Ośmieszyłem żonę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-01, 09:54   #31
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Szkoda że ukryłeś to od początku zamiast od razu powiedzieć że się nawaliłeś i kumpela spała w twoim pokoju. Potraktować to normalnie, przyjąć na klatę ochrzan, nie sugerując się czy ktoś w ogóle będzie plotkował czy nie. Taka szczerość wyglądałaby lepiej niż ta po czasie z obawy że ktoś cię wsypie.

Piszesz że nie miałeś wcześniej żadnych akcji po których żona mogłaby ci zarzucać że ciągnie cię na boki, ale, bez złośliwości, wątpię w to bo doskonale lawirujesz co ukrywać a co nie. Żeby nie było pretensji, co ubiera się w znakomity eufemizm troski o nią by się nie denerwowała. Życzę ci powodzenia, obiektywnie nic strasznego się nie stało, niemniej żona może się wściec i będziesz musiał się ciężko nagimnastykować przekonując że się z tamtą nie przespałeś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 10:00   #32
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc byłoby mi ryba, co w środku robiliście.


Nie chciałabym cię znać, bo z debilami się nie zadaje.


Już trzeba było zdradzić dyskretnie, niż nie zdradzić w tak durny sposób.
Idealne podsumowanie

I zgodzę się z pozostałymi, że nie ośmieszyles żony tylko siebie. Jak już plotki przyjdą do Twojego domu i rodziny, to Ty zostaniesz uznany za zdradliwego palanta, z niej nikt nie będzie się śmiał. Plus "wszyscy wiedzieli, tylko nie zona"

Edytowane przez szepty_lasu
Czas edycji: 2020-03-01 o 10:01
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 10:11   #33
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Sytuacja jest w jakiś sposób ''krępująca'' bo skoro otoczenie ''uznało'' że facet zdradził żonę i przeleciał koleżankę, żona się o tym dowiaduje bo się dowie, to zostając przy nim jest ''frajerką'' i ''miągwą bez charakteru'' ''która trzyma się misia za wszelką cenę''. To że przepracowanie zdrad które się zdarzają nie jest proste to się nie myśli; że nie każdy się po czymś takim rozwodzi. Tu jest uproszczenie problemu że ona rzekomo wie i pozwala się ''tak'' traktować. Mało to bywa pogardliwych komentarzy że partner/ka lata na boki a główny zainteresowany udaje że nie wie. Tu nawet nikt nie będzie jej ''współczuł'' że gość dobrze się z tym ukrywa. Także dylemat autora ma uzasadnienie. A najgorsze w tym wszystkim dla niego że jak twierdzi nawet się nie przespali ani w żaden sposób nie figlowali. Teraz to już po faworkach, skoro wiedział że ma taką w swoim otoczeniu wyzwoloną rozrywkową koleżankę która tak przypadkowo zupełnie ląduje po cudzych pokojach i łóżkach nie powinien był się schlewać tym bardziej.
No nic, ja ci życzę żeby to wszystko skonczyło się dla was dobrze.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-03-01 o 10:16
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 11:37   #34
barecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Ty się lepiej wybierz do psychologa, bo jesteś oderwany od świata. Plotki zawsze będą, zwłaszcza w dużych firmach. Sama znam takie typowe Grażyny jak Limonka2738 czy szepty_lasu. Dla takich bab nie ma znaczenia jak było naprawdę. Ważne co one sądzą i jak przystało na prostaczki będą o tym krzyczeć, żeby poczuć się lepiej.
Żonie powiedz wszystko łącznie z żartami w pracy. Miej to z głowy, a im dłużej czekasz tym bardziej żona będzie zła.
barecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 12:02   #35
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Nie wiem czemu ale od razu przypomniał mi się wątek Biedronki, tam też gościu po naciskach kochanki dopiero przedstawił uproszczoną wersję że tylko spali w jednym pokoju a jak się skończyło wiedzą wszyscy co czytali. Ja jako żona też bym nie uwierzyła. Nie dlatego że mężowi nie ufam ale znam już trochę życie, dużo też widziałam i się nasłuchałam odnośnie zdrad i dla mnie to byłoby bardziej prawdopodobne że jednak do czegoś doszło.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 12:32   #36
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Sama znam takie typowe Grażyny jak Limonka2738 czy szepty_lasu. Dla takich bab nie ma znaczenia jak było naprawdę. Ważne co one sądzą i jak przystało na prostaczki będą o tym krzyczeć, żeby poczuć się lepiej.
Lol. A co to jest naprawdę jak nikt nie widział jak było.
W sumie to ciekawe że akurat nie wylądował w jednym pokoju z wesołym rozrywkowym kolegą o którym wiadomo że lubi panów. No akurat z kobietą i nawet nie les.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 12:57   #37
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Lol. A co to jest naprawdę jak nikt nie widział jak było.
W sumie to ciekawe że akurat nie wylądował w jednym pokoju z wesołym rozrywkowym kolegą o którym wiadomo że lubi panów. No akurat z kobietą i nawet nie les.
Też mi się wydaje że ta sprawa ma drugi dno i autor chce wybadać czy randomowa kobieta uwierzy w taką wersję
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 13:35   #38
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale od razu przypomniał mi się wątek Biedronki, tam też gościu po naciskach kochanki dopiero przedstawił uproszczoną wersję że tylko spali w jednym pokoju a jak się skończyło wiedzą wszyscy co czytali. Ja jako żona też bym nie uwierzyła. Nie dlatego że mężowi nie ufam ale znam już trochę życie, dużo też widziałam i się nasłuchałam odnośnie zdrad i dla mnie to byłoby bardziej prawdopodobne że jednak do czegoś doszło.
Przede wszystkim nie chciałoby mi się być z kimś, z kim muszę się martwić o takie pierdoły i dochodzić, czy to prawda i co tam się działo.

Ja partnera nie stawiam w takiej sytuacji i nie chcę być w takiej sytuacji stawiana, proste.

Wolałabym, żeby mnie dyskretnie zdradził, tak, żeby nikt o tym nie wiedział, niż robił mi takie dylematy, nawet jeśli jest niewinny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 13:43   #39
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 16:07   #40
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez grawir Pokaż wiadomość

Dla sporej ilości facetów jest... Mówię to tylko na podstawie mojej firmy.

Duma, ze facet pojdzie spac na delegacji z inna? A to pozniej ci inni faceci z twojej firmy nie cierpia tak jak ty z powodu plotek?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 16:10   #41
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Ośmieszyłem żonę

To ja zdecydowanie wolałabym uczciwego głupka, który tak się zachował, narobił siary i powodów do obrabiano mi dupy, niż super dyskretnego spryciarza zdrajcę. Jasne moje zaufanie zostałoby mocno podkopane, ale lepsze to niż zdrada, akurat opinię publiczną mogę mieć gdzieś. Jednak raczej nie chciałabym faceta, który wyjeżdża na takie spotkania i schlewa się zawsze jak wieprz, który potrafi aż tak stracić zdrowy rozsądek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 16:43   #42
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Znajomych w pracy to masz jakichś debili.

My kiedyś mieliśmy grube afterparty w biurze i w parę osób bylismy nawaleni do tego stopnia, że pod koniec imprezy stwierdziliśmy że jedziemy razem do jednego kolegi na chatę. Cześć towarzystwa dalej piła, ja położyłam się wcześniej w sypialni a rano jak się obudziłam, to obok leżał nawalony kolega z pracy Nawet nie wiem kiedy tam się znalazł, ale wstałam nie budząc go i poszłam do domu.

Nikomu nie przyszło do głowy rozsiewać plotki z tego powodu plotki, bo nie traktujemy się jak zwierzęta, które muszą się na siebie rzucic, tylko dlatego, ze leżą blisko siebie. Poza tym, w tamtym stanie byłoby to chyba trudne Każdy położył się spać po prostu tam gdzie było miejsce.

Facetowi powiedziałam o tym normalnie, lekko jedynie zażenowana swoim stanem upicia, ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi.

Więc Twoje rozkminy jak o tym powiedzieć i rozważanie rozstania świadczą o tym, że chyba jednak masz coś więcej na sumieniu (lub miałeś juz wcześniej) albo masz jakąś żonę furiatkę.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 16:53   #43
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Znajomych w pracy to masz jakichś debili.

My kiedyś mieliśmy grube afterparty w biurze i w parę osób bylismy nawaleni do tego stopnia, że pod koniec imprezy stwierdziliśmy że jedziemy razem do jednego kolegi na chatę. Cześć towarzystwa dalej piła, ja położyłam się wcześniej w sypialni a rano jak się obudziłam, to obok leżał nawalony kolega z pracy Nawet nie wiem kiedy tam się znalazł, ale wstałam nie budząc go i poszłam do domu.

Nikomu nie przyszło do głowy rozsiewać plotki z tego powodu plotki, bo nie traktujemy się jak zwierzęta, które muszą się na siebie rzucic, tylko dlatego, ze leżą blisko siebie. Poza tym, w tamtym stanie byłoby to chyba trudne Każdy położył się spać po prostu tam gdzie było miejsce.

Facetowi powiedziałam o tym normalnie, lekko jedynie zażenowana swoim stanem upicia, ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi.

Więc Twoje rozkminy jak o tym powiedzieć i rozważanie rozstania świadczą o tym, że chyba jednak masz coś więcej na sumieniu (lub miałeś juz wcześniej) albo masz jakąś żonę furiatkę.
Z jego postu wynika, ze koledzy z firmy sa z siebie dumni ale jak co do czego to tylko o nim sie plotkuje.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 18:11   #44
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Znajomych w pracy to masz jakichś debili.

My kiedyś mieliśmy grube afterparty w biurze i w parę osób bylismy nawaleni do tego stopnia, że pod koniec imprezy stwierdziliśmy że jedziemy razem do jednego kolegi na chatę. Cześć towarzystwa dalej piła, ja położyłam się wcześniej w sypialni a rano jak się obudziłam, to obok leżał nawalony kolega z pracy Nawet nie wiem kiedy tam się znalazł, ale wstałam nie budząc go i poszłam do domu.

Nikomu nie przyszło do głowy rozsiewać plotki z tego powodu plotki, bo nie traktujemy się jak zwierzęta, które muszą się na siebie rzucic, tylko dlatego, ze leżą blisko siebie. Poza tym, w tamtym stanie byłoby to chyba trudne Każdy położył się spać po prostu tam gdzie było miejsce.

Facetowi powiedziałam o tym normalnie, lekko jedynie zażenowana swoim stanem upicia, ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi.

Więc Twoje rozkminy jak o tym powiedzieć i rozważanie rozstania świadczą o tym, że chyba jednak masz coś więcej na sumieniu (lub miałeś juz wcześniej) albo masz jakąś żonę furiatkę.
Impreza ze znajomymi w domu i spanie gdzie popadnie to jednak trochę inna sytuacja niż delegacja w hotelu i świadome "pomylenie pokoi".
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 18:45   #45
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Jak ona w ogóle wlazła do tego pokoju? Przecież musiałaby mieć klucz/kartę. I tak po prostu to drugie łóżko było wolne, nie należało do żadnego kolegi? Firma płaci za pokoje dwuosobowe, gdy śpi w nich tylko jedna osoba? Ja raczej spotykałam się z tym, że osoby tej samej płci były lokowane w pokojach po dwie osoby.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 20:47   #46
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Ośmieszyłem żonę

[1=3d8bff70f80d7c90d7fb188 6fcde1de8ca56be25_65a543f f917fd;87627698]Treść usunięta[/QUOTE]
Ja się spotkałam z czymś takim że w hotelu było dwuosobowe łóżko ale pokój miał być dla jednego pracownika. Cenowo było tak samo.

Autorze a może znajomi zrobili ci taki głupi żart? Pożyczyli klucz jej ściemniło że to jej pokój potem ci oddali klucz.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 21:03   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
I tak po prostu to drugie łóżko było wolne, nie należało do żadnego kolegi? Firma płaci za pokoje dwuosobowe, gdy śpi w nich tylko jedna osoba? Ja raczej spotykałam się z tym, że osoby tej samej płci były lokowane w pokojach po dwie osoby.
Bywa że dostajesz normalnie 2-kę tylko opłaconą jak ze 1-kę.

Cytat:
Jak ona w ogóle wlazła do tego pokoju? Przecież musiałaby mieć klucz/kartę.
Zadajesz niewygodne pytania nasuwa się skojarzenie że przylazła razem z nim ale to nie pasuje do wizji że mu się schlało do nietomności i usnął i nie wiadomo skąd się wzięła. Dodatkowo pokoje chyba całkiem często mają takie zamki że z zewnątrz bez karty czy klucza nie otworzysz tak łatwo nawet jak jesteś w środku i nie zamykasz jakoś specjalnie (żadne tam klamki tylko elektro zamki, jakieś zatrzaski i sztywne gałki) więc musiałby wstać i jej otworzyć. W każdym razie od kilku lat jak zdarza mi się nocować nigdzie klasycznej klamki nie uświadczyłam. No trochę się to rozłazi w szwach.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-03-01 o 21:07
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 21:25   #48
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Bywa że dostajesz normalnie 2-kę tylko opłaconą jak ze 1-kę.

Zadajesz niewygodne pytania nasuwa się skojarzenie że przylazła razem z nim ale to nie pasuje do wizji że mu się schlało do nietomności i usnął i nie wiadomo skąd się wzięła. Dodatkowo pokoje chyba całkiem często mają takie zamki że z zewnątrz bez karty czy klucza nie otworzysz tak łatwo nawet jak jesteś w środku i nie zamykasz jakoś specjalnie (żadne tam klamki tylko elektro zamki, jakieś zatrzaski i sztywne gałki) więc musiałby wstać i jej otworzyć. W każdym razie od kilku lat jak zdarza mi się nocować nigdzie klasycznej klamki nie uświadczyłam. No trochę się to rozłazi w szwach.
A może autor ja sam wpuścił może nawet flirtowali ale ze był schlany gto nie pamięta. Raczej się nie teleportowała. Oknem nie weszła. Autorze coś tu śmierdzi....
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:01   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez grawir Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, ale mi własnie chodzi o to przekonanie. Dobrze wiesz jak jest - dla facetów to raczej powód do dumy i tak to jest odbierane. Kobiety za to odbierałyby to jako upokorzenie. Taki jest tok myślenia w Polsce i dlatego to mnie tak boli.
Jak czytam takie rzeczy, to jakos za Polska niespecjalnie tesknie. I roznica miedzy 28-latkiem na zachodzie, a w kraju nad Wisla polega na tym, ze ten pierwszy jest w tym wieku (statystycznie) nadal singlem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-02, 09:32   #50
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak czytam takie rzeczy, to jakos za Polska niespecjalnie tesknie. I roznica miedzy 28-latkiem na zachodzie, a w kraju nad Wisla polega na tym, ze ten pierwszy jest w tym wieku (statystycznie) nadal singlem.
A jaki ma związek jedno z drugim? Chodzi o dojrzałość emocjonalna?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:36   #51
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Ja na miejscu autora bym nic nie mówiła. Nikt nie ma żadnych dowodów. Plotki można rozwiać, ale przyznanie się do tego spania w jednym pokoju może zniszczyć wiele. Przyznać się powinien, jeśli doszło do zdrady. Jeśli ma czyste sumienie, to zapomnieć o sprawie.

W mojej pracy w hotelu była taka sytuacja, że pijana ekipa szukała się nawzajem po pokojach, prosiła o karty/klucze. Jedna pani w nocy prosiła o kartę do pokoju kolegi "bo się o niego martwi". Nie dostała tej karty. Nie chciała tez, żeby obsługa poszła i zapukała do pokoju..

W całej tej historii nie wierzę w nic. Nie wierzę, że kobieta weszła do pokoju i sobie tak w opakowaniu zasnęła. Co innego, gdyby np. powiedziała "mój pokój jest zajęty, bo x chce spać z y i czy mogę w takim razie spać tu, bo organizator nie zgadza się na wykupienie dodatkowego pokoju?" No ale to też jest patykiem pisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:46   #52
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Moim zdaniem słabe jest to, że pozwalasz innym drwic z tego i robic zarty. Wystarczy stanowczo przemowic takim klaunom, ze sobie nie zyczysz takich gupich tekstow, bo to ich wyobraznia poniosla.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:54   #53
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Ja na miejscu autora bym nic nie mówiła. Nikt nie ma żadnych dowodów. Plotki można rozwiać, ale przyznanie się do tego spania w jednym pokoju może zniszczyć wiele. Przyznać się powinien, jeśli doszło do zdrady. Jeśli ma czyste sumienie, to zapomnieć o sprawie.

W mojej pracy w hotelu była taka sytuacja, że pijana ekipa szukała się nawzajem po pokojach, prosiła o karty/klucze. Jedna pani w nocy prosiła o kartę do pokoju kolegi "bo się o niego martwi". Nie dostała tej karty. Nie chciała tez, żeby obsługa poszła i zapukała do pokoju..

W całej tej historii nie wierzę w nic. Nie wierzę, że kobieta weszła do pokoju i sobie tak w opakowaniu zasnęła. Co innego, gdyby np. powiedziała "mój pokój jest zajęty, bo x chce spać z y i czy mogę w takim razie spać tu, bo organizator nie zgadza się na wykupienie dodatkowego pokoju?" No ale to też jest patykiem pisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez ku temu się sklaniam
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:59   #54
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Dodatkowo nie wiem czy bym chciala dalej przyjaznic sie z ludzmi, ktorzy drwią z czegos, co potencjalnie moze byc szkodliwe dla mnie/mojej rodziny. Ale to ty autorze musisz postawic te granice.

Czy ci ludzie nie maja ciekawszych rozrywek niz czyjes zycie?

Edytowane przez niemanicka
Czas edycji: 2020-03-02 o 10:00
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 12:31   #55
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Nie czytałam wszystkich odpowiedzi. To zależy, jak bardzo ona Tobie ufa. Gdybym znalazła się na miejscu Twojej żony, wolałabym usłyszeć to od męża i najprawdopodobniej bym uwierzyła. Gdybym usłyszała to od obcych, to jednak zaczęłabym się zastanawiać, czy aby na pewno do niczego nie doszło, skoro starał się to przede mną ukryć.
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 14:20   #56
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Ta historia jest grubymi nicmi szyta. Jak juz zauwazono - jakim cudem ta kobieta ot tak weszła sobie do cudzego pokoju? Czy po po prostu skutecznie przemilczasz fakt, ze sam ja tam wpusciles?
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 16:44   #57
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Wróciłam do pierwszego posta i autor napisał "ze mną wróciła koleżanka". Czyli weszli razem do pokoju. No to szkoda słów. Nawet jeśli nic nie zrobili, to na bank był zamiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 17:32   #58
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Ta historia jest grubymi nicmi szyta. Jak juz zauwazono - jakim cudem ta kobieta ot tak weszła sobie do cudzego pokoju? Czy po po prostu skutecznie przemilczasz fakt, ze sam ja tam wpusciles?
może miało do czegoś dojść ale jakoś inaczej wyszło...
Nie.znienia to faktu że do niczego nie doszło, została zona z rzekomym porożem...no cóż fakty do niej dojadą i to pewnie drogą pantoflową...nie wiem czy chciałabym się o takim incydencie dowiedzieć od osób trzecich 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 17:39   #59
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Jakby mi facet sam nie powiedział o takim incydencie, a to by do mnie doszło, to byłby skreślony, bo nie uwierzyłbym już w jego szczerość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-03-02 o 17:41
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 20:55   #60
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Ośmieszyłem żonę

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wróciłam do pierwszego posta i autor napisał "ze mną wróciła koleżanka". Czyli weszli razem do pokoju. No to szkoda słów. Nawet jeśli nic nie zrobili, to na bank był zamiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tylko dlatego że autor był zbyt schlany. Już uwierze że rozrywkowa koleżanka weszła pogadać o pogodzie. Autorowi pewnie to schlebiało gdy był nawalony. Kto wie może chciała go przelecieć....

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-03-02 o 20:56
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 23:50:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.