Pędzelki-kolejność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 19:00   #1
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716

Pędzelki-kolejność


Witam.szukalam informacji na ten temat ale nic nie znalazlam.korzystajac z porad Forumowiczek zakupilam komplet pedzli.niestety.. nie do konca wiem jednak jak z nich korzystac.do malowania oczu jest duzo pedzelkow..wezsze szersze i wlasnie niewiem ktore do czego uzywac?w jakiej kolejnosci ich uzywac?czy moglby mi ktos pomoc chodzi wiec o to jakich w jakiej kolejnosci i jak uzywac poszczegolnych pedzelkow do malowania oczu.bylabym bardzo wdzieczna za zamieszczenie zdjec i jakies wyjasnienia
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:37   #2
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pędzelki-kolejność

do cieni:płaskich używaj do nakładania cieni, do rozcierania granic między kolorami oraz do "wyciągania" koloru lub rozmycia na powiece, wąskich,mniejszych do malowania dolnej powieki.
do pudru: ja uzywam grubego pędzla do pudru brązującego a mniejszych do transparentnego bo dokładniej nim go nanosze, do różu używam też tego mniejszego a potem dużym też rozcieram granice różu, zebu nie wyglądało nienaturalnie.
z czasem nabierzesz wprawy a napewno według własnego uznania zaczniesz używać każdego z pędzli. jeśli coś jest nie jasne lub masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam o pędzlach wiem wszystko
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.