Rozstanie z facetem, część XLI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 11:31   #391
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Lena_92 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że nie będę musiała na to patrzeć, nigdy! Naprawdę jestem zdania czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... Znając siebie rozwaliło by to mnie jeszcze bardziej, a nie pozwoliło pójść do przodu...
Oczywiście, że lepiej tego nie widzieć, ale na niektórych taka terapia szokowa może zadziałać dobrze.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 15:33   #392
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87875037]Oczywiście, że lepiej tego nie widzieć, ale na niektórych taka terapia szokowa może zadziałać dobrze. [/QUOTE]Myślę, że to zależy od osoby. Jedną widok ex z nową miłością otrzeźwi i pozwoli pójść na przód, a u drugiej wywoła większy dół. No i nie bez znaczenia jest czas od rozstania i emocje, które żywimy do ex. Gdybym ex-a zobaczyła krótko po rozstaniu z inną to bym wpadła w mega doła. Bo mi po rozstaniu jeszcze jakiś czas na nim zależało. Dziś bym podeszła do tego spokojnie, niemal obojętnie. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 22:40   #393
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Dziewczyny nie wierze. moj eks sie odezwal, jestem wściekła. po dwóch miesiącach od rozstania. czego on chce?
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 22:56   #394
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Thank you next co chciał??

Ja weekend spędziłam na winku z przyjaciółmi takie spotkania napędzają mnie pozytywnie. Dziś z kolei cały dzień rozmawiałam z kolegą ze studiów - fajne wspomnienia. Mam taka pozytywna energię.

Odnośnie aplikanta. Napisalam do niego w piątek, że będę u niego w dzielnicy i zapytałam czy się spotkamy, no i powiedział że u niego w weekend jest dziewczyna, ale może przyjechać do mnie. Ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 23:11   #395
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Thank you next co chciał??

Ja weekend spędziłam na winku z przyjaciółmi takie spotkania napędzają mnie pozytywnie. Dziś z kolei cały dzień rozmawiałam z kolegą ze studiów - fajne wspomnienia. Mam taka pozytywna energię.

Odnośnie aplikanta. Napisalam do niego w piątek, że będę u niego w dzielnicy i zapytałam czy się spotkamy, no i powiedział że u niego w weekend jest dziewczyna, ale może przyjechać do mnie. Ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za k***s.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 23:11   #396
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wierze. moj eks sie odezwal, jestem wściekła. po dwóch miesiącach od rozstania. czego on chce?
Co chciał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 23:20   #397
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wierze. moj eks sie odezwal, jestem wściekła. po dwóch miesiącach od rozstania. czego on chce?
Zablokuj i nawet się nie zastanawiaj
Będziesz miała jeszcze większy bełt w głowie przez jego pitolenie.

Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 23:44   #398
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Mandy, nie skomentuje jego zachowania nawet...

Napisał dwie wiadomości. Pierwszą co u mnie, nie odpisałam. Potem napisał, że wie, że to głupie, że do mnie pisze, ale nie może się powstrzymać. 2 miesiące temu też nie mógł się powstrzymać przed flirtowaniem z innymi laskami na mess. To chyba jakaś siła wyższa sprawdza, czy dalej jestem naiwna. Nie odpisałam nic i nie odpiszę na żadną kolejną "Zaczepkę". Widzę, że terapia dużo mi daje, w końcu rozumiem, że zasługuję na więcej i mam prawo wymagać... Myślę że jakby taka sytuacja była rok temu, to wdałabym się w dyskusji i probowała liczyć na coś. Ale jestem dumna, że powoli się zmieniam i spuściłam go na szczaw. Jedynie trochę popsuło mi to wieczór.
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 04:26   #399
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Mandy, nie skomentuje jego zachowania nawet...

Napisał dwie wiadomości. Pierwszą co u mnie, nie odpisałam. Potem napisał, że wie, że to głupie, że do mnie pisze, ale nie może się powstrzymać. 2 miesiące temu też nie mógł się powstrzymać przed flirtowaniem z innymi laskami na mess. To chyba jakaś siła wyższa sprawdza, czy dalej jestem naiwna. Nie odpisałam nic i nie odpiszę na żadną kolejną "Zaczepkę". Widzę, że terapia dużo mi daje, w końcu rozumiem, że zasługuję na więcej i mam prawo wymagać... Myślę że jakby taka sytuacja była rok temu, to wdałabym się w dyskusji i probowała liczyć na coś. Ale jestem dumna, że powoli się zmieniam i spuściłam go na szczaw. Jedynie trochę popsuło mi to wieczór.
Brawo!

Zastanów się nad zablokowaniem.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 06:03   #400
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Mandy, nie skomentuje jego zachowania nawet...

Napisał dwie wiadomości. Pierwszą co u mnie, nie odpisałam. Potem napisał, że wie, że to głupie, że do mnie pisze, ale nie może się powstrzymać. 2 miesiące temu też nie mógł się powstrzymać przed flirtowaniem z innymi laskami na mess. To chyba jakaś siła wyższa sprawdza, czy dalej jestem naiwna. Nie odpisałam nic i nie odpiszę na żadną kolejną "Zaczepkę". Widzę, że terapia dużo mi daje, w końcu rozumiem, że zasługuję na więcej i mam prawo wymagać... Myślę że jakby taka sytuacja była rok temu, to wdałabym się w dyskusji i probowała liczyć na coś. Ale jestem dumna, że powoli się zmieniam i spuściłam go na szczaw. Jedynie trochę popsuło mi to wieczór.
Gratulacje! Bardzo dobrze, że terapia Ci tyle dała mam nadzieję, ze i moja pozwoli mi troche ułożyć wszystko w głowie.
Nadrobiłam Was, chyba każda w miarę zajęty weekend miala
Ja spędziłam dużo czasu z przyjacielem (właśnie ze studiów ). Oglądaliśmy filmy, graliśmy w planszowki i poszliśmy na spacer. O dziwo coraz rzadziej myślę o byłym, staram się zapełnić czas plus teraz na głowie mam załatwianie mieszkania (trzymajcie kciuki, dzisiaj sie dowiem czy uda mi sie kupić to które chce) i próbuje przepchnąć nowy projekt w pracy. Wiec wczoraj na wieczór jeszcze siedziałam przed pracą:O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 06:31   #401
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Gratulacje! Bardzo dobrze, że terapia Ci tyle dała mam nadzieję, ze i moja pozwoli mi troche ułożyć wszystko w głowie.
Nadrobiłam Was, chyba każda w miarę zajęty weekend miala
Ja spędziłam dużo czasu z przyjacielem (właśnie ze studiów ). Oglądaliśmy filmy, graliśmy w planszowki i poszliśmy na spacer. O dziwo coraz rzadziej myślę o byłym, staram się zapełnić czas plus teraz na głowie mam załatwianie mieszkania (trzymajcie kciuki, dzisiaj sie dowiem czy uda mi sie kupić to które chce) i próbuje przepchnąć nowy projekt w pracy. Wiec wczoraj na wieczór jeszcze siedziałam przed pracą:O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super
Kucki!

Ja mialam cudowny tydzien urlopu. Patrzę na zdjęcia i mam na nich tak szczery usmiech no normlanie się w sobie zakocham To naprawdę wyzwalające, kiedy taka euforia nie jest zależna od faceta

Ja też poprosze dziś kciuki w sprawach mieszkaniowo-zawodowych

Do mnie wczoraj napisał ten koles z ktorym sie spotykalam... i chyba znowu tylko po to zeby sie pochwalic, ze ma powodzenie, a ja mam plakac, ze nie wiem co tracę wiem. gówniarza

Pisal, ze byl w gorach (tam gdzie ja ), z koleżanką i, ze w koncu znalazl kogos z kim moze sobie jezdzić, ale w sumie to on by nie pojechal, gdyby ona nie zaproponowala i nie moze sie doczekac, kiedy znowu pojadą.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 08:17   #402
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87877093]Do mnie wczoraj napisał ten koles z ktorym sie spotykalam... i chyba znowu tylko po to zeby sie pochwalic, ze ma powodzenie, a ja mam plakac, ze nie wiem co tracę wiem. gówniarza

Pisal, ze byl w gorach (tam gdzie ja ), z koleżanką i, ze w koncu znalazl kogos z kim moze sobie jezdzić, ale w sumie to on by nie pojechal, gdyby ona nie zaproponowala i nie moze sie doczekac, kiedy znowu pojadą.
[/QUOTE]

Ten facet jest żenujący. Dobrze, że dałaś sobie z nim spokój. Pamiętam jak ja się spotykałam z gościem, który się chwalił, że miał szansę na romans w pracy, ale nieskorzystał. Albo, że jako jedyny z klasy ze szkoły średniej zdobył wyższe wykształcenie (to słyszałam co rozmowę przez telefon czyli jakieś 30 razy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:17   #403
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87877093]

Pisal, ze byl w gorach (tam gdzie ja ), z koleżanką i, ze w koncu znalazl kogos z kim moze sobie jezdzić, ale w sumie to on by nie pojechal, gdyby ona nie zaproponowala i nie moze sie doczekac, kiedy znowu pojadą. :cojes:[/QUOTE]

Ja to bym napisała prosto z mostu: "A co mnie to obchodzi?" . Niech się mamie pochwali, a nie Tobie .



Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:22   #404
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Ja to bym napisała prosto z mostu: "A co mnie to obchodzi?" . Niech się mamie pochwali, a nie Tobie .



Wysłane z pochłaniacza czasu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:25   #405
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Ja to bym napisała prosto z mostu: "A co mnie to obchodzi?" . Niech się mamie pochwali, a nie Tobie .



Wysłane z pochłaniacza czasu.
O matko idealny tekst XD napisałam mu "myślałam, że przepadłes"
A potem wysylal jakieś buziaczki i te żenujące teksty że zawsze mogę na niego liczyć.
No intuicja mnie nie zawiodła.

Teraz mi się przypomniało że też się chwalił że miał propozycje układu fwb ale nie skorzystał.

Żenada
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:46   #406
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Pandora, tak jak rozmawiałyśmy i tak jak piszą tu dziewczyny. W porę się wymiksowalas i dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 05:39   #407
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87877093]super
Kucki!

Ja mialam cudowny tydzien urlopu. Patrzę na zdjęcia i mam na nich tak szczery usmiech no normlanie się w sobie zakocham To naprawdę wyzwalające, kiedy taka euforia nie jest zależna od faceta

Ja też poprosze dziś kciuki w sprawach mieszkaniowo-zawodowych

Do mnie wczoraj napisał ten koles z ktorym sie spotykalam... i chyba znowu tylko po to zeby sie pochwalic, ze ma powodzenie, a ja mam plakac, ze nie wiem co tracę wiem. gówniarza

Pisal, ze byl w gorach (tam gdzie ja ), z koleżanką i, ze w koncu znalazl kogos z kim moze sobie jezdzić, ale w sumie to on by nie pojechal, gdyby ona nie zaproponowala i nie moze sie doczekac, kiedy znowu pojadą.
[/QUOTE]

Jak te sprawy mieszkaniowo zawodowe? Mi się wszytsko przesunęło na dzisiaj.

Jaki typ w ogóle Ja bym mu pewnie odpisała coś na zasadzie, to na co jeszcze czekasz, leć do niej, jedźcie od razu super, że sobie znalazłeś kogoś dla siebie
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 06:36   #408
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Jak te sprawy mieszkaniowo zawodowe? Mi się wszytsko przesunęło na dzisiaj.

Jaki typ w ogóle Ja bym mu pewnie odpisała coś na zasadzie, to na co jeszcze czekasz, leć do niej, jedźcie od razu super, że sobie znalazłeś kogoś dla siebie
pomytsły na idealne riposty przychodza zdecydowanie zbyt późno A z drugiej strony nie zalezało mi żeby mu jakoś dopiec, bo wlasnie... mialam to 'szczescie', ze nie zaczelo mi na nim zależeć. Eh, beznadziejne to było

Wczoraj sparowało mnie na tinderze z gościem, którego kojarzę z YT, ale nie ma zadnego opisu, wiec nie mam jak zagadać

U mnie to jakiś sajgon z tymi sprawami Wczoraj cały dzien nie moglam dodzownic sie do urzędu pracy, a od informacji stamtąd zalezy już cała reszta... czy rzucać prace juz teraz, czy za miesiac, czy wypowiadać mieszkanie itp itd. Oby dziś się udało

Powodzenia tobie tez

Wczoraj w pracy znowu beznadziejnie. Byłam na zmianie z kolesiem, ktory pracuje tu od 4-5 lat i totalnie nie ogarnia. Jestem zażenowana. Cały dzien spedzilam na fejsie i instagramie, bo nie mialam nic do roboty. Jak na popoludnie przyszla kierowniczka, to jej powiedzialam zeby mi coś dała, bo to jest żenujące i nie mam zamiaru tak siedzieć.

No to do konca tygodnia powinnam miec co robic, tyle dobrego.

Wyslalam wczoraj sporo CV, w koncu tak naprawde więcej i zobaczymy.

Boję się i stresuję
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:00   #409
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Myślę, że to zależy od osoby. Jedną widok ex z nową miłością otrzeźwi i pozwoli pójść na przód, a u drugiej wywoła większy dół. No i nie bez znaczenia jest czas od rozstania i emocje, które żywimy do ex. Gdybym ex-a zobaczyła krótko po rozstaniu z inną to bym wpadła w mega doła. Bo mi po rozstaniu jeszcze jakiś czas na nim zależało. Dziś bym podeszła do tego spokojnie, niemal obojętnie. Przynajmniej taką mam nadzieję
Zgadzam się z Tobą, Dolczi. Ogólnie uważam, że każda wie, że trzeba iść dalej i się stara to robić, wie też, że eks gdzieś tam sobie żyje i to naturalne że będzie mieć albo już ma nową dziewczynę, ale wcale nie trzeba ich widzieć razem, żeby ruszyć z kopyta do przodu. Ja mam nadzieję, że mojego eksa z inną nie zobaczę. Wiem, że sprawiłoby mi to tylko ból.
Oczywiście czas też robi swoje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Odnośnie aplikanta. Napisalam do niego w piątek, że będę u niego w dzielnicy i zapytałam czy się spotkamy, no i powiedział że u niego w weekend jest dziewczyna, ale może przyjechać do mnie. Ręce opadają.
Co za typ... Napisałabym, że Tobie obecność dziewczyny nie przeszkadza i chętnie ją poznasz

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Napisał dwie wiadomości. Pierwszą co u mnie, nie odpisałam. Potem napisał, że wie, że to głupie, że do mnie pisze, ale nie może się powstrzymać. 2 miesiące temu też nie mógł się powstrzymać przed flirtowaniem z innymi laskami na mess. To chyba jakaś siła wyższa sprawdza, czy dalej jestem naiwna. Nie odpisałam nic i nie odpiszę na żadną kolejną "Zaczepkę". Widzę, że terapia dużo mi daje, w końcu rozumiem, że zasługuję na więcej i mam prawo wymagać... Myślę że jakby taka sytuacja była rok temu, to wdałabym się w dyskusji i probowała liczyć na coś. Ale jestem dumna, że powoli się zmieniam i spuściłam go na szczaw. Jedynie trochę popsuło mi to wieczór.
Super, że nie dałaś się wciągnąć w jego manipulacyjne gierki! Brawo

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
O dziwo coraz rzadziej myślę o byłym, staram się zapełnić czas plus teraz na głowie mam załatwianie mieszkania (trzymajcie kciuki, dzisiaj sie dowiem czy uda mi sie kupić to które chce) i próbuje przepchnąć nowy projekt w pracy
Super, że skupiasz myśli na czymś innym. Trzymam kciuki za mieszkanie!

I Pandora za Twoje mieszkaniowo-zawodowe sprawy też trzymam kciuki!

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87877093]Do mnie wczoraj napisał ten koles z ktorym sie spotykalam... i chyba znowu tylko po to zeby sie pochwalic, ze ma powodzenie, a ja mam plakac, ze nie wiem co tracę wiem. gówniarza

Pisal, ze byl w gorach (tam gdzie ja ), z koleżanką i, ze w koncu znalazl kogos z kim moze sobie jezdzić, ale w sumie to on by nie pojechal, gdyby ona nie zaproponowala i nie moze sie doczekac, kiedy znowu pojadą.
[/QUOTE]
Kolejny artysta!
Czy po to chciał utrzymywać kontakt, by Ci serwować rzygające tęczą jednorożce mające wzbudzić w Tobie poczucie, że straciłaś taką świetną partię?

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Ja to bym napisała prosto z mostu: "A co mnie to obchodzi?" . Niech się mamie pochwali, a nie Tobie .
Lubię to!

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87880427]
Wczoraj sparowało mnie na tinderze z gościem, którego kojarzę z YT, ale nie ma zadnego opisu, wiec nie mam jak zagadać [/QUOTE]
A może ma jakieś fajne zdjęcia, w jakimś ciekawym miejscu, cokolwiek o co można zahaczyć w rozmowie?

AnnaJoanna, jak sie miewasz?
Patisia, trening zrobiony?

Co u mnie? Dzisiaj byłam u psychologa, ciekawe spotkanie i cieszę się z niego. Kilka rzeczy do przemyśleń. Poza tym psycholog stwierdziła, że bije ode mnie pozytywna energia i że dobrze sobie radziłam w sytuacji tej pandemii.
Wczoraj spotkałam się z koleżanką na mieście, pierwsze takie wyjście od czasu w/w pandemii. Poszłyśmy do knajpy, gdzie byłam na pierwszej randce z eksem. Jedzenie tak samo smaczne Dodatkowo w pobliżu mieszka mój jeszcze poprzedni eks i wczoraj go widziałam w aucie z dziewczyną.
W weekend przeprowadzam się na wynajmowane mieszkanko. Mam nadzieję, że czerwiec będzie dobry! Może zorganizuję domówkę zaległą urodzinową. Poza tym urodziny będą mieć moje dwie przyjaciółki. Miał być też ślub jednej z nich, ale przełożony na sierpień.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 11:15   #410
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość

I Pandora za Twoje mieszkaniowo-zawodowe sprawy też trzymam kciuki!


Kolejny artysta!
Czy po to chciał utrzymywać kontakt, by Ci serwować rzygające tęczą jednorożce mające wzbudzić w Tobie poczucie, że straciłaś taką świetną partię?


A może ma jakieś fajne zdjęcia, w jakimś ciekawym miejscu, cokolwiek o co można zahaczyć w rozmowie?


Co u mnie? Dzisiaj byłam u psychologa, ciekawe spotkanie i cieszę się z niego. Kilka rzeczy do przemyśleń. Poza tym psycholog stwierdziła, że bije ode mnie pozytywna energia i że dobrze sobie radziłam w sytuacji tej pandemii.
Wczoraj spotkałam się z koleżanką na mieście, pierwsze takie wyjście od czasu w/w pandemii. Poszłyśmy do knajpy, gdzie byłam na pierwszej randce z eksem. Jedzenie tak samo smaczne Dodatkowo w pobliżu mieszka mój jeszcze poprzedni eks i wczoraj go widziałam w aucie z dziewczyną.
W weekend przeprowadzam się na wynajmowane mieszkanko. Mam nadzieję, że czerwiec będzie dobry! Może zorganizuję domówkę zaległą urodzinową. Poza tym urodziny będą mieć moje dwie przyjaciółki. Miał być też ślub jednej z nich, ale przełożony na sierpień.

Milagros, super!

Dzięki. już mi nerwów brakuje znowu urząd nie odbiera...

nie będe do niego pisac, w sumie po co. jakos nie mam nastroju

No wlasnie nie wiem po co sie odzywał. W sumie to troche przykro mi sie nawet zrobiło (ten moment cyklu i efekt gotowy... ). No, ale. Trzeba walczyć

Ja ostatni tydzien spedzilamw duzej mierze z przyjaciółmi i odczuwam teraz taką pustkę. W Warszawie ta samotnosc teraz jest mega spotęgowana.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:45   #411
anna_joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Mili, mi też się dobrze czyta Twoje wiadomości i widać, że płynie z nich właśnie ta wspomniana przez psycholożkę pozytywna energia, super, że robisz te małe kroczki, zmiany w pewnych okolicznościach są chyba najlepszym lekiem.

Pandora, z kolei u Ciebie jakby kropka w kropkę potwierdziło się dokładnie to, co pisałyśmy odnośnie tego Twojego amanta - rozchwytywanej partii. No ale trudno nie było wyłapać, że pewne sygnały nie są normalne.

Swoją drogą, nie macie po tych wszystkich przejściach, tym wszystkim o czym tutaj piszemy wyostrzone do granic możliwości zmysłów poznając kogoś, a nawet nie poznając, ale chociażby czytając czyjś opis na jakimś portalu?
U mnie poszło to chyba aż w drugą stronę, mam całą masę pozapalanych kontrolek, które przez 3/4 dorosłego życia ignorowałam, albo nawet nie tyle ignorowałam, co je racjonalizowałam, tłumaczyłam przed sobą, a teraz mam takie poczucie, że zero kompromisów, ciekawe jak długo...

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Myślę, że to zależy od osoby. Jedną widok ex z nową miłością otrzeźwi i pozwoli pójść na przód, a u drugiej wywoła większy dół. No i nie bez znaczenia jest czas od rozstania i emocje, które żywimy do ex. Gdybym ex-a zobaczyła krótko po rozstaniu z inną to bym wpadła w mega doła. Bo mi po rozstaniu jeszcze jakiś czas na nim zależało. Dziś bym podeszła do tego spokojnie, niemal obojętnie. Przynajmniej taką mam nadzieję.
No niestety, też do niedawna zastanawiałam się jakby zareagowała. I stało się, w sobotę maszerując z siatką zakupów wpadłam na eksa, który szedł obejmując jakąś kobietę. Wiedziałam, że to też prędzej, czy później musi nastąpić, bo mieszkamy blisko siebie. Uśmiechnął się, skinął głową i poszli dalej. Niby wiem, że skacze od kobiety do kobiety, umawia się na wszystkich możliwych portalach, ale wnętrzności podeszły mi do gardła i tak mniej więcej miałam do końca dnia. Życie toczy się dalej, ani mnie to nie otrzeźwiło, ani nie załamało. Wiem tyle, że nadal nie jest mi obojętny...

A poza tym, nie wiem gdzie minął poprzedni tydz. bo nic konkretnego nie zrobiłam, nadal nie pracuję i to od kiedy zacznę ciągle jest jest wielką niewiadomą, loty mam poodwoływane. I jak byłam sama, tak nadal jestem, bo jak wspominałam, praktycznie nikogo nie znam w tym mieście, za krótko mieszkam. Połowę czasu spędziłam w sklepach budowlanych kupując i planując jakieś przeróbki w mieszkaniu i to chyba na tyle.
anna_joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:47   #412
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87880427]

U mnie to jakiś sajgon z tymi sprawami Wczoraj cały dzien nie moglam dodzownic sie do urzędu pracy, a od informacji stamtąd zalezy już cała reszta... czy rzucać prace juz teraz, czy za miesiac, czy wypowiadać mieszkanie itp itd. Oby dziś się udało
[/QUOTE]

Na Twoim miejscy bym nie czekała. Przecież ta praca to słabe pieniądze, zero rozwoju i mobbing, a do tego grafik planowany tak dynamicznie, że nawet się nie umówisz na żadną rozmowę. Nie widzę ani jednego argumentu, żeby zostać

Ansaria, dawaj znać co z mieszkaniem! (trzymam zazdrosne kciuki) i Wybacz wścibskość, ale rynek pierwotny, czy wtórny? : >
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:49   #413
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscy bym nie czekała. Przecież ta praca to słabe pieniądze, zero rozwoju i mobbing, a do tego grafik planowany tak dynamicznie, że nawet się nie umówisz na żadną rozmowę. Nie widzę ani jednego argumentu, żeby zostać

Ansaria, dawaj znać co z mieszkaniem! (trzymam zazdrosne kciuki) i Wybacz wścibskość, ale rynek pierwotny, czy wtórny? : >


Racja...
Oczywiście że to racja. Nawet jakbym została to pewnie po miesiącu bym już nie dała rady.

Mam dziś doła jak nie wiem. Mam nadzieję że chwilowe.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:59   #414
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez anna_joanna Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie macie po tych wszystkich przejściach, tym wszystkim o czym tutaj piszemy wyostrzone do granic możliwości zmysłów poznając kogoś, a nawet nie poznając, ale chociażby czytając czyjś opis na jakimś portalu?
Ja tak mam! Jeśli tylko opis sugeruje nadmuchane ego, albo widzę, że gość jest niedorzecznie przystojny (9/10) to leci w lewo. Może i coś mnie ominie, ale ja już takich nie chcę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87881354]

Mam dziś doła jak nie wiem. Mam nadzieję że chwilowe.[/QUOTE]
Na pewno chwilowe i na pewno spowodowane pracą, dlatego musisz uciekać. Wysyłaj też może CV do prac niezwiązanych z wykształceniem, a docelowej możesz szukać w międzyczasie. I raczej nie rezygnowałabym z mieszkania w Warszawie, dałaś sobie trochę za mało czasu na to miasto i w sumie trafiłaś na najgorszy możliwy moment
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:45   #415
anna_joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Ja tak mam! Jeśli tylko opis sugeruje nadmuchane ego, albo widzę, że gość jest niedorzecznie przystojny (9/10) to leci w lewo. Może i coś mnie ominie, ale ja już takich nie chcę
ot i to, wcześniej pewnie dawałabym szansę, jedną, drugą, setną, dociekała co i dlaczego, doszukiwała się drugiego dna i tego co powoduje, że ktoś jest taki, a nie inny. Teraz z automatu krzyżyk. Tak samo jak mój stosunek do jakiegoś rodzaju komplementów, zbytniego zaangażowania i wielu innych rzeczy.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87881354]Mam dziś doła jak nie wiem. Mam nadzieję że chwilowe.[/QUOTE]

Przytulam Też mam wrażenie, że dzisiejszy dzień jest bez końca, zerkałam kilka razy na zegarek, myśląc, że jest po 15, a to coś około południa było :/
anna_joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:42   #416
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87881248]Milagros, super! [/QUOTE]


[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87881248]
Ja ostatni tydzien spedzilamw duzej mierze z przyjaciółmi i odczuwam teraz taką pustkę. W Warszawie ta samotnosc teraz jest mega spotęgowana. [/QUOTE]
Rozumiem. Ja dopiero zaczynam spotykać się z przyjaciółmi, znajomymi.
Dobrze, że jest ten kontakt online!


Cytat:
Napisane przez anna_joanna Pokaż wiadomość
Mili, mi też się dobrze czyta Twoje wiadomości i widać, że płynie z nich właśnie ta wspomniana przez psycholożkę pozytywna energia, super, że robisz te małe kroczki, zmiany w pewnych okolicznościach są chyba najlepszym lekiem.
Dziękuję
Ja generalnie od rozstania cały czas staram się coś robić, cokolwiek, pomimo epidemii również. Bywa, że piekę ciasto czy robię trening, a łzy mi lecą. Wspomnienia codziennie atakują. Ale codziennie walczę.

Cytat:
Napisane przez anna_joanna Pokaż wiadomość
No niestety, też do niedawna zastanawiałam się jakby zareagowała. I stało się, w sobotę maszerując z siatką zakupów wpadłam na eksa, który szedł obejmując jakąś kobietę. Wiedziałam, że to też prędzej, czy później musi nastąpić, bo mieszkamy blisko siebie. Uśmiechnął się, skinął głową i poszli dalej. Niby wiem, że skacze od kobiety do kobiety, umawia się na wszystkich możliwych portalach, ale wnętrzności podeszły mi do gardła i tak mniej więcej miałam do końca dnia. Życie toczy się dalej, ani mnie to nie otrzeźwiło, ani nie załamało. Wiem tyle, że nadal nie jest mi obojętny...
No więc właśnie... Rozumiem Twoje odczucia, bo jak by Cię to miało otrzeźwić? Przecież Ty wiesz, jaki on jest, Ty wiesz, że związek z nim to historia. Ja bym po prostu wolała tego nie widzieć naoczni... Po co mi ten widok... Tylko by zabolało, widzieć człowieka, którego tak się kochało, za rękę z inną. Niech sobie razem żyją, ale z dala ode mnie.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:44   #417
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87881354]
Mam dziś doła jak nie wiem. Mam nadzieję że chwilowe.[/QUOTE]

Chwilowe! Myślę, że pomoże Ci, jak podejmiesz decyzję, co z tą obecną pracą
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:40   #418
ZIMNAZOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 368
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Hej dziewczyny!
Czytam wasze posty i tak wam zazdroszczę jak piszecie, że pomału wszystko sobie układacie.
Ja co prawda rozstanie mam już dawno za sobą - mniej więcej 2 lata ale po rozstaniu cały czas utrzymywałam kontakt z byłym, dużo pisaliśmy i całkiem sporo się spotykaliśmy (jako znajomi - tak mi się wydawało) ale ja wciąż coś do niego czułam.

Jakiś czas temu znalazł sobie dziewczynę a ja poszłam w odstawkę.
Tęsknię bardzo. Dołuję się myślą, że on ma bliską osobę i jest szczęśliwy a ja zostałam całkiem sama. Kiedy to minie...
ZIMNAZOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:46   #419
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ZIMNAZOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Czytam wasze posty i tak wam zazdroszczę jak piszecie, że pomału wszystko sobie układacie.
Ja co prawda rozstanie mam już dawno za sobą - mniej więcej 2 lata ale po rozstaniu cały czas utrzymywałam kontakt z byłym, dużo pisaliśmy i całkiem sporo się spotykaliśmy (jako znajomi - tak mi się wydawało) ale ja wciąż coś do niego czułam.

Jakiś czas temu znalazł sobie dziewczynę a ja poszłam w odstawkę.
Tęsknię bardzo. Dołuję się myślą, że on ma bliską osobę i jest szczęśliwy a ja zostałam całkiem sama. Kiedy to minie...
No to niestety ale wcale nie masz za sobą 2 lat od rozstania ciągnęłaś kontakt z nim, robiłaś sobie nadzieję, czułaś coś do niego - dlatego jesteś w takim momencie, a nie innym... Nic się samo nie zrobi, czas pomaga, ale jeśli nie ma się kontaktu z eksem. Inaczej tylko się przedłuża proces przechodzenia przez rozstanie.
2 lata to strasznie dużo czasu. Nic dziwnego, że tęsknisz, skoro tyle żyłaś nadziejami (może podświadomymi)... To tak raz dwa nie minie, ale musisz zacząć robić coś dla siebie. Ile masz lat? Uczysz się, pracujesz? Mieszkasz sama czy z kimś?
Z eksem kontakt definitywnie zakończ. Zadbaj o siebie. Teraz po epidemii wszyscy spragnieni spotkań - pielęgnuj inne relacje.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:53   #420
ZIMNAZOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 368
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Dziękuję za miłe słowo/rady/wsparcie.

Zdaję sobie sprawę, że te dwa lata to było tylko bezsensowne przedłużanie tego wszystkiego ale kontakt z nim był dla mnie bardzo ważny i nie umiałam z tego zrezygnować....
Co prawda dwa lata temu to prawdziwe rozstanie bolało o wiele bardziej niż to teraz bo mimo wszystko wtedy relacja była bliższa. Teraz boli fakt, że pojawiła się inna dziewczyna.
Powiedziałam mu, żeby więcej do mnie nie pisał bo czułam, że nie będę miała siły wysłuchiwać o jego nowym, szczęśliwym związku. Dodam, że on nie wiedział, że wciąż coś do niego czuję. Powiedziałam, żeby nie pisał i wiecie, że on naprawdę nie pisze? nie odzywa się od dwóch miesięcy. Powiedziałam, żeby nie pisał a codziennie czekam na wiadomość. Wiem, że to dobrze, że nie pisze ale sercu ciężko to wytłumaczyć.
ZIMNAZOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-24 04:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.