Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 18:25   #211
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez svenja
Ja myślę, że te apele raczej mają związek z tym, że palacze szkodzą też innym, paląc w miejscach współużytkowanych przez osoby palące i niepalące.
Dokładnie Przecież jak ktos je tłusto i niedrowo- to ja od tego nie utyje ani nie dostanę niestrawności; tak samo gdy ktoś jest nieumyty - poza smrodem nie zagraża to mojemu zdrowiu, zaś gdy np. ktoś idzie przed nami i dym leci na nas- oprócz smrodu ma to wpływ na nasze zdrowie (żeby mnie zaraz ktoś ni ełapał za słowa-może ten jeden "dymek" mi zdrowia nie zniszczy, ale przez cały dzień zbiera się ich troche, a nawet gdyby jeden - to nie po to ja nie palę, żeby mnie ktoś nawet tym jednym dymkiem raczył).

Owszem, możemy wyminać palącą osobę idącą przed nami, ale gdy stanie sie na przejściu czekając na zielone świało- czasami idzie się udusić
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:00   #212
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Dokładnie Przecież jak ktos je tłusto i niedrowo- to ja od tego nie utyje ani nie dostanę niestrawności; tak samo gdy ktoś jest nieumyty - poza smrodem nie zagraża to mojemu zdrowiu, zaś gdy np. ktoś idzie przed nami i dym leci na nas- oprócz smrodu ma to wpływ na nasze zdrowie (żeby mnie zaraz ktoś ni ełapał za słowa-może ten jeden "dymek" mi zdrowia nie zniszczy, ale przez cały dzień zbiera się ich troche, a nawet gdyby jeden - to nie po to ja nie palę, żeby mnie ktoś nawet tym jednym dymkiem raczył).

Owszem, możemy wyminać palącą osobę idącą przed nami, ale gdy stanie sie na przejściu czekając na zielone świało- czasami idzie się udusić
A idąc chodnikiem nie przeszkadzają ci spaliny wydobywające się z samochodów?
Dla mnie to jest dopiero trucizna, że o staniu na światłach nie wspomnę, kiedy to czekam na załączenie się zielonego światła, spokojnie wdycham tony spalin. Rozumiem, że dym z jednego papierosa jest dużo bardziej szkodliwy...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:12   #213
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A idąc chodnikiem nie przeszkadzają ci spaliny wydobywające się z samochodów?
Dla mnie to jest dopiero trucizna, że o staniu na światłach nie wspomnę, kiedy to czekam na załączenie się zielonego światła, spokojnie wdycham tony spalin. Rozumiem, że dym z jednego papierosa jest dużo bardziej szkodliwy...
Ta dyskusja schodzi na ciekawe tereny Ja nie jestem walczaca "anty-papierosnica" (ba, mnie samej sie zdarza, jak juz jestem pod wplywem ), ale samochod jest czesto rzecza raczej niezbedna i praktyczna, a nie fanaberia, czy tez nalogiem
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:18   #214
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A idąc chodnikiem nie przeszkadzają ci spaliny wydobywające się z samochodów?
Dla mnie to jest dopiero trucizna, że o staniu na światłach nie wspomnę, kiedy to czekam na załączenie się zielonego światła, spokojnie wdycham tony spalin. Rozumiem, że dym z jednego papierosa jest dużo bardziej szkodliwy...
Nie twierdzę, że spaliny samochodowe są nieszkodliwe i powinniśmy z uśmiechem na twarzach wdychać je stojąc np. na światłach. Ale według mnie to, że sytuacja wygląda tak a nie inaczej, jest po prostu kosztem rozwoju cywilizacyjnego. Poza tym, politycy robią coś w tej sprawie (a przynajmniej sprawiają pozory), poprzez np. ustalanie opłat środowiskowych związanych z rodzajem posiadanego samochodu i paliwa, które się tankuje. Z papierosami nic się w tej kwestii nie robi, a przecież do niczego nie są nam potrzebne, w przeciwieństwie do samochodów...
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:22   #215
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

dziwne porownanie: spaliny do dymu papierosowego ;-)
samochód to transport, a papieros?
nie wpadłabym na takie porownanie )
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:23   #216
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez svenja
samochod jest czesto rzecza raczej niezbedna i praktyczna, a nie fanaberia, czy tez nalogiem
Zgadzam się w zupełności; zresztą- dla mnie aby to porównanie było adekwatne, to duchnięcie mi przez kogoś w twarz=wsadzenie głowy pod rurę wydechową.()
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:48   #217
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez svenja
http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif Ta dyskusja schodzi na ciekawe tereny http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/biggrin.gif Ja nie jestem walczaca "anty-papierosnica" http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/biggrin.gif (ba, mnie samej sie zdarza, jak juz jestem pod wplywem http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif), ale samochod jest czesto rzecza raczej niezbedna i praktyczna, a nie fanaberia, czy tez nalogiem http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif
Ania nie pal!
A co z kolekcjonerami starych samochodów?

Ta dyskusja w sumie jest o niczym. Sorry, ale palący nie przestaną palić [pod wpływem tego wątku], a niepalący tylko się denerwują czy też frustrują, że nic się z nami palaczami nie robi. Zakazy, mandaty, chłosta, wiezień za palenie na przystanku, na przykład. Cokolwiek, byle skutkowało i nie truło niepalacych. Toteż zastanawiam się jak zgubne musi być dopiero wdychanie spalin, skoro dym z [jednego] papierosa jest tak męczący i szkodliwy.
Nie przeczę palenie szkodzi i to jest bez gadania, ale może nie ma co tak wyolbrzymiać, bo wydaję mi się, że czasami trujemy się na własne życzenie i nawet o tym nie wiemy...
Cytat:
Napisane przez vretka
Nie twierdzę, że spaliny samochodowe są nieszkodliwe i powinniśmy z uśmiechem na twarzach wdychać je stojąc np. na światłach. Ale według mnie to, że sytuacja wygląda tak a nie inaczej, jest po prostu kosztem rozwoju cywilizacyjnego. Poza tym, politycy robią coś w tej sprawie (a przynajmniej sprawiają pozory), poprzez np. ustalanie opłat środowiskowych związanych z rodzajem posiadanego samochodu i paliwa, które się tankuje. Z papierosami nic się w tej kwestii nie robi, a przecież do niczego nie są nam potrzebne, w przeciwieństwie do samochodów...
No własnie pozory... NIe są potrzebne, ale na podstawie wypowiedzi Primavery [patrz niżej] wymyśliłam przykład wdychania spalin. Taki absurd sytuacyjny.

Cytat:
Napisane przez primavera
tak samo gdy ktoś jest nieumyty - poza smrodem nie zagraża to mojemu zdrowiu, zaś gdy np. ktoś idzie przed nami i dym leci na nas- oprócz smrodu ma to wpływ na nasze zdrowie (żeby mnie zaraz ktoś ni ełapał za słowa-może ten jeden "dymek" mi zdrowia nie zniszczy, ale przez cały dzień zbiera się ich troche
Ile wobec tego musi się nazbierać przez cały dzień spalin w płucach potencjalnych pieszych-czytaj mnie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 19:52   #218
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ania nie pal!
A co z kolekcjonerami starych samochodów?
Ja tylko okazjonalnie A tak btw, w Niemczech bardzo latwo jest palenie rzucic, paczka fajek kosztuje 3.50 euro
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:08   #219
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez svenja
Ja tylko okazjonalnie A tak btw, w Niemczech bardzo latwo jest palenie rzucic, paczka fajek kosztuje 3.50 euro
Nawet okazyjnie, bo ja też od tego zaczęłam.

3,5€ - ups, myślę, że odniechciałoby mi się palić.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 01:20   #220
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Dziewczyny, było mnóstwo takich wątków (sama pamiętam, że wypowiadałam się tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=papierosy i tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=papierosy ), dyskusja jest właściwie o grzebieniu, bo żadna ze stron drugiej nie przekona, wątpię, żeby prowadząc rozmowę w napastliwym tonie ktoś zdołał kogoś przekonać do rzucenia nałogu. Chcecie nadal drążyć temat - proszę uprzejmie, apeluję tylko do wszystkich o używanie merytorycznych argumentów i nie ubliżanie sobie (na szczęście użytkowniczka, która to czyniła jest już na urlopie ), bo z bólem serca będę musiała sięgnąć pierwszy raz po swoją moderatorską walizeczkę z ostrymi narzędziami.


Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2006-01-13 o 02:19
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 07:57   #221
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Tylko małe sprostowanko
Nikt (przynajmniej nie było to zasadniczym tematem dyskusji) nie namawiał nikogo do rzucenia. Chodziło raczej o ustosunkowanie się w trwającym nałogu do tych niepalących. Przynajmniej taki był mój cel.
Pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 10:50   #222
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Czytając to wszystko co piszecie, czuję się całkowicie bezsilna Zero poszanowania dla cudzych argumentów, racji, próśb. Stosuje się tu raczej taktykę "na złość mamie, odmrożę sobie uszy". Jest mi naprawdę przykro palące Wizażanki, że nawet nie próbujecie nas zrozumieć (wyjątkiem są osoby takie jak Madlaine)

Jedyną odpowiedzią na nasze "błagania" jest: nie chcecie wdychać, to nie wdychajcie - nikt wam nie każe. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Absolutnie nie chcę nikogo urazić, bo nie po to ten wątek został założony, ale czuję, jakbym waliła głową w mur. Porównania "jednego dymka" do spalin itp. niestety zupełnie mnie nie przekonują

Jeden papierek przez nas rzucony, też nie jest niczym szczególnym - gdyby każdy rzucał ten jeden papierek, utonęlibyśmy w śmieciach. Z tymi dymkami jest podobnie - mam na myśli wyłącznie miejsca publiczne, które tak trudno nam tu zdefiniować. Ja mam na myśli instytucje publiczne, środki transportu, korytarze i klatki schodowe w blokach, windy, sklepy, dworce/ przystanki autobusowe i przynajmniej część lokali rozrywkowych. Nikomu nie bronię palić we własnym domu, w parku czy w lesie (choć to jest niewskazane z innych powodów).

Zastanówmy sie wszystkie na spokojnie nad zasadnościa dalszego prowadzenia tej dyskusji. Może nam ona przynieść niesnaski pomiędzy Wizażankami, a przecież żadna z nas tego nie chce.

Wiem, że i tak nic to zmieni, i tak naprawdę nikogo to nie obchodzi, ale wystarczy, że mnie się juz odechciało pisać, że zwyczajnie mi przykro
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 11:06   #223
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Mi tak samo zrobiło się troche nieswojo i przykro, jak czytam, że my, niepalące, mamy nie generalizować, nie narzekać, dostosować się, nie ublizac i nie kłócić się. Nie sadzę, abym w którejkolwiek ze swoich wypowiedzi obraziła kogoś, naublizała etc., sądzę też, że używałam merytorycznych i jasnych argumentów. I wiele dziewczyn tak samo... I mówienie, że wszystkie jak jeden mąż demonizujemy i generalizujemy jest właśnie takim uogólnieniem...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 11:23   #224
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

YenneferD, kamaO - mam takie same zdanie, jak wy, dlatego już nawet nie chce mi się zabierac głosu w tej dyskusji, bo do niczego ona nie prowadzi...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 11:35   #225
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Dziewczyny, teraz to ja nie rozumiem, czego oczekujecie ?
Palacze mają Wam przyznac rację, nawet jesli tak nie uważają ? przeciez od początku wiele osób twierdziło, że ta dyskusja nie ma sensu, bo jedyne co mozna zrobić, to wylać swoje żale i to wszystko

Ja też uważam, że tego typu dyskusje nie prowadzą tak naprawde do niczego konstruktywnego, ponieważ sposób palenia zalezy przede wszystkim od kultury osobistej, niczego innego, tak samo jak śmiecenie, wyprowadzanie psów pod cudze okna, głośna muzyka w środku nocy, itp. itd.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:27   #226
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Czytając to wszystko co piszecie, czuję się całkowicie bezsilna Zero poszanowania dla cudzych argumentów, racji, próśb. Stosuje się tu raczej taktykę "na złość mamie, odmrożę sobie uszy". Jest mi naprawdę przykro palące Wizażanki, że nawet nie próbujecie nas zrozumieć (wyjątkiem są osoby takie jak Madlaine)

Jedyną odpowiedzią na nasze "błagania" jest: nie chcecie wdychać, to nie wdychajcie - nikt wam nie każe. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Absolutnie nie chcę nikogo urazić, bo nie po to ten wątek został założony, ale czuję, jakbym waliła głową w mur. Porównania "jednego dymka" do spalin itp. niestety zupełnie mnie nie przekonują

Jeden papierek przez nas rzucony, też nie jest niczym szczególnym - gdyby każdy rzucał ten jeden papierek, utonęlibyśmy w śmieciach. Z tymi dymkami jest podobnie - mam na myśli wyłącznie miejsca publiczne, które tak trudno nam tu zdefiniować. Ja mam na myśli instytucje publiczne, środki transportu, korytarze i klatki schodowe w blokach, windy, sklepy, dworce/ przystanki autobusowe i przynajmniej część lokali rozrywkowych. Nikomu nie bronię palić we własnym domu, w parku czy w lesie (choć to jest niewskazane z innych powodów).

Zastanówmy sie wszystkie na spokojnie nad zasadnościa dalszego prowadzenia tej dyskusji. Może nam ona przynieść niesnaski pomiędzy Wizażankami, a przecież żadna z nas tego nie chce.

Wiem, że i tak nic to zmieni, i tak naprawdę nikogo to nie obchodzi, ale wystarczy, że mnie się juz odechciało pisać, że zwyczajnie mi przykro
Sorki laski, że tak strasznie się zachowałam wobec Was..
Jestem palaczką ale nie palę przy innych, pod wiatą ani w miejscach gdzie są dzieci, jestem palaczką kulturalną..Wściekłam się na tę dyskusję ponieważ mnie ostatnio spotkała wielka przykrość od os. niepalącej..
Dlatego wkurzyła mnie taka wasza zawziętość w "zwalczaniu" palaczy, bo to straszny nałóg i chociaż się chce, to czasami w natłoku problemów nie da rady tak poprostu rozstać się z tą "przyjemnością"...

Ale oczywiście także apeluję o to aby PALIĆ KULTURALNIE i o to ABY NIE DYSKRYMINOWAĆ PALACZY..bo to głupie..
Pozdr
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:34   #227
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Dureksis - przeprosiny przyjęte
Nam także cały czas chodziło o to, by osoby palące zachowały kulture palenia. Owszem - pisząc pierwszego posta nie napisałam tego konkretnia, ale później z dziewczynami doszłyśmy do takiego wniosku

cyt:chociaż się chce, to czasami w natłoku problemów nie da rady tak poprostu rozstać się z tą "przyjemnością"... - a może "przekalkuluj" sobie, że np. zamiast wypalić 2-3 paczki fajek, to już możesz sobie a te pieniądze jakis błyszczyk kupić..? hihi- na rasową wizażankę taki argument powinien zadziałać
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:59   #228
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
a może "przekalkuluj" sobie, że np. zamiast wypalić 2-3 paczki fajek, to już możesz sobie a te pieniądze jakis błyszczyk kupić..?
... a moze psychotropy?

eee, blyszczyk sie tak dobrze nie pali jak fajki
faja jest dobra na wszystko
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:25   #229
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Dureksis - przeprosiny przyjęte
Nam także cały czas chodziło o to, by osoby palące zachowały kulture palenia. Owszem - pisząc pierwszego posta nie napisałam tego konkretnia, ale później z dziewczynami doszłyśmy do takiego wniosku

cyt:chociaż się chce, to czasami w natłoku problemów nie da rady tak poprostu rozstać się z tą "przyjemnością"... - a może "przekalkuluj" sobie, że np. zamiast wypalić 2-3 paczki fajek, to już możesz sobie a te pieniądze jakis błyszczyk kupić..? hihi- na rasową wizażankę taki argument powinien zadziałać
Oj przeliczałam nie raz, nie dwa
ale tak to jest ze samo kupowanie fajek to już nałóg haha
Ale jak się zawezmę to na pewno rzucę, nie jest tak, że nie mogę żyć bez papierosów... Już rzucałam, ale moja słaba silna wola odmówiła posłuszeństwa..
Ale jak już rzucę to się na forum pochwalę
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 10:26   #230
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Już się nie gniewam
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:28   #231
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Germini
... a moze psychotropy?

eee, blyszczyk sie tak dobrze nie pali jak fajki
faja jest dobra na wszystko
Psychotropy nie są mi potrzebne na szczęście mam twardy charakter, a fajki palę bo lubię, jescze bardziej kiedy jestem złaaa
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:28   #232
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Już się nie gniewam
Jak się nie gniewasz jak gniewasz
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:29   #233
emmpe
Przyczajenie
 
Avatar emmpe
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 23
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Witam,
rowniez nie lubie, nie cierpie dymu papierosowego i tego ciezkiego zapachu, jesli to w ogole zapach.. Przestalam chodzic ze znajomymim do ich ulubionej knajpki, gdzie powietrze geste jak szalit zrobiony przez moja babcie proponowalam tyle razy zmiane lokalu... i nic, bo tam klima niezla -odpowiadali...
Znalazlam swietna kafejke gdzie jest zakaz palenia, w koncu czuje zapach moich perfum w kawiarni))) a cienie do powiek nie znikaja do lez po dymie papierochow, no i oczywiscie mam nowych znajomych, bo co jak co ale do cygaretek przekonac sie nie dam))))
emmpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:52   #234
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez dureksis
Psychotropy nie są mi potrzebne na szczęście mam twardy charakter, a fajki palę bo lubię, jescze bardziej kiedy jestem złaaa
twardy chatakter? to dlaczego nie mozesz rzucic?

a z tymi psychotropami, to to nie bylo na serio w zupelnosci wszystko rozumiem, bo sama jaram
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:53   #235
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

mam na tyle twardy charakter, że z moimi filmami i dołami i wk... ami radzę sobie bez prochów
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:19   #236
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Boże dziewczyny ile w was złości na tych biednych palaczy.Sama nie palę,ale aż tak się nie użalam nad sobą.Pracuję w szkole gdzie połowa grona pali no i co z tego. Mają takie hobby ich sprawa.Jeżeli mi dym przeszkadza to idę do kawiarni,gdzie jest zakaz palenia,albo w lecie do kafejki na polu i po problemie.Śmieszy mnie trochę jak piszecie,że Was drażni jak ktoś dmuchnie dymkiem, wsiada do autobusu z zapaszkiem.Szczerze wolę już taki smrodek niż tych niedomytych,albo zapach panienek zlanych perfumami,że aż mdło mi się robi.Bardziej denerwuje mnie taki smród niż palaczy.Często przychodzą do mnie koleżanki, które palą i co mam im powiedzieć idzcie na klatkę czy balkon-to dopiero obciach.A firanki można wyprać i nic się wielkiego nie dzieje.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:34   #237
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

ja chyba jakas inna jestem,bo mi nie przeszkadzają(dopóki nie zasgoszczą z papierochem w moim domu)
jak chcą sie truć to ich sprawa.palący chłopacy w szkole(co o zgrozo sie zdarza)nawet mi nie przeszkadzaja,ani nawet jak pala na przystanku.
*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:40   #238
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja jestem dziś wściekła, bo mój młodszy (nota bene niepełnoletni ) brat pali i to w domu
Ma 17 lat i tak naprawdę nie ma sposobu, żeby mu tego zabronić.

Ochrzaniłam go dziś za to, że pali w domu, a ja potem muszę wchodzić do zadymionej łazienki
I kazałam palić sobie pod klatką skoro koniecznie musi.
Mam nadzieję, że pojął o co mi chodzi... Wyglądał, jakby do niego dotarło, ale to nic pewnego.

Asiu 67 - tak dokładnie bym powiedziała koleżankom - jeśli chcecie palić, idźcie na balkon albo pod klatkę - nie na klatkę, bo tamtędy też niepalący chodzą i nie mają zapewne ochoty mieć na klatce dymu.
Nie wiem jaki to "obciach"? Skoro ktoś przychodzi do mojego domu, to powinien szanować zasady jakie w nim panują.
Mam szczęście, że akurat moje koleżanki nie palą
Ale NIKT kto przychodzi do naszego domu nie pali wewnątrz i wszyscy to rozumieją. Może to kwestia sposobu, w jaki sie komunikuje, że u nas sie nie pali?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:45   #239
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez *Claire*
ja chyba jakas inna jestem,bo mi nie przeszkadzają(dopóki nie zasgoszczą z papierochem w moim domu)
jak chcą sie truć to ich sprawa.palący chłopacy w szkole(co o zgrozo sie zdarza)nawet mi nie przeszkadzaja,ani nawet jak pala na przystanku.
u mnie w szkole było to notoryczne, i to nie tylko wśród chłopców, ale też dziewczyn...
I to od czasów gimnazjum. Byłabym zdziwiona, gdyby się tego NIE spotykało.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:01   #240
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja nie jestem wstrętna mimo że palę... i szczerze mówiąc to wypraszam sobie... nie każdy palacz jest wstrętny... radze to zapamiętać...
__________________

cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.