Burza mózgów ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 16:04   #1
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16

Burza mózgów ;)


Cześć wszystkim, dopiero zarejestrowałam się na forum. Mogłybyście poradzić mi w jaki sposób mogłabym najkorzystniej odświeżyć fryzurę ew. zmienić coś w ubiorze/makijażu? Widziałam na forum, że potraficie cuda
Mam 28 lat, wyglądam przy tym bardzo młodo i jestem reprezentantką tzw. małych kobietek... A poniżej odpowiedzi na niezbędne pytania:
1. Opalam się rzadko, chyba ciężko, głównie od monitora przy pracy kolor opalenizny żółtawy
2. Oczy ciemnobrązowe (jaśniejsze niż włosy) z ciemną obwódką naokoło tęczówki, na tęczówce żółtawe plamki, oprawa oczu - chyba średnio-ciemna, oceńcie same...
3. Piegów brak,
4. Cera jasna (nawet bardzo, wraz z poprawą zdrowia ma się nieco zmienić)
5. Włosy ciemnobrązowe (w słońcu jaśniejsze z ciepłym odcieniem, złote refleksy), falowane, ciężkie do ogarnięcia... Mam trochę krzywy nos, więc unikam "prostych" cięć typu grzywka, im skośniej tym wydaje mi się lepiej
6. Usta chyba blado różowe.
7. Najlepiej mi w ciepłych kolorach, które dają trochę "życia": bordo, ceglasta czerwień, miód, ciepły jagodowy kolor, i (chyba wyjątek) indygo. W kolorach zimnych, pastelowych i jaskrawych (czystych) wyglądam jak zombie... A z zamiłowania noszę często beże i brązy, chociaż to średnio podkreśla urodę czas na zmiany.


Dziewczyny, będę bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc w ustaleniu chociażby typu kolorystycznego (tak to się nazywa?) i fajnego koloru włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (66,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (116,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (50,2 KB, 104 załadowań)
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 07:57   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Burza mózgów ;)

Hej!

Na zdjęciach Twoja cera nie wydaje się aż tak bardzo blada jak mówisz. Jesteś bardzo ładna i naprawdę niewiele potrzeba , aby Cię upiększyć. Postaw na makijaż w ciepłej tonacji, na przykład:
1__74_ksiega_makeup_4_page69_image2_1350479098.jpg IMG_7197.jpg

Co do włosów - wydaje mi się, że najkorzystniej wyglądasz w długich, a więc zapuszczaj. Kolor także masz bardzo ładny, jeśli chciałabyś go zmienić to proponuję kasztan lub złoty brąz. Nie wiem co Ci doradzić odnośnie stylu ubioru, ponieważ nie umieściłaś zdjęcia sylwetki i tego w czym obecnie chodzisz na co dzień, jaką modę preferujesz?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:37   #3
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Burza mózgów ;)

Ja bym jeszcze radziła upinać włosy. Myślę, że Twój kształt twarzy będzie korzystniej wyglądał, gdybyś upinała włosy w kok, albo kucyk Masz piękne gęste włosy
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 14:39   #4
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Burza mózgów ;)

ssdziuniass dobrze prawi. Związuj włosy w tzw. "messy bun" (wygoogluj sobie jak to wygląda) - z tak gęstych włosów będzie to wyglądało super i odsłonisz śliczną mordkę.
Jak dla mnie jesteś typem Jesieni.
Głównie to popracowałabym coś nad Twoimi brwiami. Są ciut za cienkie i mają dziwny kształt... Dałabyś radę je trochę "zapuścić"? Można by je podrasować makijażem, tylko dyskretnie, żeby im dodać trochę objętości, a broń boże, przyciemniać.
Ogólnie to masz taki typ urody i jesteś na tyle ładna, że bez makijażu wyglądasz mega korzystnie.
Tylko właśnie te brwi! No i umalowane rzęsy też będą na plus.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 23:54   #5
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Burza mózgów ;)

Dziewczyny, wielkie dzięki za rady (i za parę ciepłych słów o moich zniszczonych włosach )
Anonimka1988, zapuszczam włosy uparcie cały czas - zastanawiam się właśnie nad farbowaniem, nie jestem tylko pewna, czy trochę rozjaśniać...i czy iść w odcień złoty czy czerwony...
Mam świadomość, że tymi słowami skazuję się najprawdopodobniej na wieczne potępienie na tym forum, ale noszę co popadnie, głównie rurki+t-shirt, ew. tuniki+legginsy. Wychowałam się w purytańskim pod względem estetyki domu, gdzie "moda" = zło
ssdziuniass, WildThing - uwielbiam messy updos, warkocze itp., muszę tylko wygospodarować czas, żeby opanować sztukę stabilnego upinania i plecenia tych różnych cudów.
A brwi.. to długa historia. Kiedyś wyglądały tak (http://i0.wp.com /www.themenshealthtoolbox. com/wp-content/uploads/ 2014/11/thufir.gif?resize=320%2C2 40), serio. Staram się odżywiać je witaminami i olejkami, podobnie jak rzęsy. WildThing masz może jakiś kształt na myśli? Łuku z tego nie zrobię...
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 07:46   #6
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Burza mózgów ;)

Masz bardzo ładny kolor włosów, nie zmieniaj go
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-13 08:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.