Majimeches L'oreal - złociste pasemka i balejaże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 20:28   #1
daga :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: piła/bydgoszcz/toruń
Wiadomości: 205
GG do daga :) Send a message via Skype™ to daga :)

Majimeches L'oreal - złociste pasemka i balejaże


Używała, któraś z was tego produktu z linii professionnel? dwa tygodnie temu pofarbowałam naturalny blond na jasny brąz, ale sentyment do swojego koloru został przeglądałam katalogi u fryzjera i spodobał mi się efekt na zdjęciu z kampanii reklamowej (skąd zresztą zeczrpnęłam pomysł na strzyżenie ). Dobrze czuję się w ciemniejszych włosach, ale podejrzewam, że na lato będę miała ochotę z powrotem na blond mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się ze mną opinią na temat tej farby
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
daga :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:32   #2
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Majimeches L'oreal - złociste pasemka i balejaże

podbijam.. czy ktos robil ta farba..jakie efekty..?? na ile mozna rozjasnic pasemka? opis brzmi kuszaco tej farby..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:05   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Majimeches L'oreal - złociste pasemka i balejaże

Odświeżam watek. Znacie Majimeches?
Czy niszczy tak jak tradycyjne rozjaśniecze?
Jaki efekt daje?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:37   #4
mi_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 21
Dot.: Majimeches L'oreal - złociste pasemka i balejaże

temat stary, ale moze się komuś przydać. Przez kilka lat farbowałam włosy czarną palette, aż dostałam uczulenia.

Od jakiś 2 lat z hakiem (może nawet 3) farbowałam sam odrost (!) na ciemny, prawie czarny, brąz, potem przerzuciłam się na brąz zwykły (L'Oreal La Richesse 3, a potem odcień 4).

Wczoraj miałam robione drobniuteńkie pasemka majimeches z 9% kremem ulteniającym (saszetka+krem z tubki+oksydant l'oreala).

Bałam się z fryzjerką czy w ogóle mi złapie (dół ciągle kruczoczarny), że nic z tego nie będzie i że zajzajer paletty jeszcze może trzymać, a tu niespodzianka. Pasma, które trzymałam 35 minut są w ładnym odcieniu średniego blondu, a trzymane krócej są w kolorze ciepłego brązu z rudawym połyskiem.

Włosy wydają mi się trochę wysuszone. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem przyzwyczajona do włosów lśniących prawie jak na reklamach (po rycynie z żółtkiem i cytryną), to może z tym przesuszeniem trochę przesadzam. Jestem pewna, że po jednej takiej babcinej maseczce wrócą do formy

Polecam, ale do robienia w salonie albo przez zaprzyjaźnioną fryzjerkę (tak jak robiłam ja), bo osoba niedoświadczona może mieć problem z sprawnym i wprawnym nałożeniem specyfiku na włosy.
mi_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.