Mamusie majowe 2018 cz. 4 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-23, 07:36   #1291
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Dziękuję ♥️♥️♥️♥️
A ja Wam życzę wesołych świąt spokojnych, zdrowych i bogatego gwiazdora 🎄☃️😗 ( u mnie gwiazdor chodzi i przynosi prezenty )
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 07:40   #1292
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Dzień dobry dziewczyny
Malinka zdrówka i spokoju a potem lekkiego i szybkiego porodu oraz grzecznego dziecka


Ale miałam wczoraj wieczór. Przez cały dzień trochę się kręciłam po domu, i chyba przesadziłam, bo zaczęło mnie strasznie boleć. Brzuch stwardniał na kamień. Jakoś bardzo się tym zdenerwowałam. Jak poszłam się położyć to zaczęły mi łzy lecieć, także w ogóle nie mogłam nad nimi zapanować. Dopiero po jakimś czasie się uspokoiłam i mi trochę puściło. Już myślałam że trzeba będzie jechać do szpitala. Teraz to pewnie mało co zrobię na święta,bo jednak muszę więcej leżeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 07:53   #1293
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Malinko wszystkiego co najpiękniejsze!


Mnie tez jakos brzuch pobolewa od dwoch dni, troche porobie w domu i zaraz sie mecze :/ maz kazal mi wicej odpiczywac ale wez tu odpocznij przy 1.5 rocznym synku i o tyle dobrze ze maz ma sprzatac a ja tylko mu pomoc...
A jeszcze kiepska noc za mną, synek sie budził i popłakiwał, ząbek mu wychodzi :/ wzielam go do nas do łóżka i co raz dostalam a to z liscia a to ze stópki w twarz... i oczywiscie 6.15 pobudka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!

Edytowane przez reniferek01
Czas edycji: 2017-12-23 o 07:58
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:01   #1294
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Hej Kochane
Maalinka wszystkiego najlepszego, szczęśliwego rozwiązania i spełnienia marzeń!
my też dziś wyjeżdżamy do moich rodziców, także również Wam wszystkim życzę zdrowych i spokojnych , wesołych Świąt Bożego Narodzenia, abyśmy wszyscy spędzili je w miłej i rodzinnej atmosferze, prezenty mniej ważne
Buziaki Dziewczyny i bezpiecznych podróży w ten świąteczny czas!
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:05   #1295
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Ale kochana nie sugeruj się tylko moim zdaniem, bo jak widać Twojej koleżance się sprawdza mi nie pasował ale dla Ciebie może być ok. Najlepiej gdybyś mogła wypróbować zanim kupisz (choć wiem że to się wydaje mało higieniczne)

Dobre i to z takim nastawieniem można te kilka dni popracować zalegly urlop się szykuje? Co po nim?
Tak to prawda ale potrzebuje w sumie tego urlopu by nabrac nowych sil. Zaległy i dodatkowy po urlopie będę jeszcze pracować pod koniec lutego jak będę się dobrze czuć i z maluszkiem będzie absolutnie wszystko dobrze to pojadę jeszcze na szkolenie takie 3tyg. Mam nadzieję że to nie jest głupi pomysł bo w sumie to moja pierwsza ciąża


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:05   #1296
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Malinka wszystkiego naj naj najlepszego 🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:09   #1297
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Dziewczyny bardzo Was proszę nie kloccie się bo to jest całkowicie bez sensu pamiętajcie jesteśmy wszystkie w ciąży! nie ma tu miejsca na generowanie złych niepotrzebnych emocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Malinka wszystkiego dobrego * dużo dużo zdrówka i pogody ducha i samych cudownych chwil w ciąży o nie tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 08:18   #1298
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Dziękuję dziękuję 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:37   #1299
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Tak to prawda ale potrzebuje w sumie tego urlopu by nabrac nowych sil. Zaległy i dodatkowy po urlopie będę jeszcze pracować pod koniec lutego jak będę się dobrze czuć i z maluszkiem będzie absolutnie wszystko dobrze to pojadę jeszcze na szkolenie takie 3tyg. Mam nadzieję że to nie jest głupi pomysł bo w sumie to moja pierwsza ciąża


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie jak tylko będziesz mieć siły to czemu nie 😉 ja w lutym mam 2tyg ferii zimowych więc też odpocznę sobie. A później jeszcze z miesiąc chciałabym popracować 😉
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:39   #1300
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Dzien dobry
Ja sie obudzilam dzis o 5 i nie moglam zasnąc do 7 bo moje słoneczko takie szaleństwa wyprawialo w brzuszku ze spac sie nie dalo
Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja mam dziś dobry humor. Świętuje dzisiaj urodziny I przygotowania do świąt pełna para - już jutro
Uwielbiam święta 😍😍😍😍
Wszystkiego najlepszego i spelnienia marzenprezenty mam nadzieje podwojne a nie hurtowo jutro
Cytat:
Napisane przez edzka1104 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Z racji że jesteśmy już u rodziców i pewnie rzadziej tutaj będę zaglądać chciałabym życzyć Wam:
Spokojnych, radosnych, ciepłych i rodzinnych Świąt! Samych pyszności na stołach i wspaniałych prezentów! :sbana n:: sgrupa:
Dziekuję i dla Was tez wspanialych swiąt
Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Malinko wszystkiego co najpiękniejsze!


Mnie tez jakos brzuch pobolewa od dwoch dni, troche porobie w domu i zaraz sie mecze :/ maz kazal mi wicej odpiczywac ale wez tu odpocznij przy 1.5 rocznym synku i o tyle dobrze ze maz ma sprzatac a ja tylko mu pomoc...
A jeszcze kiepska noc za mną, synek sie budził i popłakiwał, ząbek mu wychodzi :/ wzielam go do nas do łóżka i co raz dostalam a to z liscia a to ze stópki w twarz... i oczywiscie 6.15 pobudka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi sie ze jednak troche wiecej wysilku przed swietami i przez to te brzuszki daja znac,odpoczniesz w swieta i bedzie dobrzei wlasnie dlatego nie lubie spac z dzieckiem bo nigdy sie nie wysypiam
Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Hej Kochane
Maalinka wszystkiego najlepszego, szczęśliwego rozwiązania i spełnienia marzeń!
my też dziś wyjeżdżamy do moich rodziców, także również Wam wszystkim życzę zdrowych i spokojnych , wesołych Świąt Bożego Narodzenia, abyśmy wszyscy spędzili je w miłej i rodzinnej atmosferze, prezenty mniej ważne
Buziaki Dziewczyny i bezpiecznych podróży w ten świąteczny czas!
Dziekuję i dla Was tez samych cudownych chwil w te swieta

Dziewczyny ja tez Wam skladam juz swiateczne zyczenia,najwazniejsze to zdrowka dla Was i maluszkow,spelnienia marzen choc to najwazniejsze juz sie chyba spelnilo i rosnie pod naszymi sercami,spokojnych i radosnych swiąt,no i zeby te bobasy nie daly nam za bardzo popalic przy porodzie i jak juz beda przy nas:sm ikolaj2:
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 09:01   #1301
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Co tu się dzieje? Nie kloccie się

Ja mam dziś dobry humor. Świętuje dzisiaj urodziny I przygotowania do świąt pełna para - już jutro
Uwielbiam święta 😍😍😍😍
Sto lat kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 09:13   #1302
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Laski czy wy tez odczuwacie kłucie z jednego boku ? Bo mnie dzisiaj od rana cos kluje, ale jak sie poloze to przechodzi, wstane i znowu. Jajnik to raczej nie jest, ale moze wiazadla sie rozciągaja? W sumie brzuch mam potezny, dziec tez juz ponad 300 gram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 09:26   #1303
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny
Malinka zdrówka i spokoju a potem lekkiego i szybkiego porodu oraz grzecznego dziecka


Ale miałam wczoraj wieczór. Przez cały dzień trochę się kręciłam po domu, i chyba przesadziłam, bo zaczęło mnie strasznie boleć. Brzuch stwardniał na kamień. Jakoś bardzo się tym zdenerwowałam. Jak poszłam się położyć to zaczęły mi łzy lecieć, także w ogóle nie mogłam nad nimi zapanować. Dopiero po jakimś czasie się uspokoiłam i mi trochę puściło. Już myślałam że trzeba będzie jechać do szpitala. Teraz to pewnie mało co zrobię na święta,bo jednak muszę więcej leżeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak sie dzisiaj czujesz? Lepiej juz?
Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Laski czy wy tez odczuwacie kłucie z jednego boku ? Bo mnie dzisiaj od rana cos kluje, ale jak sie poloze to przechodzi, wstane i znowu. Jajnik to raczej nie jest, ale moze wiazadla sie rozciągaja? W sumie brzuch mam potezny, dziec tez juz ponad 300 gram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie czasem kluje, ale poki bez zadnych plamien itd to nie przejmuje sie, tlumacze sobie to rosnacym maluchem.
To ja tez Wam juz zloze zyczenia 😊 Zycze wszystkim zero mdlosci i innych nieprzyjemnych dolegliwosci, zdrowych maluszkow, ekspresowych porodow ❤ zero klotni z tymi naszymi chlopami
Powiem Wam, ze nie moge juz sie doczekac przyszlych swiat w trojke ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 09:59   #1304
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
A jak sie dzisiaj czujesz? Lepiej juz?

Mnie czasem kluje, ale poki bez zadnych plamien itd to nie przejmuje sie, tlumacze sobie to rosnacym maluchem.
To ja tez Wam juz zloze zyczenia 😊 Zycze wszystkim zero mdlosci i innych nieprzyjemnych dolegliwosci, zdrowych maluszkow, ekspresowych porodow ❤ zero klotni z tymi naszymi chlopami
Powiem Wam, ze nie moge juz sie doczekac przyszlych swiat w trojke ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś prawie tylko leżę więc lepiej
Też się nie mogę doczekać świąt we trójkę


Dziewczyny może powrzucacie tu albo na fb świąteczne stylizacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 10:44   #1305
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Widzę, że nie tylko ja zasuwam i dzieciak mówi mama odpuść i siadnij sobie na tylnej części.

To siadłam na chwilę 😉 choinka przed domem jak czekała tak czeka. Może do wieczora się wyrobimy ze wszystkim. Oby, oby bo jutro wolałabym już tylko świąteczne filmy oglądać i pakować prezenty.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 10:59   #1306
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Laski czy wy tez odczuwacie kłucie z jednego boku ? Bo mnie dzisiaj od rana cos kluje, ale jak sie poloze to przechodzi, wstane i znowu. Jajnik to raczej nie jest, ale moze wiazadla sie rozciągaja? W sumie brzuch mam potezny, dziec tez juz ponad 300 gram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więzadła,Już przez ten stres przeszłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

A ja żeby było klimatycznie mam wojnę z tżtem. Poszedł do fryzjera i miał zajechać do sklepu po koszulę dla teścia a nie było to ponad godzinę. (Fryca miał umowionego) mi oczywiście w tym czasie zwazylo się ciasto więc robiłam to samo dwa razy.. Wrócił to dostał opieprz że ja się tu poce a on po mieście lata. Zaczął jeść kabanosy i się wkurzylam bo właśnie skończyłem myć kuchnię. Powiedziałam mu, że ma nie nasyfic i wyszedł do drugiego pokoju ze skrzywiona mina. Skończyłam sprzątać idę do niego a ten sobie leży! No szlag mnie trafił. Pytam się czemu nie sprząta a on nic.
Focha strzelać bedzie.. zaczęłam sama sprzątać, kurze ścierać i trochę marudzić na niego pod nosem. To się wkurzył i powiedział że mam wiecznie pretensję o wszystko..i że mam przyjść to przeprosić.
Oczywiście go wysmialam i powiedziałam że sama posprzątam cały dom a on niech sobie leży. I wyszedł z domu bo jak to ujął "przy mnie odechciewa się nawet jeść jak tak na niego się rzucam" ://

Święta święta i ja już mam po swietach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:30   #1307
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

A ja dwa ciasta już zrobiłam jeszcze jeden i potem potrawy wigilijne

Co do zdjęć to wlasnie moze pododajemy jutrzejsze świąteczne brzuszki 😀


Dziękuję jeszcze raz za życzenia urodzinowe
Tz zrobił mi super niespodziankę. Pojechał niby tylko do fryzjera a wrócił z tortem i bransoletka i kolczykami ☺ Ale mi zrobił niespodziankę
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:30   #1308
nalesnikona
Zadomowienie
 
Avatar nalesnikona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: z naleśnikowni
Wiadomości: 1 985
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Pokaz fote a nie sie obijasz Domii 😎

Dziekuje 😘

Haha przypomnialas mi cos. Szwagra mlodszy syn ma odstajace uszy (nie wiadomo po kim) i szwagierka jak byl mlodszy nie mogla sie troche z tym pogodzic o mu przyklejala na plasterki moj maz uszu odstajacych nie ma, ale ta dolna czesc - te platki gdzie sie przebija do kolczykow to ma tak smiesznie podwiniete. Jak dziecko bedzie mialo tak po nim to chociaz nie bedzie watpliwosci czyje.
Dziekuje 😘 pierscionek zareczynowy - nie zebym sie chwalila ale odkad go dostalam to mi sie strasznie podoba, maz mowil ze tylko jeden taki byl. Na tamtym zdjeciu nie widac, ze ma serduszko ❤
Załącznik 7365361
Sluchajcie, moze niedlugo poznacie imie naszego synka. Wpadlam na pewien pomysl i zrobilam tabelke w excelu z kilkonastoma imionami, ktore ewentualnie bralismy pod uwage i wymyslilam punktacje od 1-5 i ocenilam wg swojego zdania, ukrylam kolumne i mezowi kazalam zrobic to samo. Chyba jestesmy dla siebie stworzeni, bo 3 te same imiona ocenilismy najwyzej 😁 dam znac jak sytuacja sie rozwinie.
Pisalam z kolezanka, ktora rodzila 1.06 i ma laktator reczny Canpol, mowi ze czesto korzysta i jest zadowolona. Nowy kosztuje w necie ok 50zl wiec polowe tego co Avent. A wydaje mi sie, ze Canpol, Lovi, Avent czy Tommy Tippee to podobna polka cenowa i jakosc. Chyba kupie ten, jak bedzie mnie wkurzal to go sprzedam i wymienie na inny 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, że tymi firmami, co piszesz pewnie są różnice i każdemu będzie pasowało co innego.
Ja osobiście mam przekonanie do MEDELI, bo to firma medyczna, specjalizuje się sprzęcie do karmienia, opracowuje nowe metody (jak np. butelka calma, czy do karmienia przy rozszczepie wargi, system sns itd.)

A ich laktator ręczny to 80 -90 zł.
nalesnikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:31   #1309
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Rybcia, bezsensu że się tak klocicie.
Święta już zaraz , a tu takie ekscesy. Dajcie sobie buziaka, zagon Tz do pomocy i niech się nie wymądrza za dużo.
To ma być super czas a nie klotliwy.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 12:32   #1310
nalesnikona
Zadomowienie
 
Avatar nalesnikona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: z naleśnikowni
Wiadomości: 1 985
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Domii domyslam sie, ze na zywo ladniejsze 😊
Co do tych drogich pudelek - znalazlam na ali cos podobnego tylko wyglada, ze one sa na mniejsze chusteczki? Wystarczy w wyszukiwarke wpisac "wet wipes box" 😊
Załącznik 7365371

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aliekspres jak zawsze nie zawiodło pewnie i większe gdzieś są. Chińczycy lubią skip hopa podrabiać

dopiero później pomyślałam, że można tam poszukać

te małe opakowania są np. w rossmanie, ale też papier nawilżany ma takie małe.
nalesnikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:32   #1311
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Co tu się dzieje? Nie kloccie się

Ja mam dziś dobry humor. Świętuje dzisiaj urodziny I przygotowania do świąt pełna para - już jutro
Uwielbiam święta 😍😍😍😍
Wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny
Malinka zdrówka i spokoju a potem lekkiego i szybkiego porodu oraz grzecznego dziecka


Ale miałam wczoraj wieczór. Przez cały dzień trochę się kręciłam po domu, i chyba przesadziłam, bo zaczęło mnie strasznie boleć. Brzuch stwardniał na kamień. Jakoś bardzo się tym zdenerwowałam. Jak poszłam się położyć to zaczęły mi łzy lecieć, także w ogóle nie mogłam nad nimi zapanować. Dopiero po jakimś czasie się uspokoiłam i mi trochę puściło. Już myślałam że trzeba będzie jechać do szpitala. Teraz to pewnie mało co zrobię na święta,bo jednak muszę więcej leżeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tzreba na spokojnie, mozesz sobei robić, ale moze więcej a siedząco

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Dziś prawie tylko leżę więc lepiej
Też się nie mogę doczekać świąt we trójkę


Dziewczyny może powrzucacie tu albo na fb świąteczne stylizacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzeba ją mieć
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:36   #1312
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
A ja dwa ciasta już zrobiłam jeszcze jeden i potem potrawy wigilijne

Co do zdjęć to wlasnie moze pododajemy jutrzejsze świąteczne brzuszki


Dziękuję jeszcze raz za życzenia urodzinowe
Tz zrobił mi super niespodziankę. Pojechał niby tylko do fryzjera a wrócił z tortem i bransoletka i kolczykami ☺ Ale mi zrobił niespodziankę
No to się postarał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:37   #1313
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Nie spodziewalam sie, ze tyle piszecie :p
Nic nie ogarniam. Postaram sie tu czesciej zagladac.

Blaira, jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki za nifty, napewno was uspokoi.

Malinka wszystkiego najlepszego!

U mnie niby 17 tydzien, a ja w sumie wciaz nie przywyklam do mysli ze jestem w ciazy tak naprawde nie mam kiedy o tym myslec. Zadnej wyprawki tez nie kupujemy, bo wszystko mamy. No, moze w kolejna chuste zainwestuje, to zamiast wozka. I wielo dla noworodzia. Imion nie wybieramy, nie znamy plci taka abstrakcyjna ta ciaza dla mnie..
planuje ktoras nosic bobasa w chuscie?
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 12:38   #1314
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Rybcia, bezsensu że się tak klocicie.
Święta już zaraz , a tu takie ekscesy. Dajcie sobie buziaka, zagon Tz do pomocy i niech się nie wymądrza za dużo.
To ma być super czas a nie klotliwy.
Sama wszystko wysprzatalam, zostawiłam jedynie jedno pomieszczenie które ogarnął ale przyszedł smutny się przytulić po tej całej wojnie. Nadal jesteśmy spieci ale no w miarę szybko jakoś tam się "dogadaliśmy" znowu wysłałam go na zakupy, jak wróci jedziemy razem na kolejne :sciana: został nam ostatni prezent. Dlatego może do końca dnia siedzieć w biedronce bo ja teraz nalesnikuje i ani mi się chce ruszać tyłek w trase..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:18   #1315
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Wesołych Świąt mamusie kartka-swiateczna-swiateczne-zyczenia-od-redakcji-serwisu.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:41   #1316
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:15   #1317
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Hej BabecZki - oczywiście znowu wypadłam z wizażu ... kurde teraz leżę w wannie - bo wręcz padam na pysk ...
Nie wiem czy będę tu jutro - zreszta pewnie mało kto znajdzie czas w tej świątecznej bieganinie ...
wiec korzystając z okazji pragnę również złożyć Wam życzenia ) za te które tu padły - dziękuje )




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:16   #1318
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Kochane Wy Moje życzę Wam na ten świąteczny czas - abyście spędziły go spokojnie, w gronie najblizszych osób. Żeby ta cudowna atmosfera i magia Świat Bozego Narodzenia przepełniła Wasze serca - smutki i złości usunęły się w cień a także żeby spełniły się wszelkie Wasze Życzenia
Wiem ze jeszcze będziemy sobie życzyć ale napisze jeszcze ze pragnę dla Nas wszystkich aby ten
nowy rok był lepszy od poprzedniego ( choć w sumie ten tez już był szczęśliwy bo spełniły się nasze marzenia i w brzuszkach zagościły małe istotki ❤️❤️❤️) ale życzę Wszystkim aby ten nowy rok przyniósł mnóstwo radości i żeby każdego dnia świeciło nam słoneczko, które napełni każda chwile ciepłem i optymizmem
Wesołych Świat dla Was, Dzidziusiow i Waszych Rodzin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:19   #1319
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
A ja dwa ciasta już zrobiłam jeszcze jeden i potem potrawy wigilijne

Co do zdjęć to wlasnie moze pododajemy jutrzejsze świąteczne brzuszki 😀


Dziękuję jeszcze raz za życzenia urodzinowe
Tz zrobił mi super niespodziankę. Pojechał niby tylko do fryzjera a wrócił z tortem i bransoletka i kolczykami ☺ Ale mi zrobił niespodziankę
nie pisz mi nawet o torcie, maż się postarał,a tort mi po nocach się śni
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:23   #1320
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 4

Chcę Wam życzyć na te Święta miłości, bliskości i wsparcia. Niech to będzie czas spędzony z rodziną, czas pełny tego wewnętrznego ciepła które ogrzewa duszę. Korzystajcie z niego pełnymi garściami i ładujcie akumulatory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-11 20:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.