Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 14:49   #31
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Łobuziaro NIE UŻYWAJ mydła!!! Żadnego!
Mydło ma odczyn zasadowy a skóra kwaśny, jeśli używasz mydła skóra bardzo się przesusza i wygląda jeszcze gorzej!
Mleczko plus porządny tonik, pianka, emulsje, sklepy są pełne takich kosmetyków
Jeśli chodzi o złagodzenie zmian skórnych to polecam krem zawierający kwasy owocowe AHA. Takie kremy można stosować nawet jeśli ma się skórę wrażliwą. Wspomagają one procesy regeneracyjne skóry, wygładzają ją, delikatnie złuszczają i zwiększają jej nawilżenie. Efekty zauważysz już po tygodniu!
Polecam
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:11   #32
Majka2210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 48
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Ja mam problem z czarnymi wągrami na nosie i nie tylko od czasu do czasu one robią się czerwone i paskudnie to wygląda.. czy wizyta u kosmetyczki może mi pomóc ?!? Helpp !
Majka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:11   #33
renata1009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

eh,po tym rumianku i tak boki twarzy mam zaczerwienione(nie używam żadnych toników już )tylko rumianek na boki twarzy i łagodny krem ,a właśnie te boki najwyraźniej mam wyjątkowe wrażliwe,po każdym łagodnym przetarciu rumiankiem czy nawet jak dostanie się woda-w przypadku mycia włosów są czerwone place,dobija mnie toeh jeszcze rok temu nie miałam tego problemu,skóra zmienia się z wiekiem.Za to dzięki (chyba) glince zielonej na środkowe partie twarzy,skóra już praktycznie mi się nie przetłuszcza,zaskórników znacznie mnie,peeling praktycznie odstawiłam-tylko raz w tygodniu ,więc przynajmniej mam jeden problem z głowy.
renata1009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 17:34   #34
karolina777
Raczkowanie
 
Avatar karolina777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Witam,
Jestem tu nowa i nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu, w razie co to poprosze o linka...
Mam cerę mieszaną - z dużą ilością zaskórników na czole i nosie. Nos i policzki są wiecznie czerwone, naczynkowe. Kiedy chcę się pozbyć zaskórników (plasterki, garnier-czysta, maseczka dax vulcanic sauna bardzo mi pomaga, dax oczyszczająca maseczka itp.) lub robię peeling nos staje się jeszcze bardziej czerwony i podrażniony. Z drugiej strony podczas stosowania kremów do cery naczynkowej (próbowałam: ziaja, iwostin, dax), policzki ładnie mi się obkurczają i bledną, ale nos się zapycha i zaskórniki są coraz większe. W związku z tym pytanie - jak pielęgnować cerę (zwałaszcza chodzi mi o nos), aby redukowac zaskórniki i jednocześnie nie drażnić naczynkowych okolic nosa i obkurczyć naczynka????. Bardzo proszę o odpowiedź.
karolina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:01   #35
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez renata1009 Pokaż wiadomość
eh,po tym rumianku i tak boki twarzy mam zaczerwienione(nie używam żadnych toników już )tylko rumianek na boki twarzy i łagodny krem ,a właśnie te boki najwyraźniej mam wyjątkowe wrażliwe,po każdym łagodnym przetarciu rumiankiem czy nawet jak dostanie się woda-w przypadku mycia włosów są czerwone place,dobija mnie toeh jeszcze rok temu nie miałam tego problemu,skóra zmienia się z wiekiem.Za to dzięki (chyba) glince zielonej na środkowe partie twarzy,skóra już praktycznie mi się nie przetłuszcza,zaskórników znacznie mnie,peeling praktycznie odstawiłam-tylko raz w tygodniu ,więc przynajmniej mam jeden problem z głowy.
jakich kosmetykow z zielona glinka uzywasz?? sama mam wiecznie tlusta cere a dermatolog nie specjalnie mi pomaga, w dodatku ostatnio strasznie mnie wysypalo na czole, mam pelno zaskornikow(dermatolg uwaza ze mam ladna cere). Moje czolo wyglada teraz tragicznie we wtorek mam kolejna wizyte u dermatologa mam nadzieje, ze cos pomoze...

mam jeszcze takie pytanie: przetluszcza mi sie twarz i to dosyc mocno,a zarazem mam bardzo wysuszona skore, czasem zdzieram ja "platami"(dodam, ze sie nie opalam), nawet pilingi niewiele daja, mimo, iz uzywam kremow do twrazy i teraz moje pytanie - dermatolog uwaza ze to NIEMOZLIWE, ze mam tlusta skore i ona mi sie wysusza. No to w takim razie jaka mam skore ?? Czy to naprawde niemozliwe i jestem jakas inna, ze tak mam??

Edytowane przez maajjaa88
Czas edycji: 2009-04-03 o 21:08
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:29   #36
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Miałam dokładnie te same problemy co Ty Łobuziaro. Strasznie się męczyłam z cerą żeby coś z tym zrobić, w końcu trafiłam na kosmetyki, które naprawdę mi pomogły. Używam kremu do twarzy firmy Avene z kwasami AHA i BHA, bardzo dobrze nawilża i nie przetłuszcza, ten krem polecam na noc. Do kupienia w dobrych aptekach. Do mycia twarzy żel z serii AA Therapy Trądzik, tani a skuteczny i duże opakowanie(200ml). Do tego na dzień krem z tej samej serii, idealnie się sprawdza jako podkład pod makijaż. Oprócz tego na pojedyncze pryszcze, także te czerwone wulkany przed okresem polecam preparat Cytovital(ok.50 zł), kupiłam go jakieś 4-5 lat temu u kosmetyczki, dopiero się skończył, tak więc bardzo wydajny. Z peelingów używam Garnier 3 w 1, fajny również jako maseczka, poprawia koloryt cery, czasem używam jej też punktowo, na jakieś czerwone dopiero wychodzące ropniaki, nawet jeśli nie zejdą całkiem, to są mniejsze.
I peeling drobnoziarnisty Lirene, dobry do usuwania wągrów(przed peelingiem zawsze je trochę powyciskam, ale nie polecam, bo nie wiem czy się powinno). Do tego wszystkiego polecam stosowanie wszelkich maseczek np. firmy Under Twenty (oczyszczająca, nawilżająca, poprawiająca koloryt cery itp.) i Garniera (oczyszczająca i/lub rozgrzewająca). Używam ich na przemian z przerwami na jeden dzień.
Z maseczkami trzeba być bardzo cierpliwym. Ja efekty zauważyłam dopiero po 2-3 misiącach REGULARNEGO stosowania i teraz jestem naprawdę zadowolona ze stanu mojej cery, choć nadal nad nią pracuję. Kiedyś jak się rano budziłam miałam niemal mokrą cerę od wydzielonego sebum, teraz już nie mam tego problemu, skóra jest sucha i świeża. I najważniejsze to się nie poddawać i konsekwentnie wszystko stosować. Myj cerę zawsze po powrocie do domu, nakładaj kremy nawilżające, przed nakładaniem maseczek dobrze oczyść cere, np. peelingiem.
Powodzenia w walce z młodzieńczą(i nie tylko) zmorą!


A to produkty, które poleciłam:
http://farmako.pl/p,pl,632,zel+do+my...zik+200ml.html
http://esentia.pl/AA_Therapy_Tradzik...ien_p32137.htm
http://www.apteka-centrum.pl/avene-k...ej-p-1166.html
http://www.energy-zdrowie.eu/?p=prod...e6b5eb4436dc4a
http://esentia.pl/Lirene_Beauty_Care...sty_p29423.htm
NIestety nie znalazłam Garniera 3w1, ale na pewno wiesz o jaki kosmetyk mi chodzi

Z maseczek Under Twenty np. ta:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=12317
polecam jeszcze taką żółtą peel off(oczyszczająca i zamykająca pory) i pomarańczową(na koloryt cery, bardzo dobrze nawilża)
Garnier:
http://karolina.suwalki.pl/index.php...-ogorka-2x6-ml

Oczywiście wszystkie te produkty polecam, ale nie mówie, że zadziałają także u Ciebie. Może się pojawić jakaś reakcja alergiczna, jak to z kosmetykami, nigdy nic nie wiadomo... Powodzenia.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie: przetluszcza mi sie twarz i to dosyc mocno,a zarazem mam bardzo wysuszona skore, czasem zdzieram ja "platami"(dodam, ze sie nie opalam), nawet pilingi niewiele daja, mimo, iz uzywam kremow do twrazy i teraz moje pytanie - dermatolog uwaza ze to NIEMOZLIWE, ze mam tlusta skore i ona mi sie wysusza. No to w takim razie jaka mam skore ?? Czy to naprawde niemozliwe i jestem jakas inna, ze tak mam??
Pewnie, że nie jesteś inna. Miałam to samo, skóra sucha, a rano budziłam sie wręcz mokra od sebum. Rady powyżej. I naprawdę polecam regularne stosowanie maseczek.

Edytowane przez anniemarie
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:28
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 23:03   #37
renata1009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

A ja jednak będę przeciw używania tak często tej całej chemii...Maseczki codziennie???Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale takie stosowanie może wywołać więcej szkody niż pożytku!Maseczkę Garniera używałam ale zadowolona nie byłam...Za to peeling Garniera jak najbardziej,faktycznie oczyszcza ładnieAle glinki są lepsze moim zdaniem -ja zawsze 2 razy w tyg.stosuje peeling a potem glinkę z soraya(chociaż mam zamiar wypróbowac różne firmy),pory się zamykają(dobrze zrobić jest też parówkę,ale u mnie z wolnym czasem jest różnie:/ Po takim zabiegu "czarnych kropek"tak nie widać Glinkę stosuję tylko na środkowe partie twarzy,spłukuję rumiankiem .Dobry jest też krem Graniera przeciw niedoskonałością ,używałam jakiś czas.Ale odkąd stosuję maseczki i nawilżam twarz to nie mam żadnych pryszczy ,przetłuszczenie mojej skóry się bardzo zmniejszyło - nie przecieram za każdym razem tonikami twarzy po powrocie do domu ...moim zdaniem częsta ingerencja buntuje skórę ,trzeba działać delikatnie .Płatki owsiane jako peeling (już długo to znam) są świetne i na wszelkie niedoskonałości działają cudaPóki co mam zamiar wypróbowac te kremy z kwasami
maajjaa88 wysusza Ci się skóra ,bo za dużo tego wszystkiego używasz i naruszasz naturalną barierę ,ale niech się wypowie też ktoś inny na ten temat Jest to możliwe jak najbardziej,też to miałam dawno temu.
renata1009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 15:03   #38
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Ja też mam skórę zniszczoną z wielkimi porami na nosie i policzkach, ale jakos wiekszą zmorą jest dla mnie swiecenie sie... Juz sie pogubilam - z jednej strony naczytałam sie,że twarz powinno sie nawilzac, zeby sama nie musiala juz produkowac sebum - no to nawilzam - na noc ziaja oliwkowa, juvit z nawilzajacą gliceryna,a skóra swieci sie 20 minut po nalozeniu podkladu i pudru:/ Z drugiej strony naczytałąm sie tez, ze te wszystkie "matujace" kremy powoduja wysuszanie i w efekcie zwiekszoną ilosc produkowanego sebum... Używam na dzien polecanego na kwc kremu L'oreal http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15610 i nic nie daję, swiece sie wlasnie po 20 minutach....Nie wiem juz czego uzywac,co by pomoglo na swiecenie,ale tez zaskorniki i pory:/
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:52   #39
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Ten krem l' oreala wcale nie jest godny polecenia.Przynajmniej mi nie pomógł.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:29   #40
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Ja też cierpię, mam pełno wągrów. Ale wybrałam się na peeling kawitacyjny do \der-Med i juz po pierwszym zabiegu jest róznica. skóra jest gładsza i oczyszczona z zaskórników i wągrów. zaraz po zabiegu mogłam się pokazać ludziom, moja buzia nie byla cala czewona jak po oczyszczaniu mechanicznym.
pani kosmetyczka powiedziala ze najlepsze efekty osiagne jesli zrobie sobie cala serie peelingow i chyba sie na nie zdecyduje...bo efekty sa widoczne
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:01   #41
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
Ja też cierpię, mam pełno wągrów. Ale wybrałam się na peeling kawitacyjny do \der-Med i juz po pierwszym zabiegu jest róznica. skóra jest gładsza i oczyszczona z zaskórników i wągrów. zaraz po zabiegu mogłam się pokazać ludziom, moja buzia nie byla cala czewona jak po oczyszczaniu mechanicznym.
pani kosmetyczka powiedziala ze najlepsze efekty osiagne jesli zrobie sobie cala serie peelingow i chyba sie na nie zdecyduje...bo efekty sa widoczne
ile kosztje taki peeling??
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 22:02   #42
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

od 50zł w górę ) + rózne dodatki itp najlepiej seria 1 raz w tyg przez 6 tygodni tylko wydaje mi sie, że cera potem może wrócić do stanu jaki był
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:25   #43
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
od 50zł w górę ) + rózne dodatki itp najlepiej seria 1 raz w tyg przez 6 tygodni tylko wydaje mi sie, że cera potem może wrócić do stanu jaki był
tez sie wlasnie zastanawiam, czy to nie jest "chwilowy" efekt, szkoda wtedy by bylo tyle kasy, no ale moze akurat warto zaryzykowac?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:33   #44
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

jak już będzie skóra oczyszczona to później dla utrzymania efektu wystarczy chodzić raz na 1.5 miesiaca. ja zaryzykuje
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:23   #45
renata1009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Ostatnio przeczytałam, że pomaga oliwa z pestek winogron ( zamiast kremu ). Podobnież nie zapycha a nawilża Stosował to ktoś? Zdałam sobie sprawę, że kremy jednak mnie zapychają, bo jak parę dni nie uzywałam żadnego kremu to zaskórników było mniej...
renata1009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:31   #46
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez lobuziara Pokaż wiadomość
więc.mam 17 lat.jestem bardzo zadowolona z tego "co BOZIA DAŁA", tzn z ciała i rysów twarzy, ale:

1) mam bardzo rozszerzone pory, co moge zrobić, by nie mieć takich dziur na policzkach?

2)mam duzo niewielkich wągrów na nosie, oraz dziwne zaskórniki na brodzie,oraz wkoło ust. jak mam to czyścić, aby oczyścić?

3)mam hormonalne zmiany trądzikowe, oraz małe blizny po syfach, które dopiero po kilku miesiącach zchodzą...tu to akurat na innych wątkach poczytałam...ale moze jakieś inne uwagi?

4)mam spalone od spirytusu płatki nosa po bokach, i w dotyku tego nie czuć, lecz skóra jest tam jaśniejsza.jakieś pomysły co z tym zrobić?

5)mam bardzo dziwną cerę.niby mieszana, ale czasem na suchych policzkach wykoczy mi jakis syf.poza tym po kazdym kremie jest za tłusta, a jak jej niczym nie posmaruje, to schodzi mi wszędzie skóra...pod oczami jest juz tak sucha,ze robią mi sie pierwsze zmarszczki. jakie kosmetyki uzywać?

6)moja skóra jest baaardzo zniszczona podkładami itd...lecz nie mogę przestać się smarować niczym, ze względu na jej bladość (pracuje nad tym), piegi (powoli schodzą) oraz ww problemy...jak ją regenerować?

7)jak zadbać o skórę na ciele zniszczoną zimnem?


az sama sie z siebie śmieje, ze mam takie problemy
moze ktoś mi coś pomoze??byłabym wdzięczna

ps.to jest mój pierwszy post, nie denerwujcie sie, jak cos jest żle czy sie powtarza itd

z góry dziękuje za wszystkie porady
mam bardzo podobny problem, tylko te rzeczy o ktorych piszecie nie daja rady mojej skórze. jak sie od czegos nie przesuszy(po czym wychodzi nowy syf) to znowu jest tłusta (i jak wyzej w nawiasie) przy czym jestem troszke starsza od kolezanki, mam 25lat
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:44   #47
madziorraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

jakie zioła stosować do parówki, do przemywania twarzy i jak robić piling z płatków owsianych??
madziorraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:32   #48
aksamitka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy...
__________________
razem od 26 listopada 2006
zaręczeni 17 lipca 2010
aksamitka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:25   #49
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Moja kosmetyczka powiedziała mi że parówki ziołowe mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Czy tak jest rzeczywiście ??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 21:51   #50
janett 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez hanutek89 Pokaż wiadomość
myślisz,że mogę po tym nałożyc podkład? Wolałabym nie pokazywac się bez niego na uczelni
"co do specjalisty...ekhm...owsz em, w mojej zakopiańskiej wsi jest ktoś tam, ale spacjalistą jest tylko z tytułu, ktory zresztą zdobywał za czasów głębokiego prl-u...gdzie szukać lekarzy najlepszych np. w krakowie??"

lobuziara ty jestes z zakopanego ?ja też!
widze,że dawno nie odwiedzałaś już forum więc sądze,że problem z cerą masz już z głowy(w końcu minęło juz 5 lat)
jeśli chodzi o mnie mam podobny problem z cerą co lobuziara tyle tylko że mam cere mieszaną, strefa "T" mnie irytuje, ale bardziej martwią mnie przesuszone i "zatkane" przez kremy matujące pory na policzkach ,na których powstaja wągry i pryszcze,przez które mnie twarz boli. Dodam, że już ponad tydzień nie robie makijażu a poprawy nie ma
aha! stosowałam już maść benzancine, tormentiol, jedynie co mi pomaga to maść penaten,ale nie działa cudów
POMOCY
janett 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:15   #51
Sirixc
Przyczajenie
 
Avatar Sirixc
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Witajcie,
polecam Wam wszystkim cos bardzo prostego i skutecznego
pijcie zielona herbate ona oczysci Wam organizm z toksyn, a co za tym idzie poprawi wyglad cery. Sama mialam od dluzszego czasu problemy z cera mieszana i wagramy w miejscach gdzie nigdy ich nie mialam. Stosowalam rozne kremy, zabiegi u kosmetyczki ale jakos malo pomagalo....gdy zaczelam pic zielona herbatke po jakims czasie zauwarzylam ze cera mi sie oczyscila.
Sprobojcie same, dajcie sobie min. 2tygodnie zeby zobaczyc efekty.

Pozdrawiam
Sirixc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 17:07   #52
agnpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
jakich kosmetykow z zielona glinka uzywasz?? sama mam wiecznie tlusta cere a dermatolog nie specjalnie mi pomaga, w dodatku ostatnio strasznie mnie wysypalo na czole, mam pelno zaskornikow(dermatolg uwaza ze mam ladna cere). Moje czolo wyglada teraz tragicznie we wtorek mam kolejna wizyte u dermatologa mam nadzieje, ze cos pomoze...

mam jeszcze takie pytanie: przetluszcza mi sie twarz i to dosyc mocno,a zarazem mam bardzo wysuszona skore, czasem zdzieram ja "platami"(dodam, ze sie nie opalam), nawet pilingi niewiele daja, mimo, iz uzywam kremow do twrazy i teraz moje pytanie - dermatolog uwaza ze to NIEMOZLIWE, ze mam tlusta skore i ona mi sie wysusza. No to w takim razie jaka mam skore ?? Czy to naprawde niemozliwe i jestem jakas inna, ze tak mam??
Uważam, że masz cerę tłustą, ale odwodnioną. Może za bardzo ją wysuszyłaś pielęgnacją? Ja tak właśnie miałam, zalany sebum, błyszczący się nos, z którego jednocześnie schodziły suche skórki. A to dlatego, że w ogóle nie nawilżałam skóry, myśląc, że przy cerze tłustej najważniejsze jest oczyszczenie. Ja najpierw usunęłam skórki kwasami AHA + BHA (Peter Thomas Roth Peel Pads), a później nawilżałam skórę tonikiem nawilżającym i nawilżającą esencją do skóry tłustej z rozszerzonymi porami (Missha Super Aqua Pore-Kling Moisturizer). I pomogło. Teraz skóra wygląda dużo lepiej, przy czym nie używam kremu, bo boję się zapychania.
agnpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-19 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.