Doradźcie mi Kobiety... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 08:55   #1
Aneczkcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Unhappy

Doradźcie mi Kobiety... :(


Witam. Mam bardzo dręczący mnie dylemat... Jakiś czas temu odbiło mi z farbowaniem włosów.. może zaczne moją super extra historie od początku.. Mój naturalny kolor to taki średni brąz. Pewnego dnia idąc ze szkoły wpadłam na "swietny" pomysł zafarbowania sobie włosów na ciemniejszy.. kupiłam pierwszą lepszą farbe o kolorze Kasztanowy. Nie myslac o konsekwencjach bez wiekszego namyslu nalozylam farbe. Było ok. Do czasu az kolor mi sie nie spral i nie wyszedl wyburzaly rudy... Wpadlysmy z mama na pomysl zeby rozjasnic wlosy i nalozyc ciemny braz... taaaaaaa.. i tu sie zaczyna, nie bede opisywala dalej mojej histori bo braknie mi literek w tej wiadomosci. powiem tylko ze na koniec sytuacja zmusila mnie do zafarbowania sobie wlosow na czarno. Kupilam krem koloryzujący Garniera i umalowałam. Jest już miesiac po tym fakcie i zapisalam sie do fryzjerki na dekoloryzacje i nalozenie farby. Ogolnie wlosow nie mam zniszczonych tylko tyle ze mi troche wypadaja. Fryzjerka powiedziala mi ze zdekoloryzujemy wlosy, i w zaleznosci od tego jaki wyjdzie kolor po dekoloryzacji nalozymy farbe. Bardzo chcialabym zeby byl to sredni brązik.. Jak Panie myślą.. ? Uda sie..? Najbardziej boje sie ze nawet po nalozeniu farby wyjdzie rudy, chociaz fryzjerka powiedziala ze nie ma takiej opcji, tylko ze na poczatku włos bedzie troche "porowaty" ale to sie ustatkuje.. fakt,kiedys mialam zniszczone wlosy od prostownicy, ale odkad nie prostuje znowu sa "normalne".. Prosze o odpowiedzi, a zarazem o to zeby mnie panie zbytnio nie zdolowaly bo sie chyba ogole na lyso..Moze dodam jeszcze ze ten kolor czarny, juz nie jest czarny, i w zaleznosci od oswietlenia jest to baaardzo ciemny brąz.. :P Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Aneczkcka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:02   #2
marteczka69
Raczkowanie
 
Avatar marteczka69
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 55
Dot.: Doradźcie mi Kobiety... :(

ja kiedys tez mialam czarne wlosy i zawsze chcialam miec nieco jasniejsze!wybralam sie do fryzjera zrobic jasniejsze pasemka zeby stopniowa wychodzic z czrnego.i udalo mi sie mam ladny brazowy kolorek dodam ze wlosy farbuje farba rozjasniajaca ta do ciemnych wlosow .mysle ze mozesz sprobowac z ta dekoloryzacja jesli masz sprawdzonego fryzjera ale wlosy napewno beda bardzo zniszczone
marteczka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:08   #3
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Doradźcie mi Kobiety... :(

no ja ogolnie nie jestem fanka farbowania wloswo...pozniej sa zniszczone no i te odrosty ale to zalezy niektorzy maja mocne wlosy i nic im sie nie dzieje a co do koloru to fryzjerka pewnie miala taka niejedna akcje wiec wie co mowi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:23   #4
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Doradźcie mi Kobiety... :(

To chyba nie te forum ...
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.