Seks w aucie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-10, 08:16   #1
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110

Seks w aucie


Mam taką fantazję, że chciałabym spróbować seksu w aucie, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać w sensie często siedziałam facetowi na kolanach na przednim siedzeniu (twarzą do niego), ale to było tak niewygodne, że ledwo wytrzymywałam tam kilkadziesiąt sekund, bo albo mi się coś wbijalo w kolano, albo skurcz w stopie... Więc z przodu odpada. Z tyłu - ok, byłoby wygodniej, ale też w takiej pozycji? No bo od tyłu mogłoby być średnio, chyba bym musiała głowę przez okno wystawić.
Tak więc, strona techniczna mnie troszkę niepokoi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 09:53   #2
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks w aucie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam taką fantazję, że chciałabym spróbować seksu w aucie, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać w sensie często siedziałam facetowi na kolanach na przednim siedzeniu (twarzą do niego), ale to było tak niewygodne, że ledwo wytrzymywałam tam kilkadziesiąt sekund, bo albo mi się coś wbijalo w kolano, albo skurcz w stopie... Więc z przodu odpada. Z tyłu - ok, byłoby wygodniej, ale też w takiej pozycji? No bo od tyłu mogłoby być średnio, chyba bym musiała głowę przez okno wystawić.
Tak więc, strona techniczna mnie troszkę niepokoi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Jeśli nie masz niczego wielkości malucha, to:
a) przesuwacie przednie fotelu do przodu, aby z tylu było więcej miejsca
b) on siada w miarę pośrodku na tylnej kanapie, na jej krawędzi, aby za plecami było jeszcze trochę miejsca i on się o kanapę tak lekko opiera
c) albo siadasz na niego (twarzą do niego) z kolanami na siedzeniu albo oplatasz go tak nogami. Jeśli jesteś wysoka, to musisz się troszkę albo do niego nachylić, albo odchylic z plecami na przednich fotelach

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-07-10 o 09:54
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 10:05   #3
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks w aucie

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz niczego wielkości malucha, to:
a) przesuwacie przednie fotelu do przodu, aby z tylu było więcej miejsca
b) on siada w miarę pośrodku na tylnej kanapie, na jej krawędzi, aby za plecami było jeszcze trochę miejsca i on się o kanapę tak lekko opiera
c) albo siadasz na niego (twarzą do niego) z kolanami na siedzeniu albo oplatasz go tak nogami. Jeśli jesteś wysoka, to musisz się troszkę albo do niego nachylić, albo odchylic z plecami na przednich fotelach



Jeszcze pozostaje kwestia wersji nadwoziowej. Kombi ew. van dają nieco więcej dodatkowych możliwości.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 10:25   #4
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks w aucie

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość


Jeszcze pozostaje kwestia wersji nadwoziowej. Kombi ew. van dają nieco więcej dodatkowych możliwości.
Ja pisalem o polskim standardzie - maly 5drzwiowy hatchback.

Wszak jeszcze wiecej mozliwosci daje kamper..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 11:12   #5
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks w aucie

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość

Wszak jeszcze wiecej mozliwosci daje kamper..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Noo! Tutaj nawet porządną orgietkę da się wysmażyć!
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 15:47   #6
Meriem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 29
Dot.: Seks w aucie

Wszystko się da. Z tyłu na spokojnie, możesz też się położyć na siedzeniu i podgiąć nogi. Oczywiście można się o coś poobijać, nie jest tak wygodnie jak np. w łóżku, ale zawsze to jakaś odmiana. Żeby się przekonać musicie spróbować, sami dobierzecie pozycję do ilości miejsca i waszej wygody.
Meriem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 16:34   #7
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Seks w aucie

Jako facet napisze Ci, że tez miałem taka fantazję.

Na przestrzeni wielu lat dwie próby z dwiema partnerkami w dwóch różnych autach i.... bez sensu.

Niewygodnie, skupić się nie można, nie podobało mi się.
Posiedzieć, poprzytulać się i nie tylko spoko - ale seks.... ja mówię pass.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 19:54   #8
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Seks w aucie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam taką fantazję, że chciałabym spróbować seksu w aucie, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać w sensie często siedziałam facetowi na kolanach na przednim siedzeniu (twarzą do niego), ale to było tak niewygodne, że ledwo wytrzymywałam tam kilkadziesiąt sekund, bo albo mi się coś wbijalo w kolano, albo skurcz w stopie... Więc z przodu odpada. Z tyłu - ok, byłoby wygodniej, ale też w takiej pozycji? No bo od tyłu mogłoby być średnio, chyba bym musiała głowę przez okno wystawić.
Tak więc, strona techniczna mnie troszkę niepokoi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

1. Ty półleżysz na tylnej kanapie, on klęczy między twoimi nogami i cię posuwa. Ewentualnie robi minetę.
2. On półleży, ty klęczysz i robisz loda.
3. Ty klęczysz oparta o kanapę, on za Tobą.

4. On siedzi, a Ty na kowbojkę.


Nie wiem, czy w normalnym samochodzie (tzn. nie vanie) to wszystko jest możliwe, no i sporo zależy jeszcze od waszego wzrostu i tuszy.

Najlepiej, jak jest to van i ma przyciemniane szyby, wtedy w ogóle jest dość komfortowo
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:19   #9
Werka_1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Seks w aucie

Klasycznie można w ten sposób że kładziesz się na plecach na jego siedzeniu bokiem tak żebyś była tez na siedzeniu pasażera a Twój facet ma nogi na siedzeniu pasażera i można się bawić do woli ale samochód do najwygodniejszych miejsc no nie należy.
Werka_1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 20:44   #10
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Seks w aucie

Wersja na lato - seks na masce samochodu. Najlepiej w gwieździstą noc, bo można z pozycji na plecach patrzeć romantycznie w gwiazdy
Ewentualnie przytulanie od tyłu o ile komary nie będą za mocno przeszkadzać.

Z tyłu spokojnie da się położyć, a nogi umieścić wysoko na zagłówku. W trakcie można deptać sufit. Tylko pamiętaj, żeby schować zapięcie od pasa, bo siniaki będą gwarantowane

Z przodu też jak się rozłoży fotel i posunie to tyłu, to można się śmiało bawić zwłaszcza na misjonarza

Wygodnie Ci też powinno być z tyłu na kanapie z szeroko rozłożonymi nogami, podczas gdy Twój partner będzie klęczał na podłodze (odsunąć fotele na maksa i podłożyć coś pod jego kolana)

Od pozycji na jeźdźca w aucie można się do tego miejsca zrazić

Fajna odskocznia od wygodnej sypialni, którą się po seksie w samochodzie docenia.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 08:05   #11
Dul
Przyczajenie
 
Avatar Dul
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Seks w aucie

Kiedyś, kiedyś pewnie z 8 lat temu, często jeździliśmy "w krzaki" i kochaliśmy się w aucie. Było naprawdę fajnie, choć trzeba znaleźć dobre miejsce, ustronne i pewne że się nikt nie zjawi niespodziewanie. No i dobrze jak noc jest ciemna :P Zawsze fotele się przesuwało do przodu i spokojnie na kowbojkę, lub mąż na mnie. Auta są dosyć przestronne teraz Najważniejsze koc pod tyłek, bo później tapicerka do prania :P

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87082650]1. Ty półleżysz na tylnej kanapie, on klęczy między twoimi nogami i cię posuwa. Ewentualnie robi minetę.
2. On półleży, ty klęczysz i robisz loda.
3. Ty klęczysz oparta o kanapę, on za Tobą.

4. On siedzi, a Ty na kowbojkę.


Nie wiem, czy w normalnym samochodzie (tzn. nie vanie) to wszystko jest możliwe, no i sporo zależy jeszcze od waszego wzrostu i tuszy.

Najlepiej, jak jest to van i ma przyciemniane szyby, wtedy w ogóle jest dość komfortowo [/QUOTE]

Spoko nie mieliśmy vana zwykłe auto a dało radę. Fajna sprawa, jest inaczej, lekka adrenalina. Może w maluchu bym nie próbowała, ale jak ktoś chce spróbować to każde auto się nadaje
Dul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 09:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.