tlenione pasemka.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-09, 10:54   #1
trixxxie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Question

tlenione pasemka..


miałam ciemne, prawie czarne włosy, które chciałam rozjaśnić. wczoraj poszłam do fryzjerki, która zaproponowała baleyage- powiedziała, że będą jaśniejsze- więc się zgodziłam. po nałożeniu utleniacza na niektóre pasemka okazało się, że to już koniec tego rozjaśniania i baleyageu :/ z salonu wyszłam więc z okropną zebrą na głowie. na czarnych włosach blond paski.. swoją drogą pasemka ładnie się rozjaśniły, więc postanowiłam, że dalej spróbuję powracać do mojego naturalnego ciemnego blondu. tego samego dnia kupiłam farbę, która zebrała na wizażu dobre opinie- (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na.html&next=1) ale nie kupiłam tej najjaśniejszej, tylko odcień 8.1 . i tym sposobem wyrównałam troche tę zebrę, kolor- a raczej kolory-są bardziej jednolite.
jednak po tych nieudanych probach strasznie się zniechęciłam- i chciałabym spowrotem mieć ciemno-brązowe-praiwe-czarne włosy.

czy jeśli kupię taką ciemną farbę to chwyci te tlenione pasma? i ile muszę
odczekać z kolejnym farbowaniem, żeby włosy to przetrwały??

pomóżcie, proszę
trixxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 12:10   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: tlenione pasemka..

moim zdaniem, powinnaś poczekać i spróbowac ściągnąć ciemną farbę dekoloyzatorem jeśli chcesz nadal powrócic do ciemnego blondu, nie ma co się zrażać, fryzjerki zawsze proponują pasemka, pewnie nie chce im się bawić w ściaganie koloru i to jest dla nich najłatwiejsze wyjście. jeśli masz bardzo jasne pasemka to ciemna farba będzie sie zmywała i potrzeba by było 2-3 farbowania. moze daj sobie na wstrzymanie i poczekaj, poczytaj sobie wątek o dekoloryzacji
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:05   #3
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: tlenione pasemka..

Cytat:
Napisane przez trixxxie Pokaż wiadomość
miałam ciemne, prawie czarne włosy, które chciałam rozjaśnić. wczoraj poszłam do fryzjerki, która zaproponowała baleyage- powiedziała, że będą jaśniejsze- więc się zgodziłam. po nałożeniu utleniacza na niektóre pasemka okazało się, że to już koniec tego rozjaśniania i baleyageu :/ z salonu wyszłam więc z okropną zebrą na głowie. na czarnych włosach blond paski.. swoją drogą pasemka ładnie się rozjaśniły, więc postanowiłam, że dalej spróbuję powracać do mojego naturalnego ciemnego blondu. tego samego dnia kupiłam farbę, która zebrała na wizażu dobre opinie- (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na.html&next=1) ale nie kupiłam tej najjaśniejszej, tylko odcień 8.1 . i tym sposobem wyrównałam troche tę zebrę, kolor- a raczej kolory-są bardziej jednolite.
jednak po tych nieudanych probach strasznie się zniechęciłam- i chciałabym spowrotem mieć ciemno-brązowe-praiwe-czarne włosy.

czy jeśli kupię taką ciemną farbę to chwyci te tlenione pasma? i ile muszę
odczekać z kolejnym farbowaniem, żeby włosy to przetrwały??

pomóżcie, proszę
a ja już nie rozumiem... chcesz miec swój ciemny blond czy jednak prawie czarne włosy ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 20:46   #4
trixxxie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: tlenione pasemka..

miałam czarne, chciałam wrócić do jasnych. poszłam do fryzjerki i po tym co zrobiła mi na głowie.. miałam ochote rzucić ten pomysł i wrócić spowrotem do ciemnych. bo wyglądałam paskudnie- ale myślałam, że przy przechodzeniu na blond tak musi być..
ale na szczęście, po długim namyśle w drogerii nie kupiłam tej ciemnej farby.
poszłam do innej fryzjerki i ona zrobiła mi włosy.. jasny brąz! byłam w szoku, że takie jasne! i to za dużo mniej pieniędzy niż poprzednia fryzjerka
bez dekoloryzacji, był to gęsty baleyage (chyba rozjaśniaczem)+farbowanie .
no i teraz znów nie mogę się doczekać blondu

więc teraz druga seria pytań
1. co najlepiej regeneruje rozjaśnione włosy? maska?
2. fryzjerka powiedziała mi że następnym razem mam zgłosić się za jakiś miesiąc, albo dwa- jeśli to co teraz mam na głowie mi się spodoba.
ale nie wyglądam w nich najlepiej i dokładnie wiem, co chcę mieć na głowie i to nie jest jeszcze to. czy jeśli postaram się z pielęgnacją, odżywieniem tych włosów- mogę się do niej udać na kolejne rozjaśnianie za np. 2 tyg? tzn. czy włosy po prostu muszą odpocząć bo odżywianie nie ma nic do tego?? tzn. czy czas dla nich jest najlepszą 'odżywką'? :P
trixxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 21:57   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: tlenione pasemka..

Cytat:
Napisane przez trixxxie Pokaż wiadomość
miałam czarne, chciałam wrócić do jasnych. poszłam do fryzjerki i po tym co zrobiła mi na głowie.. miałam ochote rzucić ten pomysł i wrócić spowrotem do ciemnych. bo wyglądałam paskudnie- ale myślałam, że przy przechodzeniu na blond tak musi być..
ale na szczęście, po długim namyśle w drogerii nie kupiłam tej ciemnej farby.
poszłam do innej fryzjerki i ona zrobiła mi włosy.. jasny brąz! byłam w szoku, że takie jasne! i to za dużo mniej pieniędzy niż poprzednia fryzjerka
bez dekoloryzacji, był to gęsty baleyage (chyba rozjaśniaczem)+farbowanie .
no i teraz znów nie mogę się doczekać blondu

więc teraz druga seria pytań
1. co najlepiej regeneruje rozjaśnione włosy? maska?
2. fryzjerka powiedziała mi że następnym razem mam zgłosić się za jakiś miesiąc, albo dwa- jeśli to co teraz mam na głowie mi się spodoba.
ale nie wyglądam w nich najlepiej i dokładnie wiem, co chcę mieć na głowie i to nie jest jeszcze to. czy jeśli postaram się z pielęgnacją, odżywieniem tych włosów- mogę się do niej udać na kolejne rozjaśnianie za np. 2 tyg? tzn. czy włosy po prostu muszą odpocząć bo odżywianie nie ma nic do tego?? tzn. czy czas dla nich jest najlepszą 'odżywką'? :P
czas swoją drogą powinnać poczekać tak jak Ci powiedziała, no i maski nawilżające wax do blond włosów, elseve total repair 5, te polecam. jeszcze fajny jets szampon garnier naturalna pielęgnacja do zniszczonych
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.