Lokale weselne: Wrocław i okolice - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 11:44   #301
magdano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Z mojej strony mogę polecić Firlej przy ul. Grabiszyńskiej. Z mężem wynajęliśmy tam salę i kawiarnię na nasze wesele 6 go lipca i załapaliśmy się na fajną promocję. Nie chcieliśmy mega pompy z prosiakiem i oczepinami, ale coś bardzej w naszym stylu. Sami zajęliśmy się poczęstunkiem, alkoholem, na scenę najeliśmy znajomego dj'a. Zamknęliśmy się 8 tys. łącznie z moją sukienką i prawie 70-osobowym orszakiem weselnym )) I kto mówi, że wesele musi kosztować fortunę?
magdano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 17:16   #302
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

O prosze, nawet nie wiedzialam, ze w Firleju mozna robic przyjecia Masz jakies fotki zebysmy mogly sobie przystrojone wnętrze zobaczyć? Ile za osobe placiliscie?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 08:51   #303
magdano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Aluniaaaa, podsyłam ich linka do zdjęcia http://event.firlej.wroc.pl/userdata...6340502108.jpg
U nas dekoracją zajęliśmy się sami. W sumie zapłaciliśmy tylko 2 tysiące za wynajem, a mogliśmy korzystać z Sali i kawiani. Sami też zajęliśmy się jedzeniem i piciem, chociaż na miejscu oferowali opcje z cateringiem. Może i nie była jakaś droga, ale my naprawdę musieliśmy ciąć koszta. Ogólnie jestem zadowolona, była świetna impreza dla znajomych i rodzinki.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne żonki
magdano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 09:20   #304
szaruka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

wesele plenerowe, niestety nikt z moich znajomych nie organizował takiej imprezy i jestem w kropce, wesele mam w sierpniu 2014, będzie ono na około 60-70 osób, czas najwyższy dokonać rezerwacji, myślę nad Zajazdem Pod Kasztanami, czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca, ale jeszcze chciałabym się upewnić czy ten lokal jest naprawdę dobry na organizację plenerowego wesela, pomóżcie dziewczyny
szaruka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 12:36   #305
koniczynka1016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Planujemy wesele w haston hotel we Wrocławiu jednak w internecie jest tylko jedna opinia i to niepochlebna...Sala jest bardzo ładna oferta przedstawiona przez nich też do najgorszych nie należy za 240 zł tort zawarty w cenie. Tylko wybór sali na wesele to czasami wybór prawie ze na oślep. Czy ktoś miał w tym miejscu już wesele i mógłby powiedzieć coś więcej?
Zastanawiamy się między haston a hotelem bielany choć standardy bardzo się różnią między tymi dwoma miejscami.
koniczynka1016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:14   #306
agraffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ja na swoje wesele miałam gigantyczny dylemat z wyborem sukni…. Co prawda intensywnie poszukiwania zaczęłam dopiero 3 miesiące przed ślubem, no ale itak długo to trwało. Strasznie dużo zachodu, jeżdżenie po Warszawie, trójmieście i innych miejscach. Mogę powiedzieć, że chyba jestem znawca modowym sukni ślubnych )) za to z wyborem Sali weselnej i w ogole miejsca na wesele miałam dużo większą przyjemność. Kosciół znalazłam blisko Wrocławia, nie było problemu z przewozem gości do Pałacyku (bo zdecydowałam się na pałacyk Sulisław pod Wrockiem) no i obsługa, organizacja i JEDZENIE mnie powaliło :d
agraffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 11:41   #307
waleriaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Wow, ja mam się wybierać w ten weekend do Sulisława w celu odbycia jakiś konsultacji w związku z medycyną ajurwedy. Chciałabym zmienić trche swój tryb życia i czuje, ze ta filozofia i medycyna mogłyby mi pomoc, ale jak zwykle brakuje mi czasu L ktoś praktykuje ajurwede/ macie jakieś swoje domowe sposoby na odżywianie zgodne z filozofią??
waleriaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 07:28   #308
xxkiciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxkiciaxx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław/Opole
Wiadomości: 142
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Polecam hotel Amber w Oleśnicy pod Wrocławiem. Boskie jedzenie, spa, pokoje, hotel 3 gwiazdkowy. Sami bedziemy tam brać ślub No super, odpowiedzialna, słowna i poważnie traktująca klientów menagerka
__________________
Maluszek 4 wrzesień 2015
xxkiciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 19:38   #309
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

My w Amberze bylismy na sylwestra. Równiez polecam
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 17:17   #310
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez xxkiciaxx Pokaż wiadomość
Polecam hotel Amber w Oleśnicy pod Wrocławiem. Boskie jedzenie, spa, pokoje, hotel 3 gwiazdkowy. Sami bedziemy tam brać ślub No super, odpowiedzialna, słowna i poważnie traktująca klientów menagerka
a jak wygląda cenowo? czy dają dużą zniżkę na noclegi dla gości?
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:28   #311
koteczkaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hey ! We Wrocławiu są najlepsze imprezy nie tylko weselne ! Ostatnio byłam na weselu gdzie grał zespół Free Concept i naprawdę polecam ! Ta impreza mogłaby trwać wiecznie ... tylko ciekawe co na to zespół ? Dajcie znać czy byliście na jakiejś imprezie gdzie właśnie oni śpiewali, ciekawa jestem Waszych opinii.
koteczkaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 07:34   #312
picasso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 43
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ja słyszałem nie raz zespół After Six, to są dopiero imprezy ! I mam więcej niż 2 posty :P
__________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... jedyny

http://www.aftersix.pl After Six zespół weselny Wrocław
picasso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:45   #313
Betty213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 40
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

jeśli chodzi o hotel we Wrocławiu, to na imprezy okolicznościowe i wesela swietny jest hotel SLEEP. To jest miejsce na takie bardziej kamerlane przyjecie, nie jestem pewna ile osób się tam mieście, pewnie coś kolo 50. Byłam tam w wakacje na weselu przyjaciółki i nocowaliśmy tam tez, pokoje fajne, bo sa tez spcjalne pokoje przystosowane dla rodzin z dziecmi.
Betty213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 11:38   #314
irena71a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Zajazd "na polance"-Wesele mialam tam w 2014- nie polecam. Pani Malgorzata z pozoru konkretna osoba z ktora idzie sie dogadac w rezultacie okazala sie osoba złośliwą i niekompetentna. niby wszystko dogadane a potem w trakcie wesele wyszlo ze tu niby sie zle zrozumielismy, to cos innego nagle wyniklo, to zapomnieli nas poinformowac. Cena atrakcyjna i nic poza tym, jedzenie ok,sala jak z PRL. Ponoc buja druga sala w miejscowosci obok - wystruj nowy ale wlasciciel ten sam :/
irena71a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 10:48   #315
Aniasss24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez pokerfacee Pokaż wiadomość
Pisałam jakiś czas temu z dylematem odnośnie lokalu. Teraz wiem Zarezerwowaliśmy sale w Hotelu Nowy Dwór w Trzebnicy. Sala jest piękna. Żadnych opinii nie spotkałam, jednak wszystko wygląda dobrze. Ktoś zna fajnego i niedrogiego kamerzystę/fotografa/zespół w okolicy Wrocławia jak i samego Wrocławia lub może coś powiedzieć o wcześniejszych organizacjach imprez weselnych w ww miejscu? Pozdrawiam
Właśnie zastanawiam się nas organizacją weselna w Nowym Dworze w Trzebnicy? Bardzo proszę o jakieś informacje dotyczące wesela? Jakie jedzenie, obsługa? Godne polecenia?
Aniasss24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 08:41   #316
LadyLeSs
Raczkowanie
 
Avatar LadyLeSs
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
GG do LadyLeSs
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hej dziewczyny Czy któraś z Was organizowała swoje wesele w Karczmie Miłocin w Pierwoszowie ? Jakie wrażenia ? Jak stosunek jakości do ceny ? Polecacie czy raczej odradzacie ? Może ktoś zasłyszał opinię od rodziny lub znajomych , a może ktoś wypowie się z perspektywy gościa ? Każda opinia będzie dla mnie cenna, Pozdrawiam
LadyLeSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 15:51   #317
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

.

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2016-11-29 o 15:03
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:44   #318
kawil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cześć,
zachwyciłam się Hotelem Wodnik i bardzo chciałam zorganizować tam swoje wesele.
Na szczęście mój narzeczony widząc ile nerwów kosztują mnie ustalenia i negocjacje umowy znalazł inny hotel.

Co mogę powiedzieć o Wodniku:
1. bardzo drogo a szału nie ma
2. brak windy (mamy w rodzinie osoby mające problem z chodzeniem)
3. niesłowność
4. brak czasu dla klienta jeszcze przed daniem im zaliczki, strach pomyśleć co byłoby potem!
5. zaczynanie spotkania od zdania: mam dla państwa 5 minut!
6. bałagan, problemy komunikacyjne, brak możliwości porozmawiania, dzwoniłam 5 razy do hotelu aby zastać managera i zostawiałam prośbę o telefon zwrotny i przez 3 dni nie oddzwaniali!
7. wisienką na torcie jest właśnie manager, z którym za skarby świata nie chcę mieć już nic wspólnego,
8. działają na swojej opinii zdobytej kilka lat temu, może i jest tam ładnie ale mój spokój i pewność, ze wszystko będzie tak jak ustalamy jest najważniejszy! W dzień ślubu nie powinnam się martwic o pierdoły tylko skupić się na sobie.
9. Na spotkaniu mówili jedno, potem jak to o czym mówiliśmy dodawałam do umowy aby mieć pewność że tak będzie (np. zdanie, ze kelner będzie roznosił alkohol) to oni odsyłali mi umowę z wykreślona tą poprawką... więc pytam się czy będzie ten kelner w cenie roznosił alkohol czy nie, mówią ze będzie to pytam dlaczego nie możemy tego wpisać do umowy? cisza!!!!!!
10. i nie pobawicie się do białego rana bo o godzinie 5 max 6 oczekują wyjścia z sali!

Odradzam to miejsce!!!!
PS. Polecam Hotel Jasek - wiem, ze z Panią Beatą wszystko się uda i śpię spokojnie. Mają piękną salę wyremontowaną w tym roku!!!

Edytowane przez kawil
Czas edycji: 2016-07-06 o 15:45
kawil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 16:11   #319
Kessie71
Raczkowanie
 
Avatar Kessie71
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Czy w Wodniku naprawdę jest aż tak źle? Słyszałam wyłącznie pochlebne opinie, fakt że niełatwo trafić na aktualne z ostatnich lat, ale wydawały się być b. dobre.
Ja myślałam o weselu w namiocie w Wodniku.
A może wypowiedzą się ex Panny Młode i goście weselni, którzy mogą coś więcej powiedzieć o tym miejscu?
Kessie71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 13:14   #320
miska0612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam, odstąpię sale na wesele dn. 05.08.2017 , sala znajduję się w Szymanowie koło Wrocławia, pomieści około 120 osób.
Więcej informacji udzielę przez wiadomość prywatną malwinaantonik@gmail.com
Wszystkie chętne proszę o kontakt.
miska0612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 13:32   #321
ruda045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hey wszystkim
Odświeżam temat gdyż poszukuje funkcjonalnego, dobrego, na wysokim poziomie lokalu pod impreze firmową na około 50 osób. Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć? Doradzić?

Z góry dziekuję za pomoc
ruda045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:05   #322
Gombe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Kessie71 Pokaż wiadomość
Czy w Wodniku naprawdę jest aż tak źle? Słyszałam wyłącznie pochlebne opinie, fakt że niełatwo trafić na aktualne z ostatnich lat, ale wydawały się być b. dobre.
Ja myślałam o weselu w namiocie w Wodniku.
A może wypowiedzą się ex Panny Młode i goście weselni, którzy mogą coś więcej powiedzieć o tym miejscu?
Byłam zakochana w Wodniku. Pierwszym minusem dla nich był słaby kontakt - na odpowiedź czekałam zazwyczaj kilka dni, nawet po wymianie kilku maili, w których wyraźnie zasugerowałam, że bardzo zależy mi na organizacji wesela w tym miejscu.

W namiocie wymagana minimalna liczba gości to 75 osób - szkoda, że nie było o tym ani słowa w ofercie, którą mi wysłali... Jest tam też dużo drożej niż w innych miejscach we Wrocławiu (nie można wnieść swojego ciasta - u nich to 18 zł za osobę, czyli na przyszły rok 248 zł/os. bez alkoholu i bez napojów).


Słyszał ktoś może o sali w Hotelu Scandic (wejście ze strony My Corner? Podoba mi się wystrój, lokalizacja, ceny konkurencyjne, ale nie mogę znaleźć ani jednej opinii na temat tego miejsca.

Pozdrawiam
Gombe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 12:14   #323
matkanowicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Robiliśmy wesele w Karczmie u Zochy, niedaleko osiedla Leśnica we Wrocławiu. Wprawdzie to już poza granicami miasta ale bardzo blisko. Jesteśmy zadowoleni. Wszystko to co ustaliliśmy było podane. Następną naszą imprezą w tym miejscu będą chrzciny naszego Wiktorka
Nie wiem czy można podawać linki ale zaryzykuję: http://karczmauzochy.pl/

Pozdrawiam
matkanowicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:45   #324
klaudus1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cześć,

Mam do oddania termin w sali Sarah w Kuklicach koło Wrocławia.
Termin 6.10.2018, min. 100 osób. O więcej szczegółów piszcie na priv
Sala jest urocza, menu bogate, noclegi ze śniadaniem nad salą
klaudus1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 16:51   #325
karbonara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

czesc, jakie polecacie sale weselne we Wrocławiu i okolicach? zeby nie bylo jakos bardzo daleko od Wrocka
karbonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 18:20   #326
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

W Niemczy jest bardzo klimatyczny Hotel- Restauracja Austeria Niemczańska. Jak byłam w spa to chodziliśmy tam na obiady i powiem szczerze,że mają zarąbistą kuchnię. Takie bardzo nowoczesne dania, przepięknie podane i smaczne. Wnętrza bardzo eleganckie, sympatyczna obsługa - miejsce na wesele idealne jak ktoś jest z okolicy i czegoś szuka. Osobiście swoje wesele bym tam zrobiła no ale dla mnie za daleko żeby wszystkich gości ściągać
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 10:57   #327
dylsien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Hotel Brochów. Organizowałem tam kilka imprez.
dylsien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 18:49   #328
jenniasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hej,

mam do odstapienia zarezerwowana salę Balową w zamku Topacz - na 100 - 250 osób na 03 maja 2019 roku - to piątek więc idealny termin na wesele!

Piszcie na priv jak jestescie zainteresowane.
jenniasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 20:35   #329
mariolwikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Bardzo dobrze bawiłam się na weselu w zajeździe u Georga w Ziębicach. Eleganckie miejsce na eleganckie imprezy. Wspaniała kuchnia i świetna obsługa. Spokojnie można ich zaproponować na takie uroczystości
mariolwikol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 21:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.