Majówki 2016 - część szósta - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 19:49   #601
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękuję za życzenia zdrowia, na moje oko jest najlepiej od kiedy ona żyje po drugiej stronie brzucha kilka dni a jak cieszy wymaz robiłam podczas choroby jak miała 6 tygodni, wyszły pneumokoki, ale nosicielstwo. 3 dni po pobraniu a tego samego dnia co wyniki już byłyśmy w szpitalu z zapaleniem płuc, ale pneumokoki zostały wtedy wykluczone (cos w sikach się bada). Teraz to chyba 4 tygodnie trzeba czekać a podobno taki z nosa to niemiarodajny bo to trzeba punkcję z zatok zrobić. Przyznacie, że ciekawe podejście z tym wysłaniem do pediatry? Śmiech przez łzy.

Igę położyłam 19.30 - do końca piszczała i raczkowała w trybie przyspieszonym po mieszkaniu (radość z tego, że jej matka z siostrą przyszły, ale nieważne ze siostra wyła, bo ma problemy życiowe ostatnio ogromne jak na trzylatkę przystało, ona nawet się cieszy z wyjącej siostry pół godziny temu zdążyła na karmienie obudzić
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:50   #602
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
O wlasnie Dady.
Wyobrazcie sobie ze ostatnio tez jakas promo byla D. pojechal a oni w Biedrze miwia ze do nas te reklamowane promocje nie dochodza tylko w duzych miastach.
Ciekawe czy ta od jutra tez nie dojdzie
Ooo, to ja w mniejszej miejscowości się łapię na te promocje.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy Lenka ogarnie łyżeczke😀 u nas ostatnio zabawa w znęcanie się nad tatusiem. Każe mu podnieść koszulkę łapie go i szczypie i naśladuje jak krzyczy i piszczy a potem jak jest cicho to ona krzyczy i czeka👍 sadysta mały😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------


U nas też sortera nie ogarnia w ogóle. Wsypuje tylko klocki jak otwarty czyli jakby tylko je zbierała. A to odrazu załapała i cały czas się bawi😍 ostatnio zaczyna też klasc klocka na klocka może zacznie budować cos😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo, klocki zbiera i wrzuca do pudła, do sortera nie wrzuca, a kulodromem sie bawi, choć nie każdy kształt daje radę łatwo ułożyć, czasem próbuje też puścić np. kwadratowy klocek

Mia, super, że z Igusią lepiej, może to ten lek antyhistaminowy właśnie się przyczynił do ograniczenia zmian.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:57   #603
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Proszę

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Moja dziś wsuwała naleśniki. Z normalnym mlekiem, narazie nic jej nie dolega. Okaże się ale właśnie jak serek bieluch jest w plackach to wszystko ok a taki nie przetworzony to zaraz plamki wyskakują ...

Moj mi zwedzil platki z mlekiem na wakacjach. Zyje


Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Apropo kapania - kapiecie codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My tez. Taki nasz rytual juz ale mydlo dwa razy w tyg.
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:04   #604
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Asiaczek ja w sumie nie wiem co sie stalo ze juz nie wrzeszczy w wodzie. Chyba po prostu zmienil nastawienie. Ale to tez nie zawsze bo jak zaczyna ciagnac i drapac sie TAM a ja mu odciagam raczke to spazmuje ze nie wiem. tylko dotknie tam spowrotem cisza. Onanista jeden! ale tak serio to ewidentnie go tam swedzi. Tzn chyba.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Tez kapiemy codziennie. Jakos tak bez tego rytualu łyso wszystkim.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Ja robie tez placki banan+jajko+lyzeczka maki ale wsuwa.
Tylko ze za uszami sie robi czerwone i jakas wysypka na nowo. Podejrzewam bialko bo jak zaczynalismy od samego zoltka to bylo ok. Pomyslalam jajko spoko i dawaj mu z bialkiem i chyba to ten trop.
Takze z plackami i jajeczniczką sie chyba pozegnamy

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-03-20 o 20:06
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:13   #605
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Apropo kapania - kapiecie codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co dwa dni, chyba że jest jakaś większa awaria. Raz w tygodniu z pianą, a tak to w samej wodzie.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:18   #606
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My kapiemy tez codziennie, a poza tym Wojtuś uwielbia wodę
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:20   #607
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Apropo kapania - kapiecie codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak - męski rytuał


U nas jednak powrót smoczka - złapałam młodego, że już kilka razy usypiał mi przy butelce, chociaż pusta to nie dał zabrać, musiał ją ciumkać. No i w końcu raz i drugi podsunęłam smoczka - ostatecznie wziął i padł w jednej chwili. Wiem, że wszyscy mądrzy krzyczą, żeby odzwyczaić jak najszybciej, że jak już zabrany to nie dawać, ale jeśli to oznacza, że dziecko mi zacznie usypiać normalnie i drzemać jak człowiek godzinę na łóżku/łóżeczku a nie tylko na rękach to niech mnie wszyscy w tyłek pocałują. Do 18 chyba ze smoczkiem spać nie będzie
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 20:28   #608
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Heeejo
Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię, jak ktoś o takich maluchach mówi grzeczne albo niegrzeczne. Np że jak się zabawi samo, mało marudzi, ładnie śpi to jest grzeczne a jak jest marudny i kiepsko śpi to już niegrzeczne. każde dziecko ma inny charakter i inne potrzeby. O byciu "niegrzecznym"możemy zacząć rozmawiać, kiedy kilkulatek nie reaguje na prośby rodziców.
Mnie nerwy biorą jak ktoś tak mówi do takich maluszków. Jak moze być niegrzecznt? Ehh
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Apropo kapania - kapiecie codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co drugi dzień. Ostatnio częściej, bo tak uwielbia wode że aż szkoda jej nie wykąpać. A od 3 dni bierze ze mną prysznic. Dzis miala byc kapiel, ale jak zobaczyła, ze jestem pod prysznicem to się wyrywała do mnie


Dziewczyny pamietacie, mam najlepszą kumpele z 5 dni starszą córą.
Jest w 16 tygodniu ciązy. Bedzie 15miesiecy roznicy!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:31   #609
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ola - Maja jest jak moja Hania
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:32   #610
majlla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 277
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzięki
majlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:50   #611
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My kapiemy w symie też codziennie. Czasami co drugi a pytalam bo mnie siostra męża bombarduje artykułami jak to kąpiel szkodzi skórze i że ze tego alergię są. Ona kapie raz w tygodniu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Heeejo

Mnie nerwy biorą jak ktoś tak mówi do takich maluszków. Jak moze być niegrzecznt? Ehh

Co drugi dzień. Ostatnio częściej, bo tak uwielbia wode że aż szkoda jej nie wykąpać. A od 3 dni bierze ze mną prysznic. Dzis miala byc kapiel, ale jak zobaczyła, ze jestem pod prysznicem to się wyrywała do mnie


Dziewczyny pamietacie, mam najlepszą kumpele z 5 dni starszą córą.
Jest w 16 tygodniu ciązy. Bedzie 15miesiecy roznicy!
Wow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 20:51   #612
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ola - Maja jest jak moja Hania

Że leniuszek ?
W ogóle ostatnio się taki śmieszek kochany zrobił, jest przeszczęśliwa jak się z nią wygłupiamy
W ogóle muszę się pochwalić ze w końcu się wzięłam za siebie i od tygodnia ćwiczę czasem 15 min dziennie ale zawsze coś tak byłam zastana, ze zakwasy cały czas mnie męczą
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:54   #613
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Heja babensity, moja aplikacja pokazuje studniówkę do porodu, także ten tego czas zacząć imprezę i powoli się przygotowywać.
Jutro idę na krzywą cukrową, pamiętacie to jeszcze? Czeka mnie dwie godziny siedzenia po wypiciu ulipku

Dziewczyny a gdzie reszta się podziała Roses, Mona? Gdzie Was wywiało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:54   #614
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My kapiemy w symie też codziennie. Czasami co drugi a pytalam bo mnie siostra męża bombarduje artykułami jak to kąpiel szkodzi skórze i że ze tego alergię są. Ona kapie raz w tygodniu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


Wow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ona tez się kapie raz w tygodniu?
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:31   #615
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię, jak ktoś o takich maluchach mówi grzeczne albo niegrzeczne. Np że jak się zabawi samo, mało marudzi, ładnie śpi to jest grzeczne a jak jest marudny i kiepsko śpi to już niegrzeczne. każde dziecko ma inny charakter i inne potrzeby. O byciu "niegrzecznym"możemy zacząć rozmawiać, kiedy kilkulatek nie reaguje na prośby rodziców.
Ja czasami mówię że była grzeczniutka ale nigdy że niegrzeczna. Ja też uważam że na tym etapie nie ma co o tym mówić ale czasami sama mówię że dzisiaj dużo zrobiłam czy w domu czy w ogóle że była grzeczna ale tylko do męża jak wraca z pracy. Czasami mówię do Lenki chodź to do mnie lobuzie albo broju mały jak coś ściąga z szafek😀 ale to raczej żartobliwie. W ogóle nie lubię jak ktoś mówi jesteś niegrzeczna tylko że to było niegrzeczne ( w sensie zachowania)
Przyszły dziś magnesy farma na lodówkę ale miłości między nimi nie ma- pobawić się pobawi ale jak ktoś jest z nią najlepiej😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Apropo kapania - kapiecie codziennie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja kapie codziennie ale glowke myjemy co 3/4 dni. Z tym że Lenka to ma parę piórek na głowie😂 no chyba że stosuje wcierke(iwonia &#128514 to częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Ja robiłam podobne placuszki- zbledowany banan i truskawki, jajko mąka i mleko migdalowe. Bardzo dobre wyszły. Przyjechały moje książki z empika m.in. alaantkowe blw to może coś więcej porobie. Trochę się zawiodłam bo ja bardzo lubię jak przy każdym przepisie jest zdjęcie a tu tego nie ma, jest tylko przy niektórych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:32   #616
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja czasami mówię że była grzeczniutka ale nigdy że niegrzeczna. Ja też uważam że na tym etapie nie ma co o tym mówić ale czasami sama mówię że dzisiaj dużo zrobiłam czy w domu czy w ogóle że była grzeczna ale tylko do męża jak wraca z pracy. Czasami mówię do Lenki chodź to do mnie lobuzie albo broju mały jak coś ściąga z szafek😀 ale to raczej żartobliwie. W ogóle nie lubię jak ktoś mówi jesteś niegrzeczna tylko że to było niegrzeczne ( w sensie zachowania)
Przyszły dziś magnesy farma na lodówkę ale miłości między nimi nie ma- pobawić się pobawi ale jak ktoś jest z nią najlepiej😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------


Tak ja kapie codziennie ale glowke myjemy co 3/4 dni. Z tym że Lenka to ma parę piórek na głowie😂 no chyba że stosuje wcierke(iwonia &#128514 to częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Ja robiłam podobne placuszki- zbledowany banan i truskawki, jajko mąka i mleko migdalowe. Bardzo dobre wyszły. Przyjechały moje książki z empika m.in. alaantkowe blw to może coś więcej porobie. Trochę się zawiodłam bo ja bardzo lubię jak przy każdym przepisie jest zdjęcie a tu tego nie ma, jest tylko przy niektórych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja często mówie 'Ty Pieronie' lub 'Pieronico'
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:42   #617
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czekoladki biorę te klocki jak będę w Polsce😂👍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Dagg Lenka przez kulodroma próbuje przepuszczac moje lakiery do paznokci👍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ja czasami też mówię Ryszard chodź tu z naciskiem na szard. Chichra się😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 22:36   #618
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Czekoladki biorę te klocki jak będę w Polsce����

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Dagg Lenka przez kulodroma próbuje przepuszczac moje lakiery do paznokci��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ja czasami też mówię Ryszard chodź tu z naciskiem na szard. Chichra się��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli sie zdecydujesz to zwróć uwagę, że różnica w cenie wychodzi między sklepami nawet do 50 zł. My zamawialiśmy tutaj.
https://www.al.to/p/304739-klocki-cl...-kolejowa.html


hehe no i pisze, że to zabawka dla chłopców - ciuf ciuf robi ekstra
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 22:52   #619
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość


hehe no i pisze, że to zabawka dla chłopców - ciuf ciuf robi ekstra
Mówiłam już ze Lenka ma na drugie Ryszard😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 07:52   #620
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzień dobry wszyscy jeszcze śpią ???😉

U nas w nocy była jedna pobudka🙂 już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio i jeszcze mnie mąż obudził jak wstał do pracy o 4.30 żebym wstała do Igi bo jej nie słyszałam, a ona już stała w łóżeczku. Zazwyczaj słyszę jak zaczyna się kręcić 😱
Także spałam snem kamiennym.

Dziewczyny podrzuccie jakies linki do fajnych magnesów na lodówkę najlepiej takich co będzie je można konsumować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:37   #621
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja kupiłam w empiku drewniane magnesy, wczoraj przyjechały do mnie. Drewniane z rysunkami farmy, kosztowały coś około 40 złotych ale jakoś mnie nie zachwycily. Takie zwykłe magnesy.
U nas noc tragedia, może to te zeby bo robi luźna kupke i miała katar na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:38   #622
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja kupiłam w empiku drewniane magnesy, wczoraj przyjechały do mnie. Drewniane z rysunkami farmy, kosztowały coś około 40 złotych ale jakoś mnie nie zachwycily. Takie zwykłe magnesy.
U nas noc tragedia, może to te zeby bo robi luźna kupke i miała katar na wieczór 1490085525447.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:05   #623
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w empiku drewniane magnesy, wczoraj przyjechały do mnie. Drewniane z rysunkami farmy, kosztowały coś około 40 złotych ale jakoś mnie nie zachwycily. Takie zwykłe magnesy.
U nas noc tragedia, może to te zeby bo robi luźna kupke i miała katar na wieczór Załącznik 6980906

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piekne magnesy!! Mi sie bardzo podobaja duzo zdrowia
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:15   #624
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ann dziękuję😙 myślałam że będą bardziej kształtem przypominały zwierzęta jeśli wiesz o co mi chodzi😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:29   #625
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej
U nas niespokojnie spal w nocy z jęczeniem i kreceniem sie przez sen w sumie kp x3 ale spalismy do 9.30 mimo ze obylo sie wczesniej bez rozbudzenia.
My dzis znowu sami do jutra.
Wczoraj byli u nas moi rodzice mama chce sobie kupic telefon bo ma jakis sprzed potopu gdzie nawet aparatu nie ma ona mocno kiepska w nowinki techniczne ale chce "jakis z tych dotykowych co wy macie" i mowi ze tylko sie zastanawia czy wziac smartfona czy telefon uswiadomilismy ja ze smartfon tez jest telefonem oooj ciezko bedzie ja go nauczyc haha
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:30   #626
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Heja babensity, moja aplikacja pokazuje studniówkę do porodu, także ten tego czas zacząć imprezę i powoli się przygotowywać.
Jutro idę na krzywą cukrową, pamiętacie to jeszcze? Czeka mnie dwie godziny siedzenia po wypiciu ulipku

Dziewczyny a gdzie reszta się podziała Roses, Mona? Gdzie Was wywiało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem, czytam, ale na pisanie juz nie mam czasu. Wlasnie znowu nadrabiam watek 😆
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:35   #627
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ło matulu, ślęczę na krzywej cukrowej, wypiłam ten ulipek, zaraz puszczę pawia.....bleeeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:37   #628
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Ło matulu, ślęczę na krzywej cukrowej, wypiłam ten ulipek, zaraz puszczę pawia.....bleeeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bona dasz radeeee Natalja pewnie az podskakuje tak jej smakuje
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:41   #629
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Bona dasz radeeee Natalja pewnie az podskakuje tak jej smakuje
To prawda, wywija takie fikołki teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:47   #630
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona współczuję, jak sobie przypominam o tym ulepku to mi słaboooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.