Singielki 25+ cz. XVI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-29, 07:17   #3631
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Niestety, ale muszę się zgodzić z tą opinią. Na 3 kobiety cierpiące podczas okresu będzie czwarta, która wykorzysta ten "dodatkowy dzień wolny" jako po prostu urlop albo co gorsza jako wymówkę, żeby nie przyjść w konkretny dzień do pracy.. taka jest polska mentalność..
Dlatego wydaje mi się, że w Polsce nie uświadczymy takiej możliwości

Milagros, Jamajka przytulam wirtualnie Dołek przyszedł i do mnie, ale nie związany z majówkowym czasem Rozważałam wyjazd gdzieś samej, ale chyba jednak zrezygnuje - na co dzień mieszkam sama i pracuje głównie zdalnie, jakoś przybija mnie myśl, że nawet czas na wakacjach miałabym spędzać sama.
Na tinderze nie chce mi się już w ogóle szukać par. Gadam z jednym gościem, nie jest w ogóle w moim typie, ale bardzo przyjemnie się rozmawia. Niestety właśnie się dowiedziałam, że do września ze względu na projekt w pracy musi mieszkać głównie w Anglii, więc no cóż
Przypadkiem udało mi się po jakoś 8 latach przerwy pogadać jednego dnia z moim dobrym kolegą jeszcze z czasów licealnych. Liczyłam, że może udałoby się jakoś ten kontakt odnowić, ale on już więcej nie napisał, a i ja nie mam pomysłu na zagadanie, a nie lubię pisać "hej, co tam"
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 08:21   #3632
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Ale synchro Też dzisiaj dostałam Plus wpadłam na genialny pomysł pracy w biurze i myślałam, że umrę... Leciałam po tabletki do apteki, bo swoich jak na złość zapomniałam wziąć z domu... Także fajny dzień dziś miałam

Łączę się również z Tobą w bólu

A co do majówki, zero konkretnych planów. 3 maja nawet pracuje to nie mam długiego weekendu.
Ja też dostałam.

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Jestem trochę przerażona tą majówką, na jutro mam jakieś tam małe plany ze znajomymi, ale nie mam pojęcia, co zrobię ze sobą w pozostałe dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie trochę denerwuje, stresuje jak w radiu ciągle mówią "majówka, super czas, wszyscy jedziemy wypoczywać i jest idealnie". Moja majówka totalnie nie będzie super. Przez większą część zamierzam pracować, w pozostałą może tylko jakiś spacer po okolicy, bo nie dam rady nic więcej. Plus trochę dram rodzinnych, bo przyjedzie ojciec. Czuję się jakby cała Polska brała udział w imprezie, na którą mnie nie zaproszono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 08:58   #3633
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja też dostałam.


Mnie trochę denerwuje, stresuje jak w radiu ciągle mówią "majówka, super czas, wszyscy jedziemy wypoczywać i jest idealnie". Moja majówka totalnie nie będzie super. Przez większą część zamierzam pracować, w pozostałą może tylko jakiś spacer po okolicy, bo nie dam rady nic więcej. Plus trochę dram rodzinnych, bo przyjedzie ojciec. Czuję się jakby cała Polska brała udział w imprezie, na którą mnie nie zaproszono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem. Nigdy nie odczuwałam by majówka była jakąś dla mnie specjalną okazją. Tata wtedy ma urodziny. Ja pracuję normalnie, bo mam dodatkową pracę w weekend i jeszcze w poniedziałek mam normalnie dzień pracujący. 3-go co najwyżej posprzątam bardziej dom. Może płytki w łazience umyję, albo zajmę się oknami, bo pyłki oblepiły wszystko co tylko można.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 09:26   #3634
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja też majówki jako takiej nie mam. Jutro do pracy, w poniedziałek też. W niedziele do rodziców pojadę na grilla i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 09:53   #3635
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja też dostałam.


Mnie trochę denerwuje, stresuje jak w radiu ciągle mówią "majówka, super czas, wszyscy jedziemy wypoczywać i jest idealnie". Moja majówka totalnie nie będzie super. Przez większą część zamierzam pracować, w pozostałą może tylko jakiś spacer po okolicy, bo nie dam rady nic więcej. Plus trochę dram rodzinnych, bo przyjedzie ojciec. Czuję się jakby cała Polska brała udział w imprezie, na którą mnie nie zaproszono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też normalnie pracuję 2giego, co więcej pracuję 3ciego bo klienci za granicą wolnego nie mają
Co prawda w zamian biorę wolne na koniec maja i jadę na city break, ale odcinam się od tego majówkowania i celebrowania tego w ten weekend żeby nie zwariować ;-)
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 12:40   #3636
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Idzie do mnie chyba mały, majówkowy dołek. Zerknelam sobie na kilka moich postów na wątku rozstaniowym, sprzed dwóch lat. Dwa lata minęły, a ja nie jestem ani o krok bliżej do poznania kogoś. Tak jak ostatnio pisałam, dobrze mi się żyje i nauczyłam się nie upatrywać szczęścia życia w facecie i związku, ale są momenty, że jednak przykro, że nic się na tym polu nie dzieje.

Takie smutki z rana. Dobrze, że w ciągu dnia mam sporo zajęć, to może i myślenie przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę jakbym o sobie czytała.

Również przesyłam wirtualnego przytulasa! I super, że jak sama piszesz, nie upatrujesz szczęścia w facecie czy w byciu w związku.

Podobno jak się wcale nie szuka to wtedy przychodzi niespodziewanie, ta miłość Nie wiem czy w to wierzyć ale kto wie co przyniesie przyszłość.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 13:13   #3637
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Dziękuję za wszystkie przytulasy ❤️😘

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Podobno jak się wcale nie szuka to wtedy przychodzi niespodziewanie, ta miłość Nie wiem czy w to wierzyć ale kto wie co przyniesie przyszłość.
Ja akurat w to zdecydowanie nie wierzę 😉 Ale co do tego, że kto wie, co przyniesie przyszłość, to tak, zgadzam się 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 15:59   #3638
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Łączę się z Wami w bólach okresowych dziś już co prawda lepiej ale wczoraj przeleżałam prawie cały dzień. Dziś musiałam iść do pracy bo mieliśmy małą uroczystość ale cieszę się, że przed nami weekend


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 16:14   #3639
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ale się zgralyscie w czasie okresowo 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 16:59   #3640
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ale się zgralyscie w czasie okresowo 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co nie?

Niby co miesiąc się dostaje ale ja wciąż nie mogę się do tego przyzwyczaić i za każdym razem tak samo tego nie lubię
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 18:25   #3641
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Tak, zwłaszcza, że idzie wiosna/lato to aż kusi, żeby mieć ich więcej w szafie z DeeZee. Zostawiłam sobie taką czarną midi na co dzień, akurat takiej jeszcze nie mam więc zostaje
Nie wiedziałam, że mają sukienki. Kojarzyli mi się z butami.
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Idzie do mnie chyba mały, majówkowy dołek. Zerknelam sobie na kilka moich postów na wątku rozstaniowym, sprzed dwóch lat. Dwa lata minęły, a ja nie jestem ani o krok bliżej do poznania kogoś. Tak jak ostatnio pisałam, dobrze mi się żyje i nauczyłam się nie upatrywać szczęścia życia w facecie i związku, ale są momenty, że jednak przykro, że nic się na tym polu nie dzieje.

Takie smutki z rana. Dobrze, że w ciągu dnia mam sporo zajęć, to może i myślenie przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulę mocno!
Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość


Jestem trochę przerażona tą majówką, na jutro mam jakieś tam małe plany ze znajomymi, ale nie mam pojęcia, co zrobię ze sobą w pozostałe dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to mam takich znajomych co regularnie dzwonią. Wczoraj przyjaciel zadzwonił. Ale tak żeby mieć jakiś znajomych żeby można było wyjść to jest.
Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość

Przypadkiem udało mi się po jakoś 8 latach przerwy pogadać jednego dnia z moim dobrym kolegą jeszcze z czasów licealnych. Liczyłam, że może udałoby się jakoś ten kontakt odnowić, ale on już więcej nie napisał, a i ja nie mam pomysłu na zagadanie, a nie lubię pisać "hej, co tam"
Głupio, mądrze, nieważne...zagadaj.
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ale się zgralyscie w czasie okresowo 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się nie zgrałam, ale w sumie szkoda, bo lepiej by było może przejść to już w majówkę i mieć z głowy.


To ja się wyłamię, że majówkę mam.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 18:58   #3642
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ajaja, ale naskrobałyście ostatnio! Ale to fajnie, cieszę się, że wątek jest żywszy.

Przytulam wszystkie w gorszym nastroju z powodu majówki. Rozumiem, jak najbardziej. Ja w sumie zawsze w te dłuższe weekendy czułam, że wszyscy spędzają je fajniej. Chyba trzeba to po prostu przetrwać i w sumie z doświadczenia widzę, że i tak zawsze jest jakoś milej niż w tych czarnych scenariuszach. I tego wam życzę

U mnie wolny jest tylko 1.05, ale to niedziela, więc nie ma długiego weekendu. W poniedziałek było święto (święto wyzwolenia) i bardzo fajnie było ten dzień spędzić z Włochami :yes:

Jednak ten weekend z przymusu będę miała dłuższy... dzisiaj się okazało, że wczoraj miałam kontakt z osobą pozytwyną haha no nic... nadrobię książki i trzymajcie kciuki, abym się nie zaraziła ja tu mam za dużo do zrobienia, pogoda zbyt piękna, a ja za 4 miesiące wracam do PL!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 19:18   #3643
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że mają sukienki. Kojarzyli mi się z butami.
Też tak myślałam a tu miła niespodzianka. Chyba nawet już poszerzyli ofertę o dodatki itp.

Cytat:
Napisane przez pandora__
Ajaja, ale naskrobałyście ostatnio! Ale to fajnie, cieszę się, że wątek jest żywszy.

Przytulam wszystkie w gorszym nastroju z powodu majówki. Rozumiem, jak najbardziej. Ja w sumie zawsze w te dłuższe weekendy czułam, że wszyscy spędzają je fajniej. Chyba trzeba to po prostu przetrwać i w sumie z doświadczenia widzę, że i tak zawsze jest jakoś milej niż w tych czarnych scenariuszach. I tego wam życzę

U mnie wolny jest tylko 1.05, ale to niedziela, więc nie ma długiego weekendu. W poniedziałek było święto (święto wyzwolenia) i bardzo fajnie było ten dzień spędzić z Włochami :yes:

Jednak ten weekend z przymusu będę miała dłuższy... dzisiaj się okazało, że wczoraj miałam kontakt z osobą pozytwyną haha no nic... nadrobię książki i trzymajcie kciuki, abym się nie zaraziła ja tu mam za dużo do zrobienia, pogoda zbyt piękna, a ja za 4 miesiące wracam do PL!
Oj to widzę, że u Ciebie ciekawie dość trzymam kciuki!

Planujesz powrót do Polski na stałe?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 19:22   #3644
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 19:32   #3645
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hehe ciekawie - ja wolę jak jest nudno i przewidywalnie Dosłownie wczoraj gadałam z koleżanką, że lubię to swoje życie tutaj, bo jest bez ekscesów, bez zwrotów akcji, a jeszcze jak pojawił się italiano, no to nic tylko się nudzić z nim. Ale no nic, jutrzejsze góry i inne plany musza poczekać.

Nie planuję Bardzo bym chciała pojechać na trochę (2-3 miesiące) ogarnąc trochę spraw i wracać tutaj. Do tego samego regionu, tylko do większego miasta i nad morzem, a do tego tam jest lotnisko, gdzie loty do Krakowa są czasem za 10 złotych (najwięcej za 39 ) i ogólnie logistycznie to dobre miejsce dla mnie.

Wczoraj italiano zapytał mnie własnie o te plany, z zaskoczenia mnie wziął, ale w sumie czy istnieje dobra pora na takie rozmowy? chyba nie... Nawet trochę łez mi popłynęło, bo bardzo mi na nim zalezy. Jak mam z kimś być, to z kimś takim jak on. Ale moje plany, to moje plany, ale serce waliło mi jak młot, gdy o nich mówiłam, bo wiedziałam, że one niekoniecznie mu się muszą spodobać (totalnie bym to też zrozumiała). I to był moment, że sobie uświadomiłam, że okej - randki tutaj są super, wino, słońce, morze, góry, piękne małe miasteczka, ale on, to jest on i jest dla mnie ważny.
Poza tym, że dzisiaj powitał mnie informacją, że test mu wyszedł pozytywny to całe szczęście dogadaliśmy się. Przyznam, że od zawsze marzyłam o kimś, kto umie się komunikować tak, jak on to robi. Eh jak sobie przypomnę mojego byłego i jaką on mi majówkę zafundował rok temu... No nic, dobrze, że teraz jest teraz.

Sorki, chyba musiałam to z siebie wyrzucić

Polecacie coś na netflix? Może być dokument/biograficzny/komedia/niebanalny dramat?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 19:41   #3646
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202770]Dziękuję!

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Hehe ciekawie - ja wolę jak jest nudno i przewidywalnie Dosłownie wczoraj gadałam z koleżanką, że lubię to swoje życie tutaj, bo jest bez ekscesów, bez zwrotów akcji, a jeszcze jak pojawił się italiano, no to nic tylko się nudzić z nim. Ale no nic, jutrzejsze góry i inne plany musza poczekać.

Nie planuję Bardzo bym chciała pojechać na trochę (2-3 miesiące) ogarnąc trochę spraw i wracać tutaj. Do tego samego regionu, tylko do większego miasta i nad morzem, a do tego tam jest lotnisko, gdzie loty do Krakowa są czasem za 10 złotych (najwięcej za 39 ) i ogólnie logistycznie to dobre miejsce dla mnie.

Wczoraj italiano zapytał mnie własnie o te plany, z zaskoczenia mnie wziął, ale w sumie czy istnieje dobra pora na takie rozmowy? chyba nie... Nawet trochę łez mi popłynęło, bo bardzo mi na nim zalezy. Jak mam z kimś być, to z kimś takim jak on. Ale moje plany, to moje plany, ale serce waliło mi jak młot, gdy o nich mówiłam, bo wiedziałam, że one niekoniecznie mu się muszą spodobać (totalnie bym to też zrozumiała). I to był moment, że sobie uświadomiłam, że okej - randki tutaj są super, wino, słońce, morze, góry, piękne małe miasteczka, ale on, to jest on i jest dla mnie ważny.
Poza tym, że dzisiaj powitał mnie informacją, że test mu wyszedł pozytywny to całe szczęście dogadaliśmy się. Przyznam, że od zawsze marzyłam o kimś, kto umie się komunikować tak, jak on to robi. Eh jak sobie przypomnę mojego byłego i jaką on mi majówkę zafundował rok temu... No nic, dobrze, że teraz jest teraz.

Sorki, chyba musiałam to z siebie wyrzucić

Polecacie coś na netflix? Może być dokument/biograficzny/komedia/niebanalny dramat? [/QUOTE]

Jejku Nawet widać po Twoich postach, że jesteś mega szczęśliwa i że Ci na nim zależy! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki, żeby to się dalej tak rozwijało

Ooo regiony Krakowa są mi bliskie, zapraszam na kawę jak odwiedzisz te rejony! :P

A co do netflixa to ostatnio oglądałam "Jak nas widzą" - jak nie oglądałaś to polecam
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 19:51   #3647
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202745]Ajaja, ale naskrobałyście ostatnio! Ale to fajnie, cieszę się, że wątek jest żywszy.

Przytulam wszystkie w gorszym nastroju z powodu majówki. Rozumiem, jak najbardziej. Ja w sumie zawsze w te dłuższe weekendy czułam, że wszyscy spędzają je fajniej. Chyba trzeba to po prostu przetrwać i w sumie z doświadczenia widzę, że i tak zawsze jest jakoś milej niż w tych czarnych scenariuszach. I tego wam życzę

U mnie wolny jest tylko 1.05, ale to niedziela, więc nie ma długiego weekendu. W poniedziałek było święto (święto wyzwolenia) i bardzo fajnie było ten dzień spędzić z Włochami :yes:

Jednak ten weekend z przymusu będę miała dłuższy... dzisiaj się okazało, że wczoraj miałam kontakt z osobą pozytwyną haha no nic... nadrobię książki i trzymajcie kciuki, abym się nie zaraziła ja tu mam za dużo do zrobienia, pogoda zbyt piękna, a ja za 4 miesiące wracam do PL![/QUOTE]
Trzymam kciuki za brak zarażenia.
[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202770]Dziękuję!

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Hehe ciekawie - ja wolę jak jest nudno i przewidywalnie Dosłownie wczoraj gadałam z koleżanką, że lubię to swoje życie tutaj, bo jest bez ekscesów, bez zwrotów akcji, a jeszcze jak pojawił się italiano, no to nic tylko się nudzić z nim. Ale no nic, jutrzejsze góry i inne plany musza poczekać.

Nie planuję Bardzo bym chciała pojechać na trochę (2-3 miesiące) ogarnąc trochę spraw i wracać tutaj. Do tego samego regionu, tylko do większego miasta i nad morzem, a do tego tam jest lotnisko, gdzie loty do Krakowa są czasem za 10 złotych (najwięcej za 39 ) i ogólnie logistycznie to dobre miejsce dla mnie.

Wczoraj italiano zapytał mnie własnie o te plany, z zaskoczenia mnie wziął, ale w sumie czy istnieje dobra pora na takie rozmowy? chyba nie... Nawet trochę łez mi popłynęło, bo bardzo mi na nim zalezy. Jak mam z kimś być, to z kimś takim jak on. Ale moje plany, to moje plany, ale serce waliło mi jak młot, gdy o nich mówiłam, bo wiedziałam, że one niekoniecznie mu się muszą spodobać (totalnie bym to też zrozumiała). I to był moment, że sobie uświadomiłam, że okej - randki tutaj są super, wino, słońce, morze, góry, piękne małe miasteczka, ale on, to jest on i jest dla mnie ważny.
Poza tym, że dzisiaj powitał mnie informacją, że test mu wyszedł pozytywny to całe szczęście dogadaliśmy się. Przyznam, że od zawsze marzyłam o kimś, kto umie się komunikować tak, jak on to robi. Eh jak sobie przypomnę mojego byłego i jaką on mi majówkę zafundował rok temu... No nic, dobrze, że teraz jest teraz.

Sorki, chyba musiałam to z siebie wyrzucić

Polecacie coś na netflix? Może być dokument/biograficzny/komedia/niebanalny dramat? [/QUOTE]
No to plany piękne i konkretne. Wiesz czego chcesz . I sposób w jaki piszesz, że jest ważny .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 20:16   #3648
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Jejku Nawet widać po Twoich postach, że jesteś mega szczęśliwa i że Ci na nim zależy! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki, żeby to się dalej tak rozwijało

Ooo regiony Krakowa są mi bliskie, zapraszam na kawę jak odwiedzisz te rejony! :P

A co do netflixa to ostatnio oglądałam "Jak nas widzą" - jak nie oglądałaś to polecam
ojej, naprawdę to widać? No nic, w takim razie już chyba naprawdę tych emocji na wodzy nie trzymam

Bardzo chętnie! Właśnie jak pobędę w PL to na pewno chcę "nadrobić" Kraków, Dolny Śląsk i pewnie Bałtyk... Adriatyk jest piękny, ale nudny! Zero fal i zero tego specyficznego zapachu powietrza

Z opisu wydaje się być ciekawe, sprawdzę jutro Aktualnie oglądam galę Fryderyków

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za brak zarażenia.

No to plany piękne i konkretne. Wiesz czego chcesz . I sposób w jaki piszesz, że jest ważny .
Dzięki

życzę ci pięknej i czułej majówki
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 20:24   #3649
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja raczej będę spędzać majówkę bez wizażu, także bawcie się dobrze, dziewczyny! 🌷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 21:22   #3650
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202828]ojej, naprawdę to widać? No nic, w takim razie już chyba naprawdę tych emocji na wodzy nie trzymam

Bardzo chętnie! Właśnie jak pobędę w PL to na pewno chcę "nadrobić" Kraków, Dolny Śląsk i pewnie Bałtyk... Adriatyk jest piękny, ale nudny! Zero fal i zero tego specyficznego zapachu powietrza

Z opisu wydaje się być ciekawe, sprawdzę jutro Aktualnie oglądam galę Fryderyków

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Dzięki

życzę ci pięknej i czułej majówki [/QUOTE]

Właśnie to super! Że jesteś szczęśliwa i się tym cieszysz

Dawaj znać koniecznie jak będziesz na południu PL

Cytat:
Napisane przez Milagros_90
Ja raczej będę spędzać majówkę bez wizażu, także bawcie się dobrze, dziewczyny! 🌷
Miłego Mili również! baw się dobrze
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 21:46   #3651
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Głupio, mądrze, nieważne...zagadaj.
Może się kiedyś odważę

Pandora super czytać, że tak Ci się wszystko układa

Bloom a ja właśnie mieszkam w Krakowie

Też się cieszę, że się zrobił taki ruch na singielkowym wątku, Milagros pomysł z przeniesieniem go był super moim zdaniem

Dziewczyny, niezależnie od tego jak będziecie spędzać ten pierwszy majowy weekend - mam nadzieję, że wypoczniecie i naładujecie się pozytywną energią
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 21:53   #3652
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Może się kiedyś odważę

Pandora super czytać, że tak Ci się wszystko układa

Bloom a ja właśnie mieszkam w Krakowie

Też się cieszę, że się zrobił taki ruch na singielkowym wątku, Milagros pomysł z przeniesieniem go był super moim zdaniem

Dziewczyny, niezależnie od tego jak będziecie spędzać ten pierwszy majowy weekend - mam nadzieję, że wypoczniecie i naładujecie się pozytywną energią
A własnie, widziałam twój wpis o tym znajomym ze szkoły. Rozumiem,że nie mas zochoty na romzowy w stylu "co tam?", ale czy mieszkacie w jednym mieście? Może można się po prostu umówić?

Dziękuję za dobre słowo
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:25   #3653
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202770]Wczoraj italiano zapytał mnie własnie o te plany, z zaskoczenia mnie wziął, ale w sumie czy istnieje dobra pora na takie rozmowy? chyba nie... Nawet trochę łez mi popłynęło, bo bardzo mi na nim zalezy. Jak mam z kimś być, to z kimś takim jak on. Ale moje plany, to moje plany, ale serce waliło mi jak młot, gdy o nich mówiłam, bo wiedziałam, że one niekoniecznie mu się muszą spodobać (totalnie bym to też zrozumiała). I to był moment, że sobie uświadomiłam, że okej - randki tutaj są super, wino, słońce, morze, góry, piękne małe miasteczka, ale on, to jest on i jest dla mnie ważny.
Poza tym, że dzisiaj powitał mnie informacją, że test mu wyszedł pozytywny to całe szczęście dogadaliśmy się. Przyznam, że od zawsze marzyłam o kimś, kto umie się komunikować tak, jak on to robi.[/QUOTE]
Współczuje dylematu, ale głowa do góry. Na świecie jest 3 miliardy facetów, na 100% wśród nich jest tak wielu gości, z którymi byś się znakomicie dogadała, że nie jesteś w stanie ich wszystkich poznać nawet jakbyś żyła 300 lat Wiesz jak to mówią: każdy z nas jest wyjątkowy, czyli nikt nie jest wyjątkowy
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:32   #3654
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89202953]Współczuje dylematu, ale głowa do góry. Na świecie jest 3 miliardy facetów, na 100% wśród nich jest tak wielu gości, z którymi byś się znakomicie dogadała, że nie jesteś w stanie ich wszystkich poznać nawet jakbyś żyła 300 lat Wiesz jak to mówią: każdy z nas jest wyjątkowy, czyli nikt nie jest wyjątkowy [/QUOTE]
Nie rozumiem (a może to ty nie zrozumiałeś? ), ale ja żadnego dylematu nie mam
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:36   #3655
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202958]Ale moje plany, to moje plany, ale serce waliło mi jak młot, gdy o nich mówiłam, bo wiedziałam, że one niekoniecznie mu się muszą spodobać[/QUOTE]
Myślałem, że tutaj jest problem ^^ że Twoje plany prędzej czy później wykatapultują tego typa z Twojego życia i to przeżywasz.
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:38   #3656
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89202960]Myślałem, że tutaj jest problem ^^ że Twoje plany prędzej czy później wykatapultują tego typa z Twojego życia i to przeżywasz.[/QUOTE]

Nie. Ja się bałam (co prawda przez jedną krótką sekundę, ale jednak), że on sam się ewakuuję, jak o nich usłyszy
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:44   #3657
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202961]Nie. Ja się bałam (co prawda przez jedną krótką sekundę, ale jednak), że on sam się ewakuuję, jak o nich usłyszy [/QUOTE]
Noo, o to mi chodziło. Nawet jeśliby uciekł, to nie bój się. Facetów są miliardy, większość to kretyni, ale niewielki procent jest super, a jak chodzi tylko o Ciebie jedną, to będziesz miała w czym wybierac jak coś . Nie przejmuj się niczym.
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:45   #3658
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202922]A własnie, widziałam twój wpis o tym znajomym ze szkoły. Rozumiem,że nie mas zochoty na romzowy w stylu "co tam?", ale czy mieszkacie w jednym mieście? Może można się po prostu umówić?

Dziękuję za dobre słowo [/QUOTE]

Niestety, jakiś czas temu się przeprowadziłam i już obecnie w tym samym mieście nie mieszkamy
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-29, 22:49   #3659
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89202828]ojej, naprawdę to widać? No nic, w takim razie już chyba naprawdę tych emocji na wodzy nie trzymam

Bardzo chętnie! Właśnie jak pobędę w PL to na pewno chcę "nadrobić" Kraków, Dolny Śląsk i pewnie Bałtyk... Adriatyk jest piękny, ale nudny! Zero fal i zero tego specyficznego zapachu powietrza

Z opisu wydaje się być ciekawe, sprawdzę jutro Aktualnie oglądam galę Fryderyków

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Dzięki

życzę ci pięknej i czułej majówki [/QUOTE]
Emocje ciężko jest trzymać na smyczy.

Też Fryderyki oglądałam . Chociaż tu tak ważne było oglądanie jak i słuchanie.

Dziękuję. Planuje skraść majówkowego buziaka .
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja raczej będę spędzać majówkę bez wizażu, także bawcie się dobrze, dziewczyny! 🌷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkim, wszystkim pięknej, dobrej majówki.

Ja będę w tym czasie na wizaż zaglądać .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-30, 09:41   #3660
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Może się kiedyś odważę

Pandora super czytać, że tak Ci się wszystko układa

Bloom a ja właśnie mieszkam w Krakowie

Też się cieszę, że się zrobił taki ruch na singielkowym wątku, Milagros pomysł z przeniesieniem go był super moim zdaniem

Dziewczyny, niezależnie od tego jak będziecie spędzać ten pierwszy majowy weekend - mam nadzieję, że wypoczniecie i naładujecie się pozytywną energią
To kawka w jeszcze większym gronie wizażanek brzmi super!

Ale się dziś wyspałam! Stwierdziłam, że nie nastawiam żadnego budzika i śpię do oporu
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.