Wymienię [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 17:50   #1
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Arrow

[Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]


Witam i zapraszam do wymiany

1. Nie mam wishlisty - jak coś mi wpadnie w oko, to chętnie się wymienię, również w opcji np. kosmetyki na ubrania i odwrotnie .
2. Wszystkie rzeczy staram się dokładnie opisywać, ale można pytać, jeśli coś budzi wątpliwości.
3. Pracuję na zmiany, mam obowiązki w domu, więc może się zdarzyć, że będę odpisywać z opóźnieniem.
4. N
a życzenie mogę wysłać dodatkowe zdjęcia. Raczej nie robię zdjęć ubrań na sobie, gdyż większość jest już na mnie za mała lub za duża
(nietrafione prezenty, rzeczy przywiezione z Londynu, przysłane z USA).
5.
Jeśli mnie coś zainteresuje, odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj u mnie.
6. Liczę na uczciwe wymiany - za nieuczciwe wystawiam negatyw.

7. Kolorem "szarym" oznaczam rzeczy wymienione/niedostępne. Będę je co jakiś czas usuwać, żeby nie zawalały wątku.
8. Wszystkie kosmetyki i inne produkty, które można, przed wysyłką zdezynfekuję płynem Skinsept.
9. W moim domu nie pali się papierosów, ale mam kotka, więc w przesyłce mogą zaplątać się jakieś "kłaczki" zwierzaka, za co z góry przepraszam.

Zapraszam też do mojego starego wątku z ubraniami i książkami:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=819730


1. Lambre Glamour, Satin Matt Effect, matowy cień do powiek M05 - śliwkowy. Użyty raz, ale to nie mój kolor. Cień ma cudnie wytłoczony wzór. W zestawie z dwustronnym aplikatorem. Cień w eleganckim złotym kartoniku.

2.
Etre Belle, Catwalk Eye Shadow, poczwórne cienie do oczu. Maźnięte raz dla sprawdzenia koloru - cienie są połyskliwe. Zapakowane w kartonikowe opakowanie, dołączona zwykła pacynka do cieni (nieużywana).

3.
My Secret, Hot Colors, poczwórne cienie do oczu, mocno napigmentowane. Maźnięte ze 2-3 razy do zdjęcia i dla sprawdzenia koloru, ubytek niewidoczny. Kolor zielony powtarza się w obu paletkach, więc jak ktoś chce jedną paletkę, to pisać którą konkretnie.
a). zieleń-róż-limonka-fiolet
b). czerwień-pomarańczowy-niebieski-zieleń.

4.
Nouba, Quattro, poczwórne cienie do powiek. Mam je z wymiany, często używałam, ale nie do końca się polubiłam z nimi i już mi się znudziły. Zostało tak ok. 70%. W zestawie z 1 aplikatorem.

5. Yves Rocher, Couleurs Nature, puder sypki, transparentny beż. Jest po terminie, ale w sumie nie zauważyłam niepokojących zmian, więc szkoda mi go wywalać. Została jakaś połowa opakowania. Brak gąbeczki. Oddam za drobiazg.

6. Grashka, baza pod cienie i do ust. Zostało jakieś 80-90%. Posiadam do niej kartonikowe opakowanie. Aplikowałam za pomocą pędzelka, więc nie jest macany palcem w środku.

7. Lambre Glamour, Star Lip Gloss, błyszczyk do ust, kolor: 25 (słodki róż), ważny do 10.2016. Użyty kilka razy do testów, więc zużycie nie jest duże. Posiadam do niego złote kartonikowe opakowanie. Wymienię za drobiazg.

8. Rimmel, Scandaleyes Xxtreme, tusz do rzęs. Otwarty w kwietniu, użyty kilka razy, nie pasuje mi szczoteczka. Edit: Sprawdzony w lutym, mokry.

9. Magiclash, odżywka do rzęs. Dorzucę na życzenie do wymiany, bo produktu jest już raczej bardzo mało.

10.
Eveline, Eye Max Precision, automatyczna kredka do oczu z gąbką do rozcierania. Kolor: Plum, fiolet. Użyta 2 razy.

11.
Eveline, Max Intense Colour, konturówka do ust z temperówką. Kolor: 14, nude. Raz temperowana, więc zużycie nie jest duże.

12.
Etre Belle, kredka do oczu, kolor: 02, połyskujący brąz. Mało używana, nigdy nie ostrzona. Nie mam pojęcia czemu, ale w środku kredki zrobiły się "luzy" (odstaje od ścianek kredki, wkład jest niestabilny, widać na zdjęciu). Mimo to kredka jest nadal funkcjonalna, tylko pewnie przy ostrzeniu trzeba będzie uważać bardziej. Dorzucę na życzenie do wymiany.

13. Miss Sporty, Studio Lash The Miaoww, eyeliner czarny. Kupiony na początku kwietnia, użyty 2 razy. Nie doczytałam w sklepie, że nie nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe, a ja czasem noszę.

14.
Vedara, Bio-serum w olejku do ciała z 24karatowym złotem, 200ml, nowe, ważne do 10.2017. Luksusowy kosmetyk z mnóstwem błyszczących drobinek złota. Mam dwa takie, więc jedno chętnie wymienię.

15.
Radical, suchy szampon do włosów, 150ml. Używany kilka razy, ciężko ocenić ile zostało, ale myślę że 50% powinno jeszcze być.

16. Ingrid (Verona), baza pod makijaż matująca i redukująca zaczerwienienia (zielona), 30ml. Zostało jakieś 60-70%. Termin ważności: 08. 2017.

17. Lambre, Intensive Line Rejuvenating Serum, nowe w folii, 15ml, ważne do 28.11.2016. Serum jest do cery dojrzałej.


18. Mariza, Ekstrakt z alg, krem pod oczy i na powieki ujędrniający, 20ml, nowy zafoliowany, ważny do 10.2016.


19. Vaseline, Pure Petroleum Jelly Original, wazelina kosmetyczna, nowa, 50ml.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04824.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  134,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04825.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  143,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04827.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  143,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04709aa.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  108,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04378.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  130,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  123456.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  362,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04829.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  134,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC03013.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  418,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04830.jpg
Wyświetleń: 42
Rozmiar:  98,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2017-04-03 o 14:10
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:50   #2
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]


Lakiery wymienię za drobiazgi, bo i tak ich już nie używam.

20. Revlon, Just Tinted, lakier o żelowej formule, kolor: Victorian, 14,7ml. Użyty kilka razy, więc zużycie minimalne. Jest już po terminie ważności, ale nic się z nim niepokojącego nie dzieje.

21.
Lambre Glamour, Fashion Color, nr 09 - burgundowy, 10ml. Użyty ze 3-4 razy. Był ważny do 02.2016, ale nie dzieje się z nim nic niepokojącego. Pięknie wygląda na długich paznokciach. Mam do niego kartonikowe opakowanie.

22. Silcare, The Garden of Colour, nr. 66 (metaliczny fiolet), 15ml. Użyty kilka razy.

23. Silcare, The Garden of Colour, nr. 64 (metaliczny srebrny), 15ml. Użyty kilka razy.

24. Czarny, bezfirmowy, chyba 10ml. Użyty kilka razy.

25.
Mariza, porcelanowy preparat do regeneracji paznokci z ceramidami, 10ml. Otworzony i używany w tamtym roku, zostało ok. 60%.

26.
Kinetics, kolor: lemon zest. (żółty), 15ml. Daje efekt matu na paznokciach. Zostało ok. 90%.

27. Sally Hansen, kolor: 12, Violet Sparks. Mam go długo, ale nadal dobrze maluje. Zostało jakieś 30%. Na życzenie dorzucę do wymiany.

28.
Trzy lakiery we flakonikach-gwiazdkach, wymienię pojedynczo lub w zestawie. Brak oznaczeń, więc nie wiem jakiego producenta. Dwa lakiery z metalicznym wykończeniem (dorzucam zdjęcie, jak wyglądają na paznokciach). Użyte ze 2-3 razy, praktycznie nie ma ubytku.

29. Silcare, Nail Art, z cienkim pędzelkiem do zdobień, kolor: jaskrawy róż (zdjęcie przekłamuje odcień), pojemność: 9ml. Zostało ok. 80%.

30. Ozdoby do paznokci (malutki ubytek czarnego, reszta nigdy nie używana, niektóre jeszcze z fabryczną etykietą):
1). kolorowe kwiatki 20szt.,
2). jasne kwiatki,
3). różowe kwiatki,
4). fioletowe gwiazdki z dziurką i malutkie kółeczka,
5). srebrne gwiazdki z dziurką i malutkie kółeczka,
6). brokat różowy,
7). brokat czerwony,
8). brokat zielony (po same wieczko, więc wymaga przesypania do większego opakowania),
9). brokat czerwona fuksja,
10). brokat miedziany brąz,
11). brokat czarny,
12). czerwone sześciany.


31. Cienie sypkie/pigmenty, które można stosować jako:
- cień do powiek nakładane na sucho lub mokro,
- dodatek do lakierów do paznokci,
- dodatek do balsamów do ciała,
- do zdobienia paznokci...
Ja kupiłam z myślą o makijażach, ale użyłam ich tylko kilka razy i od jakiegoś czasu mi leżą, więc postanowiłam wymienić. Nakładane na mokro dają dużo bardziej intensywne kolory, niż swatche na zdjęciu. Zużycie z każdego słoiczka jest niewielkie, pigmenty bardzo wydajne. Pigmenty nr. 4 i 9 są bardzo podobne do siebie - w 9 jest jakby więcej takiego fiolet połysku; na powieki można nakładać, ale dosyć mocno się osypują bo są grubszego przemiału; oba idealne do balsamów i lakierów; super się mienią na skórze.
Podawać numery ze zdjęcia wybranych kolorów.
NIE MA nr: 4, 5,

32. Mariza, Lift Lash, maskara wydłużająco-podkręcająca. Otworzona jakoś na początku roku, używana sporadycznie (może 5-6 razy malowałam nią rzęsy), nadal jest "mokra". Napisy z opakowania nietrwałe, praktycznie się starły, co widać na zdjęciu. Oddam za drobiazg, bo i tak nie używam.

33. Ziaja, Yego bloker, dla mężczyzn. Użyty kilka razy przez mojego TŻ. Ważny do 09.2016. Dorzucę do wymiany, ale tylko do paczki, bo kulka jakoś słabo trzyma i boję się, że produkt może przy transporcie trochę wyciec (zapakuję tak, by w razie "w" nie uszkodziło innych rzeczy).
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04833.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  168,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  454454354.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  309,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04164.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  139,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04855.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  143,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04851.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  132,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04857.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  61,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2017-04-03 o 14:11
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:51   #3
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

34. Dzbanek filtrujący "Dafi", model: Astra Classic MI, pojemność dzbanka: 3l (jednorazowo filtruje 1,5l). Używany, posiada liczne ryski na tej przeźroczystej części dzbanka (powstały chyba od mycia szorstką stroną gąbki, ale gdy naleje się wody, to nie rzucają się w oczy). Trzeba dokupić wkład filtrujący "dafi classic" - kosztuje niecałe 10zł, starcza na przefiltrowanie 100-150l wody, ale najlepiej co miesiąc go wymieniać. Posiadam jeszcze pudełko do niego.

35. Maszynka do mięsa "Domik", używana. Wykonana z solidnego plastiku i metalowych elementów, mocowana za pomocą przyssawki na stopie i metalowej klamry. Jest mała: wysokość: 20cm, średnica przyssawki: 11cm, średnica wylotu: 5cm, wielkość wsadu: 9,5x6,5cm. Brak przystawki do ciastek - gdzieś się zapodziała przy przeprowadzce. Posiada ślady używania - zwłaszcza w środku i na tym śrubo-wałku, trzeba też wyczyścić noże i sitko, bo dawno nie były używane. Posiadam oryginalne pudełko.

36. Rękawice gumowe, rozmiar. L, nowe, fabrycznie zamknięte.

37. Kulki do drinków i innych napojów, 17szt, używane. Kulki są wielorazowego użytku, w różnych kolorach i owocowych kształtach. Wystarczy zamrozić i można używać zamiast zwykłego lodu w kostkach (lepsza alternatywa, bo nie rozcieńcza picia).

38. Klipsy z woreczków śniadaniowych - jak komuś się przydadzą to dorzucę do wymiany.

39. Torby z polipropylenu:
a). duża "Lidl", wymiar: 47x46x18cm, użyta raz.
b). wiosenna "Auchan", wymiar: 34x30x19,5cm, użyte raz, mam 2 szt.
c). czarna "Olives Spain", wymiar: 35x30x6,5cm (jest wąska), nieużywana.
d). zielona "Green bag", wymiar: 27x31,5x21,5cm, ze 2-3 razy była ze mną na zakupach.

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04869.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  80,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04872.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  78,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04874.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  108,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04875.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  102,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04873.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  111,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04876.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  109,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04867.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  105,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04868.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  118,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2016-05-02 o 15:04
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:51   #4
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

40. Loreal, True Match, podkład idealnie dopasowujący się do koloru skóry, 30ml. Odcień: D1/W1 Golden Ivory. Otwarty w maju tego roku, zużycie niewielkie, bo użyłam go tylko 3 razy - niestety mimo super formuły, to moja cera nie polubiła się z tym podkładem.

41. Makeup Revolution, The Matte Effect, podkład matujący, 25ml. Tubki otwarte na początku tego roku, w każdej zostało jakieś 40-50% (ważne 12M od otwarcia, LOT: 14009). Formuła bardzo lekka, fajna na lato, przed użyciem zalecane jest wstrząśnięcie tubki. Posiadam dwa odcienie (wymienię razem lub osobno):
a). Cool Ivory
b). Warm Beige


42. Ted Baker London, Woman EDT, woda toaletowa, 100ml. Psiknięte 2 razy, ale jednak zapach nie w moim guście - jest subtelny, delikatnie słodki, ale nie mam pojęcia jakie dokładnie nuty zapachowe zawiera (nie potrafię określić). W oryginalnym kartoniku, niedostępne w PL.

43. Mariza, Mauve Glow, woda perfumowana, 100ml. Psiknięte 1 raz, zupełnie nie mój zapach. Ważność do 01.2017. Woda nie jest krystaliczna, pływa w niej taki jakby kurz - nie mam pojęcia czy tak było po zakupie, kilka miesięcy mi leżały w szafie i dopiero teraz to zauważyłam. Niedrogo oddam, bo i tak mi leżą, a termin leci.

44. Yves Rocher, paleta 4 cieni do powiek, brązy. Cienie w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. Używałam sporadycznie, bo posiadam inne palety z brązami - ogólnie zostało jakieś 80-90% cieni. Oddaję 1 pacynkę, używaną. Jak znajdę to dołączę też kartonikowe opakowanie, bo chyba gdzieś jeszcze mam.

45. Yves Rocher, pojedynczy cień do powiek, kolor: lazurowy błękit. Oddam za drobiazg, bo mam go już długo. Zostało jakieś 80%. Pacynka z cieni Nouba, używana.

46. Yves Rocher, podwójny cień do oczu, kolor: szary + turkus. Używane sporadycznie, zostało ok. 85-90%. Turkusowy jest bardzo mocno napigmentowany. Otwarte ok. 1,5roku temu. Oddaję z pacynką.

47. Sensique, Oriental Dream, potrójny cień do powiek. Cienie używane bardzo sporadycznie (zostało ok. 90-95%), są bardzo mocno napigmentowane - do odważnych i kolorowych makijaży. Dawno po terminie, ale nic złego się z nimi nie dzieje. Kolor jaśniutki beż i czerwony są pęknięte od dnia zakupu, ale nie kruszą się. Posiadam paletki nr: 129 i 132 - mogę pojedynczo wymienić.

48. Glazel, cień do powiek wypiekany, kolor: srebrny iskrzący. Raz pacnięty, ale mam już podobny odcień z innej firmy, więc ten chętnie wymienię.

49. APC Cosmetics, zestaw 5 świetlistych cieni do powiek w kulkach, odcienie nr: 14, 15, 16, 17, 18. Kulki zamknięte w 5ml nakręcanych słoiczkach. Nieużywane.

50. APC Cosmetics, zestaw 2 cieni sypkich nr: R6 (beżowo-złoty) i 47 (czarny ze złotymi drobinkami) oraz 1 słoiczek złotego brokatu. Nieużywane.

51. Loreal, biała kredka do oczu z gąbką do rozcierania. Użyta kilka razy, nigdy nie ostrzona.

52. Yves Rocher, Couleurs Nature, konturówka do ust, kolor: mauve (fuksja). Używana, trzeba zaostrzyć, na życzenie dorzucę do wymiany. Kredka miękka, dobrze maluje.

53. Ardell, Trio 3-in-1, zestaw sztucznych rzęs. W zestawie 10 kępek, 2 pary rzęs i klej. Nowe.

54. Top&Go, plastry podnoszące biust 3 pary + płatki na sutki 3 pary. Nowe, ale jest uszkodzone kartonikowe opakowanie.

55. Próbki kosmetyków, wszystkie z ważnym terminem, na życzenie dorzucę wybrane do wymiany:
a). Kolastyna, krem liftingujący i redukujący zmarszczki, 40+
b). Ziaja, krem tonujący, odcień naturalny, do skóry normalnej i naczynkowej, 50+
c). Ziaja, krem redukujący trądzik
d). Yves Rocher, Un Matin Au Jardin, zapach Kwiaty Wiśni.

56. Revlon, Blush Brush, 92984, pędzel do różu. Nowy.

57. Sensique, Sensual Colours, lakier do paznokci, kolor: 235 (fiolet). Już długo po terminie, ale nadal dobrze maluje. Zostało ok. 70%. Oddam za drobiazg.

58. Glazel, lakier do paznokci, kolor: 605 (łososiowy róż). Użyty kilka razy, zostało ok. 90%.

59. Sally Hansen, Sugar Coat, lakier z efektem cukru na paznokciach, kolor: 600 Sour Apple (ładniejszy niż na zdjęciu). Zostało ok. 80%.

60. Yves Rocher, mini lakier turkusowy ciemny, trochę zgęstniał ale normalnie malowałam nim paznokcie. Jest go raczej mniej niż połowa, dorzucę do wymiany.

61. Kwadratowe kryształki na paznokcie - nie chce mi się liczyć, ale z 60szt będzie.

62. Amaderm, krem nawilżająco-regenerujący do skóry suchej, szorstkiej z tendencją do łuszczenia (szczególnie dłoni, łokci, kolan), 50ml. Ważność: 02.2017. Nowy.

63. Mariza, maseczka odżywcza do twarzy z olejkiem jojoba i spiruliną, 60ml. Ważna do 06.2017. Nowa.

64. Mariza, maseczka nawilżająca do twarzy z kwasem hialuronowym i algami morskimi. Ważna do 06.2017. Nowa. Została 1 szt.

65. Joanna, henna do brwi i rzęs kremowa, kolor: 3.0 ciemny brąz. Nowa.

66. My Secret, Dress Up Your Lips, błyszczyki do ust. Kupiłam kilka różnych odcieni, ale te 3 kolory okazały się nie dla mnie. Użyte raz dla sprawdzenia koloru i teraz do zdjęcia ciut maznęłam na ręku. Pięknie pachną. Wymienię razem lub pojedynczo. Posiadam odcień: 213 Flamenco, 212 Kiss Orange i 214 Milk Violet.

67. Soczewki iWear DD Supreme XX, jednodniowe.
a). 13szt soczewek D -1.00, BC 8.4, DIA 14.2 (ważne do 12.2018).
b). 13szt soczewek D -0.50, BC
8.4, DIA 14.2 (ważne do 12.2017).


Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  2.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  63,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  3.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  140,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  4.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  139,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  5.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  112,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  6.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  110,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  7.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  117,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  8.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  78,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  9.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  91,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2017-03-04 o 14:53
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:52   #5
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]


68. Sanex, antyperspirant w kulce, nowy.

69. Yves Rocher, Moment de Bonheur, woda perfumowana, 30ml, nowa, folia.

70. Yves Rocher, Hydra Vegetal, żel-krem intensywnie nawilżający 24h, 50ml. Użyty kilka razy, więc zużycie niewielkie. Kartonik.

71. Apis, mgiełka z ekologiczną wodą z gałązek oliwnych i ekstraktem z oliwek, 150ml, zostało jakieś 70% (linia między srebrnym malutkim listkiem, a napisem Professional).

72. Yves Rocher, So Elixir, woda perfumowana, wyjściowo 50ml - zużycie widać na zdjęciu (uwaga! flakon ma grube szklane dno, widać na zdjęciu jego linię). Nr. serii: p106. Jak znajdę gdzieś kartonik, to też wyślę, ale nie jestem pewna czy jeszcze mam.

73. Yves Rocher, Fraicheur Vegetale Verveine, woda kolońska dla kobiet i mężczyzn, wyjściowo 125ml - zużycie na zdjęciu. Nr. serii: p716. Raczej nie posiadam kartonika, ale poszukam.

74. Makeup Revolution London, Day To Night, paleta 12 perłowych i dobrze napigmentowanych cieni. Kupiona w Anglii. Zużycie małe, niektóre z cieni maźnięte 2-3 razy. Posiadam z tej firmy większą paletę brązów, a szarości i niebieskich ostatnio nie używam do makijażu, więc chętnie wymienię. Nie wiem jak z datą przydatności, właściwości cieni nie zmieniły się odkąd je mam, na opakowaniu jest LOT: FPE02.

75. Sleek MakeUP, Acid 570, paleta 12 matowych i perłowych cieni super napigmentowanych i w bajecznych kolorach. Użyłam do zrobienia kilku makijaży, więc zużycie niewielkie. Oko w moim awatarze jest właśnie cieniami z tej palety zrobione. Posiadam kartonikowe opakowanie. Kod: 30813J01.

76. Próbka, Mariza, Aksamitny fluid matująco-kryjący, odcień 14. Wypróbowany, dla mnie kolor za ciemny, może ktoś ma ochotę przetestować, dorzucę do wymiany.

77. 2 pary rękawiczek foliowych z farby do włosów, nowe, dorzucę do wymiany.

78. Revlon, Volume+Lenght Magnified, tusz do rzęs, użyty kilka razy, mokry.

79. My Secret, Water Proof, eyeliner w mazaku, użyty kilka razy.

80. Unimil, Skyn Original, opakowanie 10szt nielateksowych prezerwatyw, nowe, folia, ważne do 2019.

81. Bielenda, Body Perfector, Krem CC, 10w1, Multifunkcyjny Krem Korygujący, 175ml. Użyłam raz smarując nogi, bo byłam ciekawa jego działania. Jest świetny - moje nogi nigdy się nie opalają, a po tym kremie wyglądały jak muśnięte słońcem! Niestety ze względu na ubiór jaki noszę w pracy, taki krem nie przyda mi się. Przegapiłam też datę jego ważności (11.2016), otworzyłam go na początku stycznia 2017r - nie zauważyłam jednak niepokojących zmian, zapach jest również ok, więc jak ktoś ma ochotę przygarnąć ten produkt, to za drobiazg oddam. Kartonikowe opakowanie.

82. Avon, Senses, Winter Dreamland, Nawilżający żel pod prysznic, malina&jabłko. Pojemność wyjściowa: 500ml - zostało tyle co widać.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00233.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  89,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00234.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  168,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00235.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  108,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00236.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  146,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00241.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  109,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC00249.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  106,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2017-04-03 o 14:12
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:53   #6
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

miejsce
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  indeks.png
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  3,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:54   #7
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

dokładam

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

wym, dokł.
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 17:54   #8
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

dokładka wymi.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  indeks.png
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  3,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:55   #9
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

i ostatnia, może się przyda
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  avatar_2eb67ea7f79c_128.png
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  25,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:54   #10
Szopenhaga
Zakorzenienie
 
Avatar Szopenhaga
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 466
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Coś u mnie za olejek, suchy szampon i serum labre?
__________________
WYMIENIAM
Szukam
Szopenhaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:25   #11
dzudzu
Rozeznanie
 
Avatar dzudzu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 979
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
GG do dzudzu
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

hej, znajdziesz coś u mnie ? Interesowałyby mnie rzeczy z poprzedniego wątku
dzudzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 22:28   #12
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

cos u mnie?
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:46   #13
Szopenhaga
Zakorzenienie
 
Avatar Szopenhaga
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 466
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

woski oddam bez problemu, ale zoeve tylko za coś z wish Z tych numerów które podałaś, mam 104 i 127
__________________
WYMIENIAM
Szukam
Szopenhaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:02   #14
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
Przekupka: 523 pkt / 99% pozyt.
GG do mucia18
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Moze.cos.u mnie za.dzbanek.dafi.i torby eko
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:16   #15
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Coś u mnie za dzbanek ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:23   #16
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Będę czekać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 06:55   #17
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

wymiary leginsów

pas 32-50 x2
biodra minimum 45x2 nie umiem zmierzyć przy jednoczesnym rozciaganiu ale rozciagają się znacznie
długość nogawki od wewnątrz 57 cm

ale one są w rezerwacji

perfum natomiast napewno nie oddam za dzbanek
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 17:06   #18
dzudzu
Rozeznanie
 
Avatar dzudzu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 979
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
GG do dzudzu
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

mogę jeszcze dobrać krem pod oczy z mariza. Ale tyle mi wystarczy za książki. Musze się jeszcze zorientować w stanie książek Sparksa, napisze Ci jutro wszystko dokładnie jak one wyglądają.
dzudzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:51   #19
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Niestety nic więcej nie widzę
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 14:19   #20
dzudzu
Rozeznanie
 
Avatar dzudzu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 979
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
GG do dzudzu
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

nie mogę nigdzie znaleźć bezpiecznej przystani, więc może zrobimy te 3 pozostałe ksiazki za 2 koszulki ? Anioł stróż w środku jest czyściutki. grzbiet ma zagięcia od czytania. Więc myśle ze stan conajmniej dobry.
dzudzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:36   #21
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 77 pkt / 100% pozyt.
GG do Anna1987
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

niestety nic nie znalazłam
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 18:09   #22
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Przekupka: 73 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Hej, Znajdziesz coś u mnie za dzbanek filtrujący?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:28   #23
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

UP

dokładka w poście #4
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:54   #24
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Przekupka: 53 pkt / 97% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Wstępnie zainteresowały mnie perfumy Ted Baker, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji o perfumach w takim flakonie

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

To niestety nie będę ryzykować
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 19:40   #25
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

u Ciebie podoba mi się :
Ted Baker London, Woman EDT

29. Silcare, Nail Art, z cienkim pędzelkiem do zdobień, kolor: jaskrawy róż (zdjęcie przekłamuje odcień), pojemność: 9ml. Zostało ok. 80%.

1). kolorowe kwiatki 20szt.,
2). jasne kwiatki,
3). różowe kwiatki,
4). fioletowe gwiazdki z dziurką i malutkie kółeczka,
5). srebrne gwiazdki z dziurką i malutkie kółeczka,
12). czerwone sześciany.

LAMBRE Intensive Line Rejuvenating Serum

61. Kwadratowe kryształki na paznokcie - nie chce mi się liczyć, ale z 60szt będzie.

zestaw sztucznych rzęs

pędzel revlon
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 13:01   #26
mala_menda
Zakorzenienie
 
Avatar mala_menda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 531
Przekupka: 74 pkt / 99% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

póki co nic mi się nie przyda, ale daj znać jak będziesz robiła dokładki
mala_menda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 16:58   #27
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

najmocniej Cię przepraszam ale pominęłam wiadmość wybacz
oczywiście jestem chętna na większą wymianę
sukienki to s mniejsze m
ta kremowo biała reserved
biust 42 cm, gdzieś tam w ok. pasa 38 cm i niżej do końca 42- 43
t taki prosty krój ale ładnie dopasowuje się do sylwetki

ta w kwiaty była kupiona jako l bo nie było mojego rozmiaru a ja na nią zachorowałam zwężałam ją u krawcowej
biust 39 cm
pas 37
poniżej 43
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.



Edytowane przez lilkana
Czas edycji: 2016-08-11 o 16:59
lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:13   #28
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

up
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 23:24   #29
klaudiaphelps
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudiaphelps
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 535
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

niestety nic nie znalazłam
__________________
Płatne ankiety :

YouGov


opinie.pl


Toluna




"Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" klik
klaudiaphelps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 14:59   #30
Paat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łęczyca
Wiadomości: 973
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: [Kwiecień]~[Wszystkowątek]~[Zapraszam]

Wpadło mi w oko kilka rzeczy, tj. lambre śliwkowy cień, burgundowy lakier, baza pod makijaż ingrid. Co proponujesz?
__________________
technik farmaceutyczny

Bo optymista to taki wariat, który ma weselsze życie
!


Zapraszam do siebie:
http://atelier-mamy.blogspot.com/

Paat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-24 18:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.