WESELNA RADA ;) prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-28, 17:55   #1
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
24 listopada wybieram sie na wesele z moim mezczyzna, bedzie tam cala moja rodzina i chcemy oboje dobrze wypasc Prosze o pomoc w sprawie makijażu do złotej sukienki wysyłam przykład kreacji tylko w kolorze bezowym. Bardzo prosze o pomoc wysyłam zdjęcie mojej buźki w przykładowym makijażu.

Moje zdjątka

Bardzo proszę o rady jeszcze sukienka nie została zakupiona, może widziałybyście mnie w innym kolorze???????? fasonie????????? (nie jestem drobniutka mam figurę w kształcie litery A; nieduży biust 75B,srednie ramiona, w tali nie jestem gruba, mam 170cm wzrostu, moją zmorą jest pupa i uda Chciałabym sie również dowiedzieć coś o bazie pod cienie, najlepiej niedrogiej bo budżet i tak mam nadszarpnięty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toffi_200[1].jpg (12,5 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06604wesele.jpg (47,3 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-10-29 o 08:30 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:10   #2
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Sukienka fajna
Ale ja bym na czyjeś wesele założyła coś skromniejszego...

To tylko moje zdanie...

Ja używam bazy Inglota - u mnie sprawdza się całkiem nieźle

a co do makijażu do złotej sukienki - w kolorach brązowo-złotych oczywiście
To takie luźne uwagi
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:30   #3
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
24 listopada wybieram sie na wesele z moim mezczyzna, bedzie tam cala moja rodzina i chcemy oboje dobrze wypasc Prosze o pomoc w sprawie makijażu do złotej sukienki wysyłam przykład kreacji tylko w kolorze bezowym. Bardzo prosze o pomoc wysyłam zdjęcie mojej buźki w przykładowym makijażu
Kolor bardzo fajny i myśle że bedzie bardzo ładnie odbijał od Twojej karnacji i włosków. Sukienka również bardzo ładna, ale szczerze mówiąc wygląda na ślubną, i nie wypada założyc na czyjś ślub takiej kreacji( to jak dwie panny młode ). Pomyśl o czymś skromniejszym w tym kolorze, a bedziesz na pewno wyglądała równie dobrze.
Makijaż powinnaś mieć kolorystycznie w brązach, beżach, troche może złotego brokatu. Bardzo fajne są cienie i brokaty Sephory. Używam ich razem z bazą do powiek Sephory. Są naprwde bardzo dobre, a dzieki tej bazie cienie trzymaja sie na powiece cały dzień. Także plecam.
Pozdrawiam
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:05   #4
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Sukienka, nawet jeśli będzie w innym kolorze, nie nadaje się. Nie możesz robić konkurencji pannie młodej. Z makijażem możesz zaszaleć, ale sukenki powinnaś poszukać innej moim zdaniem.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:11   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Sukienka, nawet jeśli będzie w innym kolorze, nie nadaje się. Nie możesz robić konkurencji pannie młodej. Z makijażem możesz zaszaleć, ale sukenki powinnaś poszukać innej moim zdaniem.
popieram... ta sukienka wyglada jak slubna poza tym w takiej sukience na pewno bedzie Ci sie mniej wygodnie bawilo...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:19   #6
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Dziewczyny maja racje. Sukienka nieadekwatna do uroczystosci (no chyba, ze chcesz konkurowac z Panna Mloda). Zaloz lepiej cos skromniejszego. W tej sukience mozesz sie narazic na niemile komentarze. Makijaz mi sie podoba.
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:22   #7
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Ojej, ale to chyba slubna suknia??
W żadnym wypadku nie wypada iść w takiej krecji jako gość.
To tak moim zdaniem
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 21:33   #8
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ojej, ale to chyba slubna suknia??
W żadnym wypadku nie wypada iść w takiej krecji jako gość.
To tak moim zdaniem

Musze się zastanowić nad ta suknia, mam jeszcze jedna krótką też złotą wkleje zdjątko i makijaż jaki dzisiaj zrobiłam, nie przestraszcie się bo jestem strasznie padnięta i mam związane włosy zazwyczaj chodzę w grzywce bo mam odstające ucho;(

wklejam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesele.jpg (44,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż.jpg (31,1 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-10-29 o 08:32 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:40   #9
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Właśnie, przemyśl włożenie tej sukni. Również uważam, że taka sukienka nie nadaje się na ślub (no chyba że jest się panną młodą).
A co do makijażu, to do Twoich włosów i karnacji będą pasowały brązy, jeśli złota sukienka to czywiście złote, opalizujące na złoto cienie, usta beżowe. Ja Cię tak widzę.

EDIT: Sukienka o wiele lepsza od tej pierwszej. Co do makijażu to za bardzo wyciągnęłaś cienie na bok (takie kocie oko) i za dużo brązu, rozświetliłabym całość złotym cieniem- kąciki. Usta -bardziej widziałabym tu beż.

Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2007-10-28 o 21:43 Powód: dodanie inf.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:44   #10
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Ale nie zamierzam isc koku na tamtym weselu to był niewypał, zamierzam dorze wyprostować włoski i założyć opaskę złotą z cyrkoniami jak na zdjęciu, co o tym myślicie??????? Boje się że ta sukienka będzie zbyt letnia, sprawdziła się we wrześniu ale czy w grudniu ??????????? Do kościoła i tak musze iść w czymś innym, mój pomysł szary płaszczyk przed kolano z kołnierzem obszytym białym futerkiem, szara spódnica z czarnym koronkowym dołem czarne kozaczki na wysokim obcasie i srebrna torebka (szara)??????????? Potem pojade do domku się przebrać

Co o tym myslcie???????? bo w tej krotkiej w kosciele bym zamarzła. Proszę o propozycje makijażu (buźka owalna oczka zielone nieduże)

Zapomniałam napisać, że na tym zdjęciu suknia jest przesadzona trochę, ta rzeczywista nie wygląda na ślubną tylko na taką imprezowo-studniówkową

Jestem bardzo wdzięczna za każdą radę, bo wiem że jesteście odemnie madrzejsze i wiecie co piszecie, ten ślub jest dla mnie bardzo ważny, bo moja rodzina w koncu pozna mojego chłopaka i będe na celowniku (wszystkich spojrzeń i języków) jestem z moim meżczyzna 2 lata a on jest odemnie starszy o 10 lat więc wzbudza to sensacje.

więc wole żeby mowili o moim wygladzie niz o tym czy bedzie wkrotce moj slub (mam 18 lat )

a moja liczna i gadulska rodzina jest w sianiu plotek bardzo uzdolniona na moje nieszczęście ;(

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-10-29 o 08:34
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 22:36   #11
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Po pierwsze: nie cytuj własnych wypowoedzi tylko używaj opcji edytuj.

Po drugie: zdecydowanie ta druga sukienka, makijaż w ocieniach złota i czerni, czy brązu. Pooglądaj propozycje dziewczyn ma Moich Makijażach, zwłaszcza Agabil i black.coffee, maja55, faraula i eweska
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 07:45   #12
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Magda, ta druga sukienka jest o wiele, wiele lepsza na taką uroczystość

Dziewczyny dobrze radzą, przejrzyj makijaże innych Wizażanek na forum, na pewno coś dla siebie znajdziesz, bo tam, na MM jest dosłownie wszystko

PS. strasznie się czyta 5 Twoich wypowiedzi pod sobą....
Po prawej stronie swojej wypowiedzi, na dole masz opcję "edytuj"
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 08:21   #13
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Zaraz Cie moderatorki zlinczuja za to pisanie postu jeden pod drugim. Korzystaj z opcji edycji.
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 08:34   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Magdo, bardzo proszę nie pisz postu pod postem. Mamy opcję edytowania i wielocytowania, korzystaj z nich.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:18   #15
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Przeciez to nie Ty bedziesz panna mloda!!! Wybierz cos skromniejszego i pomysl, ze na weselu masz sie bawic a ta sukienka bedzie Ci w tym przeszkadzac. Radzilabym cos z lejacego materialu zeby zakryc co nieco. Swoja droga zawsze sie dziwie, ze goscie weselni (glownie kobiety) biora na te okazje wiecej niz jedna kreacje, przeciez jest tyle mozliwosci ubrania sie elegancko i jednoczesnie w miare wygodnie, zeby kreacja nie krepowala naszych ruchow np. podczas tanca. Nie mysl tyle o innych gosciach i rodzinie (czy bedziesz ubrana dobrze czy zle i tak skrytykuja) a o sobie. Tu masz propozycje kreacji (jesli juz taaak bardzo chcesz zablysnac). Ja osobiscie wybralabym zdecydowanie cos krotszego i skromnego).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 260468805.jpg (111,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a08-silk-a.jpg (21,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gold.jpg (82,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 258744172.jpg (33,9 KB, 31 załadowań)
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:22   #16
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość

Bardzo proszę o rady jeszcze sukienka nie została zakupiona, może widziałybyście mnie w innym kolorze???????? fasonie?????????

Myślisz poważnie o takiej sukni?? Przecież ona wygląda jak ślubna! Jeśli chcesz dobrze wypaść radziłabym coś skromniejszego i na miejscu.
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:23   #17
darling**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Wink Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Pierwsza sukienka odpada całkowice. A druga też mnie nie powala na kolana. Podoba mi się styl, który poleca Anuska77. Skoro masz budowę w kształcie litery A, to takie sukienki wydłużą sylwetkę i wysmuklą biodra. A makijaż bardzo ładny na pierwszym zdjęciu.
darling** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:39   #18
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: WESELNA RADA ;) prosze o pomoc

Mi też się ta suknia a'la ślubna nie podoba Miesiąc temu byłam na weselu, gdzie jedna z dziewczyn przyszła w podobnej, tylko różowej. Większość wesela przesiedziała przy stoliku, bo nie mogła się ruszyć, nie mówiąc już o jakimś szybszym tańcu. Do tego, chociaż była szczupła, to i tak wyglądała jak... no szafa A trzeba było słyszeć chichot moich dość zwariowanych kolegów w kościele i liczne zdegustowane pomruki gości: "ta to chyba przesadziła..."

Ale ta druga sukienka mi się też nie podoba, a to z prostego powodu: w sylwestra 2005 byłam w takiej samej ale czarnej, do tego od tych dwóch lat na każdym bazarku widuję te sukienki w przeróżnych kolorach.

Jeśli chcesz pięknie wyglądać w tym dniu, to naprawdę poszukaj czegoś innego. Na wizażu były już wątki typu: wklejajmy zdjęcia sukien wieczorowych, itp., pospaceruj po sklepach, wesele w grudniu wiec do tego czasu na pewno pojawią się suknie z nowych kolekcji sylwestrowych. A tak nawiasem mówiąc: propozycje Anuski wydają się być odpowiednie kolorystycznie dla Ciebie

ooops... teraz doczytałam, że jednak w listopadzie... No nic, masz jeszcze dużo czasu na znalezienie czegoś odpowiedniejszego
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.