Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 13:29   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36

Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~


Na początku chciałabym przywitać wszystkich przeglądających post Już od dłuższego czasu chciałabym coś w sobie zmienić. Nie mam niestety pomysłu na siebie, z włosami też niewiele mogę pokombinować, bo swoje naturalne mam kręcone, ale cholernie mi się puszą, żadna odżywka stosowana dotychczas mi nie pomogła Teraz podczas wakacji nie prostuję włosów. Chciałabym je zapuścić, może jak byłyby odrobinę dłuższe nie puszyłyby mi się tak bardzo i nie musiałabym ich prostować, ale zapuszczenie włosów w dwa miesiące jest raczej niewykonalne tym bardziej, że są zniszczone przez prostowanie:') Ale i tak uważam, że w prostych mi lepiej. Co do włosów - odkąd pamiętam mam problem z grzywką, przetłuszcza mi się szybko, leci mi na oczy, nie układa mi się. Obcinać jej raczej nie będę, bo też staram się zapuścić, ale znając mnie i tak pójdę do fryzjera, bo jest takiej długości, gdzie mega mnie wkurzaXD Może macie jakieś pomysły na moje włosy? Fryzura mi się trochę znudziła, ale nie wiem co mogłoby mi pasować. A i chciałam dodać, że mam małe oczy i lekko odstające ucho więc wszelkie upięcia nie wchodzą w grę. Chciałabym też jakoś powiększyć optycznie swoje oczy, ale obawiam się, że na malowanie też nie będę mieć czasu jak się szkoła zacznie, bo zazwyczaj wstaje o 5, żeby swoje kłaki wyprostować, zajmuje mi to 1,5h a o 6:34 mam autobus.-. I mam problem z trądzikiem, przemywam twarz specjalnym mydłem, który zaleciła mi dermatolog, ale też nie wiele pomaga, co prawda jest lepiej, ale to jeszcze nie to. W ogóle wydaje mi się, że mam urodę takiego brzydkiego chińczyka. Myślę jeszcze nad zmianą diety, bo same słodycze wpierdzielam, chociaż teraz staram się ograniczyć trochę. Postanowiłam się jeść co najmniej jedną marchewkę dziennie i jak najmniej słodyczy c: Mogłybyście mi coś doradzić? Najbliższe lata w technikum chciałbym spędzić spokojnie, bo ten rok nie był zbyt dobrym dla mnie, a nie chcę opuszczać lekcji ze względu tego, że czuje się brzydka i jak najszybciej wrócić do domu. W te wakacje mam 2 poprawki właśnie przez to Załączam zdjęcia mnie w prostych i kręconych włosach.
http://images.tinypic.pl/i/00682/bieoczoidi8d.png

http://images.tinypic.pl/i/00682/wqaeiq4prvtk.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q8s2g074cz8v.jpg (41,8 KB, 198 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-07-10 o 14:08 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:36   #2
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Na tych zdjęciach praktycznie Cię nie widać.
Nie masz bardziej wyraźnych?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:42   #3
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach praktycznie Cię nie widać.
Nie masz bardziej wyraźnych?
Postaram się coś znaleźć, ale raczej nie mam. Chyba, że teraz jakieś bardziej ogarnięte zrobię.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach praktycznie Cię nie widać.
Nie masz bardziej wyraźnych?
Takie znalazłam jedynie~
http://images.tinypic.pl/i/00682/q8s2g074cz8v.jpg
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:45   #4
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Poprosimy o wiecej zdjec, na ktorych jest cala buzia i glowa a nie tylko jej czesc.
Co do cery to na pewno zmiana diety bedzie tu na plus. Slodycze niestety nie sa sprzymierzencem ladnej cery i moze stad tez te problemy z cera.
A myslalas o hennie brwi? Jakiejs takiej delikatnej, ale wydaje mi sie, ze mogloby byc lepiej.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:41   #5
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Przede wszystkim słodycze powinnaś odstawić. Najlepiej całkowicie. Naprawdę nie ma w nich nic, czego potrzebuje Twój organizm a cera jest najbardziej widocznym, ale nie jedynym wyznacznikiem tego, że są dla organizmu bardzo złe.
Po drugie, naprawdę nie szkoda Ci tego czasu? 1,5h dziennie to 9h tygodniowo (podejrzewam, że przynajmniej raz na weekend też to robisz) co daje Ci ponad dobę co miesiąc spędzoną na prostowaniu - czyli niszczeniu włosów, o które teraz chcesz się zatroszczyć.
Z tego co widzę na tych fragmentarycznych zdjęciach, w lokach jest Ci naprawdę bardzo ładnie, po prostu przyzwyczaiłaś się do swojego widoku w prostych.
Włosy przestaną się puszczyć, jeśli pójdziesz na strzyżenie do naprawdę dobrego fryzjera. Będziesz mieć pięknie układające się loki.
Na makijaż wystarczy 20min, co daje Ci śliczny efekt i godzinę dłużej na spanie, naukę lub czas wolny codziennie.
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:55   #6
blapink
Przyczajenie
 
Avatar blapink
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Zgadzam się z przedmówczynią, w kręconych włoskach wyglądasz pięknie Może by tak pomyśleć o mocniejszym skręcie włosów?Używając specjalnych pianek, odżywek.. Nie skupiać się na ciągłym ich prostowaniu. Sama mam mocno falowane włosy i kiedyś też ciągle je prostowałam i używałam szamponów, odżywek i innych takich do wygładzenia, prostowania włosów. A teraz podkreślam ich skręt i wyglądają o wiele lepiej Grzywkę zawsze możesz podpinać do góry jeśli Ci przeszkadza. Jeśli chodzi o trądzik to pewnie jest to też wina odżywiania ale może też tego ciągłego stresu, spowodowanego ciągłym myśleniem o swoim wyglądzie? Wiem, wiem każdy chce wyglądać jak najlepiej ale naprawdę są ważniejsze sprawy na świecie Zapamiętaj JESTEŚ PIĘKNA! Nie ma co chować się w domu z powodu jakiś mankamentów urody. Nikt nie jest idealny. Nie zawalaj szkoły z powodu wyglądu. Sama sobie nakładasz kajdany. Spotykaj się z przyjaciółmi i pokaż że masz dystans do siebie, że się cenisz i akceptujesz taka jaka jesteś Pozdrawiam
blapink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 15:01   #7
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Cytat:
Napisane przez blapink Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przedmówczynią, w kręconych włoskach wyglądasz pięknie Może by tak pomyśleć o mocniejszym skręcie włosów?Używając specjalnych pianek, odżywek.. Nie skupiać się na ciągłym ich prostowaniu. Sama mam mocno falowane włosy i kiedyś też ciągle je prostowałam i używałam szamponów, odżywek i innych takich do wygładzenia, prostowania włosów. A teraz podkreślam ich skręt i wyglądają o wiele lepiej Grzywkę zawsze możesz podpinać do góry jeśli Ci przeszkadza. Jeśli chodzi o trądzik to pewnie jest to też wina odżywiania ale może też tego ciągłego stresu, spowodowanego ciągłym myśleniem o swoim wyglądzie? Wiem, wiem każdy chce wyglądać jak najlepiej ale naprawdę są ważniejsze sprawy na świecie Zapamiętaj JESTEŚ PIĘKNA! Nie ma co chować się w domu z powodu jakiś mankamentów urody. Nikt nie jest idealny. Nie zawalaj szkoły z powodu wyglądu. Sama sobie nakładasz kajdany. Spotykaj się z przyjaciółmi i pokaż że masz dystans do siebie, że się cenisz i akceptujesz taka jaka jesteś Pozdrawiam
Zgadzam się! młode dziewczyny często się nie akceptują i na siłę zmieniają, ja kiedys tez prostowalam na potegę teraz za żadne skarby bym nie zrezygnowała z godziny snu na rzecz prostowania kłaków to, co naturanle, najpiekniejsze! Nie walcz z naturą, a jej pomagaj! Podetnij końce i skup się na odzywianiu włosów. Jak zrezygnujesz z kosmetyków z silikonami (obciążają koszmarnie) to po czasie zobaczysz różnicę - mnie puszenia, loki lepiej się układają. Skup się na ich nawilżaniu i wyrzuć prostownicę
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 09:06   #8
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Paniami wyżej
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 05:34   #9
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Zdecydowanie loki! Przecież to Twoj atut!
Dla mnie, a tez mam krecone wlosy , najlepiej działa metoda z olejowaniem : najpierwna zwilżone wlosy nakładam olej lniany lub oliwę z oliwek ( pod czepek, na pol godziny) , potem zmywam szamponem ( dokładnie!) i nakładam proteinowa maskę, np. biovax kreatyna i jedwab. Maskę spłukuje po upływie 30 minut (tylko woda) , a potem staram sie ugniatać wlosy z odrobina pianki ( po odsaczeniu nadmiaru wody, kiedy sa jeszcze wilgotne) . Efekt zawsze jest super.
Do tego na krecone wlosy swietnie sprawdza sie żel lniany .
A jesli chcesz przyspieszyć wzrost - fantastyczne rezultaty daje picie drozdzy.
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 00:40   #10
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Mała wakacyjna zmiana, od czego zacząć? Zdjęcia~

Ja jeszcze tak dodam od siebie. Bardzo ładnie Ci w kręconymi włosach+wyprostowanej grzywce. Jeśli chodzi o makijaż to bardzo delikatny i ładny znajdziesz na kanale Stylizacje2 makijaż do szkoły. A poza tym to jesteś śliczna
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 01:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.