zastanawiam się... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 17:44   #1
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20

zastanawiam się...


Mam pytanie do Was, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kilkoma wspolokatorami, jednym z nich jest pewien chłopak, potrzebuje opinii czy zle odczytuje jego sygnaly, może nie powinnam wogole się nawet nad tym zastanawiać. Ogolnie na codzien nie rozmawiamy, nie mamy prawie zadnego kontaktu, jak wchodzę np. do kuchni to się do mnie nie odzywa, unika, jak przejde obok opdsuwa się, kiedyś jechaliśmy razem samochodem z kolegami na wspólny wypad, to na imprezie przepuszczal mnie w drzwiach, ale jak szliśmy to szedł przed nami, tak jakby był zajęty tylko sobą i na sobie skupiony. Jak wchodzę np. do kuchni to jest cicho, jak wychodzę zaczyna sie smiac i cos mowic na mój temat do kolegow, mam wrazenie ze sie nawet ze mnie naśmiewa. Kiedys jak przyjechala jego kolezanka, to przytrzymal mi drzwiczki od szafki, ale ogolnie nie zwraca na mnie uwagi, myślicie ze on mnie nie lubi, wiem ze z kims flirtuje ale to jakas dziewczyna która ma już dziecko. Dobrze mysle ze jestem mu obojetna? Tylko po co te zyczliwosci, wobec mojej osoby po co on to robi. To typ wieśniaka, który chodzi po domu i beka wiec nie wiem po co mnie przpuszcza w drzwiach... Jakies rady?
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:31   #2
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: zastanawiam sie...

Czy ja dobrze zrozumiałam, że zastanawiasz się, czy podobasz się temu "wieśniakowi", który przepuszcza Cię czasami w drzwiach a przez resztę czasu ignoruje?
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:40   #3
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez fragile_27 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze zrozumiałam, że zastanawiasz się, czy podobasz się temu "wieśniakowi", który przepuszcza Cię czasami w drzwiach a przez resztę czasu ignoruje?
no wlasnie to chyba jest głupie co nie? Troche mi sie podoba ale raczej nie powinnam chyba sie nad tym dluzej zastanawiać?
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:41   #4
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: zastanawiam sie...

Fragile_27 ja też tak to zrozumiałam
Autorko - czy jego sympatia lub jej brak ma dla Ciebie jakieś znaczenie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:46   #5
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
no wlasnie to chyba jest głupie co nie? Troche mi sie podoba ale raczej nie powinnam chyba sie nad tym dluzej zastanawiać?
Nie warto
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:55   #6
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Fragile_27 ja też tak to zrozumiałam
Autorko - czy jego sympatia lub jej brak ma dla Ciebie jakieś znaczenie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma znaczenie, ale sama nie wiem jak duże. Nie wiem czy to przyzwyczajenie i chec bycia z kims,, bo wiele jego cech mi nie odpowiada, jest podobny do mojego ojca który był dla matki okropny i sie rozwiedli. Chcialabym sie od tego oderwac i nie mysle o tym ale jednak mam z tym maly problem żeby sie od tego odciąć.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:02   #7
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
ma znaczenie, ale sama nie wiem jak duże. Nie wiem czy to przyzwyczajenie i chec bycia z kims,, bo wiele jego cech mi nie odpowiada, jest podobny do mojego ojca który był dla matki okropny i sie rozwiedli. Chcialabym sie od tego oderwac i nie mysle o tym ale jednak mam z tym maly problem żeby sie od tego odciąć.
Może jesteś DDA/DDD? Takie osoby często pakują się w relacje z niebyt przyjemnymi, toksycznymi osobami. Tym bardziej alarmujące jest to, że widzisz w nim swojego ojca, z którym chyba nie masz za dobrych relacji?
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 19:16   #8
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Może jesteś DDA/DDD? Takie osoby często pakują się w relacje z niebyt przyjemnymi, toksycznymi osobami. Tym bardziej alarmujące jest to, że widzisz w nim swojego ojca, z którym chyba nie masz za dobrych relacji?
mój ojciec nie pil, tylko był agresywny, nie szanowal i poniewieral mnie i reszte rodziny. Matka go zostawila po 20 latach malzenstwa. Myslisz ze jestem DDD, czy to sie kwalifikuje? Często wybieram chlopakow którzy mi nie pasuja i nie wiem po co probuje sie z nimi zwiazac, jakbym nie potrafila zawalczyć o kogos porządnego z kim będę miała dobre zycie.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:25   #9
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
mój ojciec nie pil, tylko był agresywny, nie szanowal i poniewieral mnie i reszte rodziny. Matka go zostawila po 20 latach malzenstwa. Myslisz ze jestem DDD, czy to sie kwalifikuje? Często wybieram chlopakow którzy mi nie pasuja i nie wiem po co probuje sie z nimi zwiazac, jakbym nie potrafila zawalczyć o kogos porządnego z kim będę miała dobre zycie.
Bardzo możliwe. Sama wiem jak takie poniewieranie odbija się na dziecku. Wydaję mi się, masz zaniżone poczucie własnej wartości i szukasz bliskości, żeby nie być samej. Mylę się? Czasami potrzebna jets terapia, bo niestety takie rzeczy wywierają wpływ na całe życie.

Edytowane przez Katia525
Czas edycji: 2017-07-19 o 19:26
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:31   #10
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe. Sama wiem jak takie poniewieranie odbija się na dziecku. Wydaję mi się, masz zaniżone poczucie własnej wartości i szukasz bliskości, żeby nie być samej. Mylę się? Czasami potrzebna jets terapia, bo niestety takie rzeczy wywierają wpływ na całe życie.
nie potrzebuje bliskości, doskonale sobie radze sama, po prostu on mi pasuje, ma podobny charakter, lubi podobne rzeczy, ale ma tez cechy mojego ojca, boje sie ze nic z tego by nie wyszlo nawet, poza tym on chyba jest z jakas dziewczyna, albo do niej ostro podwala i chyba wiaze nadzieje na cale zycie bo szuka kogos na stale, ma już 30 lat. Mysle czy probowac czy po prostu zbadac teren kilka razy, poobserwować czy daje jakies znaki, przyblizyc sie jak będzie dalej mnie olewal i nasmiewal sie to znaczy ze nie myslal wogole o mnie.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:33   #11
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
nie potrzebuje bliskości, doskonale sobie radze sama, po prostu on mi pasuje, ma podobny charakter, lubi podobne rzeczy, ale ma tez cechy mojego ojca, boje sie ze nic z tego by nie wyszlo nawet, poza tym on chyba jest z jakas dziewczyna, albo do niej ostro podwala i chyba wiaze nadzieje na cale zycie bo szuka kogos na stale, ma już 30 lat. Mysle czy probowac czy po prostu zbadac teren kilka razy, poobserwować czy daje jakies znaki, przyblizyc sie jak będzie dalej mnie olewal i nasmiewal sie to znaczy ze nie myslal wogole o mnie.
Raczej nie warto, wydaję sie być zwyklym burakiem.
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 19:41   #12
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: zastanawiam sie...

Czemu uparłaś się na tego faceta? Przecież wy nawet nie rozmawiacie.

Pewnie zostanę skrytykowana, ale totalnie nie rozumiem tego "fenomenu" polegającego na tym, że jeśli miało się ojca pijaka/znęcającego się nad rodziną fizycznie czy psychicznie, to taka osoba często wiąże się z podobnym człowiekiem. Ja niestety przez takie coś przechodziłam i nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ był jak mój ojciec, wręcz przeciwnie.

Także Autorko, przemyśl to, w imię czego miałabyś być z kimś takim?
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:48   #13
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Raczej nie warto, wydaję sie być zwyklym burakiem.
a czemu burakiem, rozwin to bo nie rozumiem, a chciałabym zrozumieć

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez fragile_27 Pokaż wiadomość
Czemu uparłaś się na tego faceta? Przecież wy nawet nie rozmawiacie.

Pewnie zostanę skrytykowana, ale totalnie nie rozumiem tego "fenomenu" polegającego na tym, że jeśli miało się ojca pijaka/znęcającego się nad rodziną fizycznie czy psychicznie, to taka osoba często wiąże się z podobnym człowiekiem. Ja niestety przez takie coś przechodziłam i nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ był jak mój ojciec, wręcz przeciwnie.

Także Autorko, przemyśl to, w imię czego miałabyś być z kimś takim?
rozumiem, wiem ze masz racje. Po prostu caly czas mysle ze moglibyśmy sobie ulozyc razem zycie, on pracuje ja pracuje, on ma poczucie humoru ja mam poczucie humoru, tylko dlatego o nim mysle, a nie powinnam co?
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:52   #14
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
To typ wieśniaka, który chodzi po domu i beka wiec nie wiem po co mnie przpuszcza w drzwiach
Sama sobie tu odpowiedziałaś
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:57   #15
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Sama sobie tu odpowiedziałaś
wiem dlaczego tak odpowiedzialas. Ale pomysl czy nie jest dużo takich facetow i kobiety z nimi sa i kochają sie wzajemnie, czy to ze nie umie sie zachować być może tylko czasami skresla go całkowicie. Twój chłopak na pewno tez beka, jak każdy z nas.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 20:09   #16
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
wiem dlaczego tak odpowiedzialas. Ale pomysl czy nie jest dużo takich facetow i kobiety z nimi sa i kochają sie wzajemnie, czy to ze nie umie sie zachować być może tylko czasami skresla go całkowicie. Twój chłopak na pewno tez beka, jak każdy z nas.
Jeszcze próbujesz go tłumaczyć?

Nie, koleś nie jest Tobą w żaden sposób zainteresowany, jest burakiem i dodatkowo traktuje Cię jak powietrze. Odpuść.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 20:10   #17
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: zastanawiam sie...

Wyprowadź się.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 20:13   #18
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Jeszcze próbujesz go tłumaczyć?

Nie, koleś nie jest Tobą w żaden sposób zainteresowany, jest burakiem i dodatkowo traktuje Cię jak powietrze. Odpuść.
chyba masz racje, tylko ciężko mi będzie sobie to przetlumaczyc, chwile to na pewno potrwa.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Wyprowadź się.
nie mam takiej możliwości teraz. Az tak sie tym nie przejmuje żeby zmienić mieszkanie.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:07   #19
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kilkoma wspolokatorami, jednym z nich jest pewien chłopak, potrzebuje opinii czy zle odczytuje jego sygnaly, może nie powinnam wogole się nawet nad tym zastanawiać. Ogolnie na codzien nie rozmawiamy, nie mamy prawie zadnego kontaktu, jak wchodzę np. do kuchni to się do mnie nie odzywa, unika, jak przejde obok opdsuwa się, kiedyś jechaliśmy razem samochodem z kolegami na wspólny wypad, to na imprezie przepuszczal mnie w drzwiach, ale jak szliśmy to szedł przed nami, tak jakby był zajęty tylko sobą i na sobie skupiony. Jak wchodzę np. do kuchni to jest cicho, jak wychodzę zaczyna sie smiac i cos mowic na mój temat do kolegow, mam wrazenie ze sie nawet ze mnie naśmiewa. Kiedys jak przyjechala jego kolezanka, to przytrzymal mi drzwiczki od szafki, ale ogolnie nie zwraca na mnie uwagi, myślicie ze on mnie nie lubi, wiem ze z kims flirtuje ale to jakas dziewczyna która ma już dziecko. Dobrze mysle ze jestem mu obojetna? Tylko po co te zyczliwosci, wobec mojej osoby po co on to robi. To typ wieśniaka, który chodzi po domu i beka wiec nie wiem po co mnie przpuszcza w drzwiach... Jakies rady?
Moim zdaniem on Cie nawet nie lubi.
Jesli dopatrujesz sie zaineresowania w czyjejs niecheci, to powodzenia.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 21:16   #20
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem on Cie nawet nie lubi.
Jesli dopatrujesz sie zaineresowania w czyjejs niecheci, to powodzenia.
nie wydaje mi sie, żeby mnie nie lubil. Chociaz możliwe, bardziej pewnie ma mnie gdzies i sie mna nie interesuje. Dlaczego mialby mnie nie lubic, przecież nic mu nie zrobiłam, zamieniliśmy raptem kilka zdan. Mysle ze on ma swoje zycie, swoje plany i nie zwraca na mnie uwagi, a mi pasuje tylko to ze ma poczucie humoru i pracuje
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:19   #21
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
nie wydaje mi sie, żeby mnie nie lubil. Chociaz możliwe, bardziej pewnie ma mnie gdzies i sie mna nie interesuje. Dlaczego mialby mnie nie lubic, przecież nic mu nie zrobiłam, zamieniliśmy raptem kilka zdan. Mysle ze on ma swoje zycie, swoje plany i nie zwraca na mnie uwagi, a mi pasuje tylko to ze ma poczucie humoru i pracuje
Wiesz, jak kogos lubimy to z nim rozmawiamy, smiejemy sie, spedzamy razem wolny czas etc. Przynajmniej tak to wyglada w moim swiecie

A Ty juz nie jestes w przedszkolu, zeby myslec, ze jak chlopak iagnie Cie za warkocze, to znaczy ze jest w Tobie zakochany.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:25   #22
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: zastanawiam sie...

Nie wierze w to co czytam facet ma.na Ciebie kompletnie wywalone a Ty sie dopatrujesz w tym zainteresowania?

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-07-19 o 21:31
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:36   #23
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
wiem dlaczego tak odpowiedzialas. Ale pomysl czy nie jest dużo takich facetow i kobiety z nimi sa i kochają sie wzajemnie, czy to ze nie umie sie zachować być może tylko czasami skresla go całkowicie. Twój chłopak na pewno tez beka, jak każdy z nas.
Musisz się czuć bardzo samotna skoro w totalnym braku zainteresowania, jeżeli nie niechęci z jego strony doszukujesz się jakiś oznak sympatii
jak już masz z kimś być to niech to będzie choć osoba, z którą rozmawiacie i choć odrobinę się lubicie, macie choć nić porozumienia. Tutaj tego nie widzę niestety tylko totalną olewkę z jego strony
Zastanów się dlaczego cię ciągnie do kogoś takiego??
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 22:16   #24
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: zastanawiam sie...

Chcesz go bo:
-pracuje
-ma poczucie humoru

Nooooo to lepiej bierz się za niego, bo z tak wielkimi wymaganiami to możesz nigdy sobie nikogo nie znaleźć!

A tak na powaznie - niezle sobie wkrecilas. Większość ludzi pracuje, sporo ma poczucie humoru, uwierz mi, to nie jest taka rzadkość, żeby się na byle wieśniaka rzucać bo nie jest bezrobotny. Gratulacja dla pana, ale ty chyba chcesz mieć po prostu pierwszego lepszego, byle by męskie gacie w domu były.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 22:26   #25
ZastanawiamSie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 20
Dot.: zastanawiam sie...

dziewczyny żadna z was oprócz letik nie pomyslala jak ja się czuje. Drobne gesty maja dla mnie znaczenie ale nie dalam się zwariować. Zastanawiam dlaczego je wykonal. Czy to ze mnie przepuscil w drzwiach oznacza ze ma na mnie wywalone jak wspomniała Emanuelle_Noire? Na pewno nie ma na mnie wywalone, ewentualnie może mnie olewac i być obojetny. Pomyslcie jak ja sie czuje i trochę uważajcie na slowa, bo one mogą zabolec. Jestem samotna, ale nie szukam nikogo na sile, on mi się podoba wiec się zastanawiam czy może jednak. Napisalam tutaj, bo chcialam porady, czy to ze lubi pracować i ma poczucie humoru jest wystarczające by się nim interesować. Nad tym się musze zastanowić. Przeciez mogę o niego zawalczyć, sprobowac może by się zainteresowal, czemu tak negatywnie wszystko oceniacie.
Mysle ze on nie szuka dziewczyny bo od kilku lat lata za jedna która ma dzieci i z nia chce być już na stale, ale wiecie nadzieja matka głupich. Moja znajoma mowila ze ta dziewczyna ma go już dość, ale plotami nigdy się nie kierowałam.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Chcesz go bo:
-pracuje
-ma poczucie humoru

Nooooo to lepiej bierz się za niego, bo z tak wielkimi wymaganiami to możesz nigdy sobie nikogo nie znaleźć!

A tak na powaznie - niezle sobie wkrecilas. Większość ludzi pracuje, sporo ma poczucie humoru, uwierz mi, to nie jest taka rzadkość, żeby się na byle wieśniaka rzucać bo nie jest bezrobotny. Gratulacja dla pana, ale ty chyba chcesz mieć po prostu pierwszego lepszego, byle by męskie gacie w domu były.
masz racje, nie chce mieć pierwszego lepszego. Mialam już faceta i wiem czego nie chce. Problem w tym ze ten z figury mi się podoba ale z twarzy nie. To kolejna przeszkoda, chyba przywiązanie tu gra glowna role, bardzo się przywiazuje do ludzi. A z nim mieszkam.
ZastanawiamSie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 00:54   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zastanawiam sie...

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;75622716]Nie wierze w to co czytam facet ma.na Ciebie kompletnie wywalone a Ty sie dopatrujesz w tym zainteresowania?[/QUOTE]

Heh, dokładnie.

Autorko, no czasami facet ma zwykłe, kulturalne odruchy - przepuści w drzwiach, w czymś tam pomoże. A co? Ma Cię kopać po żebrach i rzucać talerzami? To, że ma się na kogoś "wywalone" (a jesteś mu ewidentnie obojętna), nie wyklucza zachowania się od czasu do czasu nie jak dziki, wypuszczony z piwnicy, a jak normalny człowiek. Ale to nic nie oznacza więcej, niż to czym jest - normalnymi, ludzkimi gestami.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
dziewczyny żadna z was oprócz letik nie pomyslala jak ja się czuje. Drobne gesty maja dla mnie znaczenie ale nie dalam się zwariować. Zastanawiam dlaczego je wykonal.
(...)
Założenie o tym wątku świadczy o tym, że jednak dałaś się trochę zwariować - sama siebie. Strach się bać co by było, gdyby facet był dla Ciebie zwyczajnie, po ludzku miły przez większość czasu. Nie nakręcaj się tym, że ktoś jest kulturalny (czy to zawsze, czy jedynie jak w tym przypadku od czasu do czasu), bo to prosta droga do napalania się na każdego, kto tylko zachowa się wobec Ciebie w miarę jak człowiek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 05:52   #27
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
dziewczyny żadna z was oprócz letik nie pomyslala jak ja się czuje. Drobne gesty maja dla mnie znaczenie ale nie dalam się zwariować. Zastanawiam dlaczego je wykonal. Czy to ze mnie przepuscil w drzwiach oznacza ze ma na mnie wywalone jak wspomniała Emanuelle_Noire? Na pewno nie ma na mnie wywalone, ewentualnie może mnie olewac i być obojetny. Pomyslcie jak ja sie czuje i trochę uważajcie na slowa, bo one mogą zabolec. Jestem samotna, ale nie szukam nikogo na sile, on mi się podoba wiec się zastanawiam czy może jednak. Napisalam tutaj, bo chcialam porady, czy to ze lubi pracować i ma poczucie humoru jest wystarczające by się nim interesować. Nad tym się musze zastanowić. Przeciez mogę o niego zawalczyć, sprobowac może by się zainteresowal, czemu tak negatywnie wszystko oceniacie.
Mysle ze on nie szuka dziewczyny bo od kilku lat lata za jedna która ma dzieci i z nia chce być już na stale, ale wiecie nadzieja matka głupich. Moja znajoma mowila ze ta dziewczyna ma go już dość, ale plotami nigdy się nie kierowałam.
O jeny przepuszczenie w drzwiach to naprawdę coś dla Ciebie aż tak bardzo wielkiego? To wyobraź sobie, że w mojej pracy mój kolega,który mnie nie lubi też mnie przepuszcza, dał mi swój płaszcz jak było mi zimno na targach, a za plecami obrabia tyłek no proszę Cie.

Przede wszystkim oceniamy obiektywnie sytuację,a Tobie ciężko spojrzeć prawdzie w oczy, dalej będziesz się tłumaczyć, go tłumaczyć i doszukiwać sygnałów z jego strony. Ja ci radze - odpuść sobie, ale zrobisz jak zechcesz. Ja nie widzę tutaj ŻADNYCH oznak, żeby facet był Tobą zainteresowany.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-07-20 o 05:57
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 07:09   #28
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: zastanawiam sie...

Koleś jest zwykłym bucem, burakiem. Co sama napisałaś w pierwszym poście, a potem chcesz żeby ktoś umotywował swoją ocenę.
Olej go i jako partnera i jako kumpla.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 08:02   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: zastanawiam sie...

Cytat:
Napisane przez ZastanawiamSie1 Pokaż wiadomość
Ogolnie na codzien nie rozmawiamy, nie mamy prawie zadnego kontaktu(...)
Więc na jakiej podstawie przypuszczasz, że to byłby facet dla Ciebie? Bo pracuje i przepuszcza Cię w drzwiach? Autorko, no się zlituj, przeczytaj sama sobie swoje posty na głos i zastanów się co byś poradziła osobie piszącej coś takiego. I co być o tej osobie pomyślała.

Serio, kilka kulturalnych odruchów to nie jest okazywanie zainteresowania. Gdyby był w jakikolwiek sposób ciekaw Twojej osoby, gdyby chciał Cię bliżej poznać, to by to po prostu zrobił. A on Ci pokazuje z każdej strony, że nie ma ochoty na kontakt.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 09:48   #30
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: zastanawiam sie...

To wygląda trochę tak, jakby uważał, że masz ochotę na bliższą znajomość i celowo się dystansował, żeby nie stanąć w kłopotliwej sytuacji. Przytrzymywanie drzwi - wielu mężczyzn ma taką funkcję wbudowaną, przytrzymywanie szafki - ta sama kategoria, nie przywiązywałabym zupełnie do tego uwagi (szczególnie, że było to w towarzystwie jego koleżanki - być może chciał przed nią błysnąć).
Moim zdaniem on nie ma ochoty na Ciebie, wręcz przeciwnie.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-15 12:21:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.