Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-20, 14:19   #1321
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że o FMH nie słyszałam. Może FSH?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


ja wiem, że niskie AMH to jeszcze nie wyrok, ale ja do tego mam tylko jeden jajnik i jakoś tak nadzieja trochę osłabła
Tak, masz racje, moj błąd FSH.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 14:45   #1322
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dziękuję wszystkim za kciuki i ciepłe przyjęcie.

Lekarz też wspominał że po 6mcach beż skutku można porobić badania. Moja koleżanka co prawda 2 lata temu mając 33 lata zaszła w ciążę ale też zajęło jej to rok. Dlatego zdziwiona bylam ze to niby max 6mcy. Zobaczymy 😁

Ja odstawiłam antykoncepcje dopiero w kwietniu, po czym normalnie było krwawienie z odstawienia. Okres teoretycznie wypada 29.05 ale dziwi mnie ze nawet piersi mnie nie zaczęły bolec. Nawet w czasie stosowania anty bolały już 2 tyg przed, teraz jedynie troche swedza. Nie wiem możliwe że organizm się przestawia?

Tez czytałam gdzieś w sieci ze teoretycznie okres po odstawieniu anty może się opóźnić nawet 8-10dni. Macie dziewczyny jakieś doświadczenia z tym związane? Czy trzeba zwyczajnie cierpliwie czekać?

Lekarz gin mnie pytał czy okres miałam przed anty regularnie, ja nawet nie pamiętam. 🤔
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 00:18   #1323
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za kciuki i ciepłe przyjęcie.

Lekarz też wspominał że po 6mcach beż skutku można porobić badania. Moja koleżanka co prawda 2 lata temu mając 33 lata zaszła w ciążę ale też zajęło jej to rok. Dlatego zdziwiona bylam ze to niby max 6mcy. Zobaczymy

Ja odstawiłam antykoncepcje dopiero w kwietniu, po czym normalnie było krwawienie z odstawienia. Okres teoretycznie wypada 29.05 ale dziwi mnie ze nawet piersi mnie nie zaczęły bolec. Nawet w czasie stosowania anty bolały już 2 tyg przed, teraz jedynie troche swedza. Nie wiem możliwe że organizm się przestawia?

Tez czytałam gdzieś w sieci ze teoretycznie okres po odstawieniu anty może się opóźnić nawet 8-10dni. Macie dziewczyny jakieś doświadczenia z tym związane? Czy trzeba zwyczajnie cierpliwie czekać?

Lekarz gin mnie pytał czy okres miałam przed anty regularnie, ja nawet nie pamiętam.
U mnie po odstawieniu 1 mialam tydzien przed czasem (liczac 28 dni jako norma), 2 - 28, 3-26 a ten juz z lekow wiec nieco dluzszy. Roznica na tabsach taka, ze wszystko mnie boli, okres 5 dni i taki serio okres, a tyle lat zylam w szczęściu nie wiedzac nawet co znaczy prawdziwa miesiaczka bez tabsow. Mysle, ze organizm sie dostraja do bieżącej sytuacji i chwile potrwa zanim bedzie jakis staly poziom i przewidywalność co do dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 10:48   #1324
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tak, masz racje, moj błąd FSH.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FSH powinno być poniżej 10. Wysokie FSH może świadczyć o słabej odpowiedzi jajników na działanie przysadki.
Z tym że FSH może się różnić w cyklach
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 21:00   #1325
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej. Dziewczyny, w jakim wieku jesteście i od jakiego czasu staracie się o dziecko?

Podczytuję wątek, ale nie zawsze mam na to czas. Pytam, bo mam 34 lata, staram się o 1 dziecko, ale po 2 razach w dni płodne nic z tego, dlatego zastanawia mnie, ile czasu może to zająć, że tak to ujmę . Też mi lekarz powiedział, że jak w ciągu 6 m-cy nie zajdę to mam się zgłosić, ale tyle co widziałam, to nawet może to trwać rok.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 23:06   #1326
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
FSH powinno być poniżej 10. Wysokie FSH może świadczyć o słabej odpowiedzi jajników na działanie przysadki.
Z tym że FSH może się różnić w cyklach
Mam 8.12 wiec w sumie sie mieszcze w normie ale trudno mi i tak połapać sie w tych wszystkich badaniach. Lekarz mowi, ze ok ale szalu nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 07:53   #1327
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mam 8.12 wiec w sumie sie mieszcze w normie ale trudno mi i tak połapać sie w tych wszystkich badaniach. Lekarz mowi, ze ok ale szalu nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8.12 to na prawdę niezły wynik.
ja mam 10.2 i AMH 0,38 więc wygląda to średnio

jadę dziś do kliniki
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-26, 09:12   #1328
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
8.12 to na prawdę niezły wynik.
ja mam 10.2 i AMH 0,38 więc wygląda to średnio

jadę dziś do kliniki
Dziekuje, pocieszylas mnie bo lekarka krecila glowa. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 10:06   #1329
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny.

Inez, jak tam mały? Przyzwyczaił się do przedszkola? Ty już pracujesz?

Jak tam u Ciebie Oska? Co do zostawiania antykoncepcji to niestety nie pomogę bo nie stosowałam jej przed staraniami. Ale że cykl się z powrotem musi uregulować to prawda.

Nimfa, starania mogą trwać latami, co nie znaczy że to normalne. Przed 35 rokiem życia przyjmuje się, że rok starań jest w porządku, po 35 rokiem życia już tylko 6 miesięcy. To nie znaczy, że jak zajdzie sie w 7 czy 8 cyklu coś jest nie ok, to tylko wskazówka kiedy iść się przebadać. Jak masz 34 lata to myślę że warto nie czekać całego roku z badaniami.

Gr8ania, kciuki, daj znać po wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 20:41   #1330
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość

Nimfa, starania mogą trwać latami, co nie znaczy że to normalne. Przed 35 rokiem życia przyjmuje się, że rok starań jest w porządku, po 35 rokiem życia już tylko 6 miesięcy. To nie znaczy, że jak zajdzie sie w 7 czy 8 cyklu coś jest nie ok, to tylko wskazówka kiedy iść się przebadać. Jak masz 34 lata to myślę że warto nie czekać całego roku z badaniami.
Właśnie dzisiaj dostałam @. Kalendarzowo. Ja nie mam jakiejś szczególniej presji na to, ale właśnie wiek mnie mobilizuje do podjęcia decyzji o ciąży. Zajść to jedno, a odchować to drugie

Jak każda, chciałabym tylko, aby było zdrowe

Jeszcze będziemy próbować po tej menstruacji i myślę, że jak coś to po następnej. Jak po 4 razie nic z tego to umówię się na wizytę do ginekologa.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 21:01   #1331
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dobry plan. Przede wszystkim bez stresu bo łatwo się zablokować i później ten stres może wszystko zaprzepaścić, mimo że jest się zdrowym. No i rzeczywiście najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa. W ciąży w sumie o niczym innym nie myślałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-27, 09:28   #1332
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej u mnie powrót do pracy nie zaczął się,w poniedziałek mam nadzieję. W piątek byliśmy u lekarza z gorączką, do niedzieli miało przejść. Niestety w poniedziałek znów u lekarza byliśmy i antybiotyk dostał bo już zapalenie ucha weszło. Teraz już jest lepiej, gorączka minęła antybiotyk muszę podawać a już tak unika i się wykręca od niego. Córka miała w weekend też grypę żołądka także same atrakcje. Teraz jeszcze pogoda się psuję i muszę coś dzieciom ciepłego kupić na chrzest .
Powodzenia dziewczyny,w staraniach trzeba czasami przejść ciężkie chwile ale najważniejsze aby się udało.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 09:42   #1333
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hejka, no u mnie czekanie na @. Teoretycznie pierwsza prawdziwa po odstawieniu antykoncepcji powinna być w niedziele. Ale zastanawia mnie czy i ile się może przesunąć, aktualnie mam ropne zapalenie gardła i jestem na antybiotyku wiec sama nie wiem co z tego wyniknie. Staramy się dopiero od początku maja ale póki co bez większego ciśnienia. 13.06 jedziemy na urlop w góry może tam się poszczęści. Ja na lajcie przynajmniej do wrzesnia kiedy na drugi urlop się wybieram. A zas zacznę myslec.

Zdrowie najwazniejsze i trza o siebie dbać.

Tym bardziej jak chcemy być mamami, to już na etapie starań. A ja mimo ze dbam, takie chocki klocki się dzieją ze zdrowiem. Organizm dostal świra po odstawieniu antykoncepcji 😉 teoretycznie niby w niedziele ma być @. No ciekawa jestem ile się przesunie....

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Hejka, no u mnie czekanie na @. Teoretycznie pierwsza prawdziwa po odstawieniu antykoncepcji powinna być w niedziele. Ale zastanawia mnie czy i ile się może przesunąć, aktualnie mam ropne zapalenie gardła i jestem na antybiotyku wiec sama nie wiem co z tego wyniknie. Staramy się dopiero od początku maja ale póki co bez większego ciśnienia. 13.06 jedziemy na urlop w góry może tam się poszczęści. Ja na lajcie przynajmniej do wrzesnia kiedy na drugi urlop się wybieram. A zas zacznę myslec.

Zdrowie najwazniejsze i trza o siebie dbać.

Tym bardziej jak chcemy być mamami, to już na etapie starań. A ja mimo ze dbam, takie chocki klocki się dzieją ze zdrowiem.
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 20:00   #1334
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dobry plan. Przede wszystkim bez stresu bo łatwo się zablokować i później ten stres może wszystko zaprzepaścić, mimo że jest się zdrowym. No i rzeczywiście najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa. W ciąży w sumie o niczym innym nie myślałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam w pracy koleżankę, która kilka lat się starała. Nic z tego. Podjęli z lekarzem decyzję o in-vitro, pojechali sobie na wczasy na Mazury i... okazało się, że tam zaszła, jak już całe napięcie zeszło Jej synek ma teraz ok. 5 lat i co roku jeżdżą na Mazury...
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 08:51   #1335
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hejka dziewczyny,
Jak u was?
Ja już nie wiem co myśleć. Okres jak przypuszczałam jeszcze się nie pojawił, wczoraj test ciążowy wyszedl negatywny, piersi mi się wydają być trochę nabrzmiale ale z kolei mój facet mowi ze nie, nawet nie bola, jedynie troche sutki.Tez chwilami boli mnie podbrzusze, myslalam ze sie zbliza @, a tu wciaz nic. Więc albo mocno się przesunie pierwsza @ po odstawieniu anty, albo to jest cykl bezowulacyjny.
Znaczy patrząc na te leki które brałam: antybiotyki i teraz jakieś nowe to mimo wszystko mam nadzieję że ta @ w końcu nadejdzie...wciąż mam problemy z gardlem. Do tego stopnia ze nawet przeszła ochota na sex. Mój facet trochę zly o to ale rozumie.
Piszcie jak tam u was starania.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 09:28   #1336
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny,
Jak u was?
Ja już nie wiem co myśleć. Okres jak przypuszczałam jeszcze się nie pojawił, wczoraj test ciążowy wyszedl negatywny, piersi mi się wydają być trochę nabrzmiale ale z kolei mój facet mowi ze nie, nawet nie bola, jedynie troche sutki.Tez chwilami boli mnie podbrzusze, myslalam ze sie zbliza @, a tu wciaz nic. Więc albo mocno się przesunie pierwsza @ po odstawieniu anty, albo to jest cykl bezowulacyjny.
Znaczy patrząc na te leki które brałam: antybiotyki i teraz jakieś nowe to mimo wszystko mam nadzieję że ta @ w końcu nadejdzie...wciąż mam problemy z gardlem. Do tego stopnia ze nawet przeszła ochota na sex. Mój facet trochę zly o to ale rozumie.
Piszcie jak tam u was starania.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Jak to pierwsza @ po anty to może być nawet mc poźniej i też to podobno jest w normie i ok. Trzeba czekać niestety. Ja dla odmiany dostałam tydzień za szybko.

W kwestii starań to u nas w tym miesiącu edycja 5. Jutro wg kalendarza ovu, ale nie robię testów itp, więc to tylko przypuszczenia. Mojego faceta widzę dziś wieczorem a potem dopiero w nd wieczorem wiec i tak nie ma co liczyć. Co będzie to będzie ale nie liczę na ten cykl jakoś specjalnie jak widzimy się w płodne tylko 1 raz. No chyba, że się cos samo przesunie i trafimy cudem. Z racji, ze 2 monitoringi w poprzednich cyklach były niepewne nie licze na nic. Raczej traktuje ten mc jako przetrwanie a i tak wisi nade mną skierowanie na HSG.
Byłoby super jakby się udało, ale chyba wchodze w fazę olewactwa, poza tym, że borę leki i się na to HSG przejde bo nie mam przestrzeni emocjonalnej na tę spinę.
ps. Kuruj się dzielnie
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 12:48   #1337
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Jak to pierwsza @ po anty to może być nawet mc poźniej i też to podobno jest w normie i ok. Trzeba czekać niestety. Ja dla odmiany dostałam tydzień za szybko.

W kwestii starań to u nas w tym miesiącu edycja 5. Jutro wg kalendarza ovu, ale nie robię testów itp, więc to tylko przypuszczenia. Mojego faceta widzę dziś wieczorem a potem dopiero w nd wieczorem wiec i tak nie ma co liczyć. Co będzie to będzie ale nie liczę na ten cykl jakoś specjalnie jak widzimy się w płodne tylko 1 raz. No chyba, że się cos samo przesunie i trafimy cudem. Z racji, ze 2 monitoringi w poprzednich cyklach były niepewne nie licze na nic. Raczej traktuje ten mc jako przetrwanie a i tak wisi nade mną skierowanie na HSG.
Byłoby super jakby się udało, ale chyba wchodze w fazę olewactwa, poza tym, że borę leki i się na to HSG przejde bo nie mam przestrzeni emocjonalnej na tę spinę.
ps. Kuruj się dzielnie
Teoretycznie dużo ludzi ma opinie ze wtedy kiedy człowiek odpuszcza najczęściej zdarza się cud I jest wyczekana ciaza
Kto wie, może rzeczywiście tak będzie w Twoim przypadku więc trzymam kciuki.
A co do mojej @, no nic trza czekac. Mam nadzieję w końcu wyzdrowieć i aktywnie się starac.
Pozdrawiam


Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 11:54   #1338
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Jak tam dziewczyny? Ktoś testuje?

Ja usiłuję obkupić mała w ubranka przez Vinted i mozolnie mi idzie. Ale czekam teraz na 3 paczki, zawsze to jakiś początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-13, 14:44   #1339
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? Ktoś testuje?

Ja usiłuję obkupić mała w ubranka przez Vinted i mozolnie mi idzie. Ale czekam teraz na 3 paczki, zawsze to jakiś początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro jadę podejrzeć jajka po aromku
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-13, 23:17   #1340
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Po aromku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 14:24   #1341
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? Ktoś testuje?

Ja usiłuję obkupić mała w ubranka przez Vinted i mozolnie mi idzie. Ale czekam teraz na 3 paczki, zawsze to jakiś początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej u nas chrzest odbył się w fajnej atmosferze, pogoda była nie najgorsza,za to teraz znów walczymy z infekcjami i idę dziś do lekarza. Ja jeszcze wyciągam ubranka z paki co dostałam, widzę że dużo zaoszczędziliśmy bo jednak w pierwszym roku to szybko przeskakuje dziecko na większy rozmiar. Teraz już body 74 muszę niektóre odkładać. Zapowiadają gorące dni to szykuję się już że podjedziemy na plażę,oby młody się podleczył do weekendu.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 07:35   #1342
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Po aromku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stymulowaliśmy owulację aromkiem
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 15:47   #1343
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny.
Wreszcie się udało - jestem 2 dni przed terminem @, a beta dziś 70,7 Oby teraz wszystko dobrze się rozwijało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 16:04   #1344
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wreszcie się udało - jestem 2 dni przed terminem @, a beta dziś 70,7 Oby teraz wszystko dobrze się rozwijało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Graty, mi też się udało
Fasolka z zarodkiem jest, w środę mam wizyte na poszukiwanie czynności serca

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 16:17   #1345
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Graty, mi też się udało
Fasolka z zarodkiem jest, w środę mam wizyte na poszukiwanie czynności serca

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Super, gratulacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 19:55   #1346
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Grtulacje dziewczyny! Życzę Wam zdrowych, książkowych ciąż i piszcie jak będziecie po wizytach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 19:59   #1347
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Grtulacje dziewczyny! Życzę Wam zdrowych, książkowych ciąż i piszcie jak będziecie po wizytach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.
09.08 mam termin USG, wizyta zaplanowana już dawno, może coś będzie widać.
20.08 endokrynolog, jeszcze muszę umówić się do ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 20:00   #1348
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Który to będzie tydzień, Magda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 20:10   #1349
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Który to będzie tydzień, Magda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze się nie połapałam, jak to liczyć Teraz mam 4. wg ostatniej miesiączki i aplikacji, więc powinien być 6.
To jest wizyta na NFZ, na którą czekam już od marca, miała być po prostu kontrola jajników, ale może coś już lekarz zobaczy. Jeśli nie, to pójdę później prywatnie, bo na NFZ pewnie znowu sobie poczekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 20:13   #1350
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ten dzień rozpoczyna pierwszy tydzień. Powodzenia na wizycie i dawaj znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.