Zakupy na ezebra.pl czy opłaca się tam robić zakupy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 13:43   #1
ada9122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 156

Zakupy na ezebra.pl czy opłaca się tam robić zakupy?


Hej!
Mam pytanko właśnie o tym sklepie czy opłaca się tam robić zakupy? Jaka jest jakość tych kosmetyków itp. itd. Tak się najarałam aby tam sobie zakupić parę kosmetyków i jaki byłby koszt przesyłki miałabym zamiar wydać tam 50zł nie więcej.
ada9122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:06   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Ja zamawialam od nich kosmetyki przez ich konto na allegro i bylam zadowolona. Kupiłam 3 pomadki revlon po 12zl każda gdzie w normalnym sklepie typu douglas ta sama kosztuje ponad 50zl ;p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:07   #3
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

co do kosztów przesyłki to ten sklep funkcjonuje również na allegro i tam niezależnie od ilości kupionych sztuk płacisz za list polecony 5,99
jakość jest ok, nie miałam zastrzeżeń
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 15:42   #4
minimakeup
Przyczajenie
 
Avatar minimakeup
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Gorąco i szczerze polecam sklep ezebra.pl na allegro. Zamawiam tam od około trzech lat i wszystko jest zawsze w porządku. Ceny kosmetyków super niskie, przesyłka też jest za mniej niż 5 zł. Ostatnio znowu kupiłam u nich kilka rzeczy.. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-08 o 10:00 Powód: reklama
minimakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 17:36   #5
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Robię u nich już 3 zakup kosmetyków i jestem bardzo zadowolona. Ceny są niskie oraz opłata za wysyłkę jest stała. Jedyny minus taki, że pewne towary jak są to w mega ilościach, a potem nagle znikają i nie ma ich po kilka miesięcy. Tak miałam z jednym podkładem, że nie kupiłam go pół roku temu przy innych zakupach tam, bo go nie było. Dopiero kilka dni temu znów ten kosmetyk pojawił się u nich na magazynach.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 19:38   #6
Czatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Czatkaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Hej dziewczyny!
Ja również robiłam u nich zakupy już sporo razy ale moim zdaniem kosmetyki nie są oryginalne. Tusze lub podkłady do twarzy bardzo szybko się kończą. Kupiłam ostatnio podkład LOREAL INFALLIBLE 24H zapłaciłam ok 32 zł, w rossmanie kosztuje on ok 50 zł. Nie wydaje mi się aby podkład w tej cenie robił plamy i ogólnie źle się sprawował na twarzy. Patrzcie też czy macie oryginalnie zapakowany kosmetyk, a jeśli kupujecie podkład to sprawdźcie czy jest cały
Raczej nie kupię tam podkładu czy tuszu do rzęs!
Czatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 23:54   #7
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Czatka pamiętaj, że loreal sa sporo tansze np w uk.

Zamawialam tez w innym sklepie podklady max factora o 20zl taniej za sztukę i robily z twarzą cuda, wiec to nie mogly byc podróbki.

A z ezebry powinna mi przyjsc pierwsza paczka w poniedziałek niestety przy wiekszym zamowieniu (7szt.) koszt wysylki się zwiekszył :-\
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 00:00   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Czatka pamiętaj, że loreal sa sporo tansze np w uk.

Zamawialam tez w innym sklepie podklady max factora o 20zl taniej za sztukę i robily z twarzą cuda, wiec to nie mogly byc podróbki.

A z ezebry powinna mi przyjsc pierwsza paczka w poniedziałek niestety przy wiekszym zamowieniu (7szt.) koszt wysylki się zwiekszył :-\
Nie korzystałaś z dnia darmowej dostawy 2ego grudnia?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 11:38   #9
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie korzystałaś z dnia darmowej dostawy 2ego grudnia?
Nie. Kupowalam przez allegro w srode. Wykorzystalam za to kupon - 20 zł.

Ale chodzi mi o to, ze w opisie dostawy jest ok 5zl i kazda kolejna sztuka 0 zł, a mnie naliczylo 10 zl.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 17:26   #10
Czatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Czatkaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Nie wiem czy to przypadek, ale moja siostra także miała problem z szybko skończonym podkładem ( Maybelline Super Stay Better Skin). Nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja teraz zainwestuje w podkład np. z rossmana zobaczymy czy to moje złudzenie czy jednak coś w tym jest
A ogólnie co do reszty kosmetyków raczej nie mam zarzutów ( oprócz tuszu do rzęs). Kredki do oczu są spoko, cienie do powiek chyba też, jakieś błyszczyki( patrzcie na pojemność kosmetyku).
Pozdrawiam!!
Czatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 22:44   #11
Locjenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Question Dot.: Zakupy na ezebra.pl

A czy może któraś Was zamawiała z ich sklepu podkład REVLON Colorstay 24 h do cery tłustej? Czy to ta sama jakość? Jego normalna cena to prawie 70 zł a tutaj 25 zł..
Locjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 23:46   #12
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Coś czuję że cały ten wątek to jedna wielka krypto(a nawet i nie krypto sądząc po ilości postów wypowiadających się "wizażanek" ) reklama , co mnie trochę odrzuca od sklepu skoro musi posługiwać się takimi tanimi chwytami ....,

aczkolwiek jakby ktoś naprawdę zainteresowany czytał to polecam. Zamawiałam u nich kosmetyki Sleek, już nawet nie ze względu na cenę, a dostępność, w Polsce niestety stacjonarnie nie mogłam nigdzie ich znaleźć.

Koszty produktów, przesyłki ok. Przesyłka przyszła szybko nie wątpie, ze to oryginały.
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 00:38   #13
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Ja tam raz zrobiłam duże zamówienie. Zamówiłam m.in. puder Max Factor, który zwykle kupowałam w Rossmanie za ponad 50 zł, tam kupiłam za 19. Porównałam sobie, są identyczne, zapach (a kto używa, ten wie, że charakterystyczny), opakowanie, faktura - także nie są to podróbki, a na pewno nie wszystko Podkład L`oreal też przyszedł w porządku, też porównałam z resztką starego i jest oryginalny. Szybka wysyłka, wszystkie produkty z normalnymi datami ważności, póki co jestem na tyle zadowolona, że zrobiłam kolejne zakupy. Jedyny minus, to niepełna kolorówka niektórych szminek na przykład.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 12:00   #14
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Dłuugo u nich zamawiałam ale 2 wtopy zaliczyli - zjełczały olej jaśminowy i podróbka gąbki do makijażu Donegal - zamiast niej dostałam takiego ciastolinowego gniota, jak na bazarku można kupić za 2 zł, siniaków sobie prawie na gębie narobiłam - do niczego
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 20:15   #15
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Cytat:
Napisane przez Locjenka Pokaż wiadomość
A czy może któraś Was zamawiała z ich sklepu podkład REVLON Colorstay 24 h do cery tłustej? Czy to ta sama jakość? Jego normalna cena to prawie 70 zł a tutaj 25 zł..

Ja zamawiałam u nich. Wydaje mi się, że mają Revlony z rynku amerykańskiego, bo kolor był inny (ciemniejszy).
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 14:52   #16
Olikasa
Przyczajenie
 
Avatar Olikasa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 15
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Ja bardzo nie polecam tego sklepu. Otrzymałam uszkodzona paczkę z rozlanymi kosmetykami. Wszystko było w zwykłej bombelkowej kopercie, w ogóle nie zabezpieczone. Rozlał się tonik i żel, a wszystkie kartonowe opakowania były mokre. Po napisaniu do nich maila, że jestem oburzona formą zapakowania płynów, oraz że 7/8 kosmetyków jest przez to uszkodzonych otrzymałam wiadomość, że zwrócą mi 7 zł za tonik i dostanę darmową wysyłkę... Śmiech na sali. Obsługa klienta jest u nich straszna na każdym poziomie.
Już wolę robić zakupy w minti lub na kosmetykomani, gdzie paczuszki nie dość, że są dobrze zabezpieczone, to jeszcze są ślicznie zapakowane.
__________________
Oliwia
Olikasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 16:07   #17
RenataJel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Nie polecam sklepu ezebra gdyż od momentu zamówienia do momentu otrzymania przesylki uplynelo około dwa tygodnie. Zenada. Tyle to się czeka na przesylke z Chin a z USA 7 dni. Nie polecam.
RenataJel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 16:54   #18
Terazmarysia
Terazmarysia
 
Avatar Terazmarysia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Robię tam regularnie zakupy od ok.1,5 roku i jestem bardzo zadowolona! Mają naprawdę niskie ceny i bardzo sumiennie pakują kosmetyki. Dostawa nigdy nie trwa dłużej niż 2-4 dni robocze (zawsze zamawiam do paczkomatu).

Na przestrzeni lat kupiłam ostrza do maszynki Wilkinson, kilka pudrów Max Factor, podkłady Loreal (Infaillible), kosmetyki Catrice, tusze do rzęs Loreal, lakiery Golden Rose, kosmetyki do makijażu Eveline, różne szampony i żele pod prysznic, kilka kosmetyków Green Pharmacy, sztuczne rzęsy Ardell z klejem <-- a więc naprawdę szeroki przekrój marek i produktów.

I zawsze wszystko było oryginalne, nowe, świeże i dobrze zapakowane. W dodatku mają marki, których nie mogę kupić w Rossmannie czy SuperPharm, czyli właśnie np. Catrice, Delia, Goldern Rose, MUA, Make Up Revolution, duży wybór Green Pharmacy itp.

Bardzo polecam
__________________
What we think we become.
Terazmarysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 21:27   #19
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Ja zrobiłam w ubiegłym miesiące pierwsze zakupy na ezebra.pl i wszystko było okej, szybka przesyłka, nic się nie uszkodziło. Teraz złożyłam kolejne zamówienie i już nie jest tak kolorowo.
Mija właśnie 6 dzień od momentu złożenie przeze mnie zamówienia i nadal nie otrzymałam przesyłki. Dogadać się z nimi nie jest łatwo, musiałam im wysyłać wiadomość na messengerze, żeby przypomnieć o mailu który im wysłałam. Zamówiłam 3sztuki pewnego produktu, to we wtorek( a robiłam zakupy w czwartek wieczorem) zadzwoniono do mnie z informacją, że mają tylko 2 sztuki.

Podsumowując cały proces okrawa na ponad 2 tygodnie bo tydzień czekałam na uzupełnianie magazynu, jak jeden produkt powrócił to kolejnych zabrakło. Ten pasek pokazujący liczbę sztuk na magazynie nie odzwierciedla rzeczywistości.
Także poczekam jak to będzie teraz i zastanowię się porządnie czy zrobić tam jeszcze zakupy.
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 16:06   #20
kinia1297
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

JA nie polecam tego sklepu, fatalnie traktują klienta. Mnie zawiedli na każdym etapie zamówienia. W przesyłce brakowało jednego produktu , a drugi był inny niż ten który zamówiłam. Do tego próba szantaż iż przeslą mi dany produkt wtedy gdy usunę komentarz z opineo- skoro polityką firmy jest szantaż to nie wróże jej dobrej przyszłości.
kinia1297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 13:09   #21
paniekscelencja90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Mam bardzo pozytywne doświadczenia. Kupowałam co prawda tylko dwa razy, ale byłam zadowolona.
paniekscelencja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 18:52   #22
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Ja jestem bardzo zadowolona
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 11:14   #23
Marta9999991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

W piątek zamówiłam i dziś juz mam
Marta9999991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 20:10   #24
Deszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Czy któraś z was sprawdzała datę produkcji kupionych na e-zebrze kosmetyków ? Może są tak tanie bo są już stare...Zresztą dotyczy to wszystkich drogerii z okazyjnymi cenami nie tylko tej jednej.
Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 10:11   #25
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Cytat:
Napisane przez Deszcz Pokaż wiadomość
Czy któraś z was sprawdzała datę produkcji kupionych na e-zebrze kosmetyków ? Może są tak tanie bo są już stare...Zresztą dotyczy to wszystkich drogerii z okazyjnymi cenami nie tylko tej jednej.
Wiesz co, ja kupowałam tam trochę pielęgnacji (z serii Ziaja Pro) i kolorówkę typu: puder, podkład, kredkę do oczu (z Max Factora i L'Oreala). Tylko takie rzeczy, które już wcześniej miałam w identycznych kolorach.
Szczerze, to też myślałam, że coś przyjdzie starego, zjełczałego itp., ale wszystko było dosłownie nowiusieńkie, identyczne z produktami, które już miałam, nie było żadnej starej daty ważności ani bliskiej końca trwałości. Te kosmetyki, które normalnie są zaklejone (podkłady z L'Oreala) były oryginalnie zaklejone...
Także moim zdaniem po prostu drogerie stacjonarne robią gigatyczne marże, sprzedają kosmetyk, który kupiły za np. 30% ceny, a reszta to marża. Wiadomo, muszą opłacić wynajem, pracowników, zarządy, wypracować kosmiczne zyski. I w tym tkwi sekret. Ezebra musi mieć te marże mniejsze, a może minimalne.

Aha, ja w sumie nie patrzę, czy coś jest w sklepie Intenetowym na promocji, ale myślę, że właśnie pielęgnację na eZebrze musiałam kupować przecenioną. Bo widzę, że teraz te kosmetyki z Ziaji Pro też są tam przecenione i kosztują tyle, ile płaciłam za nie na początku roku. W każdym razie moje przyszły do mnie świeżutkie i oryginalne.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:33   #26
mirelka728
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Kupowałam kiedyś bronzer na ezebra i był naprawdę dobry.

Ostatnio kupiłam parę rzeczy z takiej innej stronki [link] z neta i też byłam zadowolona.

Możliwości jest wiele i trzeba korzystać. Niedługo spróbuje kupić coś z Aliexpress (tylko ten czas wysyłki... ahh...)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-02-24 o 11:12 Powód: Link
mirelka728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 12:23   #27
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

A jak to jest z zakupem perfum przez zeberkę? Oryginały tam są czy raczej nie? Zazwyczaj jednak wymieram inne stronki do kupna zapachów które mają duży odzew na grupach perfumiarskich, a jakoś nigdy nie korzystałam z tego portalu i trochę się waham bo ceny czesto są np. sporo mniejsze od tego co jest na notino czy coś.
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 11:41   #28
paola96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

Cytat:
Napisane przez niusaczek Pokaż wiadomość
A jak to jest z zakupem perfum przez zeberkę? Oryginały tam są czy raczej nie? Zazwyczaj jednak wymieram inne stronki do kupna zapachów które mają duży odzew na grupach perfumiarskich, a jakoś nigdy nie korzystałam z tego portalu i trochę się waham bo ceny czesto są np. sporo mniejsze od tego co jest na notino czy coś.
Akurat na perfumy się tam nie zdecydowałam, ale tak to polecam stronkę teraz nieco się zmienili i lepiej to wygląda.
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-27 o 11:54 Powód: reklama
paola96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 12:18   #29
barbarachudzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy na ezebra.pl czy opłaca się tam robić zakupy?

Zawszę będę wszystkim polecała drogerię ezebra.pl! Zawsze! Mają świetny wybór kosmetyków i zapachów. Do tego ekspresowa obsługa też wpływa bardzo na pozytywną ocenę!
barbarachudzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 13:09   #30
karolina912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: Zakupy na ezebra.pl

ja tak średnio polecam ezebre. W moim przypadku często problemy z szybką wysyłką i produkty wątpliwej jakości (Po kilku godzinach podkład wydawał się mało napełniony a do tego czasu powinien spłynąć, stoją na zakrętce. Odkręcam, by sprawdzić czy aby nie naruszony a tu niemiłe zaskoczenie. Nie dość, że aluminiowe zabezpieczenie tubki naruszone, to jeszcze połowa podkładu tajemniczo zniknęła.)
karolina912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 18:16:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.