Delegacje - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 19:02   #91
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Delegacje

Aż mnie ten wątek skłonił do refleksji nad własnym życiem.... Też odebrałam przytoczone fragmenty jako luźne żarty, sama też pracuje raczej w męskim gronie i durne żarty, memy, podteksty to norma która umila mi czas. Ale jak się nad tym zastanowić to też bym nie chciała wpaść na takie " mądrości" pisane przez mojego tz i też bym mu nie chciała pokazywać takich dyskusji w moim wykonaniu. Zupełnie nie pomyślałam że mój tz mógłby się zalamac jak autorka czytając takie coś, nigdy nawet nie pomyślałam że to może być krzywdzące ale nie znając kontekstu, klimatu i ludzi którzy to piszą to faktycznie..
Nie, nie zacznę moralizowac znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 20:02   #92
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Delegacje

Jak dalej go będziesz tak trzymać na smyczy, to od Ciebie ucieknie.
Do tego przestan słuchać się mamusi, nie masz chyba 10 lat?
A jak będzie chciał zdradzić, to zdradzi. Na to nigdy nic nie poradzisz. Taka jest rzeczywistość.

Generalnie wyjaśnił Ci sprawe, powiedział, że będzie bardziej uważał na słowa, a ty dalej swoje. Po co go tak męczysz?
Umów się do psychologa i nie przenoś swoich urojeń na innych.
Masz świętego nie męża, większość by psychicznie z tobą nie wytrzymala.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 20:39   #93
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Mój mąż nie podchodzi do delegacji i wyjść integracyjnych tak jak ja... Mówi, że nie lubi jak wyjeżdżam bo tęskni ale ma do mnie zaufanie. Nigdy mi nie zrobił jazdy że chcę wyjść ze znajomymi...
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 21:06   #94
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Delegacje

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87581065]Jak dalej go będziesz tak trzymać na smyczy, to od Ciebie ucieknie.
Do tego przestan słuchać się mamusi, nie masz chyba 10 lat?
A jak będzie chciał zdradzić, to zdradzi. Na to nigdy nic nie poradzisz. Taka jest rzeczywistość.

Generalnie wyjaśnił Ci sprawe, powiedział, że będzie bardziej uważał na słowa, a ty dalej swoje. Po co go tak męczysz?
Umów się do psychologa i nie przenoś swoich urojeń na innych.
Masz świętego nie męża, większość by psychicznie z tobą nie wytrzymala.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Też tak myślę. A terapię niech ci matka zafunduje za to, co ci zrobiła.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 21:20   #95
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lili444dgh Pokaż wiadomość
Zgadza sie.

Jednak pytanie czy te żarty faktycznie były przesadzone bo może ja niepotrzebnie się nakręcam. Poniżej zacytuję i opiszę kontekst:

1. Na forum toczy sie żartobliwa rozmowa, że heden z kolegów założył na spotkanie slbuty na obcasie, pisze o tym wspomniana koleżanka. Na co mój mąż odpisał, że musiałby to zobaczyć. A ona na to: to musiałbyś wejść pod stół a mój mąż:"mogę wejść ale ty wejdziesz po mnie"

2. Żegnali sie po wyjściu do pubu. Mąż następnego dnia wracał do domu oni jeszcze zostawali na delegacji. Mój mąż pisze:"żegam was do zobaczenia a ty Magda masz minusa bo mi nie pomachałaś."

3.toczy sie na forum temat ze chłolaki pojechali na zakupy więc dziewczyny śmiały się zeby kupili sobie damskie buty. Na co mój mąż odpisał ze wtedy musia) yby nieść go "na barana" na co wspomniana Magda "moze na pieska🤣" a mój mąż "zależy od nastroju🤣"
Wg mnie nie przesadzasz i wyjątkowo żenujące te "żarty".
W ogóle takie spoufalanie się z kolegami z pracy uważam za nie na miejscu, zwłaszcza przeciwnej płci i zwłaszcza kiedy jest się w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 21:45   #96
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Facet jak ma zdradzić to i tak zdradzi. Nie ważne czy kobieta jest piekielnie o niego zazdrosna i go kontroluje czy ma zlew na wszystko. Tak uważam )) Nigdy nie wiemy co siedzi w głowie drugiej osoby. Ja mojemu ufam i nie mam zamiaru przejmować się pie rdolkami xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, to jest wzorcowe i zdrowe podejście, czytaj i ucz się, Autorko.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 22:12   #97
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Swoją drogą... Będąc w gronie męskim nie zdarzają Ci się żarty czy rozmowa schodząca z podtekstami? Przecież inaczej byłoby nudno Jesteśmy ludźmi... Ja nie umiem przez cały czas trzymać się drętwo.
Mnie się nie zdarzają, chyba że ktoś mi się podoba i chcę z nim flirtować, ale w pracy tego nie robię. No faktycznie, już nie da się żartować inaczej, jak tylko z podtekstem seksualnym, coś niektórzy są chyba mało kreatywni
A potem wątki na wizażu "Chyba podobam się koledze z pracy, ale on mnie nie", "Zakochałam się w koledze z pracy, ale on ma dziewczynę".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 01:59   #98
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Dobra... Przyznaję: nie poradzę sobie... Kolejna nieprzespana i przepłakana noc... Rozmawialiśmy znowu z mężem. Tym razem on do mnie przyszedł. Powiedział, że serce mu pęka jak widzi jak się męczę. Poopowiadał mi o tej koleżance w sensie jak jest postrzegana w zespole - raczej negatywnie, że to taki typ gwiazdy, która wszędzie musi być i wszystko wiedzieć, musi błyszczeć, lubi być w centrum uwagi... Powiedział, że naprawdę nie mam się czym martwić, że nie ma wpływu na to że z nią pracuje, że moze sie tak zdażyć ze akurat we dwójkę zostaną dłużej w pracy bo mąż odwozi syna do szkoły i wtedy nie wychodzi o 16.ona też odwozi dziecko więc też za szybko nie kończy. Mówił, że może być tak ze pójdą razem do sklepu bo u nich w zespole jest tak że ktoś rzuca hasło kto idzie po coś do jedzenia i akurat może być tak że tylko ona pójdzie i że mam odpuścić. Że nic sie nie dzieje. Mam się nie zamartwiać bo kocha tylko mnie i mogę mu w pełni zaufać.

I ok. Rozum podpowiada, że spoko ma to sens ale powiem Wam, że w głębi serca odczuwam intuicyjnie niepokój... I nie chodzi o mojego męża tylko o nią...

---------- Dopisano o 02:59 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

Dobra.Przyznaję: nie poradzę sobie.Kolejna nieprzespana i przepłakana noc. Rozmawialiśmy znowu z mężem. Tym razem on do mnie przyszedł. Powiedział, że serce mu pęka jak widzi jak się męczę. Poopowiadał mi o tej koleżance w sensie jak jest postrzegana w zespole - raczej negatywnie, że to taki typ gwiazdy, która wszędzie musi być i wszystko wiedzieć, musi błyszczeć, lubi być w centrum uwagi... Powiedział, że naprawdę nie mam się czym martwić, że nie ma wpływu na to że z nią pracuje, że moze sie tak zdażyć ze akurat we dwójkę zostaną dłużej w pracy bo mąż odwozi syna do szkoły i wtedy nie wychodzi o 16.ona też odwozi dziecko więc też za szybko nie kończy. Mówił, że może być tak ze pójdą razem do sklepu bo u nich w zespole jest tak że ktoś rzuca hasło kto idzie po coś do jedzenia i akurat może być tak że tylko ona pójdzie i że mam odpuścić. Że nic sie nie dzieje. Mam się nie zamartwiać bo kocha tylko mnie i mogę mu w pełni zaufać.

I ok. Rozum podpowiada, że spoko ma to sens ale powiem Wam, że w głębi serca odczuwam intuicyjnie niepokój... I nie chodzi o mojego męża tylko o nią...
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 06:31   #99
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Delegacje

Idź do psychologa. Innej rady nie ma.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 06:45   #100
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Delegacje

Skoro czujesz w głębi sobie że coś z jej strony może być na rzeczy to całkiem możliwe że tak jest. Tym bardziej musisz odpuścić mężowi bo jak tu już dziewczyny pisały takim zachowaniem sama go możesz wpędzić w jej ramiona. A takie harpie to tylko czekają aż pojawi się kryzys w związku.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:00   #101
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Wiem... Czy wy nie jesteście zazdrosne o partnerów? O ich koleżanki z pracy?

A i jeszcze taki drobny szczegół: w trakcie delegacji podczas gdy w kilka osób jechali windą ów koleżanka przy chłopakach wciskała guzik windy piersią z tekstem "trzeba sobie radzić".

powiem wam ze od czasu tej delegacji, nie mogę soać, nie mogę jeść, budzę się z lękiem, nie mogę się na niczym skupić. Ostatni raz czułam się tak po urodzeniu dziecka kiefy dopadła mnie depresja.

Pracują razem od wielu miesięcy ale dopiero ten wyjazd wzbudził moje obawy.

Uważam też, że ona konkretnie nie upatrzyła sobie mojego męża... Po prostu prowokuje wszystkich i czeka kto się złapie na te prowokacje a ona czerpie satysfakcję. Bo być może jej nie chodzi o żaden romans tylko jara ją samo to że jakiś facet zareaguje na jej zaczepki, teksty, gesty...

Przestrzegłam męża przed nią reszta zależy od niego... Nic więcej nie mogę zrobić
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 07:09   #102
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Skoro czujesz w głębi sobie że coś z jej strony może być na rzeczy to całkiem możliwe że tak jest. Tym bardziej musisz odpuścić mężowi bo jak tu już dziewczyny pisały takim zachowaniem sama go możesz wpędzić w jej ramiona. A takie harpie to tylko czekają aż pojawi się kryzys w związku.
Nie znasz tej kobiety, nie wiesz jaka jest a już nazywasz ja harpia która czeka na biednych mężów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:11   #103
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lili444dgh Pokaż wiadomość
Wiem... Czy wy nie jesteście zazdrosne o partnerów? O ich koleżanki z pracy?

A i jeszcze taki drobny szczegół: w trakcie delegacji podczas gdy w kilka osób jechali windą ów koleżanka przy chłopakach wciskała guzik windy piersią z tekstem "trzeba sobie radzić".

powiem wam ze od czasu tej delegacji, nie mogę soać, nie mogę jeść, budzę się z lękiem, nie mogę się na niczym skupić. Ostatni raz czułam się tak po urodzeniu dziecka kiefy dopadła mnie depresja.

Pracują razem od wielu miesięcy ale dopiero ten wyjazd wzbudził moje obawy.

Uważam też, że ona konkretnie nie upatrzyła sobie mojego męża... Po prostu prowokuje wszystkich i czeka kto się złapie na te prowokacje a ona czerpie satysfakcję. Bo być może jej nie chodzi o żaden romans tylko jara ją samo to że jakiś facet zareaguje na jej zaczepki, teksty, gesty...

Przestrzegłam męża przed nią reszta zależy od niego... Nic więcej nie mogę zrobić
Tak, jestem zazdrosna.
Ale o męża a nie o obce baby.
Przy czym ufam mu, oraz wiem, ze jakby jednak co no to kurde, przeżyjemy i to. Wszytko się zmieni ale świat się nie rozleci, rozgonimy się w mniejszej czy większej zgodzie, rozwiedziemy i ułożymy życie od nowa.

Natomiast kompletnie nie rozumiem Twojej histerii, bo to już jest regularna histeria jak nie obsesja, ze jakaś baba może czuć coś do twojego męża, albo w grupie mężczyzn z pracy szukać chętnego.
No niech se szuka.
Ale jakie ty kobieto masz zdanie o człowieku z którym żyjesz?
Jak podle jest to twoje zdanie o nim, że on jest jak głupi pies co ledwo ktoś na nim oko zawiesi to on poleci w tango z wywalonym jęzorem.
Ty byś tak zrobiła? Taka jesteś?
Jakby się napatoczył jakiś men co ledwo na ciebie świśnie i parę żartów wymieniacie to już polecisz na niego? Tyle wystarczy?
Dlatego męża mierzysz własna miarka u stad ta twoja histeria?

Bo ja a miejscu twojego męża, już bym się chyba obraziła na ciebie, i zaczęła myśleć nad tym, jak bardzo mnie nie szanujesz, nie ufasz, jak masz o mnie okropne zdanie i jak mnie podejrzewasz o najgorsze, że jakaś szmata ze mnie jest bez mózgu.

Lepiej idź do tego psychologa.
Bo nawet jak cię mąż nie rzuci jak sobie uświadomi jak okropne masz o nim mniemanie, to zrobisz z waszego życia piekło.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:34   #104
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Nie, nie zrobiłabym tak. Jeżdżę na delegacje od 10 lat. Nigdy moje zachowanie czy słosa w stosunku do kolegów nie były dwuznaczne. Nigdy.

Ale napatrzyłam się na to co na tych delegacjach robią przykładne matki i mężatki oraz wspaniali mężowie... Aż włos się na głowie jeży tyle wam powiem

I ok wiem że moja reakcja jest przesadzona i po prostu żenująca. Płacząca panna uwieszona na swoim mężu żeby tylko jej nie zostawił. Wiem. Jeszcze jakbyśmy pisali miesiąc temu to sama bym siebie teraz nie poznała. Zawsze uważałam, że jak facet ma być twój to będzie a jak zdradzi to jego strata.

Ale po ostatniej delegacji męża coś we mnie pękło... Po prostu... Tak jak napisałam. Pracowali razem od dawna a dopiero teraz ogarnął mnie ten lęk
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:40   #105
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lili444dgh Pokaż wiadomość
Nie, nie zrobiłabym tak. Jeżdżę na delegacje od 10 lat. Nigdy moje zachowanie czy słosa w stosunku do kolegów nie były dwuznaczne. Nigdy.

Ale napatrzyłam się na to co na tych delegacjach robią przykładne matki i mężatki oraz wspaniali mężowie... Aż włos się na głowie jeży tyle wam powiem

I ok wiem że moja reakcja jest przesadzona i po prostu żenująca. Płacząca panna uwieszona na swoim mężu żeby tylko jej nie zostawił. Wiem. Jeszcze jakbyśmy pisali miesiąc temu to sama bym siebie teraz nie poznała. Zawsze uważałam, że jak facet ma być twój to będzie a jak zdradzi to jego strata.

Ale po ostatniej delegacji męża coś we mnie pękło... Po prostu... Tak jak napisałam. Pracowali razem od dawna a dopiero teraz ogarnął mnie ten lęk

Jak to mówią. Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz... Mocne, ale prawdziwe.

Także, jak inni powyżej polecam terapie i rozmowę z psychologiem. To nie jest nic wielkiego, nic strasznego czego należałoby się wstydzić a na pewno pomoże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:57   #106
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Są momenty kiedy sobie myślę: hej przecież nic się nie stało, kilka głupich żartów na forum pracowniczym, no pracują razem ale jaki mój mąż ma wpływ na to? Żaden.

Jakiś czas jest ok, nie panikuję, nie schizuję...

A później nagle bez powodu przychodzi takie BUM! I jest płacz i histeria i ten cholerny lęk że coś niedobrego się dzieje
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 07:58   #107
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Delegacje

Zastanawia mnie, dlaczego twoi rodzice nie mają do ciebie pretensji o twoje delegacje. Kobieta może wszytko, a mąż broń boże nic? Musicie przedyskutować jak ma wyglądać wasze życie w delegacjach i towarzyskie. W tej sytuacji nie wyobrażam sobie, żebyś w w najbliższym czasie puściła ze spokojem męża na jakieś wyjście, bo to cię po prostu doprowadzi do cierpienia. Może zacznijcie razem wychodzić, a z czasem dasz mu więcej swobody. Każdy dorosły człowiek na to zasługuje. A jeśli zdradzi, lub ty to zrobisz, to trudno. Nie ma nigdy gwarancji. Nigdy. Przecież może być tak, że przez te histeriei twoje lęki sama zdradzisz na najbliższej delegacji, żeby np mieć już to za sobą, żeby ta zdrada jakąkolwiek już nastąpiła. Chcę zobrazować, że nie można się tak nakręcać, bo człowiek nawet sam siebie nie zna w stu procentach, więc tak jak ufasz sobie, tak ufaj mężowi.

Możesz mu też nie ufać, bo mógł ci przecież naopowiadać bajek, żeby uśpić twoją czujność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:04   #108
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Sami nie bardzo mamy jak wychodzić bo nie ma z kim zostawić dziecka.
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:06   #109
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Delegacje

Aha, a jak TO TY MASZ delegacje, to mamusia juz nje gada, ze masz gacha na boku?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 08:14   #110
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Nie gada...

Ale problem jest we mnie nie we wszystkich dookoła

Napisałam na tym forum żeby się dowiedzieć czy wy też uważacie że powinnam się tak zamartwiać tą delegacją i koleżanką z pracy...

Jestem wam naprawdę wdzięczna za odzew
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:17   #111
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Delegacje

No to sory, masz 37 lat i dziecko, chyba czas najwyższy, zebys sie bardziej przejela tym jak się czuje twój mąż i twoja rodzina, kiedy ty latasz, placzesz i histeryzujesz o parę wiadomości na grupowym czacie, a nie zdaniem fisnietej mamusi
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:21   #112
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Racja ale tak jak rano wstałam tak siedzę od 3h na łóżkh. Czuję się jsk sparaliżowana. Nie jestem w stanie nic zrobić ani ruszyć się, ani myśleć o czymś innym
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:22   #113
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Delegacje

Sparaliżowana to będziesz, jak facet w końcu powie sobie dość i powie, ze od teraz kontaktujecie sie przez jego prawnika i nara
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:23   #114
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Najgorzej jest rano i wieczorem....
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:26   #115
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Delegacje

Aha, no ale co masz zamiar z tym zrobić, poza pisaniem kolejnych postów i plakaniem po kątach?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:38   #116
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Bede rozmawiac z psychologiem.

Piszę na forum bo potrzebuję rozmowy, nie chcę sama zostać z tym problemem
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:41   #117
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Lili444dgh Pokaż wiadomość
Wiem... Czy wy nie jesteście zazdrosne o partnerów? O ich koleżanki z pracy?

A i jeszcze taki drobny szczegół: w trakcie delegacji podczas gdy w kilka osób jechali windą ów koleżanka przy chłopakach wciskała guzik windy piersią z tekstem "trzeba sobie radzić".

powiem wam ze od czasu tej delegacji, nie mogę soać, nie mogę jeść, budzę się z lękiem, nie mogę się na niczym skupić. Ostatni raz czułam się tak po urodzeniu dziecka kiefy dopadła mnie depresja.

Pracują razem od wielu miesięcy ale dopiero ten wyjazd wzbudził moje obawy.

Uważam też, że ona konkretnie nie upatrzyła sobie mojego męża... Po prostu prowokuje wszystkich i czeka kto się złapie na te prowokacje a ona czerpie satysfakcję. Bo być może jej nie chodzi o żaden romans tylko jara ją samo to że jakiś facet zareaguje na jej zaczepki, teksty, gesty...

Przestrzegłam męża przed nią reszta zależy od niego... Nic więcej nie mogę zrobić
Nie jestem zazdrosna o partnera, o żadne jego koleżanki, z pracy, z poprzedniej pracy, z wyjazdów. Z jedną chodzi w góry, z innymi czasem na piwo. Ja też z kolegami.

OWA koleżanka nie jest dla ciebie zagrożeniem, tylko twoja psychika.
ÓW mąż powinien cię przestrzec, że niszczysz wasz zwiazek swoimi kompleksami i lękami wywołanym od dzieciństwa przez mamuśkę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:42   #118
Lili444dgh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 68
Dot.: Delegacje

Terminy na nfz są idległe, prweatnie nie mam kasy bo to na jednym spotkaniu się nie skończy

Dziś zadzwonię na bezpłatny kryzysowy telefon zaufania
Lili444dgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 09:22   #119
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
Nie znasz tej kobiety, nie wiesz jaka jest a już nazywasz ja harpia która czeka na biednych mężów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tę kobietę konkretnie tylko pewien typ kobiet, nawet użyłam zdaje się liczby mnogiej. Wyobraź sobie że istnieją kobiety które właśnie "polują" na cudzych mężów bo je to jara. Piszę hipotetycznie i dziwię się że niektórym to trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie zresztą równie dobrze ta cała historia może być zmyślona więc naprawdę, jest o co się spinać.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 09:25   #120
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Delegacje

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Nie tę kobietę konkretnie tylko pewien typ kobiet, nawet użyłam zdaje się liczby mnogiej. Wyobraź sobie że istnieją kobiety które właśnie "polują" na cudzych mężów bo je to jara. Piszę hipotetycznie i dziwię się że niektórym to trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie zresztą równie dobrze ta cała historia może być zmyślona więc naprawdę, jest o co się spinać.



tak samo sa mężczyźni, którzy polują na każda babę w okolicy, a niektórzy w punkt na mężatki bo mniejsza szansa że będą robić problemy, czyli chcieć związku, ślubu, klapać dziobem .


Tyle ze co z tego?


Ty byś na takiego poleciała, tylko dlatego ze na ciebie skinął, albo jest w okolicy?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-18 09:20:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.