Odwieczny problem... Moje włosy :( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 17:55   #121
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Odwieczny problem... Moje włosy :(

Jaki masz naturalny kolor włosów? Myślałaś kiedykolwiek nad powrotem do natury? Ja miałam swoje włosy bardzo zniszczone farbowaniem, dwa lata zapuszczałam naturalne, ale opłaciło się. Ostatni raz moje włosy były w takiej kondycji jak teraz, kiedy miałam 12 lat Na szybki porost polecam wcieranie kozieradki w skórę głowy, picie ziołowych herbatek, duuużo wody i w szczególności zdrowe odżywianie się. Co do pomadek, ja bym spróbowała tych w kolorze nude
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 08:49   #122
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Odwieczny problem... Moje włosy :(

Hej, ja nie będę się wypowiadała na temat szczegółów Twojego make-upu, chociaż jest bardzo ładny, precyzyjny, ale, jak sama zauważyłaś, dziewczyny doradzają Ci - nie róż, nie jasny, nie ciemny, nie błyszczyk, każda ma inne zdanie, bo po prostu nie da się dobrać koloru do czyjegoś zdjęcia. A to Ty masz dobrze się czuć w kolorach jakie dobierasz. I tu zmierzam do meritum. Kiedyś sama dobierałam kolory na zasadzie - modny granat - no to granat. Czerwień? Muszę mieć coś czerwonego - no to kupuję! Potem okazywało się, że ani raz nie założyłam czerwonej bluzki lub nie użyłam czerwonej szminki, bo się po prostu źle w nich czułam. ANALIZA KOLORYSTYCZNA! Wyjdź od analizy kolorystycznej, poczytaj na ten temat, poniżej wstawię Ci przykładowe linki. Pamiętaj, że kolory włosów o jakich się mówi w analizie to kolory naturalne, a twarz - bez make-upu. Poznasz też po swoich ulubionych kolorach ubrań - czy są wyraziste, konkretne, czy stonowane, ciepłe/zimne. Czy mają to być kolory ciepłe, czy zimne poznasz po kolorze naczyń na nadgarstkach. Jeśli są niebieskie - kolory zimne, jeśli zielone - kolory ciepłe. Jeśli pomiędzy - i takie i takie. Ja się sama okazałam stonowanym latem, uwielbiałam zawsze kolory rozmyte, niewyraziste, teraz się trzymam tego typu i nie kupuję nic w kolorystyce 'nie dla mnie'. A oczywiście piszę tu głównie o ubraniach, ale to samo dotyczy koloru makijażu czy koloru farby do włosów.
Analiza kolorystyczna: https://polki.pl/uroda_twarz_galeria...lg_id=10016392

http://www.mojanowafigura.pl/testy/z...kolorystyczny/

A jeszcze polecam Ci bardzo skorzystanie z doboru fryzur tu:
http://www.moje-fryzury.pl/wirtualny-fryzjer.html

zobaczysz w jakich Ci lepiej - jasnych/ciemnych/ciepłych/chłodnych, wystrzępionych/równych, itp. na prawdę polecam Tylko wstaw własne zdjęcie najbardziej zbliżone do natury - nie prześwietlone, bez lampy itd.

Jak dobrze dobierzesz typ urody do siebie to zawsze będziesz się czuła dobrze i nie będziesz miała dylematu - znów coś nie tak, tylko co?? Napisz, jak analiza, jestem ciekawa Good luck.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 09:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.