Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 13:16   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question

Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))


Jako zapalona cieniomaniaczka postanowiłam zakupić następne Na pewno wiele z WAS ma już te cienie:

L'Oreal - Color Appeal Trio Pro Star Secrets - nowe cienie sygnowane nazwiskami sław dopasowane do koloru oczu
Każda paleta zawiera trzy kolory cieni stworzonych dla:
1.oczu niebieskich i jasnej cery (sygnuje Milla Jovovich) - Bleu Turquoise: dla takiej urody idealne będą wszystkie odcienie niebieskości
2.oczu zielonych i cery ciemniejszej, miodowej(sygnuje Aishwarya Rai) - Vert Dore: odcienie złota, zieleni i czekolady, sprawią, że takie oczy zalśnią, jak szmaragdy
3.oczu szarych i świetlistej skóry(sygnuje Leatitia Casta) - Rose Platine: harmonijnie połączone kolory różu i szarości rozświetlą twarz
4. oczu bardzo ciemno-brązowych i ciemnej karnacji (sygnuje Eva Longoria) - Lilas: tony różu i fioletu wydobędą unikalne piękno
5.oczu piwnych i karmelowej cer(sygnuje Penelope Cruz) - Brun Mordore: odpowiednie będą barwy ciepłe: piernik, brąz, kasztan


L'Oreal cienie COLOR APPEAL TRIO PRO:
Cienie dostępne w 5 zestawach:
301 blue nuit - midnight blue
302 kaki peche - kaki peach
303 beige taupe - beige taupe
306 gris perle - grey pearl
309 rose mauve - pink mauve.

Które najlepsze dla brunetki z brązowymi oczami i ogólnie jak Wasze wrażenia


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg L'oreal cienie.jpg (40,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg L'oreal cienie 2.jpg (9,6 KB, 25 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:26   #2
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Bardzo lubie te cienie, z serii Star Secrets mam Vert Dore Ashwaryi i Lilas Evy, a z Trio Pro 302 kaki peche i 309 rose mauve. Dlugo sie trzymaja, Star Secrets sa wg mnie bardziej pudrowe i daja delikatniejsze efekty.
Ja mam zielono piwne oczy i ciemnobrazowe wlosy i moje paletki mi pasuja, mysle, ze na Tobie tez powinny ladnie wygladac, zwlaszcze kolorek Evy
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:40   #3
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Bardzo lubie te cienie, z serii Star Secrets mam Vert Dore Ashwaryi i Lilas Evy, a z Trio Pro 302 kaki peche i 309 rose mauve. Dlugo sie trzymaja, Star Secrets sa wg mnie bardziej pudrowe i daja delikatniejsze efekty.
Ja mam zielono piwne oczy i ciemnobrazowe wlosy i moje paletki mi pasuja, mysle, ze na Tobie tez powinny ladnie wygladac, zwlaszcze kolorek Evy
Tak podobno te od Evy są dla brązowych oczu-ale czy one są lekkie,tzn.jak je widać na oku,są mocne czy leciutkie?
Ja lubię takie troszkę ciemniejsze,a wogóle to lubię jeden ciuń jaśniejszy w kąciki oczu a reszta żeby była ciemniejsza.Czy te LILAC Evy takie są???
Troszkę jestem zainteresowana tymi Kaki Peche-jakie to są odcienie??
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:07   #4
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Przy fioletach Isa Dory (podwojne) te kolorki Evy sa dla mnie delikatne, najjasniejszy jest prawie bialy, srodkowy tez bardzo jasny roz, ale nie cukierkowy, fiolet ma troche odcien hmmm...popielu,niebieskos ci, nie jest to fiolet wpadajacy w roz. Bardzo ladnie podkreslaja zielone i brazowe oczy (uwielbiam malowac moje kumpele, stad wiem) ale ja ich uzywam na dzien bo sa dla mnie delikatne. Niemniej przy ciemnych oczach pieknie wydobywaja ich naturalny kolor i o to zreszta chodzi producentowi czyli sa jasne, ale widoczne
Moglabys je polaczyc z fioletami Isa Dory, fajny to daje efekt na wieczor

Kolor kaki to ciemna zielen, taki troche khaki wlasnie, a drugi kolorek to jasna zielen,chlodna, wg mnie sama w sobie bardzo brzydka, tylko z ciemnym kolorem sie ladnie prezentuje. Rozswietlacz ma odcien brzoskiwniowy, ale nie widac go jakos na powiece. Te cienie mocno podkreslaja, sa intensywne na powiece.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:18   #5
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Przy fioletach Isa Dory (podwojne) te kolorki Evy sa dla mnie delikatne, najjasniejszy jest prawie bialy, srodkowy tez bardzo jasny roz, ale nie cukierkowy, fiolet ma troche odcien hmmm...popielu,niebieskos ci, nie jest to fiolet wpadajacy w roz. Bardzo ladnie podkreslaja zielone i brazowe oczy (uwielbiam malowac moje kumpele, stad wiem) ale ja ich uzywam na dzien bo sa dla mnie delikatne. Niemniej przy ciemnych oczach pieknie wydobywaja ich naturalny kolor i o to zreszta chodzi producentowi czyli sa jasne, ale widoczne
Moglabys je polaczyc z fioletami Isa Dory, fajny to daje efekt na wieczor

Kolor kaki to ciemna zielen, taki troche khaki wlasnie, a drugi kolorek to jasna zielen,chlodna, wg mnie sama w sobie bardzo brzydka, tylko z ciemnym kolorem sie ladnie prezentuje. Rozswietlacz ma odcien brzoskiwniowy, ale nie widac go jakos na powiece. Te cienie mocno podkreslaja, sa intensywne na powiece.
Czyli ISA DORA ma ciemniejsze?Bardziej wyraziste?Bo o to mi chodzi
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 19:12   #6
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Oczywiscie zalezy jakie kolory, ale jesli mowa o fioletach to sa bardziej wyraziste. Fiolety ID (niestety nie pamietam nr) sa moim zdaniem najpiekniejszymi fioletowymi cieniami jakie mialam. Podkreslaja oczy niesamowicie
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:40   #7
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Witam podbijam wątek, jako ze nabyłam wczoraj cienie L`Oreala sygnowane przez Doutzen Kroes - i mam problem. Po pierwsze są za jasne (ale nie o to chodzi, trzeba było wziac IsaDorę) ale nie moge znaleźć tej wersji kolorystycznej nigdzie w necie, a chcialam je sprezentować koleżance o jaśniejszej karnacji i nieco innym typie urody. Jeśli któraś z Was natknęła się na ten zestaw, czy mogłabym prosić o fotkę? Z góry dziękuję
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 00:00   #8
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Jest więcej paletek niż te 5 na fotce z początku wątku, w zależności od części Europy jest pare innych a na USA jeszcze inne.
W Wielkiej Brytani są też inne.
http://www.lorealparis.co.uk/minisit...alstarsecrets/
i tu dla niebieskich oczek proponowane są delikatne brązy - Doutzen Kroes - zamiast błękitów Milli. I wiem że jest jeszcze jakiś zestaw sygnowany Evą w brązach i jakiś w zieleniach ale nie wiem przez kogo wieć ogólnie paletek jest chyba z 8 jakby tak pozbierac wszystkie tylko w Polsce jest 5!!!!
Ja najbardziej lubię właśnie brązy Doutzen i róże z beżami Leatitii!!!!

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2007-08-31 o 00:35
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:06   #9
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Wielkie dzięki , przeszukiwałam stronę L`Oreala i jakoś nie mogłam ich znaleźć...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:38   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

ja zastanawiam się nad zakupem Color Appeal Trio Pro Sekrets kolor Rose Platine - myślicie że dla błękitnych oczu będzie pasował ?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 09:41   #11
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad zakupem Color Appeal Trio Pro Sekrets kolor Rose Platine - myślicie że dla błękitnych oczu będzie pasował ?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 10:54   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Ja myślę, że te cienie mogłyby Ci pasować. Moim zdaniem te paletki są dość uniwersalne (wiadomo, jedne bardziej, inne mniej, ale ta Rose Platine chyba bardziej). Ja bym kupiła, skoro Ci się podobają.

Ja od tygodnia jestem właścicielką trójeczki 321 Beige Anthracite/ Charcoal Beige - jesiennej limitowanki i w ogóle nie obchodzi mnie to, ze ktoś je dedykuje brązowym oczom, a ja mam zielone. Pasują mi, a poza tym potwierdzam, że są świetne i świetnej jakości.

W ogóle to pojawiło się sporo nowy odcieni l'orealowych trójeczek. Poza dwoma zestawami z jesiennej kolekcji, wcześniej pojawiło się też kilka, między innymi te Doutzen Kroes, czy prześliczne brązy Kerry Washington, które chyba muszę mieć...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:27   #13
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

ja zamierzam kupuić sobie loreala pro star dla zielonych oczu nr 319. czy ktoś stosował co sądzicie?
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:21   #14
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Cienie L'OREAL - które najlepsze - podzielmy się opiniami :))

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te cienie mogłyby Ci pasować. Moim zdaniem te paletki są dość uniwersalne (wiadomo, jedne bardziej, inne mniej, ale ta Rose Platine chyba bardziej). Ja bym kupiła, skoro Ci się podobają.

Ja od tygodnia jestem właścicielką trójeczki 321 Beige Anthracite/ Charcoal Beige - jesiennej limitowanki i w ogóle nie obchodzi mnie to, ze ktoś je dedykuje brązowym oczom, a ja mam zielone. Pasują mi, a poza tym potwierdzam, że są świetne i świetnej jakości.

W ogóle to pojawiło się sporo nowy odcieni l'orealowych trójeczek. Poza dwoma zestawami z jesiennej kolekcji, wcześniej pojawiło się też kilka, między innymi te Doutzen Kroes, czy prześliczne brązy Kerry Washington, które chyba muszę mieć...
widziałam właśnie Rose Platine na allegro za 25zł. chyba je wezmę i jeszcze brązy
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.