Moda męska - co lubicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-13, 16:21   #1
adam15s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 3

Moda męska - co lubicie?


Cześć, piszę do Was z zapytaniem o modę męską.
Moja dziewczyna ubiera się bardzo elegancko i seksownie, jakieś prześwitujące bluzki i pod to top, jakieś fajne body w kwiatki, botki, skórzane spodnie biała marynarka i top jakiś elegancki albo eleganckie body takie idealne pod marynarke i takie różne rzeczy.

Ja patrząc na modę damską widząc te wszystkie topy, różne bluzki do połowy brzucha, jakieś różne koszulki z falbankami,prześwitująće, body do łóżka i eleganckie itp zastanawiam się co według Was kobiet seksowne jest w ubiorze męskim.

Ja patrząc na modę męską widzę tylko ; koszule, koszulki oversize tip, polówki i to w sumie tyle, do tego jakieś obcisłe spodnie do kostki, dłuższe, lub eleganckie zwężane do mokasynów ale to już raczej troche odbiega od takiego na co dzien seksownego ubioru lecz okazyjonalny.. za dużego wyboru nie ma, więc tu moje pytanie, co według Was kobiet jest seksowne w męskim ubiorze? co lubicie? na co zwracacie uwagę? ja zazwyczaj kupuje ciuchy na zalando,zalando lounge zarze bershka i czasami pull and bear i HM ale rzadko jest tam coś aż tak fajnego..
Może macie jakies swoje fajne połączenia? np ja myślałem o dużych butach coś w stylu martensów, dziurawe spodnie kurtka kangurka srebrna albo obcisłe spodnie które wygladają na moich umieśnionych nogach bardzo fajnie, jakieś botki camelowy jaskrawy pół golf i czarna kurtka..
adam15s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-11, 18:21   #2
katpiotrowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 17
Dot.: Moda męska - co lubicie?

Mocno zależy od samego mężczyzny. Lubię jak mężczyzna wygląda męsko i elegancko. Koszula, spodnie w kratę, eleganckie skórzane buty - jak najbardziej!
katpiotrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 19:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.