Kwietniówki 2018 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-14, 12:06   #61
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
No, ale my nie dajemy jej całej porcji, kładziemy trochę do miseczki, a resztę od razu mrozimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa ok to muszę zapamiętać ten patent!
Zosia mój pies jest raczej obojętny na małego jak narazie, ale to jest jednak dorosłe zwierzę które jest z nami od szczeniaka i wolę mieć zawsze na niego oko. Za to mały jak go widzi to szaleje, oczy jak pięć złotych i wyciąga łapki żeby go głaskać Tylko potem wyciągam kłaki mu z rączek i z odkurzaczem caly czas też musze latać bo wszędzie ta sierść :/ Wspólne spacery to tez mordega, no i pies czasem próbuje małemu zabawki podbierać więc też muszę ich pilnować :/ Tak czy siak mam nadzieję że jak mały podrośnie to się zaprzyjaźnia i nigdy nie dojdzie do niczego złego. A jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 12:15   #62
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja nie ma żadnego kontaktu ze zwierzętami a ... przyznaje, że bym chciała. Jak młoda podrośnie to będę myślała. U nas w rodzinie są pieski i dawały sobie radę bez problemów z nowym lokatorem ale mimo wszystko trzeba mieć na oku.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 13:51   #63
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
No ja też wolałabym po dżemach ale nikt nie miał na zbyciu a dostałam skrzynke śliwek i musialam brać co dali ;D
Emelcia a nie możesz małej brać ze sobą do łazienki jak idziesz sie kąpać, malować, maseczkowac itd? Ja małego w lezaczku stawiam w łazience i jest git (mam sporego psa w domu więc staram się w ogóle nie zostawiać małego samego)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak robisz te śliwki? Może też bym się zabrała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Fajna opcja z tym zamrażaniem bo teraz to faktycznie dużo się marnuje a w zasadzie ląduje w mojej buzi (jeśli to owoc)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 15:24   #64
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja wyżeram po małej dałam jej sloiczki na spróbowanie ale na tym koniec bo ja nawet tego nie tknę to się nie dziwię, że jej nie smakuje
Zamówiłam dziś chustę, piękny słoneczny kolor, fajnie się będzie taki nosiło jesienią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 15:47   #65
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Aaaa ok to muszę zapamiętać ten patent!
Zosia mój pies jest raczej obojętny na małego jak narazie, ale to jest jednak dorosłe zwierzę które jest z nami od szczeniaka i wolę mieć zawsze na niego oko. Za to mały jak go widzi to szaleje, oczy jak pięć złotych i wyciąga łapki żeby go głaskać Tylko potem wyciągam kłaki mu z rączek i z odkurzaczem caly czas też musze latać bo wszędzie ta sierść :/ Wspólne spacery to tez mordega, no i pies czasem próbuje małemu zabawki podbierać więc też muszę ich pilnować :/ Tak czy siak mam nadzieję że jak mały podrośnie to się zaprzyjaźnia i nigdy nie dojdzie do niczego złego. A jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jak go głaszcze to robi to delikatnie, bo mój łobuz to jak cokolwiek dorwie to tak szarpie że bałabym się reakcji takiego psiaka
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 16:27   #66
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w dzien musialam wyjsc z domu bo zjechaly sie do babci ciotki i co jedna to madrzejsza. Po pierwsze byly w szoku, ze AZ tak dlugo karmie, jak ktos tak mowi to mam wrazenie, ze Ignas ma 5lat a nie miesiecy, i mi sie dziwia ze wytrzymuje tyle czasu byc tak uwiazana przy dziecku. Druga kwestia to powinnam go juz teraz dokarmiac bo moje mleko mu juz na pewno nie starcza
Potem zaczely komentowac, ze maly nie chce pic z butelki i ze nigdy go nie naucze jak teraz nie umie, ze mam kupowac inne butelki w ksztalcie sutka itp moje argumenty to byly omijane jakby ich nie bylo
A trzecia rzecz to kuzynka urodzila 3tyg szybciej i jest wieczne porownywanie. Ciotki byly zdziwione, ze jak to Ignas dopiero zaczyna probowac jesc przeciez Iga juz takie porcje wcina, butelke sama trzyma, siedzi i spi cala noc
Powiem wam, ze tak dawno mnie nikt nie wkurzyl. Ja kp nie traktuje jak jakiegos przymusu powiem wrecz, ze sprawia przyjemnosc gdy widze, jak maly tak sie wtula i je. Gdyby mu moje mleko nie starczalo to bylby glodny i plakal a tak nie jest.
Nie bedzie umial pic z butelki to albo sie nauczy jak bedzie glodny albo odrazu bedzie pil z kubka
A nocne wstawanie tez kiedys minie.
To sie wyzalilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuch dziewczyna, nie daj się. Też słyszę, że pasuje już małej podawać słoiczki (szczególnie szwagierka, siostra tżta, ma rok starszego synka, nie karmiła prawie wcale i myśli, ze wszystko wie lepiej), a we mnie się gotuje. Może i miałabym chwilę zwątpienia czy aby na pewno właściwie żywię moją córcię, ale jak widzę, jak zmienia się mleko w piersi pod wpływem czasu i warunków (teraz jest baaardzo tłuste, jak miała katar było zielono-żółte, podobne do siary), to jestem przekonana, że rozwija się prawidłowo i dostaje to, co najlepsze. Szczególnie tu w Stanach karmienie piersią jest dla biedoty. Formula (mm) jest wyznacznikiem tego, że masz pieniądze. Żal mi tych dzieciaczków. Nie mam celu w karmieniu, do samoodstawienia
edit: o temat psiaka! Mamy przekochaną suczkę shih tzu. Początkowo była bardzo zaciekawiona nową osóbką w domu i szybko przyjęła do wiadomości, że to członek stada. Układa się koło niej, gdy Ola leży na podłodze lub na łóżku. Czasem liże jej stopy czy ręce. Olusia zaczęła się nią mocno interesować i wyciąga rączki do niej, czasem złapie za ucho. Luna troszkę się odsuwa, ale na szczęście nie reaguje nerwowo na to

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2018-09-14 o 16:31
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 16:30   #67
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Zuch dziewczyna, nie daj się. Też słyszę, że pasuje już małej podawać słoiczki, a we mnie się gotuje. Może i miałabym chwilę zwątpienia czy aby na pewno właściwie żywię moją córcię, ale jak widzę, jak zmienia się mleko w piersi pod wpływem czasu i warunków (teraz jest baaardzo tłuste, jak miała katar było zielono-żółte, podobne do siary), to jestem przekonana, że rozwija się prawidłowo i dostaje to, co najlepsze. Szczególnie tu w Stanach karmienie piersią jest dla biedoty. Formula (mm) jest wyznacznikiem tego, że masz pieniądze. Żal mi tych dzieciaczków. Nie mam celu w karmieniu, do samoodstawienia
A co tam drogie takie mleko czy jak ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 16:31   #68
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

We francji kp też jest dla biedoty patrzyli jak na trendowatą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 17:59   #69
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Kwietniówki 2018

Szczerze to nie orientuje się ile tu dokładnie kosztuje karmienie mm, chyba $17 za puszke, ale znów nie wiem jaka pojemnosc - rzuciłam okiem jak mijałam w Walmart, ale bądź co bądź kp pozwala sporo zaoszczedzić, czyż nie?
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:04   #70
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Kwietniówki 2018

Jest oszczędność, my kupujemy 350g za 15zł, starczy na 4 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 20:08   #71
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Szczerze to nie orientuje się ile tu dokładnie kosztuje karmienie mm, chyba $17 za puszke, ale znów nie wiem jaka pojemnosc - rzuciłam okiem jak mijałam w Walmart, ale bądź co bądź kp pozwala sporo zaoszczedzić, czyż nie?
Pewnie, wygoda oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy - u mnie to średnio 200 zł na mleko idzie... miesięcznie.

a tak to - butelki, woda, mleko .. - niech mi ktoś powie, że TO WYGODA
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 23:17   #72
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Matko, u nas to juz muszą być zęby bo nie mam wytlumaczenia na jej zachowanie...nawet nie tyle co płacze ale strasznie jęczy i marudzi jakby była na coś wkurzona. Macha rączkami, cała w ogóle się wygina. dałam jej nurofen z tego wszystkiego no i chyba powoli zaczyna się uspokajac, mruczy tylko przy cycu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 03:13   #73
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

No u nas też dziś markotny dzień ale to dlatego, że na dworze nie była... przyzwyczaiłam ją do wyprowadzek i boje się co to będzie jak przyjdą takie dni gdzie będzie lało ciągiem 4 dni...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka.


Edit. Matko budze się co chwilę... bo pobiera mnie coś, zatkany nos i w ogóle. Aby wstane to pomaszeruje do apteki po jakieś ostre środki żeby się nic dalej nie rozniosło... chociaż obawiam się, że i tak już za późno bo w końcu przebywam teoretycznie sama z młoda to cokolwiek pewnie już zdążylo wejść na nią...

Kurde, rok temu jak byłam w ciąży też pamiętam, że wlazlo coś na mnie w okolicach września i puściło dopiero w marcu...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2018-09-15 o 04:13
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 10:16   #74
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Mój synek też jest nieznośny, myślę że u niego to kwestia AZS :/. Jak starsza córka ma wykwity na policzkach. Z tym że ona miała ciągle o średnim nasileniu, a jemu co pewien czas wyskakuje zaognienie i bardzo go rozdrażnia. Myślę że to go swędzi i przez to nie może spać, jest bardzo płaczliwy i chce być tylko noszony. Przyznam że wygląda to strasznie, dużo gorzej niż u córki... Na szczęście za kilka dni mamy pierwszą wizytę u dermatologa więc dostaniemy maści i na pewno mu coś to pomoże.
Na szczęście córeczka obecnie wyrosła z tego i już może normalnie jeść mleko, więc i on wyrośnie.

Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Jest oszczędność, my kupujemy 350g za 15zł, starczy na 4 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No my też z powodu alergii mieliśmy przy starszej MM na receptę, w normalnej cenie po 40 zł za puchę to bym zbankrutowała. Teraz młody jest wyłącznie na piersi, ale poproszę dermatolog o karteczkę na MM dla alergików.

Edytowane przez Freya663
Czas edycji: 2018-09-15 o 10:23
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 23:04   #75
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
Mój synek też jest nieznośny, myślę że u niego to kwestia AZS :/. Jak starsza córka ma wykwity na policzkach. Z tym że ona miała ciągle o średnim nasileniu, a jemu co pewien czas wyskakuje zaognienie i bardzo go rozdrażnia. Myślę że to go swędzi i przez to nie może spać, jest bardzo płaczliwy i chce być tylko noszony. Przyznam że wygląda to strasznie, dużo gorzej niż u córki... Na szczęście za kilka dni mamy pierwszą wizytę u dermatologa więc dostaniemy maści i na pewno mu coś to pomoże.
Na szczęście córeczka obecnie wyrosła z tego i już może normalnie jeść mleko, więc i on wyrośnie.



No my też z powodu alergii mieliśmy przy starszej MM na receptę, w normalnej cenie po 40 zł za puchę to bym zbankrutowała. Teraz młody jest wyłącznie na piersi, ale poproszę dermatolog o karteczkę na MM dla alergików.
Azs może mieć takie objawy w nastroju? U nas jakiś czas temu alergolog stwierdził właśnie azs. Mały ostatnio cały czas ma czerwone w zgięciu stópki, ale najgorzej wygladają okolice łokci gdzie ma takie okrągłe czerwone plamy. Łokcie chyba go nie swedzą ale stopami potrafi pół dnia trzeć. Mieliśmy przepisany Locoid crelo i Elocom ale nie wiem co było na azs a co na ciemieniuche. Chociaż podobno oba to sterydy więc nie wirm czy stosować.


A ja co jakiś czas mam ból w piersi, umiejscowiony w okolicy pachy. Jak łapie mnie to tylko prawa boli. Nie wirm czy to wina, że jego karmienie trwa z 3 min i nie opróżnia do końca czy mnie przewiało. Boli kilka dni i przechodzi. Boli do tego stopnia, że mam problem z podniesieniem ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 09:50   #76
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Azs może mieć takie objawy w nastroju? U nas jakiś czas temu alergolog stwierdził właśnie azs. Mały ostatnio cały czas ma czerwone w zgięciu stópki, ale najgorzej wygladają okolice łokci gdzie ma takie okrągłe czerwone plamy. Łokcie chyba go nie swedzą ale stopami potrafi pół dnia trzeć. Mieliśmy przepisany Locoid crelo i Elocom ale nie wiem co było na azs a co na ciemieniuche. Chociaż podobno oba to sterydy więc nie wirm czy stosować.


A ja co jakiś czas mam ból w piersi, umiejscowiony w okolicy pachy. Jak łapie mnie to tylko prawa boli. Nie wirm czy to wina, że jego karmienie trwa z 3 min i nie opróżnia do końca czy mnie przewiało. Boli kilka dni i przechodzi. Boli do tego stopnia, że mam problem z podniesieniem ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym chyba poszła z tym do lekarza jak Cię tak często i mocno boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:48   #77
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Mojej koleżanki córka miała azs ale bardzo silne i wiem że drapała się tak często że się non stop wybudzała i niestety tak mocno że aż miała ranki. Ale wyrosła z tego. Z tym że to trochę trwało.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 12:06   #78
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Azs może mieć takie objawy w nastroju? U nas jakiś czas temu alergolog stwierdził właśnie azs. Mały ostatnio cały czas ma czerwone w zgięciu stópki, ale najgorzej wygladają okolice łokci gdzie ma takie okrągłe czerwone plamy. Łokcie chyba go nie swedzą ale stopami potrafi pół dnia trzeć. Mieliśmy przepisany Locoid crelo i Elocom ale nie wiem co było na azs a co na ciemieniuche. Chociaż podobno oba to sterydy więc nie wirm czy stosować.


A ja co jakiś czas mam ból w piersi, umiejscowiony w okolicy pachy. Jak łapie mnie to tylko prawa boli. Nie wirm czy to wina, że jego karmienie trwa z 3 min i nie opróżnia do końca czy mnie przewiało. Boli kilka dni i przechodzi. Boli do tego stopnia, że mam problem z podniesieniem ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej chodzi o swędzenie, to przez to jest rozdrażniony.

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Mojej koleżanki córka miała azs ale bardzo silne i wiem że drapała się tak często że się non stop wybudzała i niestety tak mocno że aż miała ranki. Ale wyrosła z tego. Z tym że to trochę trwało.
Dokładnie tak miałam z córką, drapała się do krwi, całe policzki miała czerwone. Teraz zdarzają się jej podrażnienia na nogach i mocno się drapie, ale zazwyczaj pomagają kropelki Zyrtec (ograniczają swędzenie) no i maści. U synka teraz się pojawiły zmiany i ma takie zaostrzenia i złagodnienia. Najciekawsze jest to ze ponoć powodem jest to co ja jem, a nie widzę żadnego powiązania z moją dietą i jego zaostrzeniami, a notuje wszystko co spożywam. Na szczęście z nim szybciej będziemy u alergologa więc liczę że już od razu to pomorze.
My mieliśmy maści na receptę przy córce, dwie mieliśmy pielęgnacyjne do codziennego stosowania, a jedną z sterydami na zaostrzenia. Jak dostawała ataku smarowało się 2x dziennie przez tydzień i skórka była gładziuteńka.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 18:11   #79
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Hej dziewczyny! To moze i ja dołączę na odchowalni? w ciąży was od czasu do czasu podczytywałam. Mam córeczkę z 7.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017

Edytowane przez czilala4
Czas edycji: 2018-09-16 o 18:21
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 20:05   #80
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! To moze i ja dołączę na odchowalni? w ciąży was od czasu do czasu podczytywałam. Mam córeczkę z 7.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, zapraszamy Dopisać Cię w pierwszym poście? Jak się malutka chowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:10   #81
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Kwietniówki 2018

Czemu weekendy są takie krótkie? I czemu w weekendy pogoda musi być gorsza niż w tygodni? Jakoś nie cieszy mnie powrót upałów. Nie mam pojęcia jak dzieci ubierać bo rano zimno potem gorąco.

Moja córka mnie wykończy. Od kilku dni jak nie śpi to wyje.
Albo młody był spokojniejszy albo ja nie mam już tyle cierpliwości.

Od jutra znowu pobudki po 5 do przedszkola. Zdecydowanie zaprawiam się przed powrotem do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:19   #82
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Hej hej witamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas weekend minoł szybko wczoraj byli znajomi i powiedzieli do 1 w nocy ,tak ja też nie wiem jak Mała ubierać rano budzi się przed 6 i jeszcze chłodno a potem na chwilę upał a wieczorem chłodno.

Edytowane przez Muminka2
Czas edycji: 2018-09-16 o 20:23
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:25   #83
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

A my jutro z rana do lekarza... Młoda zaczęła w nocy kaszleć i trzeba z tym iść. Nie wiem jak dla mnie dziwne zjawisko - na dworze tak nie kaszle... a w domu raz na jakiś czas, dobrze, że mimo wszystko śpi spokojnie ale już miałam chwilę zwątpienia czy na pogotowie nie jechać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:56   #84
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
A my jutro z rana do lekarza... Młoda zaczęła w nocy kaszleć i trzeba z tym iść. Nie wiem jak dla mnie dziwne zjawisko - na dworze tak nie kaszle... a w domu raz na jakiś czas, dobrze, że mimo wszystko śpi spokojnie ale już miałam chwilę zwątpienia czy na pogotowie nie jechać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
O kurde, oby szybko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 10:33   #85
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Malutka bardzo dobrze, rosnie jak na drozdzach. Czasem nawet daje sie wyspac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 14:06   #86
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
A my jutro z rana do lekarza... Młoda zaczęła w nocy kaszleć i trzeba z tym iść. Nie wiem jak dla mnie dziwne zjawisko - na dworze tak nie kaszle... a w domu raz na jakiś czas, dobrze, że mimo wszystko śpi spokojnie ale już miałam chwilę zwątpienia czy na pogotowie nie jechać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak u lekarza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 18:53   #87
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Dziewczyny, wozicie jeszcze maluszki w gondoli czy w spacerowce? My caly czas w gondoli, ale mam wrazenie, ze moja mala zaraz z niej wyjdzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 18:57   #88
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Byłyśmy rano u lekarza.

Kobieta moja osluchowo czysta... - czyli idzie podejrzanie, że to alergia na coś.
Zakupiłam nawilżacz powietrza i będziemy robić testy czy to za suche powietrze czy może uczulenie na pierze czy co...

My od dwóch tygodni w spacerówce.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 18:57   #89
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wozicie jeszcze maluszki w gondoli czy w spacerowce? My caly czas w gondoli, ale mam wrazenie, ze moja mala zaraz z niej wyjdzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze w gondoli ale będę zmieniać na spacerówkę w tym tygodniu bo gondola jak by ciasna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:41   #90
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Byłyśmy rano u lekarza.

Kobieta moja osluchowo czysta... - czyli idzie podejrzanie, że to alergia na coś.
Zakupiłam nawilżacz powietrza i będziemy robić testy czy to za suche powietrze czy może uczulenie na pierze czy co...

My od dwóch tygodni w spacerówce.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No ciekawe, teraz to powietrze suche raczej nie jest :/
Ja też od dwóch czy trzech tygodni już tylko spacerówka i chusta. W gondoli mały już nie chciał jezdzic. Ostatnio byłam z nim u fizjoterapeutki na kontroli i powiedziała że mozemy jezdzić w spacerówce, tylko narazie w pozycji leżącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.