Dziwna wydzielina po okresie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-07, 18:16   #1
Karolinakarolajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

Dziwna wydzielina po okresie


Pomocy!

02.02 skończył mi się okres, uprawiałam wtedy seks z chłopakiem bez zabezpieczenia (nie doszło do wtrysku we mnie). Po tym czasie miałam dziwne uplawy, mleczno brązowe bez żadnego zapachu trwały tak do 06.02 zaczęłam brać wtedy lacibios femine i od tamtej pory mam dziwną kremową wydzielone w której widać jakieś brązowe/czarne kropeczki wyglądają jak piasek! Wydzieliny jest nie dużo, kilka plamek na cały dzień, jednak niepokoją mnie te kropki! Ciągle boli mnie podbrzusze tak jakbym byłam przed miesiączka. Czy któraś z was miała coś takiego? Wizytę do ginekologa mam dopiero na 19.02.
Karolinakarolajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:41   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziwna wydzielina po okresie

Cytat:
Napisane przez Karolinakarolajna Pokaż wiadomość
Pomocy!

02.02 skończył mi się okres, uprawiałam wtedy seks z chłopakiem bez zabezpieczenia (nie doszło do wtrysku we mnie). Po tym czasie miałam dziwne uplawy, mleczno brązowe bez żadnego zapachu trwały tak do 06.02 zaczęłam brać wtedy lacibios femine i od tamtej pory mam dziwną kremową wydzielone w której widać jakieś brązowe/czarne kropeczki wyglądają jak piasek! Wydzieliny jest nie dużo, kilka plamek na cały dzień, jednak niepokoją mnie te kropki! Ciągle boli mnie podbrzusze tak jakbym byłam przed miesiączka. Czy któraś z was miała coś takiego? Wizytę do ginekologa mam dopiero na 19.02.
To końcówka okresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 20:52   #3
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Dziwna wydzielina po okresie

Cytat:
Napisane przez Karolinakarolajna Pokaż wiadomość
Pomocy!
uprawiałam wtedy seks z chłopakiem bez zabezpieczenia (nie doszło do wtrysku we mnie).

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że do zapłodnienia może dojść bez wytrysku w Tobie? Preejakulat ma takie same właściwości jak ejakulat właściwy i "wyjmowanie przed" nie jest metodą antykoncepcji.



Na wydzielinę może mieć także wpływ stan Twojego zdrowia, zażywane leki, a nawet to co jesz.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 07:32   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziwna wydzielina po okresie

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że do zapłodnienia może dojść bez wytrysku w Tobie? Preejakulat ma takie same właściwości jak ejakulat właściwy i "wyjmowanie przed" nie jest metodą antykoncepcji.



Na wydzielinę może mieć także wpływ stan Twojego zdrowia, zażywane leki, a nawet to co jesz.
Preejakulat nie ma takich samych właściwości - zawiera słabe plemniki i nie jest wydzielany pod ciśnieniem. Co nie zmienia faktu, że nie jest to metoda antykoncepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 17:08   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwna wydzielina po okresie

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że do zapłodnienia może dojść bez wytrysku w Tobie? Preejakulat ma takie same właściwości jak ejakulat właściwy i "wyjmowanie przed" nie jest metodą antykoncepcji.
A zdajesz sobie sprawę, że nie ma żadnych dowodów naukowych na ciąże z prejakulatu?

Tym bardziej nie wiem czemu straszysz autorkę ciążą, skoro nie miała raczej owulacji w czasie okresu.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-03-03 o 17:09
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 17:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.