pomocy jak naprawić kolor włosów blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 19:32   #1
Katrinnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4

pomocy jak naprawić kolor włosów blond


Trzy dni temu byłam u fryzjera moim kolorem był jasny blond dlatego przy robieniu odrostu chciałam dorobić kilka refleksów jasno brązowych żeby blond wyglądał naturalniej w rezultacie fryzjerka rozjaśniła mi odrost i dodała dużo ciemnych pasemek brązowych co wygląda fatalnie włosy wyglądają jakby były siwe z czarnymi pasemkami chodź fryzjerka twierdziła ,ze nałożyła jasny brąz na pasemka . Nie wiem co mam robić ponieważ włosy wyglądają bardzo tragicznie wszyscy znajomi mówią mi żebym coś z tym zrobiła bo wygląda to tragicznie dzwoniłam do tej fryzjerki a ona mówi ,ze niezbyt wiele da się z tym zrobić mówi ,że możemy to rozjaśnić lecz boje się ,że te włosy po prostu mi się skruszą lub zrobią się jakieś żółte. Pooomooocy!
Katrinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:56   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: pomocy jak naprawić kolor włosów blond

Cytat:
Napisane przez Katrinnaa Pokaż wiadomość
Trzy dni temu byłam u fryzjera moim kolorem był jasny blond dlatego przy robieniu odrostu chciałam dorobić kilka refleksów jasno brązowych żeby blond wyglądał naturalniej w rezultacie fryzjerka rozjaśniła mi odrost i dodała dużo ciemnych pasemek brązowych co wygląda fatalnie włosy wyglądają jakby były siwe z czarnymi pasemkami chodź fryzjerka twierdziła ,ze nałożyła jasny brąz na pasemka . Nie wiem co mam robić ponieważ włosy wyglądają bardzo tragicznie wszyscy znajomi mówią mi żebym coś z tym zrobiła bo wygląda to tragicznie dzwoniłam do tej fryzjerki a ona mówi ,ze niezbyt wiele da się z tym zrobić mówi ,że możemy to rozjaśnić lecz boje się ,że te włosy po prostu mi się skruszą lub zrobią się jakieś żółte. Pooomooocy!
Z reklamacją do fryzjerki natychmiast maszeruj osobiście po świętach...Masz prawo dostać usługę, ktorą zakupiłaś, a to co masz na głowie znacznie różni się od tego co chciałaś więc reklamuj
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:38   #3
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: pomocy jak naprawić kolor włosów blond

nie musisz zaraz czterech czy tam pięciu wiadomości wszędzie wstawiać, bo widzę, że wszędzie piszesz to samo i to jeszcze tworząc nowe wątki
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.