Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 07:04   #121
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

No i totalnie dziewczyno nie poszłaś do przodu. Męczy cię to, źle się z tym czujesz, ale się nie odetniesz. A powinnaś i dobrze o tym wiesz! Tego nikt za ciebie nie zrobi niestety. A naprawdę - lepiej jesli to ty go zablokujesz pierwsza niz on pierwszy zacznie cię olewac. Byłam w praktycznie identycznej sytuacji, czy sytuacjach nawet... Szkoda zdrowia i czasu. Prędzej czy później trzeba będzie się odciąć - lepiej prędzej i na własnych zasadach. Dasz radę!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 09:05   #122
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87776918]No i totalnie dziewczyno nie poszłaś do przodu. Męczy cię to, źle się z tym czujesz, ale się nie odetniesz. A powinnaś i dobrze o tym wiesz! Tego nikt za ciebie nie zrobi niestety. A naprawdę - lepiej jesli to ty go zablokujesz pierwsza niz on pierwszy zacznie cię olewac. Byłam w praktycznie identycznej sytuacji, czy sytuacjach nawet... Szkoda zdrowia i czasu. Prędzej czy później trzeba będzie się odciąć - lepiej prędzej i na własnych zasadach. Dasz radę![/QUOTE]

Amen amen amen.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
(...)
I teraz już poważnie myślę o zablokowaniu go, bo nie mam ochoty, żeby do mnie pisał. Nawet nie wiedziałabym, co mu odpisać: czy go jakoś lekko zjechać, czy skłamać, że mam kogoś. Ale jeśli bym go zjechała, to czy nie domyśliłby się, że coś do niego poczułam? Tak samo gdyby zauważył, że jest u mnie zablokowany. Tego bym na pewno nie chciała,
(...)
Przestań ściemniać samej sobie i nam tutaj. Po prostu go zablokuj. Relacje robisz ewidentnie "pod niego".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 10:25   #123
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Amen amen amen.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



Przestań ściemniać samej sobie i nam tutaj. Po prostu go zablokuj. Relacje robisz ewidentnie "pod niego".
Dokładnie, gdyby Cie nie obchodził, to nie sprawdzałabyś czy widział każdą relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 10:30   #124
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Zablokować i olać.

Rozumialabym trochę rozterki, gdyby do Ciebie napisał że za Tobą tęskni, nie może przestać o Tobie myśleć, chciałby się z Tobą spotykać na poważnie. A on tylko zareagował na Twoją relację.

Odpowiadając mu na takie zaczepki tylko to karmisz i uczysz, że reagujesz na takie zachowania (tak jak inne dziewczyny pewnie).

Zablokuj, zapomnij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:07   #125
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość

Naprawdę faceci myślą, że mogą się nie odzywać miesiącami, co najwyżej polubić zdjęcie w internecie od niechcenia, a potem dziewczyna ich przygarnie z wyciągniętymi ramionami, kiedy znowu im się zachce seksu? A może to ja przesadzam? Macie rację, że miewam problemy z określeniem, co jest normalnym zachowaniem w relacjach damsko-męskich... No bo skoro zakładamy, że to tylko relacja oparta na seksie, to przecież facet nie ma obowiązku spotykania się ze mną częściej niż ma ochotę i utrzymywania ciągle kontaktu, to nie jego wina, że zaczęłam chcieć czegoś więcej. Ale to chyba jednak wredne spotkać się z kimś, potem zapomnieć o nim na kilka miesięcy i znowu się odzywać jak gdyby nigdy nic? Gdybym to ja była facetem chcącym niezobowiązującego seksu, to wolałabym się spotykać regularnie z jedną dziewczyną, a nie milknąć po jednym spotkaniu i liczyć, że jak mi się znowu zechce seksu za X miesięcy to ta sama dziewczyna nadal będzie chętna. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć tę logikę? Czy to się bierze po prostu z totalnie wywalonego stosunku na te dziewczynę, a może z jakiejś chęci podbijania sobie ego za każdym razem?

I teraz już poważnie myślę o zablokowaniu go, bo nie mam ochoty, żeby do mnie pisał. Nawet nie wiedziałabym, co mu odpisać: czy go jakoś lekko zjechać, czy skłamać, że mam kogoś. Ale jeśli bym go zjechała, to czy nie domyśliłby się, że coś do niego poczułam? Tak samo gdyby zauważył, że jest u mnie zablokowany. Tego bym na pewno nie chciała, więc może lepiej zostawić to jak jest i udawać obojętność? Może on naprawdę myśli, że jego zachowanie było ok, już mam mętlik w głowie... Trudno mi uwierzyć, że można być słodkim i czarującym na spotkaniach, a jednocześnie myśleć o kimś, że jest desperatką, z którą można się umawiać, jak już nie ma nikogo lepszego (zakładając, że tak o mnie myśli). Przez to też nie potrafię się na niego porządnie wkurzyć, tak Spadaj na zawsze, wyrzucam cię wszędzie ze znajomych. Nie potrafię zrozumiec, co się dzieje w głowie takiej osoby... I już nawet abstrahując od tego konkretnego faceta, ogólnie chciałabym to zrozumiec na przyszłość, może to by mi pomogło się jakoś takich typów wystrzegać, bo przecież jest takich więcej. A może to ja robię problem z niczego i to normalne. No naprawdę, już nie wiem. Tylko proszę, nie jedźcie po mnie, ja nie zamierzam się z nim spotykać, tylko chciałabym zrozumieć pewne rzeczy.
Zrozum, że to taki typ faceta. On może mieć nawet stałą dziewczynę, ale przyjdzie do ciebie na seks, bo może.

Umieścił cię w szufladce "seks na życzenie" i nic tego nie zmieni. Choćbyś nawet została Miss Universum. Będzie słodki i czarujący, bo inaczej się z nim nie spotkasz, a nie dlatego, że mu na tobie zależy. I choćbyś mu oferowała najcudowniejszy seks świata, to też nic nie zmieni. I dokładnie tak jest, że może odłożyć cię do tej umownej szufladki na parę miesięcy, a potem odezwać się, jak gdyby nigdy nic.
Tak właśnie wyglądają relacje opierające się na seksie.
To, że się przywiązałaś, to nie jego problem.

On o tobie nie rozmyśla, nawet jak mu coś zarzucisz, to nie zrozumie o co chodzi, najwyżej przeczeka, aż ci przejdzie.
Zablokuj go, nie przejmuj się tym, co on pomyśli, a raczej za wiele myślał nie będzie, za to ty się uwolnisz od niechcianego kontaktu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:10   #126
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Borze, jak ja dobrze znam te rozterki ,,a co on pomyśli, gdy ja (tu wstaw cokolwiek)", ,,a wrzucę sexy fotę, niech żałuje", ,,a co on myśli, a dlaczego tak myśli" i rozkładanie g*wna na atomy. A dlaczego Ty, autorko, nie pomyślisz o sobie wreszcie? Dlaczego sobie nie dasz tyle troski i uwagi?

Skręca mnie, gdy czytam ten wątek, choć kilka lat temu tkwiłam w podobnej relacji. Gdy zdałam sobie sprawę, ile hektolitrów łez wylałam, ile nerwów mnie to kosztowało i problemów ze zdrowiem... to przyszła do mnie myśl, że przez 8 miesięcy orbitowałam wokół niego i mojego cierpienia, że nie mogę go mieć, a w pupie miałam swoje potrzeby. Non stop koncentrowałam się na tym, że on mnie nie chce, więc ja mu pokażę. Oesu, co za męczarnia... Byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Skończyło się tak, że doszłam do ściany i nie miałam siły wstać z łóżka. Poszłam na terapię.
Zastanawiałaś się nad tym?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:17   #127
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 583
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Zablokować i olać.

Rozumialabym trochę rozterki, gdyby do Ciebie napisał że za Tobą tęskni, nie może przestać o Tobie myśleć, chciałby się z Tobą spotykać na poważnie. A on tylko zareagował na Twoją relację.

Odpowiadając mu na takie zaczepki tylko to karmisz i uczysz, że reagujesz na takie zachowania (tak jak inne dziewczyny pewnie).

Zablokuj, zapomnij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież nie odpowiedziałam, wyświetliłam i zignorowałam.
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zrozum, że to taki typ faceta. On może mieć nawet stałą dziewczynę, ale przyjdzie do ciebie na seks, bo może.

Umieścił cię w szufladce "seks na życzenie" i nic tego nie zmieni. Choćbyś nawet została Miss Universum. Będzie słodki i czarujący, bo inaczej się z nim nie spotkasz, a nie dlatego, że mu na tobie zależy. I choćbyś mu oferowała najcudowniejszy seks świata, to też nic nie zmieni. I dokładnie tak jest, że może odłożyć cię do tej umownej szufladki na parę miesięcy, a potem odezwać się, jak gdyby nigdy nic.
Tak właśnie wyglądają relacje opierające się na seksie.
To, że się przywiązałaś, to nie jego problem.

On o tobie nie rozmyśla, nawet jak mu coś zarzucisz, to nie zrozumie o co chodzi, najwyżej przeczeka, aż ci przejdzie.
Zablokuj go, nie przejmuj się tym, co on pomyśli, a raczej za wiele myślał nie będzie, za to ty się uwolnisz od niechcianego kontaktu.
Dziękuję za wyjaśnienie i próbę przetłumaczenia mi tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Borze, jak ja dobrze znam te rozterki ,,a co on pomyśli, gdy ja (tu wstaw cokolwiek)", ,,a wrzucę sexy fotę, niech żałuje", ,,a co on myśli, a dlaczego tak myśli" i rozkładanie g*wna na atomy. A dlaczego Ty, autorko, nie pomyślisz o sobie wreszcie? Dlaczego sobie nie dasz tyle troski i uwagi?

Skręca mnie, gdy czytam ten wątek, choć kilka lat temu tkwiłam w podobnej relacji. Gdy zdałam sobie sprawę, ile hektolitrów łez wylałam, ile nerwów mnie to kosztowało i problemów ze zdrowiem... to przyszła do mnie myśl, że przez 8 miesięcy orbitowałam wokół niego i mojego cierpienia, że nie mogę go mieć, a w pupie miałam swoje potrzeby. Non stop koncentrowałam się na tym, że on mnie nie chce, więc ja mu pokażę. Oesu, co za męczarnia... Byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Skończyło się tak, że doszłam do ściany i nie miałam siły wstać z łóżka. Poszłam na terapię.
Zastanawiałaś się nad tym?
Ja nie płaczę, płakałam dokładnie raz po drugim spotkaniu, jak zaczal olewać moje wiadomości i potwierdziło się to, co wiedziałam. Po ostatnim spotkaniu nie płakałam, po prostu znowu stało się to, co podejrzewalam.

Nie mam problemów ze zdrowiem, nie męczy mnie to na codzień (jasne, teraz męczy bardziej z powodu kwarantanny, chyba każdy ma teraz większą tendencje do rozgrzebywania różnych demonów). W normalnym czasie wychodzę ze znajomymi, pracuję, zajmuje się sobą. Tylko czasem sobie to przypomnę i mnie to jakoś kłuje.

Nie sądzę, żeby doprowadziło mnie to do depresji. Miałam juz kiedyś sytuację o nawet większej intensywności i cóż, po jakimś czasie zapomniałam. Terapia niestety nie jest refundowana (mieszkam poza Polską), nie mam tyle pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-04-22 o 11:18
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 11:18   #128
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

bujda i i am rock - podpisuje sie w 100%.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:25   #129
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

To dlaczego go nie zablokujesz? Teraz, w tej chwili? Twój post brzmiał jak analizowanie, dlaczego on jest, jaki jest i wałkowanie tematu po raz setny. Zrobiłaś sobie smokey eye, a może też schudłaś, zmieniłaś fryzurę, styl ubierania, znalazłaś nową pasję? Super, ale niech pan chwast nie ma wstępu do Twojego życia. Po prostu won, dziadu. Niech nie zatruwa Ci powietrza. Chyba, że nadal myślisz, że coś go ruszy, a myślę, że tak właśnie jest I to też znam Kumam, że to nie jest relacja, o której zapomnisz jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, ale jak nie zrobisz kroku w przód, to będziesz ciągnąć ten swąd.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:32   #130
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Z takim facetem związku nie stworzysz, a dodatkowo, żeby nie bolało, musiałabyś myśleć tymi samymi kategoriami, jak on. Seks = przyjemność, a związek, to może kiedyś tam z kimś innym.


Kiedyś usiłowałam podpytać pewnego faceta - dlaczego, o co w tym chodzi... Nie uzyskałam odpowiedzi. Tylko taką typu "A wiesz, była taka sytuacja, daj spokój, dawne czasy..."
Na własny użytek mam teorię, że to tylko i wyłącznie zew penisa. I nie ma co dorabiać filozofii. Nie chodzi o przymioty ciała i ducha, one mają zerowe znaczenie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:43   #131
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
To dlaczego go nie zablokujesz? Teraz, w tej chwili? Twój post brzmiał jak analizowanie, dlaczego on jest, jaki jest i wałkowanie tematu po raz setny. Zrobiłaś sobie smokey eye, a może też schudłaś, zmieniłaś fryzurę, styl ubierania, znalazłaś nową pasję? Super, ale niech pan chwast nie ma wstępu do Twojego życia. Po prostu won, dziadu. Niech nie zatruwa Ci powietrza. Chyba, że nadal myślisz, że coś go ruszy, a myślę, że tak właśnie jest I to też znam Kumam, że to nie jest relacja, o której zapomnisz jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, ale jak nie zrobisz kroku w przód, to będziesz ciągnąć ten swąd.
Plus cicha nadzieja, że może on zatęskni, pożałuje, zrozumie co stracił, z czasem dojrzeje do związku itp.

Jedynym wyjściem jest zablokowanie go. Najlepiej tu i teraz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 11:51   #132
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

ta reakcja to podejrzewam zupelnie casualowa reakcja jaka daje znajomy znajomemu
skoncz udawac przed soba, ze on poswieca ci jakakolwiek mysl w ciagu dnia, bo najprawdopodobniej tak nie jest
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:12   #133
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 583
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
To dlaczego go nie zablokujesz? Teraz, w tej chwili? Twój post brzmiał jak analizowanie, dlaczego on jest, jaki jest i wałkowanie tematu po raz setny. Zrobiłaś sobie smokey eye, a może też schudłaś, zmieniłaś fryzurę, styl ubierania, znalazłaś nową pasję? Super, ale niech pan chwast nie ma wstępu do Twojego życia. Po prostu won, dziadu. Niech nie zatruwa Ci powietrza. Chyba, że nadal myślisz, że coś go ruszy, a myślę, że tak właśnie jest I to też znam Kumam, że to nie jest relacja, o której zapomnisz jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, ale jak nie zrobisz kroku w przód, to będziesz ciągnąć ten swąd.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Plus cicha nadzieja, że może on zatęskni, pożałuje, zrozumie co stracił, z czasem dojrzeje do związku itp.

Jedynym wyjściem jest zablokowanie go. Najlepiej tu i teraz.
Nie będę kłamać: tak, mam maleńka i zupełnie irracjonalną nadzieję, że "coś go ruszy", jednak zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że to kompletnie niemożliwe. Tyle że ten irracjonalizm jest na tyle silny, że powstrzymuje mnie od zablokowania go. Mój mózg ma chyba jakieś wizje, że z chwilą blokady zatrzęsie się Ziemia, on to jakoś zauważy i dozna szoku oraz domysli się wszystkiego Racjonalnie wiem, że tak się nie stanie, że pewnie kiedyś tam to zauważy i może się zdziwi przez sekundę, a potem machnie ręką, ale nie mogę sobie tego tak całkiem wbić do głowy.

Dochodzi do tego moja obawa, że możemy kiedyś w przyszłości spotkać się przypadkiem na jakiejś imprezie: wolałabym udawać, że jesteśmy zwykłymi znajomymi, niż uciekać na drugi koniec baru, bo niezręczna sytuacja alert (chociaż to drugie już mnie kiedyś spotkało, tyle że to facet dziwnie się zachowywał moim zdaniem bez powodu).

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Z takim facetem związku nie stworzysz, a dodatkowo, żeby nie bolało, musiałabyś myśleć tymi samymi kategoriami, jak on. Seks = przyjemność, a związek, to może kiedyś tam z kimś innym.


Kiedyś usiłowałam podpytać pewnego faceta - dlaczego, o co w tym chodzi... Nie uzyskałam odpowiedzi. Tylko taką typu "A wiesz, była taka sytuacja, daj spokój, dawne czasy..."
Na własny użytek mam teorię, że to tylko i wyłącznie zew penisa. I nie ma co dorabiać filozofii. Nie chodzi o przymioty ciała i ducha, one mają zerowe znaczenie.
Dobra, dziękuję, to chyba też przyjmę, że to po prostu tak działa i wymyka się prawom logiki.

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
ta reakcja to podejrzewam zupelnie casualowa reakcja jaka daje znajomy znajomemu
skoncz udawac przed soba, ze on poswieca ci jakakolwiek mysl w ciagu dnia, bo najprawdopodobniej tak nie jest
Oczywiście, że to casualowa reakcja, ale mógł się od niej powstrzymać. Skoro mi to wysłał i skoro lubi moje zdjęcia na insta (nie są to zdjęcia mnie, mój insta skupia się na moim hobby), to znaczy to po prostu, że przygotowywuje sobie grunt pod kolejne spotkanie. Taka sytuacja miała miejsce już wcześniej, że "siedział cicho" i ignorował zdjęcia, potem zaczął je lubić, potem do mnie napisał... Oczywiście co do spotkania żadnych nadziei nie mam, byłaby to powtórka z rozrywki, ale tak jak pisałam - nie zamierzam się zgadzać i spotykać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-04-22 o 12:14
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:40   #134
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość

Oczywiście, że to casualowa reakcja, ale mógł się od niej powstrzymać. Skoro mi to wysłał i skoro lubi moje zdjęcia na insta (nie są to zdjęcia mnie, mój insta skupia się na moim hobby), to znaczy to po prostu, że przygotowywuje sobie grunt pod kolejne spotkanie.
albo po prostu casualowo lajkuje
nie musi to wcale tego oznaczac
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:43   #135
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
albo po prostu casualowo lajkuje
nie musi to wcale tego oznaczac
DO-KŁA-DNIE

Serio. Nie jesteś dla niego aż tak wazna.

Zobacz ile z nas, tutaj na wizazu, miało styczność z takimi typami. I ile potem było łez. Oszczedz sobie tego.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:48   #136
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87778377]DO-KŁA-DNIE

Serio. Nie jesteś dla niego aż tak wazna.

Zobacz ile z nas, tutaj na wizazu, miało styczność z takimi typami. I ile potem było łez. Oszczedz sobie tego.[/QUOTE]Dokładnie. Ile ja bym dała, żeby ktoś mi to kiedyś powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:49   #137
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ile ja bym dała, żeby ktoś mi to kiedyś powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie ty jedna
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 12:55   #138
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Nie będę kłamać: tak, mam maleńka i zupełnie irracjonalną nadzieję, że "coś go ruszy", jednak zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że to kompletnie niemożliwe.
(...)
Nie musisz kłamać, bo to jest tak oczywiste, że...

Dziewczyno, skończ się torturować, zablokuj, sikiem prostym go olej. Spotkasz na imprezie? To spotkasz. Powiesz "cześć" lub skiniesz głową i tyle. Przecież z nim gadać nie musisz, ani tym bardziej udawać, że z Was dobrzy znajomi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:17   #139
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ile ja bym dała, żeby ktoś mi to kiedyś powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Część kobiet i tak będzie myśleć, że w ich przypadku będzie inaczej. Ja na podstawie własnych doswiadczeń i tego co tu czytałam mam nauczke na przyszłość, że jeśli kiepsko idzie, nie widzę zaangażowania, to jasne, że facet nie jest zainteresowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 13:17   #140
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Amen amen amen.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



Przestań ściemniać samej sobie i nam tutaj. Po prostu go zablokuj. Relacje robisz ewidentnie "pod niego".
Też tak uważam
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:19   #141
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

O kochankę, której nie chce stracić facet też potrafi bardziej zadbać, pobajerować, pozostawać chociaż w jakichś pseudokoleżeńskich stosunkach. Ty jesteś w jego hierarchii jeszcze niżej - może Cię puknie, jak się sama znowu odezwiesz albo jak już będzie go bardzo cisnąć i się napatoczysz, ale nie ma w nim nawet procenta Twojego zafiksowania i obsesji. Dla osoby z odrobiną szacunku do samej siebie taka sytuacja byłaby na tyle upokarzająca, żeby mieć w dupie to, że w mało prawdopodobnym scenariuszu się gdzieś spotkacie albo zauważy, że jest zablokowany.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:22   #142
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Borze, jak ja dobrze znam te rozterki ,,a co on pomyśli, gdy ja (tu wstaw cokolwiek)", ,,a wrzucę sexy fotę, niech żałuje", ,,a co on myśli, a dlaczego tak myśli" i rozkładanie g*wna na atomy. A dlaczego Ty, autorko, nie pomyślisz o sobie wreszcie? Dlaczego sobie nie dasz tyle troski i uwagi?

Skręca mnie, gdy czytam ten wątek, choć kilka lat temu tkwiłam w podobnej relacji. Gdy zdałam sobie sprawę, ile hektolitrów łez wylałam, ile nerwów mnie to kosztowało i problemów ze zdrowiem... to przyszła do mnie myśl, że przez 8 miesięcy orbitowałam wokół niego i mojego cierpienia, że nie mogę go mieć, a w pupie miałam swoje potrzeby. Non stop koncentrowałam się na tym, że on mnie nie chce, więc ja mu pokażę. Oesu, co za męczarnia... Byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Skończyło się tak, że doszłam do ściany i nie miałam siły wstać z łóżka. Poszłam na terapię.
Zastanawiałaś się nad tym?
Ja co prawda na terapię nie poszłam bo poznałam "klina" który teraz jest moim mężem ale uczucia które opisujesz znam aż za dobrze. Dlatego tak mnie emocjonuję ten wątek, trochę jakbym o sobie ponad 10 lat temu czytała.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:34   #143
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 583
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
O kochankę, której nie chce stracić facet też potrafi bardziej zadbać, pobajerować, pozostawać chociaż w jakichś pseudokoleżeńskich stosunkach. Ty jesteś w jego hierarchii jeszcze niżej - może Cię puknie, jak się sama znowu odezwiesz albo jak już będzie go bardzo cisnąć i się napatoczysz, ale nie ma w nim nawet procenta Twojego zafiksowania i obsesji. Dla osoby z odrobiną szacunku do samej siebie taka sytuacja byłaby na tyle upokarzająca, żeby mieć w dupie to, że w mało prawdopodobnym scenariuszu się gdzieś spotkacie albo zauważy, że jest zablokowany.
Ostro, ale dziękuję, bo dostałam odpowiedź na jedno z moich pytań. Tak jak mi się wydawało, nawet w niezobowiązującej relacji miałam prawo oczekiwać trochę więcej.
Cóż, pozostaje mi gdzieś znaleźć ten szacunek do siebie i się nie ośmieszać w jego oczach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:37   #144
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Ale nie wiem, czy ja przegapiłam jakieś posty - bo Autorka chyba spotkała się z tym mężczyzną dwa razy?

Czy to naprawdę tak szalona liczba, żeby się aż tak zaangażować w znajomość z kimś?

Nie wiem, dlaczego Ty, Autorko, tak rozkminiasz jego postępowania. Tutaj nie są potrzebne jakieś teorie psychologiczne, skomplikowane studia przypadków.
Kontaktuje się, bo chce seksu. Co więcej, nawet może być bufonem, który nie wie - albo go to nie obchodzi - że Ty to przeżywasz, tę całą sytuację. Tak naprawdę facet z opisu brzmi bucowato, ale nic złego nie robi. Chce seksu, niczego nie obiecuje - tak się zachowuje. On nawet nie udaje swoim zachowaniem, że oczekuje od Ciebie czegoś więcej.

Dlatego, jak Ci napisałam, jeśli nie potrafisz się zdystansować do takich sytuacji, to poczekaj z seksem, jak pojawi się jakaś więź między Tobą a daną osobą. Bo samym seksem więzi z nikim się nie zbuduje.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:42   #145
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 583
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ale nie wiem, czy ja przegapiłam jakieś posty - bo Autorka chyba spotkała się z tym mężczyzną dwa razy?

Czy to naprawdę tak szalona liczba, żeby się aż tak zaangażować w znajomość z kimś?

Nie wiem, dlaczego Ty, Autorko, tak rozkminiasz jego postępowania. Tutaj nie są potrzebne jakieś teorie psychologiczne, skomplikowane studia przypadków.
Kontaktuje się, bo chce seksu. Co więcej, nawet może być bufonem, który nie wie - albo go to nie obchodzi - że Ty to przeżywasz, tę całą sytuację. Tak naprawdę facet z opisu brzmi bucowato, ale nic złego nie robi. Chce seksu, niczego nie obiecuje - tak się zachowuje. On nawet nie udaje swoim zachowaniem, że oczekuje od Ciebie czegoś więcej.

Dlatego, jak Ci napisałam, jeśli nie potrafisz się zdystansować do takich sytuacji, to poczekaj z seksem, jak pojawi się jakaś więź między Tobą a daną osobą. Bo samym seksem więzi z nikim się nie zbuduje.
Spotkaliśmy się w sumie 3 razy sam na sam, a wcześniej jeszcze 3 razy w gronie znajomych. Ale już niewazne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:43   #146
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Ostro, ale dziękuję, bo dostałam odpowiedź na jedno z moich pytań. Tak jak mi się wydawało, nawet w niezobowiązującej relacji miałam prawo oczekiwać trochę więcej.
Cóż, pozostaje mi gdzieś znaleźć ten szacunek do siebie i się nie ośmieszać w jego oczach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie spojrzałam, że ty ten wątek założyłaś na początku stycznia. O MAJ GAD. Ja rozumiem, ze kazdy ma swoje tempo, emocje, wspomnienia... ale kurde. Wy sie w ogole nie znaliście.

Męczysz sie w imię "co by było gdyby". To są twoje fantazje i rzeczywistość nigdy nie miala mozliwosci sie z nimi pokryc.

Nie dopisuj tutaj zadnej ideologii, bo jej nie ma.

Myslisz, ze on o tobie mysli, przejmuje sie tak jak ty? Nieeeee! I nigdy nie miał takiego zamiaru.

Dasz radę, bo jak widzisz - nie ty jedna miałaś kiedyś takie bagno Ale to juz naprawdę trwa długo. nie mysl o nim. mysl o sobie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:48   #147
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Ostro, ale dziękuję, bo dostałam odpowiedź na jedno z moich pytań. Tak jak mi się wydawało, nawet w niezobowiązującej relacji miałam prawo oczekiwać trochę więcej.
Cóż, pozostaje mi gdzieś znaleźć ten szacunek do siebie i się nie ośmieszać w jego oczach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy tutaj pisze Ci to samo: zablokować, odciąć się, nie próbować nic udowadniać. Problem masz na własne życzenie, sama go podsycasz i za 2 miesiące, pół roku, rok wrócisz z tymi samymi rozterkami, na które my nie powiemy Ci już nic nowego.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:50   #148
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Każdy tutaj pisze Ci to samo: zablokować, odciąć się, nie próbować nic udowadniać. Problem masz na własne życzenie, sama go podsycasz i za 2 miesiące, pół roku, rok wrócisz z tymi samymi rozterkami, na które my nie powiemy Ci już nic nowego.
no właśnie

chciałaś kopa w tyłek, dostałas ich tutaj dziesiątki i nic.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:04   #149
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Gdyby dziewczyna go zablokowala, to nagle nic by jej nie zostalo. Normalność widzi prawdopodobnie jako nudę, coś co nie dostarcza Emocji (celowo rozpoczęte wielką literą), uwagi ze strony otoczenia, zadnych podstaw by czuć się "wyjątkowo". Znam takie typy osobowości i to w sumie też dzielące się na dwa różne podtypy - te, którym to minęło i które ogarnely, że jazda na rollercoasterze wcale nie jest taka super i te wydumane rozterki z których można się zwierzać innym i opisywać w Internecie z wielką egzaltacją to tak naprawdę jedno wielkie bagno, którym udało się stworzyć coś normalnego/zacząć czegoś takiego szukać. Ale też takie, które nigdy z tego nie wyrosły i nic jak na razie nie wskazuje żeby to się stalo (wśród nich kiedyś najbliższa mi osoba).

Znam to. Ojeju jakie to było wowwowwow rozkminiac te duperele. Mnie się udało przypadkiem spotkac się z normalnością. I niektórym rzeczywiście wychodzi to w ten sposób. Inni przepracowują głębsze problemy na terapii. Jeszcze inni mają swoje sposoby.

Autorko mogę Ci powiedzieć obudz się ale to nic nie da dopoki sama nie znajdziesz jakiegoś sposobu, żeby być na to gotowa. Cóż na razie się nie zanosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2020-04-22 o 14:06
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:14   #150
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 583
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Gdyby dziewczyna go zablokowala, to nagle nic by jej nie zostalo. Normalność widzi prawdopodobnie jako nudę, coś co nie dostarcza Emocji (celowo rozpoczęte wielką literą), uwagi ze strony otoczenia, zadnych podstaw by czuć się "wyjątkowo". Znam takie typy osobowości i to w sumie też dzielące się na dwa różne podtypy - te, którym to minęło i które ogarnely, że jazda na rollercoasterze wcale nie jest taka super i te wydumane rozterki z których można się zwierzać innym i opisywać w Internecie z wielką egzaltacją to tak naprawdę jedno wielkie bagno, którym udało się stworzyć coś normalnego/zacząć czegoś takiego szukać. Ale też takie, które nigdy z tego nie wyrosły i nic jak na razie nie wskazuje żeby to się stalo (wśród nich kiedyś najbliższa mi osoba).

Znam to. Ojeju jakie to było wowwowwow rozkminiac te duperele. Mnie się udało przypadkiem spotkac się z normalnością. I niektórym rzeczywiście wychodzi to w ten sposób. Inni przepracowują głębsze problemy na terapii. Jeszcze inni mają swoje sposoby.

Autorko mogę Ci powiedzieć obudz się ale to nic nie da dopoki sama nie znajdziesz jakiegoś sposobu, żeby być na to gotowa. Cóż na razie się nie zanosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy tak o tym nie myślałam, ale coś w tym jest. Uważam swoje życie za raczej nudne, szczególnie od pewnego czasu, a różne historie z facetami rzeczywiście dawały mi emocje, "coś się działo".
Ale nie jestem przecież egzaltowana, egzaltacja mnie wręcz śmieszy. Wydawało mi się, że raczej racjonalnie do tego podchodzę. Przecież piszę wprost, że zdaję sobie sprawę z tego, że moje fantazje nie są racjonalne i że to tylko fantazje. Nie uważam też ani trochę, że w tej sytuacji jest coś wyjątkowego ani że to są jakieś wielkie wow przezycia. W normalnym okresie staram się o tym nie myśleć, jak pisałam, płakałam tylko raz. To już niesprawiedliwa ocena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2020-04-22 o 14:15
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-23 22:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.