Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 15:16   #1
annaszboss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Unhappy

Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy


Witam wszystkich. A więc tak poszłam do fryzjera i pokazałam mu fotografie, według której miał mnie obciąć. Na fotografii dziewczyna miała grzywkę do brwi. Fryzjer obciął mi grzywkę tak,że włosy nie sięgają nawet do połowy czoła i to wyprostowane! Mam 15 lat i wygląda to okropnie. Czuje się fatalnie. Jestem wściekła raz na fryzjera, raz na sama siebie. Oczywiście na domiar złego grzywki nie da się zapiąć wsuwkami, tylko przez ok 2 miesiące (bo tyle muszę chyba czekać żeby grzywka odrosła do tych brwi) będę musiała chodzić dzień w dzień w opasce! Co mam zrobić? Czy jest jakiś sens iść do fryzjera, powiedzieć jak mnie skrzywdził swoją nieuwagą, mimo że dałam mu wyraźne zdjęcie i kazać coś z tym zrobić? Co zrobić, żeby włosy szybciej urosły. Wstydzę się jak nie wiem, jeszcze na wf-ie każą mi ściągnąć opaskę i co wtedy? Dodam, że specjalnie poszłąm do jednego z lepszych zakładów w mieście :<
annaszboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:29   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Cytat:
Napisane przez annaszboss Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. A więc tak poszłam do fryzjera i pokazałam mu fotografie, według której miał mnie obciąć. Na fotografii dziewczyna miała grzywkę do brwi. Fryzjer obciął mi grzywkę tak,że włosy nie sięgają nawet do połowy czoła i to wyprostowane! Mam 15 lat i wygląda to okropnie. Czuje się fatalnie. Jestem wściekła raz na fryzjera, raz na sama siebie. Oczywiście na domiar złego grzywki nie da się zapiąć wsuwkami, tylko przez ok 2 miesiące (bo tyle muszę chyba czekać żeby grzywka odrosła do tych brwi) będę musiała chodzić dzień w dzień w opasce! Co mam zrobić? Czy jest jakiś sens iść do fryzjera, powiedzieć jak mnie skrzywdził swoją nieuwagą, mimo że dałam mu wyraźne zdjęcie i kazać coś z tym zrobić? Co zrobić, żeby włosy szybciej urosły. Wstydzę się jak nie wiem, jeszcze na wf-ie każą mi ściągnąć opaskę i co wtedy? Dodam, że specjalnie poszłąm do jednego z lepszych zakładów w mieście :<
możesz spróbować pójść do tego fryzjera z rodzicem i próbować dogadać się tak, żeby zwrócił Ci pieniądze... ale nie wiem czy to się na coś zda, bo takie rzeczy załatwia się od razu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:42   #3
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Współczuję i zapraszam do wątku" Sposoby na przyspieszenie porostu włosów".

co do fryzjera to wątpię czy coś to da, jak wyszłaś z zakładu fryzjerskiego i zapłaciłaś to oznacza, że zaakceptowałaś ścięcie i tyle
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka

Edytowane przez Kicia131
Czas edycji: 2011-02-02 o 16:43
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 17:04   #4
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Pocieszę cię, że krótkie grzywki są bardzo modne, może nie jestes przyzwyczajona ale istnieje prawdopodobieństwo, że wyglądasz całkiem fajnie. Może jakieś zdjęcie poglądowe? Może wystarczy trochę skorygować kształt grzywki żeby lepiej wyglądała? Jeśli jest prosta to ją zaokrąglić albo ściąć ukośnie...
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:42   #5
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Myśle ,że nie ma sensu juz tam wracać bo ile zapłaciłaś za ścięcie grzywki? 5 zł? także nie trać nerwów na kłotnie o pare groszy. Ona ci tej grzywki nie przedłuzy.... i wiesz dopiero co ścieta grzywka rzadko kiedy układa się świetnie..może za tydzień będzie lepiej wyglądać. Jakoś się ten miesiąc musisz przęmeczyć bo przez 1 mies. będziesz miała 1 cm dłuższa
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:47   #6
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Myśle ,że nie ma sensu juz tam wracać bo ile zapłaciłaś za ścięcie grzywki? 5 zł? także nie trać nerwów na kłotnie o pare groszy. Ona ci tej grzywki nie przedłuzy.... i wiesz dopiero co ścieta grzywka rzadko kiedy układa się świetnie..może za tydzień będzie lepiej wyglądać. Jakoś się ten miesiąc musisz przęmeczyć bo przez 1 mies. będziesz miała 1 cm dłuższa
zapewne nie było to obcięcie samej grzywki tylko fryzura z grzywką i to już nie jest wydatek rzędu 5 zł, tylko większy

no ale jak pisałam, takie sprawy załatwia się od razu...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:39   #7
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Wykiwana przez fryzjera :( Pomocy

Zreszta, co Ci da reklamacja? Przeciez fryzjer Ci nie wydluzy tej grzywki. Musisz sie jakos przemeczyc, mnie tez przed swietami tak zalatwila fryzjerka, ale juz grzywka troche odrosla i jest lepiej ;D
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.