Ekspres do kawy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 20:37   #31
Marti842
Przyczajenie
 
Avatar Marti842
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ekspres do kawy

Ja Ci mogę polecić ekspres z młynkiem , który jest już w niego wbudowany. Sama mam taki i chwalę sobie to, że mogę kupić kawę w ziarnach, wrzucić ją do ekspresu, a on sam ją zmieli i zadba o świetny smak i aromat. Minus tylko taki, że głośno działa, ale kawkę robi super
Marti842 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:38   #32
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

A czy ktoś ma doświadczenia z ekspresami Miele?

Zastanawiamy się nad zakupem takiego
http://www.euro.com.pl/ekspresy-cisn...100.bhtml#opis
http://www.youtube.com/watch?v=fiNmmu-d8rI

Nie ma zbyt dużo opinii o tych ekspresach,a nie chcemy czegoś co będzie działać tylko przez okres gwarancyjny
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 12:20   #33
gisiaa
Przyczajenie
 
Avatar gisiaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ekspres do kawy

Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe do kawy to polecam wybrać saeco. Ja używam takiego ekspresu i w pracy i w domu. Oczywiście w biurze ekspres jest większy, jednak mój domowy sprawuje się równie dobrze. Jeśli naprawdę zależy Ci na wyrafinowanym smaku, to nie polecam zakupu kawiarki. Warto zainwestować w porządny sprzęt, bo on naprawdę da Ci wiele radości, szczególnie o poranku , poza tym to wydatek na lata.
gisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:17   #34
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez gisiaa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe do kawy to polecam wybrać saeco. Ja używam takiego ekspresu i w pracy i w domu. Oczywiście w biurze ekspres jest większy, jednak mój domowy sprawuje się równie dobrze. Jeśli naprawdę zależy Ci na wyrafinowanym smaku, to nie polecam zakupu kawiarki. Warto zainwestować w porządny sprzęt, bo on naprawdę da Ci wiele radości, szczególnie o poranku , poza tym to wydatek na lata.
A o którym Saeco konkretnie piszesz i polecasz, bo modeli mają sporo i duży rozrzut cenowy.
Mój brat jest zadowolony z Saeco Moltio z pojemnikiem na mleko
http://www.mediamarkt.pl/ekspres-sae...brny,id-878888
Wg mnie przygotowuje naprawdę smaczną kawę.

Nie zgodzę się co do kawiarki, że nie gwarantuje "wyrafinowanego smaku". Smak kawy z kawiarki jest po prostu inny przez inny sposób parzenia kawy. We Włoszech najbardziej popularna jest kawiarka. To znaczy, że nie mają oni wyrafinowanego smaku

Marti842, fajny ten ekspres Saeco Exprelia Evo. W podobnej cenie jest Miele CM 6300 , na który się w ostatecznie zdecydowaliśmy.
Miele jest prosty w obsłudze, automat o wszystkim informuje,kiedy wymaga czyszczenia, napełnienia wody czy kawy. Do tego zapamiętuje ustawienia pod każdego użytkownika.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:14   #35
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Ekspres do kawy

Sama w kuchni mam obecnie ekspres Krups EA 8298. Mój nowy nabytek. I zresztą bardzo udany. Prosta obsługa, wystarczył jeden rzut okiem na instrukcję i od razu wiedziałam jak go obsługiwać. Duży wybór kaw. Szczególnie odpowiada mi funkcja jednego przycisku do cappuccino bo najbardziej zależało mi właśnie na tej jednej funkcji. Inteligentna bestia ponieważ sam krzyczy kiedy trzeba go doczyścić a jak się nie zrobi tego dokładnie to też Cię poinformuje :P
Kawka pyszna. Na ostatniej imprezie zrobiłam praktycznie z 30 filiżanek kawy.

Tutaj przykład cappuccino:




A sam ekspres wygląda tak:



Trochę wypalcowany - ale jest w ciągłym użyciu
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:15   #36
monikaklich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Ekspres do kawy

Ja też mam doczynienia z takimi ekspresami , poniewaz długo, długo szukałam dla siebie takiego ekspresu który będzie robil dobre mleczne kawki. Ty piszesz o Krupsie. Mnie też podpasował , ale sprawdziła i ja ma inny model bo ea8050. I ten własnie daje mi mozliwośc przygotowania mlecznych kaw i też chcialam miec ładny wizualnie ekspres a ten taki jest.
monikaklich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 14:36   #37
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Ekspres do kawy

Ja mam Zelmer Maestro, tani, nie duży, a kawka wychodzi pyszna, polecam
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 12:42   #38
MichalMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ekspres do kawy

Szanowne Panie,

ja korzystałem tylko z ekspresu przelewowego ale po wypróbowaniu paru kaw z ciśnieniowego już innej kawy nie trawię
znalazłem taką ofertę na ekspres Saeco i mam nadzieję w tym roku uzbierać na ten tańszy model

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-27 o 14:11 Powód: link
MichalMaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 19:22   #39
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Ekspres do kawy

Podbijam temat, jako fanka kawy mlecznej potrzebuje czegoś co zrobi mi najlepiej przy pomocy jednego przycisku caffe latte i latte macchiato, poleci ktoś coś?
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 00:11   #40
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Stradivariusa Pokaż wiadomość
Podbijam temat, jako fanka kawy mlecznej potrzebuje czegoś co zrobi mi najlepiej przy pomocy jednego przycisku caffe latte i latte macchiato, poleci ktoś coś?
Ekspresy, które mogę polecić to Saeco Moltio (powyżej 2
tys zł) i Miele cm6300 (ok 5 tys zł). Mają pojemnik na mleko połączony i nie wymagają żadnej ingerencji użytkownika poza właśnie 1 przyciskiem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:44   #41
Paola86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ekspres do kawy

A ja mam niewielką kuchnię wanzbig xxx i długo zastanawiałam się nad ekspresem. Nie chciałam sobie zagracać przestrzeni. Ostatecznie pozostałam przy kawiarce, którą już wcześniej używałam Kawa z niej jest pyszna a dodatkowym plusem jest to że mogę robić w niej swoje ulubione kawy z przyprawami [mniam]. Kupiłam też ostatnio dużą wersję, także przy gościach również nie ma już problemu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-22 o 13:44 Powód: reklama
Paola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 13:45   #42
wnanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Ekspres do kawy

Ja nie mam doświadczenia z ręcznymi ekspresami, my mamy automatyczny. W naszym jest chyba właśnie 15 bar, ale pewności nie mam. Jeżeli chodzi o ilość to mi na filiżankę spokojnie wystarcza, a mieści mi się w niej chyba więcej niż 200ml. Co do reszty pytań, które masz to najlepiej już pójdź do sklepu/ serwisu, sprzedawca powinien umieć odpowiedzieć. My kupowaliśmy we Flincie w Warszawie nasz ekspres, tam tez dobrze doradzają i mają duży wybór.
__________________
"Do nieba nie idzie się za chodzenie w koszulce z fajnym hasłem, za wstążeczki, za gadanie. " - K. Nosowska
wnanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 18:56   #43
micha_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: Ekspres do kawy

Jako kawoszka podzielę się moimi doświadczeniami. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest ekspress nespresso, mi udało się kupić fajny model za 600 zł plus była promocja, że dodawali kapsułek za 200 zł w ramach bonu.. Nespresso jest mega wygodny ale niestety kawa wychodzi dość drogo ok 1,70zł. Kiedyś można było kupić oryginalne kapsułki na allegro po 1 zł ale od dłuższego czasu ich nie ma. Te nie oryginalne kapsułki innych firm niż nespresso można kupić za 0,5 zł ale są słabego smaku. Kiedyś kupiłam też kapsułkę do wielokrotnego napełniania ale ona też nie była perfekcyjna.
Tera z mężem używamy ekspresu Delonghi z automatycznym młynkiem (chyba najtańszy ekspres z automatycznym młynkiem). Kawa jest super, korzystanie wygodne. Raz na ok 10 kaw trzeba dopełnić wodę i wyczyścić pojemnik na odpady. Ja szczerze polecam taki właśnie ekspres jeśli ktoś ma do wydania większą kwotę.
micha_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 19:09   #44
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Po prostu do kawiarki trzeba kupować kawę dobrej jakości. Z ekspresem jest tak, że można sobie pozwolić na taką sobie kawę. Moja koleżanka z pracy ma kawiarkę i mówi, że kawa jest doskonała, lepsza niż z ekspresu, który mamy w pracy. Czyli porównanie ma. Ekspres musisz czyścić, coś się może zatkać, trzeba go odkamieniać itd. Wybierzesz co chcesz, ale nie stawiaj tylko na ciśnienie, bo to nie o to chodzi tak do końca.
Z "takiej sobie" kawy nawet ekspres ciśnieniowy cudów nie wyczaruje. Jeśli chce się mieć dobrą kawę to trzeba kupić dobrą kawę i tyle.
Ekspres ciśnieniowy jest równie kłopotliwy w utrzymaniu jak czajnik elektryczny, czyli wcale.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 19:56   #45
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

E tam. Nawet kawa z Lidla ( 100% Arabika ) czy tania Gala zaparzone w kawiarce czy ekspresie ciśnieniowym smakują wyśmienicie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 11:54   #46
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
E tam. Nawet kawa z Lidla ( 100% Arabika ) czy tania Gala zaparzone w kawiarce czy ekspresie ciśnieniowym smakują wyśmienicie.
Cena nie ma tu nic do rzeczy. Próbowałam kawy z Lidla (tej ziarnistej) i niestety mój ekspres nie uczynił jej nagle wyśmienitą (cremy też nie było). To samo z innymi badziewiastymi kawami. Jak coś jest kiepskiej jakości, to ekspres tego nie zmieni. Tak jak ze złej mąki dobrego chleba nie będzie .
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 13:35   #47
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

Pisałam o mielonej ( w czarnym czy zielonym opakowaniu ). Ziarnistą też miałam ( Bellarom Crema ) i dla mnie była słaba. Nie była jakaś kwaśna czy coś, ale tak słaba jak herbata Minutka do Liptona
Moi rodzice kupują tą mieloną do kawiarki, ja może wzięłabym coś lepszego.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 14:24   #48
matylda894
Raczkowanie
 
Avatar matylda894
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Ekspres do kawy

Ja mam Dolce Gusto pingwinka na kapsułki. Najlepsze są cotarde i caffe au lait
matylda894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 14:37   #49
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pisałam o mielonej ( w czarnym czy zielonym opakowaniu ). Ziarnistą też miałam ( Bellarom Crema ) i dla mnie była słaba. Nie była jakaś kwaśna czy coś, ale tak słaba jak herbata Minutka do Liptona
Moi rodzice kupują tą mieloną do kawiarki, ja może wzięłabym coś lepszego.
A to mielonej nie piłam. Po tej ziarnistej się zniechęciłam do lidlowskich kaw.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 14:03   #50
Bella2626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ekspres do kawy

Ja mogę z czystym sumieniem polecić włoski Ekspres kolbowy włoskiej firmy LELIT model LELIT Anita PL042EMI dostępny na zamówienie na xxx chociaż mam też kawiarkę i kawa jest dobra z obu sprzętów.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-12-05 o 14:38 Powód: Reklama.
Bella2626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 23:14   #51
Anita_Godlewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Ekspres do kawy

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że kawy z Lidla, czy z Biedronki nie są najwyższych lotów. Pamiętajcie też, że kawa do przelewówki i kawiarki musi mieć odpowiedni stopień zmielenia. Gotowa kawa mielona jest zazwyczaj zbyt drobno mielona i wtedy nie będzie dobrze smakowała i może też zapchać sitko w kawiarce.
Anita_Godlewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 11:14   #52
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ekspres do kawy

Ja też zamierzam kupić express i mysle o Philips Lattego 5000 lub 3200. Niestety podobno baardzo głośny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 11:18   #53
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja też zamierzam kupić express i mysle o Philips Lattego 5000 lub 3200. Niestety podobno baardzo głośny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy ekspres z młynkiem jest głośny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 11:32   #54
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Każdy ekspres z młynkiem jest głośny.
A ma ktoś jakieś doświadczenia z expresami Philips?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 22:04   #55
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
A ma ktoś jakieś doświadczenia z expresami Philips?
Ja Mam lattego, nie pamiętam jaki numer Jestem bardzo zadowolona, od młynka głośniejszy jest spieniacz mleka, ale w przypadku tego ekspresu ponoć młynek nie jest aż taki głośny, jak w innych.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:44   #56
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja też zamierzam kupić express i mysle o Philips Lattego 5000 lub 3200. Niestety podobno baardzo głośny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracowałam 5 lat jako baristka w kawiarni w której był też sklep stacjonarny z kawą i ekspresami i niestety te sprzęty w których były doczepiane zbiorniki na mleko nie były dobrze oceniane przez naszego serwisanta. Po pierwsze uciążliwe w czyszczeniu no i drogie w zakupie jeżeli się uszkodzi. Moduł zaparzający w ekspresach Philips też nie posiada nic szczególnego.

Zerknij na ekspresy Nivona w tej cenie linia 600 będzie odpowiednia
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:53   #57
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez wyrwunia Pokaż wiadomość
Pracowałam 5 lat jako baristka w kawiarni w której był też sklep stacjonarny z kawą i ekspresami i niestety te sprzęty w których były doczepiane zbiorniki na mleko nie były dobrze oceniane przez naszego serwisanta. Po pierwsze uciążliwe w czyszczeniu no i drogie w zakupie jeżeli się uszkodzi. Moduł zaparzający w ekspresach Philips też nie posiada nic szczególnego.

Zerknij na ekspresy Nivona w tej cenie linia 600 będzie odpowiednia
Dziekuje za opinię, popatrzę . To mój pierwszy express będzie i trochę tak po omacku szukam.
Byłam przekonana że te expressy Philips lattego są łatwe w czyszczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 14:06   #58
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Cool Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinię, popatrzę . To mój pierwszy express będzie i trochę tak po omacku szukam.
Byłam przekonana że te expressy Philips lattego są łatwe w czyszczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ekspresach do kawy i kawie trochę się znam, natomiast jeżeli ktoś by mnie zapytał o pralkę sama szukałabym pomocy. Tak to jest jeżeli nie ma się z czymś codziennie styczności.

Możesz też spojrzeć na forum wszystko o kawie, albo napisać do sklepu Konesso, a wszystko dokładnie Ci wyjaśnią, a i pewnie rabat dorzucą.

Te Philipsy wyglądają naprawdę bardzo ładnie i patrząc na instagram co druga influcerka je reklamuje stąd też ich popularność. Ale umówmy się... jeżeli ktoś by mi dał ekspres za darmoszkę też bym w internecie mogła zachwalać. Co innego jeżeli planujemy wydać kilka tysięcy i być z użytkowania szczerze zadowolonym.
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 18:06   #59
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinię, popatrzę . To mój pierwszy express będzie i trochę tak po omacku szukam.
Byłam przekonana że te expressy Philips lattego są łatwe w czyszczeniu
Od razu wyjaśnię, że ekspres dostałam w prezencie od męża, a on niestety nie dostał go za darmoszkę :P
Philips lattego są bardzo łatwe do czyszczenia, bo pojemnik na mleko nie ma wężyka (co jest ogromnym plusem) i ma program do samooczyszczania, włączasz i sam się przepłukuje wodą, potem tylko wycierasz dzióbek, jeśli chcesz. Poza tym trzeba tylko co jakiś czas wyrzucać fusy, które są uformowane z krążki, więc tylko wyjmuje się pojemnik wysypuje i ewentualnie przeciera go, wodę, która się zbiera też jest łatwo usunąć bo wysuwasz panel i wylewasz ją po prostu.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 18:19   #60
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Od razu wyjaśnię, że ekspres dostałam w prezencie od męża, a on niestety nie dostał go za darmoszkę
Philips lattego są bardzo łatwe do czyszczenia, bo pojemnik na mleko nie ma wężyka (co jest ogromnym plusem) i ma program do samooczyszczania, włączasz i sam się przepłukuje wodą, potem tylko wycierasz dzióbek, jeśli chcesz. Poza tym trzeba tylko co jakiś czas wyrzucać fusy, które są uformowane z krążki, więc tylko wyjmuje się pojemnik wysypuje i ewentualnie przeciera go, wodę, która się zbiera też jest łatwo usunąć bo wysuwasz panel i wylewasz ją po prostu.
A który dokladnie model posiadasz?

Sent from my SM-G960F using Wizaz Forum mobile app
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 20:52:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.