Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-26, 15:50   #1
Emil1298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2

Pomóżcie


Witam Was wszystkich. Jestem Emil mam 25 lat , jestem w związku z dziewczyną 3 lata i potrzebuje rady. Nie mieszkamy razem. Zawsze z inicjatywą wychodzę ja ona mało co się stara. Twierdzi żeby zamieszkać razem musimy wziąść ślub mimo że ma duży dom ( ale w sumie nie przeszkadza mi żeby coś wynajac, nawet było by lepiej.)



Nigdy niedzwoni Ale to przenigdy tylko pisze na mesengerze odkąd się poznaliśmy , typu Cr, co tam , czasami coś tam napiszę większego od siebie. Niby się kochamy niby wszystko fajnie ale wogole mnie do siebie nie zaprasza , a w ciągu tygodnia jeśli ja nie zaproponuje spotkania to wogole się nie widujeny Ale ona dalej twierdzi że kocha mnie. Sexu unika jak niewiem co. Czasami się zdarzy że ma ochotę Ale to raz na 2 miesiące. Teraz mamy lecieć na wakacje razem za granicę Ale niewiem czy jest sens bo powoli odczuwam to wszystko na psychice i żeby coś się zmieniło to musimy wziąść ślub...



Kilka razy było że jak do niej dzwoniłem to coś powiedziałem w żarcie A ona nagle się rozłacza , był killa raazy tekst że niechce jej się gadać.



Powiedzcie mi bo niewiem już co robić.



Za wszystkie rady będę wdzięczny.
Emil1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 15:58   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomóżcie

Ten związek z opisu wydaje się być mega nudny i z braku laku z jej strony.

Opis tak tendencyjny, że aż śmierdzi trollem. Albo zawyżony wiek i tak naprawdę macie po kilkanaście lat.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:22   #3
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Pomóżcie

A ile ona ma lat? Czy to jej wlasny dom i mieszka tam sama? Może ma jakies problemy rodzinne i wstydzi sie przez to Ciebie zapraszać?

Ogólnie to słabo to wygląda, ona wspomina o ślubie, mimo, ze się nie stara. Od początku tak było? Od początku tylko Ty się starałeś? Może oczekuje od dłuższego czasu jakiegoś kroku z Twojej strony typu zaręczyny? Współżycie kuleje przed ślubem, to co dopiero po? Skoro już zaistniało między Wami to raczej nie kwestia religii i wiary, czystości do ślubu. Wprost Ci powiedziała, że żeby razem zamieszkać musicie się pobrać? Z jakiego powodu? Jakieś to nielogiczne.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-06-26 o 16:26
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:54   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomóżcie

Tobie się chyba wydaje, że jesteście w związku, bo gdzie niby ten związek? Z opisu nic takiego nie wynika.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:22   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Tobie się chyba wydaje, że jesteście w związku, bo gdzie niby ten związek? Z opisu nic takiego nie wynika.
Pseudo-związek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 00:12   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Pomóżcie

Ale ona o tym wie, że jesteście w związku, tak?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 18:53   #7
Emil1298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie

No niestety

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Ona ma 22 lata , mieszka w domu z siostrą i Tata . Nie zareczylismy się jeszcze bo tekst ,,po ślubie,, mnie blokuje.

Wogole nie wiem co robić , ona twierdzi że mnie kocha i że się stara heh , dziwne bo nawet nie zadzwoni usprawiedliwia się że to ja mam bez limitu rozmowy i że ja powinienem.

Troszkę jej Tata mi się też nie podoba ale nie ma aż tak źle i przymykam Oko.

Jest katoliczka jak zresztą wszyscy u niej na wsi że pierw ślub potem mieszkanie dzieci etc

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Dodam ze to ja od poczatku sie staram Ale od tamtego roku już opadły we mnie chęci o polowe i tak do teraz jest.

Jej Tata lubi wypić bo jest na emeryturze Ale wcale mi to nie przeszkadza więc czego ma się wstydzić ?
Emil1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 19:59   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomóżcie

Podsumowując "Twoja" dziewczyna:
- nigdy pierwsza nie dzwoni, nie pisze,
- nie zaprasza Cię do siebie,
- nie proponuje spotkań i gdybyś Ty nie zaproponował, to moglibyście się nie widzieć dniami, a może i tygodniami,
- unika intymności z Tobą, jest raz na 2 miesiące jak jej się zachce,
- "nie chce jej się z Tobą gadać", rozłącza się.

A Ty się zastanawiasz, czy ślub coś zmieni.

Moja rada: zmądrzej i zakończ tą farsę (co będzie dość łatwe - wystarczy, że się pierwszy nie odezwiesz i rozejdzie się po kościach), albo przestań trollować.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 20:01   #9
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Pomóżcie

Chyba nie jest zaangażowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 20:38   #10
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Pomóżcie

Czy twoja dziewczyna jest głęboko wierząca albo z ortodoksyjnej katolickiej rodziny?

Bo jeżeli nie to po prostu ma cie w tyłku.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 20:47   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Czy twoja dziewczyna jest głęboko wierząca albo z ortodoksyjnej katolickiej rodziny?

Bo jeżeli nie to po prostu ma cie w tyłku.
Ale co ma "głębokie wierzenie" do tego, że się nie zadzwoni, ani nie odezwie dniami do swojego chłopaka? Seks (a raczej jego brak) jeszcze jakoś można tym wytłumaczyć, ale inne jej zachowania nie. Z opisu wygląda na to, że oni w ogóle nie są w realnym związku, a jedynie związku z nazwy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 21:30   #12
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Moja rada: zmądrzej i zakończ tą farsę (co będzie dość łatwe - wystarczy, że się pierwszy nie odezwiesz i rozejdzie się po kościach), albo przestań trollować.
Dokładnie, nie musi nawet zrywać. Przestanie się odzywać i angażować to związek umrze śmiercią naturalną, bez krzyków i płaczu.

Powyżej wymieniła Ci niektóre z jawnych oznak wypalenia i braku zaangażowania. Możesz tego nie widzieć w tej chwili, bo Ci zależy, ale z czasem zobaczysz że tak właśnie to działa.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Czy twoja dziewczyna jest głęboko wierząca albo z ortodoksyjnej katolickiej rodziny?

Bo jeżeli nie to po prostu ma cie w tyłku.
Nawet jeśli by była, to nadal ma go w tyłku. A nawet gdyby nie miała, to nie musi takiego traktowania tolerować.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 08:34   #13
virutozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Opis tak tendencyjny, że aż śmierdzi trollem. Albo zawyżony wiek i tak naprawdę macie po kilkanaście lat.
Boże jaka Ty jesteś irytująca, pod każdym postem to samo jak widzę Twoje odpowiedzi to nawet nie czytając wiem, co napiszesz
virutozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 15:00   #14
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Emil1298 Pokaż wiadomość
No niestety

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Ona ma 22 lata , mieszka w domu z siostrą i Tata . Nie zareczylismy się jeszcze bo tekst ,,po ślubie,, mnie blokuje.

Wogole nie wiem co robić , ona twierdzi że mnie kocha i że się stara heh , dziwne bo nawet nie zadzwoni usprawiedliwia się że to ja mam bez limitu rozmowy i że ja powinienem.

Troszkę jej Tata mi się też nie podoba ale nie ma aż tak źle i przymykam Oko.

Jest katoliczka jak zresztą wszyscy u niej na wsi że pierw ślub potem mieszkanie dzieci etc

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Dodam ze to ja od poczatku sie staram Ale od tamtego roku już opadły we mnie chęci o polowe i tak do teraz jest.

Jej Tata lubi wypić bo jest na emeryturze Ale wcale mi to nie przeszkadza więc czego ma się wstydzić ?
No to chłopie, jak przed już jestes zrezygnowany i Ci się nie chce tego ciagnac, meczy Cie ten związek to skoncz to, bo po slubie będzie tylko gorzej. Sam piszesz, że ślubu nie chcesz z nią brać, wiec daj szanse sobie i jej na znalezienie tego czego oczekujecie, bo priorytety to Wy macie chyba rozne.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 21:18   #15
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pomóżcie

Ja mam wrażenie, że dziewczyna chce cię wrobić w ślub, mieszkanie na pięterku u rodziców i gromadkę bombelków. Ten seks raz na dwa miesiące uprawia z tobą z własnej inicjatywy czy odbębnia przykry obowiązek?



Znam takie małżeństwo, gdzie mąż pracuje, a żona go tylko potrzebuje do utrzymywania rodziny. Ona siebie widzi od 25 lat w roli niepracującej matki polki. Jak facet ma urlop i są razem kilka tygodni to karczemne awantury się rozgrywają prawie co dzień. Też zawsze była oziębła i ten chłop strasznie żałuje, że wlazł w takie bagno mimo sygnałów, ale teraz odejść się boi, żeby mu nie utrudniała kontaktu z dziećmi.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 23:33   #16
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Pomóżcie

Taki "związek" nie powinien trwać dłużej niż kilka tygodni, max parę miesięcy. Jakim cudem Ty wytrzymałeś w tym 3 lata? Pod tym względem jesteś sam sobie winien. Wygląda na to, że w tej relacji nie dostajesz praktycznie nic, ona Tobą pomiata jak chce, ma Cię gdzieś, a Ty ciągle z nią jesteś. No po prostu związek idealny, nic tylko brać ślub.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 00:11   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez virutozka Pokaż wiadomość
Boże jaka Ty jesteś irytująca, pod każdym postem to samo jak widzę Twoje odpowiedzi to nawet nie czytając wiem, co napiszesz
Nie robi na mnie żadnego wrażenia ta Twoja irytacja. Jak tu dłużej posiedzisz, to zrozumiesz o co chodzi. W czasie ferii, wakacji, wszelkich przerw świątecznych jest wysyp dziwnych wątków i "1-postowych" użytkowników. Chociaż pewnie nie posiedzisz - zapewne klonik klonika, bo co? Niby założyłaś tu pierwsze i jedyne konto, aby to napisać? Terefere.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-30 o 00:16
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 09:24   #18
virutozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie robi na mnie żadnego wrażenia ta Twoja irytacja. Jak tu dłużej posiedzisz, to zrozumiesz o co chodzi. W czasie ferii, wakacji, wszelkich przerw świątecznych jest wysyp dziwnych wątków i "1-postowych" użytkowników. Chociaż pewnie nie posiedzisz - zapewne klonik klonika, bo co? Niby założyłaś tu pierwsze i jedyne konto, aby to napisać? Terefere.
Laska, obserwuje forum od dłuższego czasu, przymierzałam się do napisania posta ale widząc Twoje odpowiedzi odechciewa mi się, bo nazwiesz mnie trollem za to że nie mam konta na którym mam tysiąc postów, albo za to że mój problem wyda Ci się nieoczywisty (jak w sumie większość patrząc po Twoich komentarzach). Dużo osób Ci to zarzuca i mogłabyś dać na wstrzymanie już z tym, chyba że to Twój znak rozpoznawczy, bo mi kojarzysz się ze słowem "troll" niż ze swoim nickiem
virutozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 09:49   #19
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez virutozka Pokaż wiadomość
Laska, obserwuje forum od dłuższego czasu, przymierzałam się do napisania posta ale widząc Twoje odpowiedzi odechciewa mi się, bo nazwiesz mnie trollem za to że nie mam konta na którym mam tysiąc postów, albo za to że mój problem wyda Ci się nieoczywisty (jak w sumie większość patrząc po Twoich komentarzach). Dużo osób Ci to zarzuca i mogłabyś dać na wstrzymanie już z tym, chyba że to Twój znak rozpoznawczy, bo mi kojarzysz się ze słowem "troll" niż ze swoim nickiem
Dziewczyno nie offtopuj. Jak masz jakiś żal do innej użytkowniczki to napisz jej to na priv.
Swoją drogą straszny z ciebie wrażliwiec skoro tak przeżywasz wypowiedź jednej osoby. Może faktycznie w takiej sytuacji nie jest najlepszym pomysłem zakładanie wątku, w którym będziesz miała pewnie mnóstwo komentarzy nie po twojej myśli.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-01 10:49:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.