własnoręcznie wykonane upominki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 14:22   #1
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045

własnoręcznie wykonane upominki


Hej Dziewczyny,
Macie jakieś pomysły na własnoręcznie wykonane upominki na święta?
Chciałabym sama zrobić coś małego dla znajomych z pracy itp., chodzi po prostu o jakiś fajny drobiazg..
Może pochwalicie się co Wy zrobiłyście i pokażecie jak to zrobić?
Albo może znacie jakieś strony w Internecie, gdzie można trafić na jakiś fajny pomysł?
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 16:40   #2
iierrorii
Zadomowienie
 
Avatar iierrorii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 988
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

słodycze
ja swego czasu zrobiłam kokosowe kuleczki w czekoladzie i obdarowani byli zachwyceni w tym roku planuje praliny
__________________
WYMIANA
iierrorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 17:50   #3
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

Popieram
Jakieś 2 lata temu chyba pod choinkę jako dodatek robiłam świeczniki z pierników ozdobione lukrem, pisakami, lentilkami- ile frajdy przy robieniu a potem miła niespodzianka dla innych
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 08:20   #4
ulam30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 42
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

Witajcie!
A ja proponuję ręcznie wykonana ozdoby nie koniecznie choinkowe. W pasmanteriach można kupić różne styropianowe formy np. rybki,gwiazdki, anioły, bombki. Aniołka można ubrać kupując kwiatki na taśmie lub cekiny lub jakaś inną ozdobną taśmą. Włosy robimy mu z włóczki i już gotowe.
Ja zrobiłam na prezent bombkę z cekinów, z borderem.Zdjecia nie oddają uroku bombki,ale zobaczcie.




Można tez kupić gotowe bałwanki i mikołaje.Wszystko przyczepia się za pomocą szpilek.Aby szpilki nie przeszły przez oczko w cekinie,trzeba nałożyć jeszcze bezbarwny koralik.
ulam30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 10:39   #5
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

wow bardzo fajnie ta bombka wygląda
ja znalazłam jeszcze fajne bałwanki, które chyba zrobię zdjęcie w załączniku
i jeszcze fajnym pomysłem byłyby mydełka zapachowe w różnych kształtach (choinka, gwiazdka itp.) jedne zrobiłam z miodem i wanilią- ale one w ogóle nie pachną, a drugie z kawą- no i te śmierdzą :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bałwanek.jpg (25,0 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez dariaaa88
Czas edycji: 2010-12-05 o 10:47
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 18:02   #6
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

Ja w zeszłym roku swojemu chłopakowi dałam pod choinkę taką owieczkę, jak w załączniku. Ma klips z klamerki, która służy do przypinania zdjęć. Wypatrzył gdzieś w sklepie podobne "coś" i bardzo mu się spodobało, poza tym chciał coś na zdjęcia. Moja zrobiona jest z masy solnej Wiem, że pewnie lepiej by wyglądała klamerka bez tego reniferka ale nie mogłam nigdzie u siebie znaleźć bez żadnych dodatków, a że to był okres przedświąteczny- w kwiaciarniach były tylko takie :|

edit: teraz, dopiero po roku wpadłam na to, że można było ją polakierować no ale ja tłumaczę się, że z masą solną nie mam zbyt wielkiego doświadczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNC00020.resized.jpg (105,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNC00021.resized.jpg (84,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNC00022.resized.jpg (109,9 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2010-12-06 o 06:32
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:40   #7
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: własnoręcznie wykonane upominki

Można samodzielnie zrobić mydełko, roztapiając mydło glicerynowe (z tych przejrzystych chyba) dodając jakieś przyprawy, płatki etc, i formując w foremce do ciastek.

Upiec coś dobrego (blok czekoladowy), zrobić przetwory (Nigella w swoim programie pokazywała brzoskwinie w korzennej zalewie)

Raczej unikałabym "kurzołapów"
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 21:04   #8
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
.

.

Edytowane przez majajaj
Czas edycji: 2012-03-14 o 19:58
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:16   #9
janiouek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 37
Dot.: własnoręczny prezent na walentynki

Przeglądaj forum zanim utworzysz nowy wątek, są już tematy o pomysłach walentynkowych..
janiouek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 08:07   #10
Evelinha
Evlajna
 
Avatar Evelinha
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Question Własnoręczny prezent na Mikołajki

Hej.
Mam.

Edytowane przez Evelinha
Czas edycji: 2013-10-31 o 07:00
Evelinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 07:38   #11
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Własnoręczny prezent na Mikołajki

Jeśli styropian to sklepy typu Castorama.
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:06   #12
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Własnoręczny prezent na Mikołajki

Przyklej do wieczka kamyczki. Są takie ozdobne, spłaszczone, szklane. Kupić je można... w wielu miejscach, ja widziałam je w chińskich, powinne być też w papierniczych, może w kwiaciarniach.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 16:05   #13
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Własnoręcznie dla TŻ

Witam Umówiłam się ze swoim TŻ, że na walentynki damy sobie własnoręcznie zrobione prezenty No i tu moje pytanie - jakie macie pomysły na naprawdę ciekawy prezencik? Osobiście myślałam, żeby uszyć jakiegoś pluszowego stworka albo zabawną poduszkę, ale chciałabym najpierw uzbierać pomysły, żeby mieć potem z czego wybierać i w ferie całkowicie poświęcić na to czas Pomożecie?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Dodam również, że myślałam, aby kupić jego ulubioną herbatę (sypaną) i zrobić do niej małe torebeczki z muślinu tudzież lnu, w których mógłby ją zaparzać. Na końcach tych torebeczek poprzyczepiać ładnie wycięte kolorowe tekturki z jakimiś sentencjami, albo po prostu miłym słowem na każdy dzień. I do tego samodzielnie stworzyć pudełeczko do przechowywania Co wy na to? Może to cieszyć?
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:06   #14
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
Witam Umówiłam się ze swoim TŻ, że na walentynki damy sobie własnoręcznie zrobione prezenty No i tu moje pytanie - jakie macie pomysły na naprawdę ciekawy prezencik? Osobiście myślałam, żeby uszyć jakiegoś pluszowego stworka albo zabawną poduszkę, ale chciałabym najpierw uzbierać pomysły, żeby mieć potem z czego wybierać i w ferie całkowicie poświęcić na to czas Pomożecie?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Dodam również, że myślałam, aby kupić jego ulubioną herbatę (sypaną) i zrobić do niej małe torebeczki z muślinu tudzież lnu, w których mógłby ją zaparzać. Na końcach tych torebeczek poprzyczepiać ładnie wycięte kolorowe tekturki z jakimiś sentencjami, albo po prostu miłym słowem na każdy dzień. I do tego samodzielnie stworzyć pudełeczko do przechowywania Co wy na to? Może to cieszyć?

fajny pomysł dołączam się do pytania

dziewczyny prosimy o pomysły
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 17:32   #15
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

ja zrobiłam pudełeczko z herbatkami-decoupage, i był zachwycony.

Szkoda, ze nie doczepiłam na końcu torebeczek jakichś fajnych cytatów:/.

Na Walentynki to moze być własnoręcznie zrobiona poducha, montaż 9zdjęć z dłoniami w tle, które po polaczeniu wszystkich zdjęć dają efekt serca, własnoręcznie zrobiona kartka, pudełeczko a w srodku jedna wielka slodka muffinka, w srodku niej może być włożóna 'wróżba', albo po prostu jakaś sentencja(piecze się podobna jak ciastko z wróżbą), antyramki ze zdjęciami..,

poducha super pomysł
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:36   #16
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez karolkao89 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam pudełeczko z herbatkami-decoupage, i był zachwycony.
Nie za bardzo się znam na decoupage, ale mam taki fajny słoiczek z wtykanym wieczkiem i myślę, żeby po prostu przystroić go wstążeczką i jakąś delikatną, własnoręcznie zrobioną etykietką w ciekawym kształcie, na dnie wsypać trochę suszonych owoców, a na sam koniec właśnie te torebeczki z herbatą

Tylko mam pytanie, nie orientuje się któraś z kobitek, czy herbata w saszetkach uszytych z muślinu na pewno się zaparzy?
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:04   #17
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
Witam Umówiłam się ze swoim TŻ, że na walentynki damy sobie własnoręcznie zrobione prezenty No i tu moje pytanie - jakie macie pomysły na naprawdę ciekawy prezencik? Osobiście myślałam, żeby uszyć jakiegoś pluszowego stworka albo zabawną poduszkę, ale chciałabym najpierw uzbierać pomysły, żeby mieć potem z czego wybierać i w ferie całkowicie poświęcić na to czas Pomożecie?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Dodam również, że myślałam, aby kupić jego ulubioną herbatę (sypaną) i zrobić do niej małe torebeczki z muślinu tudzież lnu, w których mógłby ją zaparzać. Na końcach tych torebeczek poprzyczepiać ładnie wycięte kolorowe tekturki z jakimiś sentencjami, albo po prostu miłym słowem na każdy dzień. I do tego samodzielnie stworzyć pudełeczko do przechowywania Co wy na to? Może to cieszyć?
Bardzo fajny pomysł. Zawsze możesz jeszcze dodać kubki z własnoręcznie zrobionym napisem/rysunkiem. To będzie świetny zestaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 696a1414e0d11904a1b624c6b6e5b375.jpg (14,0 KB, 68 załadowań)
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 11:41   #18
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz jeszcze dodać kubki z własnoręcznie zrobionym napisem/rysunkiem. To będzie świetny zestaw
Też fajny pomysł, ale kubek już kiedyś ode mnie dostał i wiem, że go uwielbia Tylko nadal nie wiem, z czego zrobić te saszetki do herbaty
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:05   #19
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠/tag17493,prezent...e-robione.html

może tu coś znajdziesz

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

jak się kliknie to nie działa:
tutaj
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 19:16   #20
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Niestety nadal nie działa
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:37   #21
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

/ww.tip,y.pl/kategoria_101,prezenty.ht ml

dodajcie jedno "w" i usuńcie przecinek ;d
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 11:06   #22
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

O teraz link działa. Dzięki!
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:43   #23
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Dziękuję Ciekawa stronka!
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 22:08   #24
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pomysł. Zawsze możesz jeszcze dodać kubki z własnoręcznie zrobionym napisem/rysunkiem. To będzie świetny zestaw
a jak sie robi takie kubki,co pomysł fajny?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 01:20   #25
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Jeśli mam być szczera to te torebeczki z sentencjami byłyby super prezentem dla przyjaciółki ale do chłopaka mi jakoś nie pasują..
Ja bym postawiła na zrobienie czegoś do jedzenia, ciasteczek np, albo kartki z napisanym czymś fajnym od Ciebie, uszycie misia to też fajny pomysł
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 09:29   #26
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez Ljus Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to te torebeczki z sentencjami byłyby super prezentem dla przyjaciółki ale do chłopaka mi jakoś nie pasują..
Ja bym postawiła na zrobienie czegoś do jedzenia, ciasteczek np, albo kartki z napisanym czymś fajnym od Ciebie, uszycie misia to też fajny pomysł
Torebeczki z herbatą Sentencje to był pomysł na ten kartonik na końcu sznureczka przyczepionego do herbaty, żeby było za co ją wyjąć z kubka Ale pomysł z sentencjami zamieniłam na coś bardziej osobistego
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 17:59   #27
yumiko188
Przyczajenie
 
Avatar yumiko188
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Jeśli jest łasuchem to może jakieś ciasteczka w kształcie serca pięknie udekorowane słodkościami
yumiko188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:31   #28
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez yumiko188 Pokaż wiadomość
Jeśli jest łasuchem to może jakieś ciasteczka w kształcie serca pięknie udekorowane słodkościami
Łasuchem jest zdecydowanie, ale ja mam nikłe zdolności kulinarne, nie chcę go przypadkiem otruć
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:33   #29
yumiko188
Przyczajenie
 
Avatar yumiko188
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Własnoręcznie dla TŻ

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
Łasuchem jest zdecydowanie, ale ja mam nikłe zdolności kulinarne, nie chcę go przypadkiem otruć
Są jeszcze gotowe mieszanki i np możesz zrobić muffinki i dokupić do tego lukrowe dekoracje w kształcie serca. Tym bardziej go zaskoczysz
yumiko188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:38   #30
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Question Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cześć Wam, od niedawna interesuję się większym dbaniem o włosy. Ale poprzez blogi włosomaniaczek po prostu się wciągnęłam = D. O własne włosy jakoś sobie dbam ale nie o tym w tym wątku.

Moja przyjaciółka ma urodziny w maju i chciałam jej sprawić włosowy prezent. Mianowicia planuję zrobić coś w stylu koszyczka z kosmetykami dopasowanymi do jej włosów. Jest/ będzie 20 letnią blondynką. Od 16-17 roku życia farbowała/ rozjaśniała/ prostowała/ doczepiała włosy strasznie je zniszczyła od włosów <prostych jak drut> po ramię, wypadły jej do wysokości aż do początku karku. Wtedy zaczęła kombinować z doczepianiem itd... Gdzieś tak rok temu się opamiętała, okazuje się że ma strasznie zniszczone włosy. Naturalnie są kręcone ale połowa pod spodem tylko. I ma straszne siano i strączkujące się pasma... Prostuje tylko grzywkę bo ją przekonałam. Źle się czuje w swoich włosach- za nic nie podetnie końcówek boi się krótkich włosów....

Mam pytanie, a zarazem prośbe, jak mogę jej pomóc?
Jako prezent planuję jej kupić szampon, odżywkę, maskę, olej jakąś karteczkę z propozycją pielęgnacji czy coś - liczy się troszkę z moimi radami więc może coś wskóram = )- jakie produkty proponujecie? wszystko z jednej serii? czy osobno?coś może oprócz tego?

Liczę na Was i dziękuję za jakiekolwiek zainteresowanie, pozdrawiam =)

Edytowane przez toja_ania
Czas edycji: 2013-04-21 o 19:03
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 20:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.