Pytanie o podkład;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 11:48   #1
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201

Pytanie o podkład;)


zanim na mnie nakrzyczycie - wiem, że takich wątków było mnóstwo, sama wiele przeglądałam, ale na prawdę sama nie umiem sobie dac rady!

Mam ogromną prośbę o polecenie DOBREGO podkładu. Najlepiej w miarę taniego, ale jestem w stanie nawydręzyć budżet i zainwestować w coś super.

Od dziecka miałam cerę tłustą, z licznymi zmianami trądzikowymi, świecącą się i zarazem wrażliwą na zapychanie.

teraz jestem w trakcie brania izoteku i szukam czegoś do cery bardzo jasnej, z drobymi przebarwieniami po pryszczach, czasem wyskocza jakieś małe zmiany. Mam wągry i bardzo podrążone oczy. cera bardzo sucha; bardzo często się łuszczę;/

Czy istnieje coś dobrego do mojej buzi? na dodatek nie powinno podrażniać;(

można się załamać...


i opstatnie pytanie - koleżanka także prosła o dobranie podkładu cena do 20 zł, stan buzi ładny, czasem jakieś zaskórniki, cera bardzo jasna/raczej tłusta, wągry.


Z góry dzięki


Może jakieś linki do KWC? przeglądałam setki podkładow, ale się w tym gubie /ostatni zakup - revlon colorstay, ivory, okazał się niewypalem. smierdzi, luszczy sie, zwija, zachowuje jak guma.. kupilam na allegro. kolor za jasny.


Gdyby do tego dalo sie jeszcze dobrac odpowiedni puder, juz w ogole bylabym w 7 niebie

DZIEKUJE!
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:51   #2
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Pytanie o podkład;)

Hm... Może Dream Matte Mousse z Maybelline ? Kosztuje ok. 30 zł i jest wart tej ceny z tym, że ja stosowałam pod niego krem nawilżający, ponieważ wysuszał mi skórę.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:33   #3
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pytanie o podkład;)

dla kolezanki polecam City Matt Lirene, jest super, nawet dla mojej superszybkowysuszającej się skóry.Ma piękne odcienie. Ty może poszukaj czegoś wśród podkładów AA, albo tych odrobinę drożsych,na które można liczyc i pewnie to juz wiesz,żeby nie używać matujacych podkładów na suchą skórę. Daj znać gdy znajdziesz coś dobrego.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:48   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Pytanie o podkład;)

ja polecam dla CIEBIE ! (nie dla kolezanki) Citty Matt Lirene (cena ok 18zl) nie zapycha, super maskuje blizny, matuje fajnie

a dla kolezanki ta sama firma ale Shine Touch Lirene taki sam tylko ze w zlotym opakowaniu- nie ma problemow z cera wiec ten bedzie ok..lekko rozwietlajacy, nadaje super wyraz buzi.

ja mam dwa cere mam raczej normalna ze skonnoscia do suchosci.. ( ale na to nie podklad podziala ale dobry krem) ale gdy pojawiaja sie jakies niespodzianki czy jakies nagle swiecenie- uzywam Citty Matt

zaznaczam, ze nie wysuszaja skory te podklady.. nawet producent zaznacza ze nawilzaja. Maja rowniez filtr. Mylse, ze za ta cene lepszego nie znajdziecie... ja jestem mu wierna odkad go odkrylam
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:30   #5
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Pytanie o podkład;)

Dzięki Dziewczyny

zerkne na te podklady w rossmanie jutro. a co sądzicie o Maybelline, Ever fresh? /link do kwc: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2842 /
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.