Który kolor wybrać ? Pomocy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 15:05   #1
xxxzwyklaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxzwyklaxxx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 491
Arrow

Który kolor wybrać ? Pomocy ;)


Witam Was dziewczyny, dopiero sie ucze na potrzeby tylko i wylacznie wlasne robuic makijaze, zrobilam dzisiaj dwa wiec prosze Was o ocene, powiem szczerze ze lepiej sie czuje w tych fioletach. ale ocencie sami, prosze nie brac pod uwage moich brwi poniewaz teraz je zapuszczam i wygladaja jak wygladaja...

do makijazu uzylam'
- korektor pod oczy bell
- podklad ander twenty
- puder w kamieniu
- roz
- bronzer
- niebieska kredke NYX jako bazy pod cienie
- niebieskie odciecie cieniu
- szary cien inglot
- odcienie fioletu
- czarny tusz i czarna elainer.

prosze o szczere opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page1.jpg (24,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (26,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page2.jpg (25,3 KB, 122 załadowań)
xxxzwyklaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:12   #2
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Co się stało z kreskami, co się stało z rzęsami? Chyba się nie postarałaś przy tych makijażach, przyznaj się.
Jestem z tych co wolą wyjść bez makijażu niż z twarzą klauna.
Fajnie, że pracujesz nad brwiami, używaj mniej perły pod łukiem brwiowym, kolory na początek może mniej perłowe i mniej hmm... bazarowe. Na początek w zupełności wystarczy beż, z brązem. Obstawiałabym mniej "różowe" odcienie, bo wystarczająco masz zaczerwienień na twarzy. Zrezygnuj z kresek całkowicie, jeśli nie umiesz ich robić. Rysuj, zmywaj, rysuj, zmywaj aż będą ładne i gładkie.
Powodzenia
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2013-01-29 o 15:14
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:42   #3
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Mi się bardziej podobasz w tym różu, taki niebieski kojarzy mi się z makijażem babeczki w berecie z warzywniaka Tak jak wyżej, kreski są bardzo niestaranne, wyciągnęłabym je wyżej (bo u Ciebie idą wręcz w dół) i zakończyła cieniutką kreseczką. u Ciebie kreska ma na całej długości taką samą grubośc, a powinna się zwężac ku końcowi. kolory roztarłabym do góry, bo teraz tworzą bardzo wyraźną granicę. Masz predyspozycje, ale musisz koniecznie pocwiczyc, główie nad kreskami. Powodzenia, dużo wytrwałości życzę
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2013-01-29 o 18:45
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:05   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Wybacz, ale moim zdaniem żaden.

Zacznij od bardziej neutralnych kolorów.

Tak jak pisała Przylepa - kreska powinna być cieńsza na końcu i uniesiona do góry.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:56   #5
mojaszminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Witam . Kreska Ci nie wyszła, ale to wiadomo praktyka jest potrzebna, jeśli mogę udzielić Ci kilku rad to maluj kreskę w taki sposób aby w zewnętrznym kąciku oka powstał idealny trójkąt. Poza tym kolory powinny być bardziej naturalne i nigdy nie maluj perłowym cieniem pod samą brew. Jeśli fiolet to złamany np. brązem a ten niebieski wygląda trupio więc odradzam . jeśli chodzi o rzęsy to powinny być wytuszowane zarówno górne jak i dolne i wyczesane . Miłej nauki i pozdrawiam
mojaszminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:15   #6
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

jest troszkę niedociągnięć ale jeśli chodzi o kolor to wolę ten różowy
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:45   #7
_szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 113
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

mało niestety widać
_szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 10:43   #8
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

jeszcze musisz trochę popracować nad tuszowaniem rzęs i malowaniem kreski jeżeli chodzi o cień to wygląda dość tandetnie wybierz jakiś bardziej neutralny kolorek

powodzenia!
colinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:26   #9
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Kreski kreska nie jest ciągła, ma kilka zakończeń.
Może zamiast eyelinera używaj kredki, prościej namalować ładniejszą kreskę a później ćwiczenia z eyelinerem...
Przydałby się inny tusz, bardziej podkręcający i rozdzielający rzęsy, i też więcej wprawy. Albo mniej pośpiechu
Bardziej mi chyba odpowiada ten niebieski, ale ... no nie wiem, takie niepewne to wszystko, albo kolory źle dobrane do urody.
w każdym razie pozdrawiam i próbuj dalej
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:33   #10
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

fajnie
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:44   #11
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Co się stało z kreskami, co się stało z rzęsami? Chyba się nie postarałaś przy tych makijażach, przyznaj się.
Jestem z tych co wolą wyjść bez makijażu niż z twarzą klauna.

Fajnie, że pracujesz nad brwiami, używaj mniej perły pod łukiem brwiowym, kolory na początek może mniej perłowe i mniej hmm... bazarowe. Na początek w zupełności wystarczy beż, z brązem. Obstawiałabym mniej "różowe" odcienie, bo wystarczająco masz zaczerwienień na twarzy. Zrezygnuj z kresek całkowicie, jeśli nie umiesz ich robić. Rysuj, zmywaj, rysuj, zmywaj aż będą ładne i gładkie.
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podobasz w tym różu, taki niebieski kojarzy mi się z makijażem babeczki w berecie z warzywniaka Tak jak wyżej, kreski są bardzo niestaranne, wyciągnęłabym je wyżej (bo u Ciebie idą wręcz w dół) i zakończyła cieniutką kreseczką. u Ciebie kreska ma na całej długości taką samą grubośc, a powinna się zwężac ku końcowi. kolory roztarłabym do góry, bo teraz tworzą bardzo wyraźną granicę. Masz predyspozycje, ale musisz koniecznie pocwiczyc, główie nad kreskami. Powodzenia, dużo wytrwałości życzę
koleżanki chyba za ostro cię potraktowały.
Uczysz się, zaczynasz...każdy ma trudne początki, nie wszyscy muszą być super ekstra w technice i mieć tonę oryginalnych pomysłów na połączenia kolorystyczne. Masz klasyczny makijaż na oczach... mi się wydaje że dobrze ci na początek poszło. Fakt kreska idzie w dół i jest równa na całej długości ale ja osobiście (a nie jestem nastolatką co by nie mówić) mam masę koleżanek które malują prosta kreskę równej grubości i żyją i nikomu to różnicy nie robi. Ale ok. jak chcesz by była lepsza....inna...ćwicz, oglądaj filmiki na youtubie duzo kobiet tłumaczy co i jak...albo przestaw się na kredke. (maluj ciemną kredką kresę pod cieniem będzie fajny efekt).

Tu nie chodzi wydaje mi się o ocenę zdolności technicznych ale o wygląd ogólny twarzy. Oba makijaże są ładne i w obu swobodnie mogłabyś wyjść.
mi osobiście bardziej podobasz się w niebieskim. tylko mogłabyś jego również połączyć z jakimś innym odcieniem..biały, krem, jasny popiel, albo wręcz odwrotnie ....dołożyć ciemniejszą barwę w zew. kąciku, ciemny szary, granat, może zimny brąz?
co do rzęs...mniej sie sklejają jak malujemy je zygzakowatym ruchem. Choć są takie maskary którym nawet to nie pomoże

życzę powodzenia w ćwiczeniach,w obu wyglądasz bardzo świeżo i masz ładną uśmiechniętą buzię...nie zrażaj się niczym i pamiętaj ... maluj się tak jak tobie najbardziej odpowiada i jak najbardziej lubisz, nawet jeżeli będziemy doradzać ci co innego, to ty będziesz na siebie spoglądać w ciągu dnia i to ty musisz dobrze się w makijażu czuć.A na ew. niedoróbki technicze mało kto o ile w ogóle ktokolwiek zwróci uwagę w pracy czy na studiach.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 07:53   #12
Renata_U
Raczkowanie
 
Avatar Renata_U
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Zdecydowanie lepszy ten fioletowy, niebieski nie podoba mi się, żeby pozbyć się niedociągnięć trzeba ćwiczyć, więc nie rezygnuj z kresek tylko ćwicz, aż dojdziesz do wprawy
__________________
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Renata_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:56   #13
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Który kolor wybrać ? Pomocy ;)

Jakoś żaden do mnie nie przemawia:/
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.