Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-26, 23:59   #31
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Co do Tulii, to w sumie też jestem za
byleby tylko wokalnie i wizualnie (no bo inaczej się przedstawia szybką piosenkę, inaczej taką typową balladę, a jeszcze inaczej coś pokroju właśnie Pali się ) było wszystko dobrze
--------
skarbimira a proszę bardzo abyś tylko się dobrze czuła w tym wątku!
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2018-12-27 o 00:01
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 07:30   #32
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Mnie się nic od nas nie podoba . W sensie na eurowizję. Doda to już w ogóle. Chciałabym w tym roku coś cięższego , jakiś fajny rockowy kawałek , mamy tyle dobrych zespołów.
Dla mnie polskie top ever to Edyta , Szpak , Donatan . Najbardziej rozpoznawalne piosenkii walące po oczach.Edyta to był kosmos po prostu ,bez popularnych wówczas piórek w d..e ,skromnie , newinnie i ślicznie . Edytę i Michała w ogóle łączy podobna wrażliwość i wiara w to co robią( Edyta na tamtym etapie oczywiście ),to się czuje i kiedy występują na żywo daje im to ogromny plus

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2018-12-27 o 07:38
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 20:20   #33
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Jestem ciekawa kogo w tym roku wyślemy na eurowizję
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 21:34   #34
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Coś sądzę że Grzeszczak, skoro menadżer Szroeder zdementował plotki o rzekomym wyjeździe swej podopiecznej do Tel Awiwu...jednak z drugiej strony, obie panie zazwyczaj występowały na imprezach Polsatu, a w tym roku obie(!) są w Zakopanem
byle nie Zenek... już wolę nawet Sławomira od niego, byle nie z czymś pokroju zarośniętej małej czy jak to tam leciało...
Przeżyłabym gdyby to była ta Voice'owa podopieczna Szpaka, która była druga w niedawno zakończonym sezonie, ale ktoś musiałby napisać jej jakieś sztosiwo, bo ten singiel "zwycięski" to jest taki se… Swoją drogą, w jakimś wywiadzie zapytano tego Sojkę co wygrał Voice'a czy gdyby mu zaproponowano wyjazd na Konkurs, to by się zgłosił, to powiedział coś że nie, ale gdyby były preselekcje w tv, to i owszem, chciałby wystąpić xd
Chociaż my tu gadu-gadu a tu nagle okaże się że jadą Golce (acz zawsze teraz jak gdzieś o nich słyszę, to mi się przypomina to z youtube'a: "bracia pie***lec, jak ja ich k***a nienawidzę" XDDDD), Michał Szczygieł (we wcześniejszym the voice doszedł chyba aż do finału, gdzie był czwarty?; team Piaska chyba...niestety koleś nie śpiewa za dobrze na żywo... ), Weekend (oby nie... ), Kwiatkowski junior (też oby nie... ) czy... Boys
[tak się zastanawiam patrząc na listę występujących w Zakopanem w tvp2 ]
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 23:43   #35
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Przynoszę nowe wiadomości
Z Rumunii: już wiadomo, kto się będzie ubiegać o wyjazd
LINK do plejlisty z uczestnikami: https://www.youtube.com/playlist?lis...YZe4dbJ06I4RFZ
są nawet dwa powroty: i (koleś probuje się znowu dostać, bo chce wygrać dla Rumunii , ale teraz ma duuuuuużo gorszą piosenkę niż ta jego konkursowa, zresztą ta z którą chce się teraz wybić to jedna z jego słabszych "prób"), byłyby trzy powroty ale gościu z '94 (notabene też w ramach debiutu, jak wówczas Polska) zdecydował się wycofać- stąd są 23 piosenki w stawce, a nie 24...ale może jeszcze kogoś dołączą...kto wie...
I Hiszpania: najpierw odbyło się talent show (dość znany tam format, Hiszpania wybierała przez niego między 2002 a 2004 i ponownie od 2018, aczkolwiek może z lekkimi modyfikacjami co do tego, kiedy piosenka i czy razem z wykonawcą?; sam format był realizowany- było kilka sezonów- od 2001 do 2011 i ponownie od 2017; notabene format programu sprzedano do wielu krajów, w 2008 nawet powstała polska wersja jako Fabryka gwiazd- tylko 1 sezon swoją drogą -, ale bez żadnych eurowizyjnych konotacji ), gdzie wyłoniono zwycięzcę, ale piosenki dobrano tak żeby mogli zaśpiewać nawet ci co wcześnie poodpadali z programu
i tak na początku było chyba 17 piosenek, z których najpierw przez głosowanie online wybrano 3 z największą ilością głosów, a kilka dni później specjalna komisja złożona z ekspertów, w tym niektórych osób pracujących przy programie np. jako trenerzy wokalni, dołączyła kolejnych 7 piosenek
(sorki że tylko fragmenty, ale pełne wersje będą 2 dni przed specjalną "eurowizyjną galą" w ramach programu)
te 3 wyłonione od widzów:



i pozostała siódemka:
(ten tu wygrał obecny sezon programu; tak, serio ma na imię Famous, ale on pochodzi z Nigerii, a tam jest jakiś taki zwyczaj nadawania imion oznaczających "coś wielkiego"- dla przykładu: przez kilka lat prezydentem Nigerii był gość o imieniu Goodluck, a "pierwsza dama", czyli żona prezydenta, miała na imię Patience... autentycznie taka sobie ta piosenka, zwłaszcza że kojarzy się z tanią kopią Austrii z 2018 , ale już sam tytuł gdyby go przetłumaczyć oznacza "już nie mogę dłużej", i takie mam odczucia już po tym fragmencie XD gdyby koleś wygrał, byłby pierwszym czarnoskórym wykonawcą ever z Hiszpanii, co jest dość ciekawe zwłaszcza że Hiszpania miała tam trochę swoich kolonii w Afryce, aczkolwiek raz że nie było tego dużo na tym kontynencie- więcej mieli pewnie w Ameryce Południowej+ jeszcze Meksyk , dwa że obecne tereny Nigerii nie były pod ówczesną jurysdykcją Hiszpanii )
(tą ktoś określił jako uboższą wersję Sofii od Alvaro Solera… acz mi to nijak Sofii nie przypomina XD)
(że niestety komuś się zdarzyło, że będzie śpiewać 2 razy, to trudno...cóż, eksperty wybierały )




Wśród kompozytorów znalazło się też trochę znanych w Hiszpanii nazwisk powiązanych z samym Konkursem
I jeszcze na koniec: po dość długiej ciszy ogłoszono że Białoruś wybierze przez preselekcje "otwarte" (aczkolwiek i tak da się pewnie wyłonić faworyta, więc to będzie tylko formalność xd ), wszyscy chętni muszą przejść przez przesłuchania przed jury (notabene transmitowane na żywo, tylko nie wiem czy przez net też będą, ale jak coś to zawsze ktoś to wrzuca do netu, jak nie oficjalne konto ichniego nadawcy, to ktoś jeszcze inny), które to ma prawo powiedzieć komuś "Spasibo!" w trakcie występu, czyli pewnie chodzi o to, że (khem khem) thank u next, nie nadajesz się, paszoł won Niektórym uda się wykonać piosenkę do końca, ale jury może przerwać komuś po minucie (albo po minucie i iluś sekundach), kilkudziesięciu sekundach... jednak komuś w 2018 przerwali występ po niecałych 30 sekundach (rekord) XDDDDD
dowód: https://www.youtube.com/watch?v=DDt17ySPZqg
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2019-01-05 o 23:47
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 21:54   #36
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Dziewczyny, haloooo, jest tu ktoś oprócz mnie?
Czechy wybierają tak jak wybierały rok temu Mikolasa, czyli przez "preselekcje internetowe", z tym że w tym roku jest 8 piosenek a nie 6- to po pierwsze, a po drugie, że widzowie z zagranicy mogą głosować przez oficjalną apkę Eurowizji (tak, tą samą przez którą można głosować w Konkursie ) i ich głosy później będą liczyć się jako jeden "rozdział", czyli będzie tak: głosujący z Czech+głosujący z zagranicy+jury, w skład którego jak rok temu wejdą głównie byli reprezentanci z różnych państw (rok temu w składzie był np. zespół Sunstroke Project z Mołdawii, czyli ci od Epic Sax Guya ) oczywiście pewnie jak już głosowanie się skończy to zostaną podane oddzielne wyniki każdego z "rozdziałów" i wyniki zsumowane, a z tych zsumowanych wyłoniony zostanie reprezentant Czech na Eurowizję 2019
propozycje:

(to ponoć wg wielu osób faworyt do wygranej, ale nie ogarniam zupełnie dlaczego...poza tym na necie już jest teledysk do tej piosenki i wygląda zupełnie inaczej...a, i jest duuużo gorszy niż ten XD)
(ta to znowu jedzie Lamą Blu Ray, ups.. Laną Del Rey )

(koleś o nazwisku Boczek xd ale piosenkę ma okej :P )


(nie pomylić z wytwórnią animacji Hanna Barbera XDDDDDD ; jedyna w stawce piosenka po czesku; współautorem muzyki jest gość, który przez pewien czas grał na gitarze u Ewy Farnej w zespole, ba! chyba nawet krótko razem byli, jeśli mnie pamięć nie myli )
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 19:16   #37
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, haloooo, jest tu ktoś oprócz mnie?
Czechy wybierają tak jak wybierały rok temu Mikolasa, czyli przez "preselekcje internetowe", z tym że w tym roku jest 8 piosenek a nie 6- to po pierwsze, a po drugie, że widzowie z zagranicy mogą głosować przez oficjalną apkę Eurowizji (tak, tą samą przez którą można głosować w Konkursie ) i ich głosy później będą liczyć się jako jeden "rozdział", czyli będzie tak: głosujący z Czech+głosujący z zagranicy+jury, w skład którego jak rok temu wejdą głównie byli reprezentanci z różnych państw (rok temu w składzie był np. zespół Sunstroke Project z Mołdawii, czyli ci od Epic Sax Guya ) oczywiście pewnie jak już głosowanie się skończy to zostaną podane oddzielne wyniki każdego z "rozdziałów" i wyniki zsumowane, a z tych zsumowanych wyłoniony zostanie reprezentant Czech na Eurowizję 2019
propozycje:

(to ponoć wg wielu osób faworyt do wygranej, ale nie ogarniam zupełnie dlaczego...poza tym na necie już jest teledysk do tej piosenki i wygląda zupełnie inaczej...a, i jest duuużo gorszy niż ten XD)
(ta to znowu jedzie Lamą Blu Ray, ups.. Laną Del Rey )

(koleś o nazwisku Boczek xd ale piosenkę ma okej :P )


(nie pomylić z wytwórnią animacji Hanna Barbera XDDDDDD ; jedyna w stawce piosenka po czesku; współautorem muzyki jest gość, który przez pewien czas grał na gitarze u Ewy Farnej w zespole, ba! chyba nawet krótko razem byli, jeśli mnie pamięć nie myli )
Ten drugi faworyt do wygranej - skakanie po kanapie wypracowane do perfekcji i ten refren ,,space sushi''
Już wolę tego Boczka z gitarą. Druga kobitka rzeczywiście jak Lana Del Rey - chyba mocno inspirowane.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 20:06   #38
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Kolejny Konczita?
Boczek... na eurowizji była kiełbasa to czemu nie boczek xD
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 15:48   #39
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

już kiedyś był reprezentant a la Arnold Boczek z Kiepskich, pamiętacie?
https://www.youtube.com/watch?v=tkP0xw_i_Ho

Coś cicho sza o krajowych eliminacjach, chyba w tym roku to Kurski sobie wybierze reprezentanta, co myślicie?
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 16:32   #40
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Pamiętam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 17:01   #41
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Wparuję tu jako hejter, ale serio mnie to zastanawia. Co Was w tym kręci? Te piosenki są zawsze jakieś takie mocno wiejskie. A poza tym skąd tu nagle Izrael. Nigdy nie byłam dobra z geografii, ale on chyba nie leży w Europie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-09, 17:34   #42
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Ja traktuje to jako odmóżdżasz czasem mózg tego potrzebuje a co :P
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 21:44   #43
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja traktuje to jako odmóżdżasz czasem mózg tego potrzebuje a co :P
Fakt, a jeszcze jeśli trafi się jakiś taki występ który z różnych powodów jest "dziwny", to chociaż jest się z czego pośmiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
już kiedyś był reprezentant a la Arnold Boczek z Kiepskich, pamiętacie?
https://www.youtube.com/watch?v=tkP0xw_i_Ho

Coś cicho sza o krajowych eliminacjach, chyba w tym roku to Kurski sobie wybierze reprezentanta, co myślicie?
No taaaaak...
Ale swoją drogą, to miał kawał głosu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak, myślę że raczej będzie wybór wewnętrzny :tak:
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-10, 12:08   #44
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Fakt, a jeszcze jeśli trafi się jakiś taki występ który z różnych powodów jest "dziwny", to chociaż jest się z czego pośmiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

No taaaaak...
Ale swoją drogą, to miał kawał głosu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak, myślę że raczej będzie wybór wewnętrzny :tak:
Dokładnie.... taka poprawa humoru.... wolę to niż kolejny odcinek Trudnych Spraw A nie zasze oczy pozwalają czytać książki :P
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-10, 16:56   #45
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Wparuję tu jako hejter, ale serio mnie to zastanawia. Co Was w tym kręci? Te piosenki są zawsze jakieś takie mocno wiejskie. A poza tym skąd tu nagle Izrael. Nigdy nie byłam dobra z geografii, ale on chyba nie leży w Europie.
i tu Cię zaskoczymy! Startuje jeszcze Australia

I tak jak pisały dziewczyny dla mnie to też taki trochę coroczny odmużdżacz i poprawa humoru Ale czasem trafiają się pozytywne perełki, które pamięta się przez lata. Ja Eurowizję oglądam od dziecka i tak mi już pozostało, podtrzymuję tradycję ;-)
__________________
- 2022 28

Edytowane przez Joan1987
Czas edycji: 2019-01-10 o 16:58 Powód: literowka
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 02:47   #46
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Gdy wspominałam przy piosenkach rumuńskich (kilka postów wcześniej, gdyby ktoś szukał) że może być tak, iż w celu zwiększenia liczby uczestników mogliby kogoś dodać do stawki, to...tak się stało, i dodano aż dwie panie
(próbowała wybić się w zeszłym roku razem z jakimś zespołem z piosenką po rumuńsku, ale się nie udało; pochodzi z Filipin, ale od kilku lat mieszka w Rumunii, niedawno wygrała 8 sezon ichniejszej wersji X Factora)
(pochodzi z rumuńskiej rodziny muzyków mieszkającej w Niemczech, zresztą urodziła się w Kolonii; próbowała swych sił w którymś sezonie niemieckiego Idola, nie wygrała, ale chyba wysoko była; wydała 2 albumy i kilka singli)
Chorwacja wybiera w tym roku również przez otwarte preselekcje, niedawno zakończono przyjmowanie zgłoszeń i ogłoszono, że zebrano około 150 utworów; będzie jeden koncert preselekcyjny, dnia 16 lutego, uczestnicy jeszcze są nieznani, ale nawet jak będzie wiadomo co i jak, to piosenki mają być ujawnione dopiero w dniu koncertu, tzn. po raz pierwszy się je wtedy usłyszy (ludzie od "przecieków" już zacierają ręce )
Serbia już drugi rok z rzędu (po wygranej zespołu łysego brodatego, Einsteina grającego na flecie i...całej reszty XDD) postawi na otwarte preselekcje, półfinały odbędą się w dniach 27 i 28 lutego, a finał 3 marca wśród nazwisk, zarówno artystów, jak i kompozytorów znalazło się trochę osób powiązanych w jakiś sposób z Konkursem i/lub z preselekcjami, nie tylko tamtejszymi
uczestnicy tu (sory za źródło...): https://en.wikipedia.org/wiki/Serbia...g_Contest_2019 (zakładka Before Eurovision -> Competing entries)
Słowenia również wybierze przez otwarte preselekcje, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy finał (bo będzie tylko 1 koncert preselekcyjny ) i też jest trochę okołokonkursowych/preselekcyjnych nazwisk
uczestnicy tu (jeszcze raz sorki za źródło): https://en.wikipedia.org/wiki/Sloven...g_Contest_2019 (Before Eurovision-> Competing entries)
btw. dziewczynie która zaśpiewa utwór Fridays, piosenkę skomponował duet Maraaya znany z Eurowizji 2015 (przypominam: wokalistką była ta taka rudowłosa babka w dziwnej białej sukience, która miała słuchawki na uszach XDDD)
Ze Słowenii, z Chorwacji i z Serbii piosenki są jeszcze nieznane, tak bajdełej
No i Estonia, tu też jest trochę nazwisk konkursowo-preselekcyjnych półfinały odbędą się 31 stycznia i 2 lutego w hali sportowej należącej do Uniwersytetu w Tartu (to nowość, bo zazwyczaj wszystkie koncerty były w stolicy xd), a finał 16 lutego (ale się namnożyło :/ ) w Tallinie, w hali która gościła Eurowizję w 2002 roku, po zwycięstwie Estonii rok wcześniej (wielkościowo to tak jakby Torwar warszawski, ale ponoć z niezłą akustyką xd)
tu wyjaśnione, kto w jakim półfinale itd. (jeszcze raz sorki za link do wiki, ale chciałam mniejwięcej wyjaśnić ocb): https://en.wikipedia.org/wiki/Estoni...g_Contest_2019 (zakładka Before Eurovision -> tam część Shows, a w niej Semi-final 1 i Semi-final 2)
no i załączam plejlistę, coby nie pozostawić tak bez odpowiedzi: https://www.youtube.com/playlist?lis...eMuHj7IAEFnlEj (uwaga: nie we wszystkich wideo widać wykonawców utworów, także jak ktoś chce rozkminić co do wyglądu, to guglać a propos, niektóre widea promocyjne były podobno kręcone przez studentów reżyserii z Tallinna, o ile dobrze pamiętam )
Na koniec pozostawiam plejlistę piosenek z Węgier, co prawda uczestników jest 30 ale niestety nie wszystkie piosenki zostały jeszcze opublikowane w pełni: https://www.youtube.com/playlist?lis...8Yw7ubz9NNx92K
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 15:44   #47
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Grecja wybrała reprezentantkę, tu mała próbka co do twórczości:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 21:37   #48
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Belgia znowu stawia na kogoś z francuskojęzycznej wersji belgijskiego The Voice, ale jeszcze ma to być oficjalnie potwierdzone (krótko: miała jechać zwyciężczyni, pojedzie inny uczestnik):
https://m.telepro.be/011-46455-Eurov...ssamillet.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-19, 17:55   #49
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Grecja wybrała reprezentantkę, tu mała próbka co do twórczości:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, nie ma żadnego linka, chyba musisz wstawić jeszcze raz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-19, 20:49   #50
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Hej, nie ma żadnego linka, chyba musisz wstawić jeszcze raz
Kurza twarz...ale tak to czasem jest, jak się z telefonu próbuje wstawić...
dobra, jeszcze raz:
https://www.youtube.com/watch?v=3NY7gGcbrrg
Nie wiem co się dzieje, ale nie dałam rady, nawet z lapka, wstawić linku w [YT]… :/
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2019-01-19 o 20:54
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 07:29   #51
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Kurza twarz...ale tak to czasem jest, jak się z telefonu próbuje wstawić...
dobra, jeszcze raz:
https://www.youtube.com/watch?v=3NY7gGcbrrg
Nie wiem co się dzieje, ale nie dałam rady, nawet z lapka, wstawić linku w [YT]â�Ś :/
O, ale teraz wszystko działa dzięki za link!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 23:50   #52
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Hiszpania, już wybrała oficjalnie,czyli jest druga piosenka na Konkurs...brzmi trochę jak Sofia od Alvaro Solera połączona z Radio Hello, nie wiem skąd mi się to tak skojarzyło
https://www.youtube.com/watch?v=1JLtDWvIXNY
I pełna wersja audio: https://www.youtube.com/watch?v=MFdNFAZGjro
I "rozkład jazdy" ze Szwecji (czyli kto, kiedy i z jakim numerem), piosenki pewnie będą z czasem ujawniane, najpierw fragmenty, potem całość czy jakoś tak...podaję bo znowu będzie tam Margaret XDDDD
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Melodifestivalen_2019, zakładka Semi-finals


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2019-01-20 o 23:53
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 23:57   #53
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Dziewczyny ostatnio coś nie działa na wizażu opcja wstawiania filkimów i trzeba wklejać same linki
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 00:11   #54
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86398230]Dziewczyny ostatnio coś nie działa na wizażu opcja wstawiania filkimów i trzeba wklejać same linki[/QUOTE]Tak też zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 00:38   #55
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Tak też zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, własnie później zauważyłam
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 11:53   #56
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Dość niespodziewany powrót, jak któraś pamięta wątek o Eurowizji 2016, to z pewnością kojarzy tego dżentelmena , bo znowu jedzie na Konkurs...i znowu w barwach San Marino
https://www.youtube.com/watch?v=HzPkDb2FSeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Belgię reprezentuje jeden z finalistów ostatniego sezonu The Voice Belgique (ta francuskojęzyczna wersja, dla części Belgii zwanej Walonią; część zwana Flandrią, ta posługująca się flamandzkim, podobny do holenderskiego jakby co,... ma swój oddzielny The Voice of Flanders, do tego również wersje Kids i Senior), a piosenkę stworzy mu ten sam człowiek co napisał City Lights w 2017

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 16:19   #57
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

I kolejny reprezentant znany, acz piosenka będzie ujawniona dopiero później...
Holandia- Duncan Laurence
Próbka możliwości tego pana:
https://www.youtube.com/watch?v=uz1CS_wtsL0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:43   #58
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Hiszpania, już wybrała oficjalnie,czyli jest druga piosenka na Konkurs...brzmi trochę jak Sofia od Alvaro Solera połączona z Radio Hello, nie wiem skąd mi się to tak skojarzyło
https://www.youtube.com/watch?v=1JLtDWvIXNY
I pełna wersja audio: https://www.youtube.com/watch?v=MFdNFAZGjro
I "rozkład jazdy" ze Szwecji (czyli kto, kiedy i z jakim numerem), piosenki pewnie będą z czasem ujawniane, najpierw fragmenty, potem całość czy jakoś tak...podaję bo znowu będzie tam Margaret XDDDD
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Melodifestivalen_2019, zakładka Semi-finals


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten Hiszpan na początku jak Alvaro Soler, serio Piosenka łatwo wpadnie w ucho, taka radosna i skoczna.

Podrzucam tu First Reaction of Miki:
https://www.youtube.com/watch?v=XSti9APerOQ

(czemu te miniaturki filmików nie działają? )

A z San Marino znowu ten elegancki? ,,brat'' Leonarda Cohena?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 21:49   #59
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 930
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

leille tak, tak, "brat Cohena" powrócił
Ktoś gdzieś sobie zażartował, że skoro miał piosenkę I didn't know, to teraz powinien jechać z piosenką Now I know
I jeszcze a propos podobieństw wizualnych- nie ja na to wpadłam, ale dość trafne: właśnie tego Mikiego z Hiszpanii ktoś porównał do Żeszerszenia z Francji (2016) i oni są trochę podobni
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 22:38   #60
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Uff jak dobrze, ze juz nie dzialaja te filmiki na forum... za kazdym razem zamulalo mi, jak wlaczalam ten watek . Zwlaszcza ze niektorzy tez cytowali cale dlugie posty ze wstawionymi filmikami i nawet im sie nie chcialo wyciac tych filmikow... a przeciez filmik w cytacie nie jest potrzebny n´no ale tak, co ja narzekam, pewnie ludzie maja szybsze komputery ode mnie i nie maja tego problemu

Piosenka hiszpanska bardzo mi sie podoba ale nie jest to kandydat na zwyciezce
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-16 22:56:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.