Zdrada i życie po niej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-25, 17:28   #1
aleksandraborowska96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Zdrada i życie po niej.


Krótko, zwięźle na temat.

Jestem z moim partnerem siedem lat. Do czasu, kiedy zaszłam w ciążę, było okej. Kiedy syn się urodził, rodzina mojego partnera szczuła go, bo nie można tego inaczej nazwać, na mnie. Mówili mu, że nie musi pomagać przy nowomarodzonym synu, że to leży po mojej stronie. I tak się stało. Zero pomocy. Zaangażowania. Pretensje o to, że zły obiad, bo nie bylam w stanie dbać o niego tak, jak wcześniej. I się zaczęło. Postanowiłam odejść, po ciągłych poniżeniach, że do niczego sie nie nadaje i nie potrafię zająć się dzieckiem. Policja, wyprowadzka, walka o dziecko, groźby karalne, za które ma wyrok. Kiedy zaczęliśmy się dogadywać i stwierdziliśmy, że dy sobie szanse, on zdradził. Dowiedziałam się od niej. Wysłała zdjęcia, a co najlepsze - tę kobietę sprowadziła mu rodzina. Przyznał się, płakał, żałował. Dostał szanse, zamieszkaliśmy razem. Bylo okej. Jednak on nie potrafi zrozumiec, że jest mi zle i ciężko. O tym nie da sie zapomniec. Dodam, że warunkiem powrotu było zerwanie kontaktu z rodziną, z wymienionych wyzej przyczyn... I kontakt znow jest. Stwierdził, ze potrzebuje troszkę więcej pieniędzy i postanowił podjąć się pracy u swojej matki. Nie chcialam się sprzeciwiać, ale powiedziałam otwarcie, że ten pomysł mi się nie podoba. Nie podoba mi się to, że pomimo tylu krzywd, nie liczy sie z moim zdaniem... Co ja mam zrobić? Co wy o tym myślicie? Dobrze zrobiłam?
aleksandraborowska96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:58   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Ja mam jedno pytanie: po cholerę do niego wracałaś? Zabierz dziecko i odejdź, zanim do gróźb karalnych dojdą rękoczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 11:18   #3
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Cytat:
Napisane przez aleksandraborowska96 Pokaż wiadomość
Krótko, zwięźle na temat.

Jestem z moim partnerem siedem lat. Do czasu, kiedy zaszłam w ciążę, było okej. Kiedy syn się urodził, rodzina mojego partnera szczuła go, bo nie można tego inaczej nazwać, na mnie. Mówili mu, że nie musi pomagać przy nowomarodzonym synu, że to leży po mojej stronie. I tak się stało. Zero pomocy. Zaangażowania. Pretensje o to, że zły obiad, bo nie bylam w stanie dbać o niego tak, jak wcześniej. I się zaczęło. Postanowiłam odejść, po ciągłych poniżeniach, że do niczego sie nie nadaje i nie potrafię zająć się dzieckiem. Policja, wyprowadzka, walka o dziecko, groźby karalne, za które ma wyrok. Kiedy zaczęliśmy się dogadywać i stwierdziliśmy, że dy sobie szanse, on zdradził. Dowiedziałam się od niej. Wysłała zdjęcia, a co najlepsze - tę kobietę sprowadziła mu rodzina. Przyznał się, płakał, żałował. Dostał szanse, zamieszkaliśmy razem. Bylo okej. Jednak on nie potrafi zrozumiec, że jest mi zle i ciężko. O tym nie da sie zapomniec. Dodam, że warunkiem powrotu było zerwanie kontaktu z rodziną, z wymienionych wyzej przyczyn... I kontakt znow jest. Stwierdził, ze potrzebuje troszkę więcej pieniędzy i postanowił podjąć się pracy u swojej matki. Nie chcialam się sprzeciwiać, ale powiedziałam otwarcie, że ten pomysł mi się nie podoba. Nie podoba mi się to, że pomimo tylu krzywd, nie liczy sie z moim zdaniem... Co ja mam zrobić? Co wy o tym myślicie? Dobrze zrobiłam?
Piękny opis patologicznej rodziny, brawo. Co zrobić? Brać dziecko i uciąć kontakt do minimum. Nie wiem po co ciągle w tym tkwisz, jakbyś od razu wzięła się za siebie to dzisiaj mogłabyś mieć normalny dom, z normalnym facetem. A teraz jesteś dokładnie w tym samym miejscu, co przed rostaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 11:40   #4
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Ty, kobieto, masochistką jesteś. Raz się dać naciąć, rozumiem, ludzie popełniają błędy, ale pchać się kilka razy z własnej woli w to samo g...wno? Tego nie rozumiem.
Uciekaj, nie krzywdz siebie i dziecka, żyjąc z patolem.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:12   #5
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Nie, nie dobrze zrobilas.

Choc wydaje mi sie ze to troll.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:21   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Jego zdrada to tu najmniejszy problem
Szukasz winy w jego rodzinie jakby to był ubezwlasnowolniony albo opóźniony w rozwoju
Za to wszystko co się stało jest odpowiedzialny twój partner nie jego rodzina
Nie wiem po co wróciłaś do kogoś kto używał wobec Ciebie gróźb karalnych lubisz byc poniżana?
To był zły pomysł, najlepsze co możesz zrobić dla siebie i Twojego dziecka to odejść i złożyć pozew o alimenty życie pokazało że na żadne szanse niezaslugiwal i jego obietnice są puste
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 14:43   #7
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Zdrada i życie po niej.

Tak w skrocie: traktowal Cie jak nic, nie szanowal, rozstaliscie sie, wrociliscie do siebie, on Cie zdradzil, zaluje i Ty sie zastanawiasz czy dobrze zrobilas? A czemu w ogole sie zastanawiasz? Ciagnie Cie do bycia nieszanowana i zdradzona?
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 18:38   #8
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Zdrada i życie po niej.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87618380]Jego zdrada to tu najmniejszy problem
Szukasz winy w jego rodzinie jakby to był ubezwlasnowolniony albo opóźniony w rozwoju
Za to wszystko co się stało jest odpowiedzialny twój partner nie jego rodzina
Nie wiem po co wróciłaś do kogoś kto używał wobec Ciebie gróźb karalnych lubisz byc poniżana?
To był zły pomysł, najlepsze co możesz zrobić dla siebie i Twojego dziecka to odejść i złożyć pozew o alimenty życie pokazało że na żadne szanse niezaslugiwal i jego obietnice są puste[/QUOTE]

W punkt
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-26 19:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.