Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 14:05   #301
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Patrzę w źródło i oczywiście totalnie przeinaczyłeś rzeczywistość w swojej poprzedniej wypowiedzi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:10   #302
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Dokładnie Mieli (jakaś fundacja kombatancka) pozywać trolli podobnych do imperialisty z powództwa cywilnego.
Kiedyś słyszałem określenie "leśne dziadki" i nie wiedziałem co to znaczy. Dopiero potem wyjaśniono mi, że wojskowi co za szybko przechodzili na emeryturę bardzo się nudzili i zajmowali się wieloma sprawami. Pół biedy jak były to koła łowieckie, ale potrafili pełnić kierownicze funkcje na przykład w PZPNie. Pomysł takiej fundacji też mi się z tym kojarzy.

Pewien żołnierz bardzo się nudzi i chce ścigać przeciwników udziału Polaków w wojnie irackiej czy afgańskiej. Tylko ten żołnierzyk nie jest w stanie uzasadnić udział Polaków w okupacji tych krajów i mówi, bo "nam kazano". Mi Husajn i Talibowie nic nie zrobili, podobnie jak ISIS. Cieszę się, że obecny polski rząd którego wprawdzie nie lubię, ale w tej kwestii ma zdrowe stanowisko.

Nie wiem co jest karalnego w słowach: "jednego okupanta mniej" czy "brawo Talibowie".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:15   #303
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
http://www.rmf24.pl/raport-wojnawafg...oln,nId,433126

http://www.fakt.pl/Internauta-skazan...,175618,1.html

Czy uważasz, że to jest normalne, kiedy sąd zajmował się kimś, bo popierał prawo Afgańczyków i Irakijczyków do oporu przeciwko USA, Brytyjczykom i Polakom? Ja również uważam, że wspomniane narody miały pełne prawo do obrony i czuję wstyd, że Polacy wzięli w tym udział.
dobrze że trolli internetowych wtedy zaczęto wyłapywać, bo dość z cwaniactwem w sieci gdzie każdy może być mocny, do plucia na żołnierzy mieli jaja to niech wyjdą i powiedzą to wojakowi w twarz, niech pokażą czy faktycznie jaja mają i czy te ich poglądy są poważne.

ja rozumiem mieć inne poglądy, rozumiem nie zgadzać się z taką poliyką ale obrażanie zmarłych to DNO, a właśnie za obrażanie poległych i rannych ten żołnierz rozpoczął walkę z internetowymi napinaczami. pluć na rannych i zmarłych potrafią, bo na zdrowego żołnierza to słowa nie powiedzą bo do tego trzeba jaj a internetowy napinacz ma tylko klawiaturę.
krytykować trzeba umieć a nie pluć na zmarłych, bo to robi tylko zero moralne.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:22   #304
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Czyli jeśli publicznie życzyłbym Irakijczykom i Talibom sukcesów na polu walki i gratulował sukcesu w jakiejś potyczce z automatu jestem zdrajcą i obrażam polskich żołnierzy?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:30   #305
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czyli jeśli publicznie życzyłbym Irakijczykom i Talibom sukcesów na polu walki i gratulował sukcesu w jakiejś potyczce z automatu jestem zdrajcą i obrażam polskich żołnierzy?
A jak to się ma do wcześniej wspomnianego przykładu .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:42   #306
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A jak to się ma do wcześniej wspomnianego przykładu .
Afgańczycy słusznie zabijają najemników i okupantów swojego kraju.

Facet za takie zdanie dostał 2 tysiące złotych grzywny do zapłaty, ponieważ jakiś żołnierzyk ma siebie za bohatera, bo brał udział w "misji stabilizacyjnej (czytaj okupacja) innego państwa. Facet nie napisał bezpośrednio, że polscy żołnierze powinni być mordowani, tylko napisał o prawie do obrony dla Afgańczyków. Gdzie tutaj jest "publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa lub jego pochwalanie"?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:00   #307
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

No tak i nie wiem czy zauważyłeś, ale to jak początkowo przedstawiłeś sprawę było zupełnie inne od tego, jaką się ona faktycznie okazała wg podanych przez Ciebie źródeł.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 15:07   #308
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

a inni pisali w sieci: "dobrze śmieciu", "zasłużył gnojek" itd wystarczy odszukać informacje w sieci dotyczące śmierci żołnierzy na misjach i widać jak na dłoni komentarze internetowych napinaczy, którym nie przeszkadzało pluć na tego geodetę któremu głowę ścięto którego też nazywali najemnikiem itd
rozumiem robić coś w sposób przyzwoity, ale kopanie zmarłych powinno być karane i to surowo, a ci ludzie takie teksty jakie zacytowałeś pisali najczęściej właśnie po informacjach o śmierci żołnierzy Polskich na misji, więc kara mnie nie dziwi i popieram.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:22   #309
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
kopanie zmarłych powinno być karane i to surowo, a ci ludzie takie teksty jakie zacytowałeś pisali najczęściej właśnie po informacjach o śmierci żołnierzy Polskich na misji, więc kara mnie nie dziwi i popieram.
Podałem Ci konkretny wyrok i konkretny post. Może się do niego odniesiesz?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 16:20   #310
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałem określenie "leśne dziadki" i nie wiedziałem co to znaczy. Dopiero potem wyjaśniono mi, że wojskowi co za szybko przechodzili na emeryturę bardzo się nudzili i zajmowali się wieloma sprawami. Pół biedy jak były to koła łowieckie, ale potrafili pełnić kierownicze funkcje na przykład w PZPNie. Pomysł takiej fundacji też mi się z tym kojarzy.

Pewien żołnierz bardzo się nudzi i chce ścigać przeciwników udziału Polaków w wojnie irackiej czy afgańskiej. Tylko ten żołnierzyk nie jest w stanie uzasadnić udział Polaków w okupacji tych krajów i mówi, bo "nam kazano". Mi Husajn i Talibowie nic nie zrobili, podobnie jak ISIS. Cieszę się, że obecny polski rząd którego wprawdzie nie lubię, ale w tej kwestii ma zdrowe stanowisko.

Nie wiem co jest karalnego w słowach: "jednego okupanta mniej" czy "brawo Talibowie".
Słuchajcie to kolejny wpis świadczący, że ten człowiek nie ma nic wspólnego z narodowcami.
Z prostej przyczyny, żaden narodowiec nie będzie krytykował żołnierzy bo to nie oni decydują gdzie są wysyłani.
Żołnierz jest od wykonywania rozkazów a nie od ich uzasadniania.

Naprawdę przestańcie z nim rozmawiać bo raz szkoda czasu a dwa to coraz bardziej przekonany jestem, że to rosyjski troll.

Często na tym forum dyskutuję na tematy etyczne, politycznie, religijne czasem jest naprawdę ostro ale nigdy nie pisałem, żeby kogoś ignorować.
Kolega dominikmeller25 z którym praktycznie zawsze się nie zgadzam i do tego dość mocno może to potwierdzić.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-16 o 16:23
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 16:37   #311
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Żołnierz jest od wykonywania rozkazów a nie od ich uzasadniania.
Kim byli punktu widzenia Afgańczyków czy Irakijczyków polscy żołnierze? Siewcami pokoju? Misją stabilizacyjną? Wycieczką turystyczną? Żołnierzy nie wolno krytykować?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Z prostej przyczyny, żaden narodowiec nie będzie krytykował żołnierzy bo to nie oni decydują gdzie są wysyłani.
Z tego co czytałem sporo żołnierzy jechało tam na ochotnika dla wyższego wynagrodzenia. Pewnie, polski narodowiec niczym amerykański patriota musi być dumny ze swoich żołnierzy, którzy atakują inne narody w imię walki z terroryzmem. Polakom Pan Husajn i Talibowie nie zrobili krzywdy, żeby walczyli z nimi tysiące kilometrów dalej.

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2015-01-16 o 16:50
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 17:51   #312
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kim byli punktu widzenia Afgańczyków czy Irakijczyków polscy żołnierze? Siewcami pokoju? Misją stabilizacyjną? Wycieczką turystyczną? Żołnierzy nie wolno krytykować?



Z tego co czytałem sporo żołnierzy jechało tam na ochotnika dla wyższego wynagrodzenia. Pewnie, polski narodowiec niczym amerykański patriota musi być dumny ze swoich żołnierzy, którzy atakują inne narody w imię walki z terroryzmem. Polakom Pan Husajn i Talibowie nie zrobili krzywdy, żeby walczyli z nimi tysiące kilometrów dalej.
bzdura!
olbrzymia liczba tych ludzi jechała tam bo taki był rozkaz.
jedyne co niektórym się udawało załatwić to zastępstwo.
padł rozkaz z dowództwa że ci jadą i mieli jechać a to wyższe wynagrodzenie to sobie pod buty możesz podłożyć aby być trochę wyższym, bo to wcale kokosy nie były i w żaden sposób nie rekompensowały tego co ci ludzie przechodzili tam i czym ryzykowali.
członek mojej rodziny był na misji i nie miał wyboru, próbował szukać zastępstwa lecz nie znalazł i musiał jechać.
z czasów służby mam dwóch znajomych którzy też wyjechali na misję, jeden z nich został ranny i też specjalnie wyboru nie mieli.

i napisz dla jakich afgańczyków, Polacy byli najeźdzcami itd, dla talibów i radykałów którym wtedy żyło się jak w raju, terror i mordy były tam na porządku dziennym, dla wielu plemion ci obcy byli wybawieniem, to że nie dali rady bo talibowie byli mocniejsi to już inna historia.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:10   #313
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

No właśnie, czego oni chcą od tych talibów? Że kobiety trzymają krótko za twarz? Widocznie one to lubią.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:17   #314
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Z tego co czytałem (...)
Po powyższym przykładzie co do ukarania trolla internetowego widać, że strasznie przeinaczasz to co czytałeś czy widziałeś.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 01:38   #315
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kim byli punktu widzenia Afgańczyków czy Irakijczyków polscy żołnierze? Siewcami pokoju? Misją stabilizacyjną? Wycieczką turystyczną? Żołnierzy nie wolno krytykować?



Z tego co czytałem sporo żołnierzy jechało tam na ochotnika dla wyższego wynagrodzenia. Pewnie, polski narodowiec niczym amerykański patriota musi być dumny ze swoich żołnierzy, którzy atakują inne narody w imię walki z terroryzmem. Polakom Pan Husajn i Talibowie nie zrobili krzywdy, żeby walczyli z nimi tysiące kilometrów dalej.
Oczywiście,że polscy żołnierze byli misją stabilizacyjną, bo trafili do Iraku po wejściu wojsk amerykańskich i angielskich. To te wojska prowadziły działania wojenne a nie nasi żołnierze. I za co niby chcesz krytykować naszych żołnierzy - za wykonanie rozkazu - z rozkazami się nie dyskutuje tylko się je wykonuje.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 12:28   #316
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Oczywiście,że polscy żołnierze byli misją stabilizacyjną, bo trafili do Iraku po wejściu wojsk amerykańskich i angielskich.
Czy misja stabilizacyjna = okupacja? Jak Hitler podbił Polskę i zostawił w niej jakieś wojska Wehrmachtu czy jakiś sojuszników (dajmy na to Rumuni) to też była misja stabilizacyjna?

Cytat:
To te wojska prowadziły działania wojenne a nie nasi żołnierze. I za co niby chcesz krytykować naszych żołnierzy - za wykonanie rozkazu - z rozkazami się nie dyskutuje tylko się je wykonuje.
Nie odrobiłeś lekcji, bo polscy żołnierze brali udział w amerykańskiej inwazji na Irak, a konkretnie GROM. Fakt, że było to 150 polskich żołnierzy, ale dla mnie to jest hańba, że zaatakowaliśmy ten kraj. I to bez wypowiedzenia oficjalnej wojny. Husajn powinien był ewakuować się się do Syrii i ogłosić rząd na uchodźstwie. Znając jednak Jankesów wtedy rzuciliby się na Syrię.

W sumie z tą okupacją jest jeszcze gorzej, bo przypominam sobie incydent w Nangar Chel. Żołnierz rzeczywiście nie ma prawa odmówić wykonania rozkazu, ale na szczęście Polacy są trochę mądrzejsi od Amerykanów w tej kwestii i nie traktują żołnierzy z Iraku czy Afganistanu jako bohaterów.

Nie widzę różnicy między dajmy na to niemiecką okupacją Francji w czasie II wojny światowej od amerykańskiej okupacji Iraku czy Afganistanu.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,...wiadomosc.html

Czyżby Jankesi i Żydzi szukali powodu do uderzenia na Syrię? Przypominam, że w Iraku szukaliby broni masowego rażenia i przez 10 lat nie byli w stanie ani znaleźć, ani podrzucić. I teraz będą wmawiać, że Al-Asad zajęty ratowaniem kraju ma czas w atomówki się bawić.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 15:46   #317
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Przecież widać, że nikt temu panu nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
widzi i będzie widział to co chce.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 16:00   #318
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Przecież widać, że nikt temu panu nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
widzi i będzie widział to co chce.
Czyli USA były białe, a Irak i Afganistan były czarne? Nie wmówicie mi, że Polacy mieli zaszczyt w budowaniu demokracji w tych krajach i odsunęli tyranów, bo jakoś ludność tęskni za tymi tyranami i kontynuuje walkę.

Podajcie mi chociaż jeden argument mówiący o tym, że Polacy powinni byli pomagać Amerykanom i brać udział w ich wojenkach. Jedyny mówiący o wspólnym sojuszu obronnym w NATO można łatwo obalić tym, że żaden z tych krajów nie zaatakował USA. Jakieś inne?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 11:38   #319
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Niemcy są jednak tchórzami. Jak chcą walczyć z islamizacją, jak odwołują protest, bo wygrażają im terroryści. Zasadą świata zachodniego była taka, że terrorystom się nie ustępuje! Poza tym ułatwiają pracę rządzącym. Nie ma protestu = nie ma problemu. W Polsce na szczęście na przykład organizatorzy Marszu Niepodległości wyśmieliby policję proszącą o odwołanie swojej imprezy z powodu jakiś pogróżek.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opa...?ticaid=114305
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 00:16   #320
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Jak w demokratycznych podobno Niemczech działają służby, media i państwo wobec inicjatyw, które nie podobają się Frau Angeli Merkel i jej sojuszników - socjalistów.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niem...tygodnia/b23nc

Mam nadzieję, że PEGIDA wytrzyma ataki państwa niemieckiego.

Jeśli chodzi o demokrację nie powinniśmy mieć wobec Niemców żadnych kompleksów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 04:01   #321
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Dlaczego te wszystkie organizacje dzihadystow nie sa surowo zakazane i poszukiwane a potem dopeowadzane do aresztowan i rozwiazan?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...go,511871.html



Na FB bbc news https://m.facebook.com/comment/repli...Aqg7UQ1v5mT3Nv komentarz z 224 lajkami pod postem z ta informacja to:

,, Good on them, At least one government is not afraid to stand up against these cowards and fight back, They get my support and backing.
Like · 224 · More · 23 minutes ago"
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-04 o 04:05
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 08:43   #322
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

wszystkie kraje powinny brać przykład z Jordanii, zabito ich żołnierza więc oni zabili jedną z terrorystek, tak trzeba z nimi postępować muszą wiedzieć że jak podniosą na nas rękę to my tą rękę odrąbiemy, najlepiej jeszcze po takiej zemście dokończyć dzieła wrzucając zwłoki do chlewu a następnie wrzucić film do sieci, niech widzą co się z nimi może stać gdy na nas rękę podniosą.
bo póki co oni widzą że wszyscy się ich boją, że próbują nawiązać z nimi dialog, a tu trzeba ostro, macie naszego to my mamy waszego człowieka który chwilę temu wrócił z Syrii czy Iraku bądź mamy wasze rodziny i nie ma rozmów wy zabijacie naszego to my pozbawiamy zbawienia wasze rodziny, świnie czekają.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 12:14   #323
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
wszystkie kraje powinny brać przykład z Jordanii, zabito ich żołnierza więc oni zabili jedną z terrorystek, tak trzeba z nimi postępować muszą wiedzieć że jak podniosą na nas rękę to my tą rękę odrąbiemy, najlepiej jeszcze po takiej zemście dokończyć dzieła wrzucając zwłoki do chlewu a następnie wrzucić film do sieci, niech widzą co się z nimi może stać gdy na nas rękę podniosą.
Pragnę przypomnieć, że Jordania nie zabije terrorystkę w akcie zemsty, tylko została prawomocnym wyrokiem sądu skazana na śmierć. Jordańczycy przezornie czekali z egzekucją bo zapewne spodziewali się sytuacji, kiedy będą musieli kogoś na nią wymienić, jednak terroryści nie dali się przekonać. No to Jordania zdecydowała się na wykonanie wyroku.

Cytat:
bo póki co oni widzą że wszyscy się ich boją, że próbują nawiązać z nimi dialog, a tu trzeba ostro, macie naszego to my mamy waszego człowieka który chwilę temu wrócił z Syrii czy Iraku bądź mamy wasze rodziny i nie ma rozmów wy zabijacie naszego to my pozbawiamy zbawienia wasze rodziny, świnie czekają.
Wtedy zrównujesz nas z nimi i mogę wtedy mówić, że cywilizacyjnie jesteśmy tacy sami jak oni. Państwo nie może brać "zakładników". Jeśli oni zabiją naszych, to my powinniśmy oczywiście ostro się zrewanżować, jednak nie według twojego "stalinowskiego" pomysłu. W ZSRR było prawo mówiące, że rodziny wrogów ludu odpowiadają za ich czyny. Podobnie w hitlerowskich Niemczech obowiązywała odpowiedzialność rodzinna ("Sippenhaft"). Do dzisiaj chyba w Korei Północnej jest podobne prawo. To co proponujesz nie było nawet w PRLu. Nie uważam, żebyśmy musieli zniżać się do ich poziomu.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 12:29   #324
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Pragnę przypomnieć, że Jordania nie zabije terrorystkę w akcie zemsty, tylko została prawomocnym wyrokiem sądu skazana na śmierć. Jordańczycy przezornie czekali z egzekucją bo zapewne spodziewali się sytuacji, kiedy będą musieli kogoś na nią wymienić, jednak terroryści nie dali się przekonać. No to Jordania zdecydowała się na wykonanie wyroku.



Wtedy zrównujesz nas z nimi i mogę wtedy mówić, że cywilizacyjnie jesteśmy tacy sami jak oni. Państwo nie może brać "zakładników". Jeśli oni zabiją naszych, to my powinniśmy oczywiście ostro się zrewanżować, jednak nie według twojego "stalinowskiego" pomysłu. W ZSRR było prawo mówiące, że rodziny wrogów ludu odpowiadają za ich czyny. Podobnie w hitlerowskich Niemczech obowiązywała odpowiedzialność rodzinna ("Sippenhaft"). Do dzisiaj chyba w Korei Północnej jest podobne prawo. To co proponujesz nie było nawet w PRLu. Nie uważam, żebyśmy musieli zniżać się do ich poziomu.
A ja uwazam ze cudowbym pomyslem jest znizanie sie do ich poziomu, wyprawy krzyzowe skonczyly sie w XI wieku a u nich ciagle trwa srednowiecze umyslu


Jak oni nam to my pokazmy im ze sie nie boimy a jak zabijaja nam kogos to najlepiej terroryste ukarac tak by jego krew byla splamiona krwia swini



Slyszalam ze kiedys zabijano muzlumanow strzalami zamoczonymi w krwi swinii - przez nascie lat walk nie bylo po takim zagraniu


Oni sie noe boja smierci swoich terrorystow bo wierza w nagrode potem to dlaczego nie zaangazowac w to swini


Moze to I jest okrutne ale kazda smierc jest okrutna a to jak oni sie rozpanoszylI bezkarnie na swiecie to nie wrozy spokoju I bezpieczenstwa
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:48   #325
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Pragnę przypomnieć, że Jordania nie zabije terrorystkę w akcie zemsty, tylko została prawomocnym wyrokiem sądu skazana na śmierć. Jordańczycy przezornie czekali z egzekucją bo zapewne spodziewali się sytuacji, kiedy będą musieli kogoś na nią wymienić, jednak terroryści nie dali się przekonać. No to Jordania zdecydowała się na wykonanie wyroku.
owszem czekano z tym i pewnie by dalej czekano z wykonaniem wyroku, może nawet ci liczyli że to ich przestraszy a tu klops bo baba zginęła ale prócz niej powinno się wziąć jednego z tych którzy jeszcze siedzą i go też sprzątnąć.
czasem trzeba się zniżyć do poziomu wroga, bo tylko wtedy będąc na jego poziomie możesz być szanowany, bo łagodnymi metodami jak widać nic nie zdziałasz bo oni wtedy gardzą słabymi, a jak będziesz tak jak oni brutalny to mogą zacząć się bać, bo wtedy będą wiedzieli że ostra gra nic im nie da, bo my też odpowiemy im w ten sposób.

bo porównanie to z niemcami czy ruskimi nie ma tu sensu, bo to nie jest zwykła wojna, a wojna domowa gdzie przy okazji morduje się niewinne ofiary, ja w tej kwestii akurat mam radykalne poglądy, bo oni muszą się bać, a oni nami gardzą bo wiedzą że to my się ich boimy więc korzystają i budują jeszcze większy strach przed nimi.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 14:51   #326
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

w głowie mi się nie mieści jacy to psychopaci.... nie wiem czy to świeży problem, czy oni od urodzenia są takimi intelektualnymi i moralnymi kalekami?


Ponadnormalna aktywność seksualna" w ISIS. Masowo przyjmują Viagrę, by tuż po seksie z żoną gwałcić zakładniczki
http://natemat.pl/133939,ponadnormal...c-zakladniczki
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 15:18   #327
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
w głowie mi się nie mieści jacy to psychopaci.... nie wiem czy to świeży problem, czy oni od urodzenia są takimi intelektualnymi i moralnymi kalekami?


Ponadnormalna aktywność seksualna" w ISIS. Masowo przyjmują Viagrę, by tuż po seksie z żoną gwałcić zakładniczki
http://natemat.pl/133939,ponadnormal...c-zakladniczki
to jest mentalność dzikusa z pustyni, nie oszukujmy się ale muzułmanie już od małego mają tak we łbie poprzedstawiane że mnie nic nie zdziwi w ich wykonaniu.
poza tym jak ktoś jest frajerem bez honoru to potem sobie to odbija na słabszych, zwłaszcza kobietach a zwłaszcza zakładniczkach.

dobrze że w Egipce powoli ten wysoki przedstawiciel religii muzułmańskiej z prezydentem zaczęli działać aby zwalczać to ścierwo nie rozumiejące wiary a non stop ciągle sobie nią tyłki podcierające i już trochę tych mułłów zostało wywalonych za swoje radykalne poglądy.
no i w europie tego ścierwa siedzi i dziwię się że nikt nic nie robi, wiadomo że odpowiedzialny za propagandę założył konto na twitterze i mimo że dosyć szybko zostało skasowane to zebrało wiele tysięcy obserwujących wielu z europy i nimi od razu powinny się służby zainteresować bo to potencjalni terroryści.
ten ostatni film z koptami i ta krew spływająca do morza mnie rozwalił, dorwać ścierwo i torturować tak długo aż zaczną modlić się o śmierć, a wtedy rzucić ich świniom na pożarcie, niech zdychaja w stylu na jaki zasłużyli.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:41   #328
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ataki terrorystyczne: gdzie w kraju zachodniej Europy jest granica tolerancji?

A teraz bebnia o Islamofobii:

* https://m.facebook.com/story.php?sto...me&ref=m_notif
* http://www.theguardian.com/commentis...rism?CMP=fb_gu
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 11:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.