 6 lat i nie planował oświadczyn. Nie był pewien że to "ta" kobieta i dlatego też się rozstali.
Któregoś wieczoru, gdy leżeliśmy na łóżku mój facet dostał telefon właśnie od swojej eks. On nie chciał odebrać, ale ja mu powiedziałam żeby to zrobił, wiedziałam że ma różne problemy ze sobą (albo to jej technika manipulacji i próba zwrócenia uwagi na siebie)Płakała, chciała żeby do niej przyjechał. On oczywiście tego nie zrobił. Na drugi dzień miałam pretensje i stałam się oziębła, nie kłóciłam się z nim, nie krzyczałam ale po prostu widać było że mi o coś chodzi. Wymusiłam wręcz na nim żeby napisał że ma dziewczynę i żeby więcej do niego nie pisała. ŻAŁUJĘ TEGO cholernie, bo rzeczy wymuszone to można sobie wsadzić...wiecie gdzie. Ona po tej wiadomości miała pretensje typu "o widzę że się dobrze bawisz, udanej randki, w ogóle cię nie obchodzę. Myślę sobie oho kolejna próba manipulacji i wywoływanie poczucia winy. Już wiedziałam że to nie jest dziewczyna której trzeba współczuć tylko zwykła manipulantka.

Co mnie denerwuje? To, że widział doskonale od paru miesięcy jak mnie boli to, że nie potrafił po tych sytuacjach napisać "słuchaj, mówiłem, żebyś do mnie nie pisała". On to tłumaczyl, że sie w ogóle tym nie przejmuje, nie zwraca uwagi, że tylko ja się dla niego liczę. A wiadomości od niej mi pokazywał jak był przy mnie a jak go nie było to je usuwał. Czemu dorosły facet nie umie jasno i konkretnie napisać żeby się odczepiła? Czy ja jestem przewrażliwiona? Ciągle się o to kłócimy. A może ona własnie specjalnie chce nas skłócić.

Edytowane przez tosia_montana
Czas edycji: 2020-02-02 o 11:51
tosia_montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 13:37   #2
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Skoro ma ja gdzies i nie chce odpisywac, to czemu po prostu nie zablokuje numeru?
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 13:47   #3
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Podsumujmy: dziewczyna wypisuje do Twojego faceta, on ignoruje te wiadomości, na Twój rozkaz pisze jej JEDNEGO smsa, że ma dziewczynę, później ignoruje jej kolejne wiadomości, a Ty się na niego złościsz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 13:58   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 14:01   #5
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Ale mówiłaś mu jakie masz oczekiwania? Gadałaś z nim na serio czego chcesz i pytałaś czemu jej nie zablokuje?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 14:02   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Ty jestes z nia po jednych pieniadzach, tez nim manipulujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 14:51   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Szlag by mnie z tobą trafił.
Masz pretensje do faceta, że ex do niego pisze, tak jakby to była jego decyzja. No zastanów się jaki to ma sens?
Narzekasz, że ex nim manipuluje, a jedyną manipulację widzę z twojej strony, bo zamiast powiedzieć wprost czego właściwie od niego chcesz, ty strzelasz jakieś fochy i wymyślasz, że "widać po tobie" jak bardzo ci coś nie leży i czekasz aż on się domyśli co ma wg ciebie zrobić.
Facet ci nie obiecywał, że nie będzie utrzymywał kontaktów z ex, więc nie robiłby nic złego nawet gdyby codziennie z nią gadał. Tobie ten kontakt może się podobać lub nie, ale to ty sama musisz facetowi wprost oznajmić (wprost, czyli werbalnie, a nie "miałam pretensje i stałam się oziębła"). On się dostosuje lub nie, a jeśli nie, to możesz się rozstać, bo widocznie do siebie nie pasujecie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 15:06   #8
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez tosia_montana Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam jedną nierozwiązaną sprawę (w sumie to mój partner ma), która powoduje wiele kłótni od paru miesięcy. Jeseśmy razem około 9 miesięcy, on poznał mnie jakoś po 3 miesiącach od rozstania. Wiem, że nie układało im się, on chciał już wcześniej zerwać i po prostu już nic do niej nie czuł. Nie wspominał też często o niej, to ja często się o nią wypytywałam. Mówi, że z nią nie czuł tego, byli 6 lat i nie planował oświadczyn. Nie był pewien że to "ta" kobieta i dlatego też się rozstali.
Któregoś wieczoru, gdy leżeliśmy na łóżku mój facet dostał telefon właśnie od swojej eks. On nie chciał odebrać, ale ja mu powiedziałam żeby to zrobił, wiedziałam że ma różne problemy ze sobą (albo to jej technika manipulacji i próba zwrócenia uwagi na siebie)Płakała, chciała żeby do niej przyjechał. On oczywiście tego nie zrobił. Na drugi dzień miałam pretensje i stałam się oziębła, nie kłóciłam się z nim, nie krzyczałam ale po prostu widać było że mi o coś chodzi. Wymusiłam wręcz na nim żeby napisał że ma dziewczynę i żeby więcej do niego nie pisała. ŻAŁUJĘ TEGO cholernie, bo rzeczy wymuszone to można sobie wsadzić...wiecie gdzie. Ona po tej wiadomości miała pretensje typu "o widzę że się dobrze bawisz, udanej randki, w ogóle cię nie obchodzę. Myślę sobie oho kolejna próba manipulacji i wywoływanie poczucia winy. Już wiedziałam że to nie jest dziewczyna której trzeba współczuć tylko zwykła manipulantka. Przecież rozstali się 5 miesięcy temu więc o co jej chodzi?
Potem była sytuacja że też miała do niego sprawę, wysłała sms. Nie odpisał. Ja oczywiście byłam zła. Potem też coś pisała i on nie zareagował. Następnie w smsie życzyła mu powodzenia ze mną, "cieszę się, że jesteś szczęsliwy, życzę wam z całego serca szczęścia"(obserwuje cały czas mojego ig). Potem jakby miała rozdwojenie jaźni i napisała pod pretekstem oddania mu jakieś rzeczy.

Co mnie denerwuje? To, że widział doskonale od paru miesięcy jak mnie boli to, że nie potrafił po tych sytuacjach napisać "słuchaj, mówiłem, żebyś do mnie nie pisała". On to tłumaczyl, że sie w ogóle tym nie przejmuje, nie zwraca uwagi, że tylko ja się dla niego liczę. A wiadomości od niej mi pokazywał jak był przy mnie a jak go nie było to je usuwał. Po co usuwać wiadomości skoro się nie ma nic do ukrycia? Czemu dorosły facet nie umie jasno i konkretnie napisać żeby się odczepiła? Czy ja jestem przewrażliwiona? Ciągle się o to kłócimy. A może ona własnie specjalnie chce nas skłócić.
To jak w końcu?
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:06   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Przesadzasz. Po tytule myślałam i wstępie myślałam, że on z nią rozmawia, pisze, planuje spotkania.

Jeśli byłabym w takiej sytuacji, zrobiłabym tak samo - ignorowałabym te SMS i telefony. Pisać jej o nowej dziewczynie to proszenie się o jeszcze większy spam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:10   #10
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Yunlee Pokaż wiadomość
To jak w końcu?
Dziewczyna pisze, że kłótnie trwają od paru miesięcy przecież
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:34   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Jakby ją chciał spuścić grzecznie na drzewo to by zrobił. Obiektywnie smsy z pretensjami od eks są dziwne i już samo to powinno mu wystarczyć by chcieć ją utemperować. Można się nie przejmować ale z jakiej racji ktoś mu zaśmieca skrzynkę jak twierdzi bzdurami.
Podbija mu ego to że panna wypisuje i za nim lata.
Nie byłoby dziwne gdybyście się rozstali a za jakiś czas dowiedziałabyś się że się zeszli. Może wyglądałoby to tutaj na z braku laku ale widać jemu pasuje.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Jeśli byłabym w takiej sytuacji, zrobiłabym tak samo - ignorowałabym te SMS i telefony. Pisać jej o nowej dziewczynie to proszenie się o jeszcze większy spam.
serio jakby do ciebie były wypisywał jakieś mniej lub bardziej ckliwe wrzuty i wołał o twoją uwagę nie wysiliłabyś się by mu powiedzieć że ma tego nie robić? Może po prostu lubisz dostawać spam w hurtowych ilościach ale nie nazwałabym tego tylko zlewaniem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-02-01 o 15:32
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 15:41   #12
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Zdrowo przesadzasz. NIE jego wina, że ona pisze. Odebrał, napisał na Twoją prośbę. Jaki był efekt? No właśnie... Ignorowanie to najlepsza opcja. Dziewczyna z czasem zrozumie.
I nie uważasz, że to właśnie błędne koło? Sama nim manipulujesz, złościsz się na coś, na co on w sumie nie ma wpływu. On nie chce odebrać, każesz mu odebrać, a następnego dnia foch...

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2020-02-01 o 15:43
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:44   #13
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Czekaj. Kazałaś mu odebrać telefon od niej, a potem chodziłaś o to obrażona? Napisała do niego, on nie odpisał, a Ty oczywiście byłaś zła? Że jak?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:46   #14
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Ona niezrównoważona ale Ty nie lepsza. Facet nie chce odbierać - każesz mu. Na drugi dzień się boczysz o to że odebrał i z nią rozmawiał. Kurtyna. Księżniczkowatość w najgorszym wydaniu, jak by gość nie zrobił zawsze będzie źle.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czekaj. Kazałaś mu odebrać telefon od niej, a potem chodziłaś o to obrażona? Napisała do niego, on nie odpisał, a Ty oczywiście byłaś zła? Że jak?
I jeszcze to
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:47   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Fochy fochami ale dla mnie to niepoważne że eks zakłóca ich spokój a on z tym nic nie robi. Wypisz wymaluj podbijanie ego i opcja zapasowa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 15:49   #16
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Fochy fochami ale dla mnie to niepoważne że eks zakłóca ich spokój a on z tym nic nie robi. Wypisz wymaluj podbijanie ego i opcja zapasowa.
Albo znajomość tematu i świadomość, że olanie to jedyna opcja. Napisał jej że ma dziewczynę i co, uspokoiła się? No właśnie nie bardzo
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 16:31   #17
AniaNnnn
Przyczajenie
 
Avatar AniaNnnn
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 17
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Nie kumam czemu dorosły facet nie może po prostu zablokować numeru ex... Co to za trudność? Na moje oko, jak już napisano wyżej, podbijanie sobie ego i może (lub nie) opcja zapasowa.
AniaNnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 17:44   #18
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Yyy, ty jestes jakas dziwna. Po co mu kazalas odbierac ten telefon? Przeciez wlasnie mial racje, zeby go zignorowac. Nastepnie chcesz, zeby jej odpowiadal na wiadomosci. No sorry, chyba kazdy wie, ze w takich sytuacjach najlepszy jest ignor, a nie odbieranie telefonow i wdawanie sie w dyskusje.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
serio jakby do ciebie były wypisywał jakieś mniej lub bardziej ckliwe wrzuty i wołał o twoją uwagę nie wysiliłabyś się by mu powiedzieć że ma tego nie robić? Może po prostu lubisz dostawać spam w hurtowych ilościach ale nie nazwałabym tego tylko zlewaniem.
Ja nie. Ignor najlepiej dziala i najbardziej boli.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 18:13   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Ja nie. Ignor najlepiej dziala i najbardziej boli.
Kogo oszukujesz. Ignor nie działa laska wypisuje więc tego.

Cytat:
Albo znajomość tematu i świadomość, że olanie to jedyna opcja. Napisał jej że ma dziewczynę i co, uspokoiła się? No właśnie nie bardzo
Jak dla mnie takie samo â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ â˜â˜☠â˜â˜☠amento jak gadki z cyklu żona go nie rozumie. Tak go nie rozumie że od 10 lat gotuje pierze i grzeje łóżko.
Już to widzę jak faceta np. stalkuje sąsiad gej spod 5tki a on zamiast zablokować i panu pojechać żeby spadał cierpliwie przyjmuje w nieskonczonośc.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Oni byli razem 6 lat pewnie laska też nie sądziła że jest dla niego równie miałka jak budyń. Czyli nie była bo nie je się budyniu 6 lat.
A teraz autorka może czuje intuicyjnie że chyba coś jest nie tak z tą big love do niej, autorki, skoro gościu nie potrafi tak po prostu zablokować pani i powiedzieć stanowczo żeby się bujała. Widać podoba mu się to pisanko i wsjo.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

I jeszcze to kasowanie esków. Normalnie "xD".
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 18:17   #20
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Kogo oszukujesz. Ignor nie działa laska wypisuje więc tego.
No, bo on przecież jej nie ignoruje, za namową autorki ciągle odbiera telefony, to nic dziwnego, że laska się nakręca XDDDDDD
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 18:29   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Nie zmusza go ciągle do odbierania telefonu tylko chciała (raz na początku związku) by odebrał by zorientować się po co tamta dzwoni i mieć jakąś próbę kontroli nad sytuacją.

Zauważ że facet odebrał, na drugi dzien panna była naburmuszona (trudno jej się dziwić) bo dopiero na drugi dzien pod wpływem oczekiwań własnej dziewczyny (''wymusiła to na nim'' ) napisał do byłej że uwaga ma dziewczynę. Bo sam jakoś był tak dziwnie głupi że na to nie wpadł i jakoś nawet nie w trakcie rozmowy gdy eks chciała by do niej przyjechał. No klasyczne xD.
Nie mówiąc o tym że gdyby facet był w porządku to by gruntownie spuścił tamtą na drzewo ; niech sobie życie układa z kim innym. Widać facet chce mieć wariant zapasowy.
Cytat:
To, że widział doskonale od paru miesięcy jak mnie boli to, że nie potrafił po tych sytuacjach napisać "słuchaj, mówiłem, żebyś do mnie nie pisała". On to tłumaczyl, że sie w ogóle tym nie przejmuje, nie zwraca uwagi, że tylko ja się dla niego liczę.
Co wy macie z tymi telefonami, autorka jasno napisała że wnerwia go jego udawanie że problemu nie ma. I tak tylko aktualna się dla niego liczy że ma w tyłku jej psychiczny komfort chociaż wysiłek jaki miałby wykonać by jego dziewczyna nie czuła się nie halo jest minimalny.

Cytat:
Wiem, że nie układało im się, on chciał już wcześniej zerwać i po prostu już nic do niej nie czuł.
tak tak a autorka to była prześcieradłem w tym związku. Wie tyle ile jej powiedział jej własny chłop i wierzy w to w co chce by było prawdą.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-02-01 o 18:28
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 19:17   #22
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Kogo oszukujesz. Ignor nie działa laska wypisuje więc tego.
No pewnie, że wypisuje, skoro autorka wpadła na genialny pomysł, żeby facet odebrał telefon.
W moim przypadku ignor działal zawsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 20:08   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

a skąd przekonanie że zaczęła wypisywać dopiero po tym jak odebrał akurat tamten telefon? facet kasuje wiadomości poza tym jednostkowe odebranie telefonu pół roku temu kiedy jej zresztą powiedział że nie przyjedzie i dodatkowo napisał że ma laskę to też nie powód by zwalać na to że nie dała sobie siana.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 20:23   #24
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

No ale on nie jej odpisuje, więc w czym problem? Co cię tak boli? Przecież to ONA do niego pisze, on na to nie reaguje. Autorko, tworzysz problemy z niczego. Piszesz że była jest manipulantką a sama nie jesteś ani odrobinę lepsza
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 09:59   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Podsumujmy: dziewczyna wypisuje do Twojego faceta, on ignoruje te wiadomości, na Twój rozkaz pisze jej JEDNEGO smsa, że ma dziewczynę, później ignoruje jej kolejne wiadomości, a Ty się na niego złościsz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie rozumiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Co wy macie z tymi telefonami, autorka jasno napisała że wnerwia go jego udawanie że problemu nie ma. I tak tylko aktualna się dla niego liczy że ma w tyłku jej psychiczny komfort chociaż wysiłek jaki miałby wykonać by jego dziewczyna nie czuła się nie halo jest minimalny.
To autorka jest niepoważna i nie ma racji.

A niepoważnym ludziom się po prostu nie ustępuje, bo wejdą ci na głowę.

Facet nie robi nic złego, nie ma sensu wykłócać się z wariatką-byłą.

Ogólnie facet ma tendencje wybierania kobiet manipulujacych, które chcą mu ustawiać życie i wiedzą najlepiej, jak on ma układać swoje relacje z innymi.

Na jego miejscu nie ustąpiłabym dla zasady "Nie będziesz mi ustawiać życia, do kogo dzwonię, komu odpisuję, fochaj się do woli", a w końcu pewnie odeszła, jak się dziewczyna nie ogarnie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 12:15   #26
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jakby ją chciał spuścić grzecznie na drzewo to by zrobił. Obiektywnie smsy z pretensjami od eks są dziwne i już samo to powinno mu wystarczyć by chcieć ją utemperować. Można się nie przejmować ale z jakiej racji ktoś mu zaśmieca skrzynkę jak twierdzi bzdurami.
Podbija mu ego to że panna wypisuje i za nim lata.
Nie byłoby dziwne gdybyście się rozstali a za jakiś czas dowiedziałabyś się że się zeszli. Może wyglądałoby to tutaj na z braku laku ale widać jemu pasuje.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

serio jakby do ciebie były wypisywał jakieś mniej lub bardziej ckliwe wrzuty i wołał o twoją uwagę nie wysiliłabyś się by mu powiedzieć że ma tego nie robić? Może po prostu lubisz dostawać spam w hurtowych ilościach ale nie nazwałabym tego tylko zlewaniem.
Tak, serio. Tym bardziej, że przy rozstaniu zaznaczałam, że nie chce utrzymywać kontaktu. W mojej ocenie to wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 13:30   #27
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Ja jestem uczulona na natrętne byle bo sami mieliśmy niestety taki epizod ale i tak uważam że autorka przesadza. I chyba nie chodzi jej nawet o tą byłą bo jak na moje widać że facet ma ją w tyłku, zresztą nie była ona jakąś jego wielką miłością tylko raczej taki związek z braku laku. Oczywiście wierząc w opis sytuacji jaki podała autorka. Chodzi jej chyba bardziej o kontrolę nad facetem, tak mi się wydaje. A czemu jej nie blokuje? Może nie wpadł na to, może faktycznie podbija sobie ego próbami kontaktu, co wcale nie musi oznaczać że coś do niej ma, po prostu zwykła ludzka próżność. Nie jest to fajne ale też nie tragedia. Może trzeba po prostu na spokojnie porozmawiać, przedstawić swoje oczekiwania i pomysły na rozwiązanie tej sytuacji? Ale nie fochy i rozkazy.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 16:00   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Autorka przesadza, natomiast i on rozgrywa to niezbyt zgrabnie. Myślę, że ona czuje się w tym związku trochę słabszą stroną i po prostu nie jest pewna stabilności i trwałości relacji. Co nie jest dziwne, bo wzięła się za faceta, który twierdzi, że był z kobietą lata a tak naprawdę przez dłuższy czas niczego do niej nie czuł i nie wiązał z nią planów. Ta kobieta przeżywa teraz trudny okres, jest zrozpaczona. Jego działania się do tego niestety przyczyniły. Sytuacja nie jest zero jedynkowa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-02-02 o 16:01
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 16:14   #29
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Jaki problem zablokować?Chyba że facet nie chce z jakiś powodów to zrobić.
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 15:17   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: była ciągle do niego pisze, a on nic z tym nie robi

Cytat:
Napisane przez Trudne_sprawy Pokaż wiadomość
Jaki problem zablokować?Chyba że facet nie chce z jakiś powodów to zrobić.
A jaki problem kupić starter za piątaka i dzwonić z nowego numeru?

Tak jakby blokowanie likwidowało możliwość kontaktu.
Lepiej przekierować numer do poczty głosowej i niech ona się nagrywa do upadłego.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-04 16:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.