Szmaragdowy...eksperyment alnie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 19:06   #1
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka

Szmaragdowy...eksperyment alnie:)


Witam Was kochane po dłuuugiej przerwie
Ostatni raz byłam tu w zeszłym roku.. ale mam nadzieje, ze to nadrobię
Odnośnie makijażu.. Chyba to najmocniejszy makijaż jaki do tej pory miałam!!!( pomijając sylwestrowy, bo mialam smokey eyes w kolorze grafitowym i czarnym +brokat srebrny i czerwone usta jak w tym makijazu). Chciałabym znac Wasze zdanie, czy ten make-up mnie nie postarza? bo takie mam wrazenie szczególnie po dodaniu czerwonej szminki.. Bardzo przepraszam za słabą jakosc zdjec ;/ ale mimo wszystko widac makijaz. Te pierwsze są bez pomadki, dopiero poźniej stwierdzilam ze ją dodam, ocencie czy to był trafny wybór czy makijaz nie jest przypadkiem przerysowany>?
Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten mroźny wieczor!

podkład- Revlon
brązer z drobinkami- Essence
brwi- paletka Essence
oczy- cienie Lovely, Bell, tusz podkręcający Rimmel, kredka czarna - Astor,
szminka- no name
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:14   #2
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Mnie sie podobasz w czerwonej pomadce i uwazam ze ci nie dodaje lat oczka tez mi sie podobaja tylko wycieniowalabym wyzej troszke
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:36   #3
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Mnie sie podobasz w czerwonej pomadce i uwazam ze ci nie dodaje lat oczka tez mi sie podobaja tylko wycieniowalabym wyzej troszke
dziękuję za odp. i poradę! Jak już wspomniałam to był mój pierwszy tego typu makijaż dlatego wszelka krytyka jest jak najbardziej wskazana Czekam na więcej
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:43   #4
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Moim zadniem w czerwonej szmince wyglądasz seksownie oczka też myślę możnabybyło mocniej wycieniować nie mniej jednak ładnie wycieniowane oko. Ja jednak widziałabym Cię w z delikatnym jasnym cieniem i do tego krecha wyciągnię ta dość wysoko plus te czerwone usta jescze błyszczkiem smarnięte i włosy kakoś gdo góry upięte i ta bluzka, prawdziwa kwintesencja kobiecości. Więc jeśli masz ochotę to zapraszam do zaprezentowania się tak
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:58   #5
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Klasyczny, elegancki look. Podobają mi się obie wersje, tyle że w pierwszej dałabym na usta cokolwiek, choćby bezbarwny błyszczyk, bo tak to troszkę łyso jest
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 20:20   #6
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Podobają mi się oczy.. brwi śliczne(wogóle jesteś piękną kobietą).. ale zupelnie nie pasuje mi ten odcień czerwieni. Nieco jasniejszy i bardziej ceglasty odcien i mamy piękny wieczorowy make up.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:10   #7
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Moim zadniem w czerwonej szmince wyglądasz seksownie oczka też myślę możnabybyło mocniej wycieniować nie mniej jednak ładnie wycieniowane oko. Ja jednak widziałabym Cię w z delikatnym jasnym cieniem i do tego krecha wyciągnię ta dość wysoko plus te czerwone usta jescze błyszczkiem smarnięte i włosy kakoś gdo góry upięte i ta bluzka, prawdziwa kwintesencja kobiecości. Więc jeśli masz ochotę to zapraszam do zaprezentowania się tak
ojeej, dziękuję! seksownie w szmince? suuper;D a dokładniej o jakim makijażu mówisz? moze jakis przyklad?chętnie się tak wystylizuję
Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Klasyczny, elegancki look. Podobają mi się obie wersje, tyle że w pierwszej dałabym na usta cokolwiek, choćby bezbarwny błyszczyk, bo tak to troszkę łyso jest
ok, dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Podobają mi się oczy.. brwi śliczne(wogóle jesteś piękną kobietą).. ale zupelnie nie pasuje mi ten odcień czerwieni. Nieco jasniejszy i bardziej ceglasty odcien i mamy piękny wieczorowy make up.
Ojej strasznie dziękuję za te komplementy! a co do czerwieni na ustach to będę eksperymentowac bo to moja pierwsza czerwien na ustach w dodatku pomadka mamy
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 11:59   #8
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Bardzo ładny i twarzowy makijaż, z pewnością Cię nie postarza
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:08   #9
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

popracowalabym nad nakladaniem brazera/rozu. Na fotce gdzie ejstes bokiem troche widac niedociagniecia (chociaz ten brazer moze robic plamy ot tak). Poza tym mi sie podoba. Z klasa
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:12   #10
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Wersja z czerwonymi ustami zdecydowanie bardziej przypadla mi do gustu, moze nie koniecznie do tej bluzeczki, ale pomadka bardzo ozywia twarz

Ja sie czepiej korektora, a wlasciwie jego braku, szczegolnie przy skrzydelkach nosa. Ogolnie przebijaja niedoskonalosc cery - nie wiem czy nie powinnas zmienic podkladu(albo chociaz odcien), bo jakos cera niesecjalnie swiezo wyglada.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2010-01-03 o 12:13
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:55   #11
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Bardzo ładny i twarzowy makijaż, z pewnością Cię nie postarza
bardzo dziękuję tymbardziej, ze pierwszy raz się tak pomalowałam..
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
popracowalabym nad nakladaniem brazera/rozu. Na fotce gdzie ejstes bokiem troche widac niedociagniecia (chociaz ten brazer moze robic plamy ot tak). Poza tym mi sie podoba. Z klasa
dziękuję za radę, choc na żywo wyglądało wszystko w porządku. Ale następnym razem bardziej się postaram cieszę sie, ze Ci sie podoba.
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Wersja z czerwonymi ustami zdecydowanie bardziej przypadla mi do gustu, moze nie koniecznie do tej bluzeczki, ale pomadka bardzo ozywia twarz

Ja sie czepiej korektora, a wlasciwie jego braku, szczegolnie przy skrzydelkach nosa. Ogolnie przebijaja niedoskonalosc cery - nie wiem czy nie powinnas zmienic podkladu(albo chociaz odcien), bo jakos cera niesecjalnie swiezo wyglada.
No więc juz wyjasniam makijaż oczu był do bluzkii tak chodziłam pół dnia bez tej szminki. A jeśli chodzi o korektor to oczywiscie był ale się juz starł, tymbardziej przy skrzydełkach nosa. Makijaż robiłam ok godz. 13, a zdjęcia ok 18.. Ok następnym razem zrobię zdjęcia od razu po wykonaniu makijażu Pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 17:09   #12
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Bardzo ładnie wyglądasz w tym makijażu Bardzo Mnie się podoba
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:56   #13
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

oLLeM bardzo dziękuję mam nadzieję, ze kolejny juz ładniej zmaluję i zrobię zdjęcia od razu po pomalowaniu, no i w dziennym swietle. Tak czy inaczej bardzo Wam dziękuję za komentarze- opinie i rady
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:15   #14
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Kolory do Ciebie jak najbardziej pasują, tylko zastanawiam się po co cyknęłaś czarnobiałe foto
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:29   #15
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Kolory do Ciebie jak najbardziej pasują, tylko zastanawiam się po co cyknęłaś czarnobiałe foto
dzięki heh a fotke czarno -białą wrzuciłam bo mi się spodobało ujęcie ale ok, mozna edytowac i usunąc jesli to przeszkadza
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:30   #16
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Oczka ładnie, tylko troszkę wyzej cien bym nałożyła. Nie jestem do końca przekonana do tej czerwieni, ciężko mi to określić w sumie, ale coś mi nie pasuje Chyba połaczenie ocieplonej bronzerem skóry twarzy z chłodnym odcieniem pomadki, przez róznicę temperatur zrobił sie jakiś dysonans. Przy takiej skórze i przy takich oczach wolałabym też chyba pomadkę wklepaną palcem, i troszkę cieplejszą, chociaż ogólnie mam wrazenie, ze chłodne pomadki będą do Ciebie bardziej pasować Ale znaleźć swoją czerwień to zwykle jest problem
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:48   #17
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Oczka ładnie, tylko troszkę wyzej cien bym nałożyła. Nie jestem do końca przekonana do tej czerwieni, ciężko mi to określić w sumie, ale coś mi nie pasuje Chyba połaczenie ocieplonej bronzerem skóry twarzy z chłodnym odcieniem pomadki, przez róznicę temperatur zrobił sie jakiś dysonans. Przy takiej skórze i przy takich oczach wolałabym też chyba pomadkę wklepaną palcem, i troszkę cieplejszą, chociaż ogólnie mam wrazenie, ze chłodne pomadki będą do Ciebie bardziej pasować Ale znaleźć swoją czerwień to zwykle jest problem
dziękuję za opinię chociaż w sumie to teraz nie wiem czy powinnam miec pomadkę w cieplejszym czy chłodniejszym odcieniu? Ogólnie to jestem podobno typem wiosny więc uzywam wszystkiego w ciepłym odcieniu. Moze faktycznie ta szminka ma zbyt chłodny odcien..Mam podklad revlona sand beige nr 180, zawsze uzywam brązera badz cieplego rozu, brwi maluje cieniem z paletki essence w brazie, oczy tez cieniami w cieplych odcieniach. Myslalam ze tak jest dobrze.. ale moze jednak nie jestem wiosna? Sama juz nie wiem;/ciezko mi okreslic kolor moich oczu, niby takie zielono-niebieskie wymieszane z szarym jeszcze. ehh, kobiety to mają problemy Moze mogłabyś pomóc? Pozdrawiam serdecznie
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:59   #18
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Szmaragdowy...eksperyment alnie:)

oczka baaardzo mi się podobają, w czerwieni wyglądasz fantastycznie, nie starzej nie, uroczo i seksownie, o tak
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.