Zmiana pielęgnacji, na jaką? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-10, 19:51   #1
karolina_66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6

Zmiana pielęgnacji, na jaką?


Mam 21 lat. Mam skórę mieszaną w stronę tłustej. Do tego zanieczyszczenia - wągry, czasem (w okolicach miesiączki) jakieś większe krostki, poza tym uciążliwe białe, małe krostki, które wyglądają jak grudki, widoczne raczej z bliska, chyba wszystkim znany problem. mruga Poza tym mam trochę cienie pod oczami - bez powodu, od zawsze. Mam też trądzik na plecach i ramionach który staram się leczyć. Do tej pory nie malowałam się za bardzo, raczej podkład, korektor, puder żeby się nie świecić i tusz do rzęs. :p
Zadowolona byłam z kosmetyków La roche posay, serii effaclar. Krem w pewnym czasie bardzo mi pomógł. Dodatkowo stosowałam różne maseczki, w tym maseczka z glinki Palmersa, poza tym raczej testowałam przeróżne i przy żadnej nie zostawałam na dlużej. Od czasu do czasu używałam też kosmetyków z ziaji, z serii liście manuka i med antybakteryjnej. Od jakiegoś czasu jednak zauważyłam że moja skóra jakby przyzwyczaiła się do tych kosmetyków i nie działają one zbyt dobrze, a chciałabym zeby zniknęły mi wągry i trądzik z pleców mruga Macie jakieś sprawdzone przez siebie kosmetyki? Może coś podobnego do effaclar, albo nawet lepszego? Szukam też jakiegoś dobrego podkladu do cery z problemami, do tej pory używałam różnych podkładów z rimmela i bourjoris, jednak były po prostu ok, a ja szukam czegoś wow Czekam na porady i mam nadzieję, że pomożecie
karolina_66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-10 20:51:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.