JAKI MAKIJAZ ???? - brunetka, zielone oczy, dodatki zlote...????????????????? ???????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 21:39   #1
capricek25
Raczkowanie
 
Avatar capricek25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 251
Question

JAKI MAKIJAZ ???? - brunetka, zielone oczy, dodatki zlote...????????????????? ????????


Witam .
Czy moglabym uzyskac porade , przyklady makijazy ktore pasowalyby do mojego typu urody jak i okazji - wesele (jako gosc), pora roku - lato, sukienka - zloto bezowa, dodatki zlote. Prosze o kolorystyke,moze jakies zdjecia przykladowe ? dolaczam fotki sukienki, kolczykow jak i fryzury jaka chcialabym.ah no i moje zdjecie. Dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto real.jpg (17,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (6,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.JPG (23,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1139600.jpg (9,7 KB, 93 załadowań)
capricek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 07:15   #2
capricek25
Raczkowanie
 
Avatar capricek25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 251
Dot.: JAKI MAKIJAZ ???? - brunetka, zielone oczy, dodatki zlote...????????????????? ?

up.plz
capricek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:20   #3
suncarol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Talking Dot.: JAKI MAKIJAZ ???? - brunetka, zielone oczy, dodatki zlote...????????????????? ?

wydaje mi sie, ze do Twojego typu urody zdecydowanie pasują brązy. jesli chodzi o makijaz , to oczka podkreslilabym brązową kredką, delikatnie ją rozcierając.tusz do rzęs- tutaj rowniez stawiałabym na brązowy kolorek. twarz mozesz rozswietlic roswietlaczem (tu polecam Guerlain), ktory iskrzy sie perłowymi drobinkami dając wrazenie jakby odbijania sie swiatla. Masz bardzo ładną buzie, dlatego nie stawialabym na mocny makijaz. to wszystko + soczyste usa i bedzie bosko! pozdrawiam
suncarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:22   #4
suncarol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: JAKI MAKIJAZ ???? - brunetka, zielone oczy, dodatki zlote...????????????????? ?

aha... co do kolczyków i sukni. bardzo piękne, aczkolwiek mam wrazenie, ze sie jakos nie komponują kolorystycznie. srebro i złoto...hmm...
suncarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.