Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2003-03-25, 22:19   #31
crazysexycool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 35
Re: fitness w Krakowie

ja te¿ chodzê do Escady.basen do g.15 kosztuje 8 z³, potem 10. mozna kombinowac z ró¿nymi pakietami a przy tym zaoszczedzic np. na si³owni bo bedzie gratis. wg mnie nie ma lepszego klubu w krakowie. jest ¶licznie zrobiony, ma ¶wietny sprzêt i nigdy nie ma t³oku. op³±ca siê jechac, bo to do¶æ daleko...
crazysexycool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-25, 22:19   #32
crazysexycool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 35
Re: fitness w Krakowie

ja te¿ chodzê do Escady.basen do g.15 kosztuje 8 z³, potem 10. mozna kombinowac z ró¿nymi pakietami a przy tym zaoszczedzic np. na si³owni bo bedzie gratis. wg mnie nie ma lepszego klubu w krakowie. jest ¶licznie zrobiony, ma ¶wietny sprzêt i nigdy nie ma t³oku. op³±ca siê jechac, bo to do¶æ daleko...
crazysexycool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-25, 23:20   #33
Kaliope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomo¶ci: 103
Re: fitness w Krakowie

Chodzi³a¶ tam na si³owniê??? Mnie siê podoba³o jak ogl±da³am i przymierzam siê w³asnie do chodzenia tam;-) W³a¶nie szybciutko robiê prawko i bêde mog³a spokojnie doje¿dzaæ;-) Czy s± sensowni instruktorzy? I jak to jest z pakietami, jakby¶ mog³a co¶ wiecej napisaæ;-)) Pozdrawiam serdecznie.
Kaliope jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-25, 23:20   #34
Kaliope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomo¶ci: 103
Re: fitness w Krakowie

Chodzi³a¶ tam na si³owniê??? Mnie siê podoba³o jak ogl±da³am i przymierzam siê w³asnie do chodzenia tam;-) W³a¶nie szybciutko robiê prawko i bêde mog³a spokojnie doje¿dzaæ;-) Czy s± sensowni instruktorzy? I jak to jest z pakietami, jakby¶ mog³a co¶ wiecej napisaæ;-)) Pozdrawiam serdecznie.
Kaliope jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 00:19   #35
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 708
Re: fitness w Krakowie

Ciekawe zajêcia fitness, prowadzone s± tak¿e w budynku Medycznego Studium Masa¿u (dla niewidomych) na ul. Królewskiej 86, info, wizytówki na portierni. Zajêcia fajne i przystepna cena. Poza tym bardzo dobry dojazd (od Bagateli w stronê Bronowic) dobra i bezpieczna okolica.
Pozdrawiam Piotr.
Piotr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 00:19   #36
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 708
Re: fitness w Krakowie

Ciekawe zajêcia fitness, prowadzone s± tak¿e w budynku Medycznego Studium Masa¿u (dla niewidomych) na ul. Królewskiej 86, info, wizytówki na portierni. Zajêcia fajne i przystepna cena. Poza tym bardzo dobry dojazd (od Bagateli w stronê Bronowic) dobra i bezpieczna okolica.
Pozdrawiam Piotr.
Piotr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 07:38   #37
crazysexycool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 35
Re: fitness w Krakowie

nie znam instruktorów bo chodze tam tylko na si³ownie i basen. poza tym si³ownia jest lepsza, bo aerobik trwa godzinê a tu mo¿esz cwiczyc nawet ca³y dzien za t± sam± cenê, a do wyboru mnóstwo sprzêtu aerobowego- rowerki, bie¿nie, steppery, maszyny eliptyczne...[img]icons/icon7.gif[/img]Ja kupuje np. 3 wejscia na basen za 30 z³ i mam gratis wejscie na si³ownie. jest to do wykorzystania w ci±gu miesi±ca, ale ja tak czy tak chodze na basen 3 razy w tygodniu, wiec mam 4 razy si³. gratis( a to juz karnet za 36 z³!)
crazysexycool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2003-03-26, 07:38   #38
crazysexycool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 35
Re: fitness w Krakowie

nie znam instruktorów bo chodze tam tylko na si³ownie i basen. poza tym si³ownia jest lepsza, bo aerobik trwa godzinê a tu mo¿esz cwiczyc nawet ca³y dzien za t± sam± cenê, a do wyboru mnóstwo sprzêtu aerobowego- rowerki, bie¿nie, steppery, maszyny eliptyczne...[img]icons/icon7.gif[/img]Ja kupuje np. 3 wejscia na basen za 30 z³ i mam gratis wejscie na si³ownie. jest to do wykorzystania w ci±gu miesi±ca, ale ja tak czy tak chodze na basen 3 razy w tygodniu, wiec mam 4 razy si³. gratis( a to juz karnet za 36 z³!)
crazysexycool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 08:18   #39
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

witam [img]icons/icon7.gif[/img]
mieszkam (jeszcze) w Skawinie, je¶li chcecie mogê zaraz wkleiæ adres basenu w Skawinie,jest cennik zdjêcia....o cenach mogê powiedzieæ tyle z pewno¶ci± s± du¿± konkurencj± dla Kraka jesli kto¶ jest zainteresowany jak tam dojechaæ s³u¿ê pomoc± :helo:
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 08:18   #40
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

witam [img]icons/icon7.gif[/img]
mieszkam (jeszcze) w Skawinie, je¶li chcecie mogê zaraz wkleiæ adres basenu w Skawinie,jest cennik zdjêcia....o cenach mogê powiedzieæ tyle z pewno¶ci± s± du¿± konkurencj± dla Kraka jesli kto¶ jest zainteresowany jak tam dojechaæ s³u¿ê pomoc± :helo:
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 12:14   #41
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

Bardzo, bardzo proszê napisz Maleñka!!! W koñcu zawsze mo¿e nas siê zabraæ ze 3-4 i pojechaæ razem samochodem, za paliwo wyjdzie pewnie tyle co za bilet autobusowy w Krakowie. A tak to i mamy szansê poznaæ siê osobi¶cie prawda dziwczyny? [img]icons/icon26.gif[/img]
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-26, 12:14   #42
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

Bardzo, bardzo proszê napisz Maleñka!!! W koñcu zawsze mo¿e nas siê zabraæ ze 3-4 i pojechaæ razem samochodem, za paliwo wyjdzie pewnie tyle co za bilet autobusowy w Krakowie. A tak to i mamy szansê poznaæ siê osobi¶cie prawda dziwczyny? [img]icons/icon26.gif[/img]
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 12:18   #43
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

Na Królewskiej jest jaki¶ basen? O tym nie wiedzia³am, albo czegos nie zrozumia³am. A mo¿e chodzi o basen na Wi¶le? - to ja z góry dziêkujê, ale przy Wi¶le Korona to szczyt czysto¶ci.
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-26, 12:18   #44
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

Na Królewskiej jest jaki¶ basen? O tym nie wiedzia³am, albo czegos nie zrozumia³am. A mo¿e chodzi o basen na Wi¶le? - to ja z góry dziêkujê, ale przy Wi¶le Korona to szczyt czysto¶ci.
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-27, 08:08   #45
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

Godziny otwarcia:
Basen czynny bêdzie od poniedzia³ku do niedzieli w godzinach: 7:00 - 22:30.

Cennik (op³ata za 1 godzinê):
Dni/godziny Normalny Ulgowy
Poniedzia³ek - Pi±tek
7:00-9:00 21:00-22:30 6z³ 4z³
9:00-21:00 7z³ 5z³
Sobota - Niedziela
7:00-9:00 21:00-22:30 7z³ 5z³
9:00-21:00 8z³ 6z³
Karnet imienny
600 minut 60z³ 40z³


za³aczy³am kilka zdjêæ, je¶li kto¶ bêdzie jecha³ wieczorem chêtnie go zaprowadzê [img]icons/icon7.gif[/img] niestety jestem niep³ywaj±ca [img]icons/icon22.gif[/img]

je¶li kto¶ ma dziatki jest brodzik dla dzieci [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-27, 08:08   #46
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

Godziny otwarcia:
Basen czynny bêdzie od poniedzia³ku do niedzieli w godzinach: 7:00 - 22:30.

Cennik (op³ata za 1 godzinê):
Dni/godziny Normalny Ulgowy
Poniedzia³ek - Pi±tek
7:00-9:00 21:00-22:30 6z³ 4z³
9:00-21:00 7z³ 5z³
Sobota - Niedziela
7:00-9:00 21:00-22:30 7z³ 5z³
9:00-21:00 8z³ 6z³
Karnet imienny
600 minut 60z³ 40z³


za³aczy³am kilka zdjêæ, je¶li kto¶ bêdzie jecha³ wieczorem chêtnie go zaprowadzê [img]icons/icon7.gif[/img] niestety jestem niep³ywaj±ca [img]icons/icon22.gif[/img]

je¶li kto¶ ma dziatki jest brodzik dla dzieci [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-27, 20:19   #47
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

To on jeszcze nie dzia³a? Hm, bo wiesz zawsze jest tylko kilka godzin na wej¶cia indywidualne a tak to szko³y, sekcje itd. Ciekawe jak tam bedzie, a p³ywaæ to ucz siê szybciutko. Ja piersze powa¿ne kroki (wczesniej jedynie unosi³am siê na wodzie) zrobi³am na 1 a potem 3 roku studiów. A tak naprawdê nauczy³am siê dobrze p³ywaæ na studiach doktoranckich jak mnie rzuci³ g³upi ch³op i musia³am odreagowaæ. [img]icons/icon10.gif[/img] Je¼dziæ na nartach te¿ zaczê³am siê uczyæ maj±c 24 lata, a teraz ju¿ robiê ziuuuuuuuuu. [img]icons/icon20.gif[/img]
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-27, 20:19   #48
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 204
Re: fitness w Krakowie

To on jeszcze nie dzia³a? Hm, bo wiesz zawsze jest tylko kilka godzin na wej¶cia indywidualne a tak to szko³y, sekcje itd. Ciekawe jak tam bedzie, a p³ywaæ to ucz siê szybciutko. Ja piersze powa¿ne kroki (wczesniej jedynie unosi³am siê na wodzie) zrobi³am na 1 a potem 3 roku studiów. A tak naprawdê nauczy³am siê dobrze p³ywaæ na studiach doktoranckich jak mnie rzuci³ g³upi ch³op i musia³am odreagowaæ. [img]icons/icon10.gif[/img] Je¼dziæ na nartach te¿ zaczê³am siê uczyæ maj±c 24 lata, a teraz ju¿ robiê ziuuuuuuuuu. [img]icons/icon20.gif[/img]
Anita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-03-28, 08:12   #49
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

czynny jest [img]icons/icon7.gif[/img] t³umy tam wal±, bo w koñcu otworzyli [img]icons/icon7.gif[/img] wci±gu dnia przychodz± szko³y a wieczorkiem kto chce...

kiedy¶ zaczê³am uczyc siê p³ywaæ ale po tym jak przez przypadek nie utonê³am na ska³kach(kto jest z Krakowa wie, jak ³atwo tam o wypadek) mam do¶æ, uwielbiam siê pluskaæ, ale p³ywanie nie wychodzi mi, a wielka szkoda...
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-28, 08:12   #50
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 501
GG do Malenka
Re: fitness w Krakowie

czynny jest [img]icons/icon7.gif[/img] t³umy tam wal±, bo w koñcu otworzyli [img]icons/icon7.gif[/img] wci±gu dnia przychodz± szko³y a wieczorkiem kto chce...

kiedy¶ zaczê³am uczyc siê p³ywaæ ale po tym jak przez przypadek nie utonê³am na ska³kach(kto jest z Krakowa wie, jak ³atwo tam o wypadek) mam do¶æ, uwielbiam siê pluskaæ, ale p³ywanie nie wychodzi mi, a wielka szkoda...
Malenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 16:05   #51
sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 26
klub fitness w Krakowie???

Szukam jakiego¶ fajnego klubu fitness w Krakowie, mo¿e znacie jakie¶ fajne godne polecenia?
sweet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 16:14   #52
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 71
Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do agaik
Re: klub fitness w Krakowie???

kiedys chodzlam na krakowska 21, nawet fajnie bylo
http://www.club.krakow.pl/ Polecam, ale nie mam porownania z innymi klubami, bo chodze tylko na joge
agaik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-14, 17:18   #53
Astrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 9
Re: klub fitness w Krakowie???

Ja chodzi³am na si³owniê do EuroFitness na placu Biskupim. Podoba³o mi siê bo mieli bardzo pomocn± obs³ugê. Jak by³am po raz pierwszy to uk³adali ca³y plan æwiczeñ w zale¿no¶ci od tego jaki efekt chcia³oby siê uzyskaæ (wa¿y³a¶ siê i wype³nia³a¶ co¶ co siê nazywa³o "kart± postêpów"), t³umaczyli jak pos³ugiwaæ siê wszystkimi przyrz±dami itd. Pojedyñcze wej¶cie kosztuje ok.12 z³. (bez limitu czasu), mo¿na kupiæ karnet na 10 wej¶æ i wtedy jedno trochê taniej wychodzi, s± te¿ karty sta³ego klienta chyba na rok i pó³ roku z którymi mo¿na wchodziæ na wszystkie zajêcia - cen nie pomnê, pamiêtam tylko, ¿e by³y kosmiczne, ponoæ jak siê du¿o æwiczy to siê kalkuluje. Oprócz si³owni maj± jeszcze areobik, jogê i ca³± masê innych zajêæ. Atmosfera niesnobistyczna, przewa¿aj± kobiety; minusem jest ma³a szatnia z jednym(!) prysznicem. Udzielaj± wszystkich szczegó³owych informacji przez telefon. Wiem te¿, ¿e niedawno otworzyli drugi klub, gdzie¶ na Kazimierzu chyba.
adres: Euro Fitness Club, Biskupia 18, tel. 6342000 (nie wiem czy tel. jest aktualny bo spisa³am go ze starej wizytówki)
Astrea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-14, 21:53   #54
agaik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 71
Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do agaik
Re: klub fitness w Krakowie???

nie nie nie, tam na placu biskupim teraz jest tylko joga,(zreszta super, na ktora chodze od pazdzirnika), a eurofitness gdzies przeniesiono, ale nie wiem gdzie.
agaik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-15, 08:55   #55
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 049
Re: klub fitness w Krakowie???

Ja siê w³a¶nie w tym tygodniu wybieram poogl±daæ ró¿ne fitness cluby, to potem zdam sprawozdanie Dosz³am do wniosku, ¿e trzeba spróbowac czego¶ nowego wiêc szukam jaki¶ fajnych, niestandardowych zajêæ
smoczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-15, 10:13   #56
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomo¶ci: 1 327
GG do xanka
Re: klub fitness w Krakowie???

Studio Relax, na Mogilskiej. Chodze tam od miesiaca na gimnastyke.
Bardzo przyjemnie. No i maja duzy wybor zajec.

http://www.relax.net.pl/1024plus.html
xanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-15, 13:20   #57
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomo¶ci: 748
GG do katka.c
Re: klub fitness w Krakowie???

hej Eurofitness z pl.Biskupiego przeniesiono na Ul.Al.S³owackiego-w Herbewo
katka.c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-16, 13:30   #58
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 139
Re: klub fitness w Krakowie???

Xanu¶ a na co dok³adnie chodzisz? Bo mnie te¿ by siê przyda³o poruszaæ
golabek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-16, 17:34   #59
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomo¶ci: 1 327
GG do xanka
Re: klub fitness w Krakowie???

W poniedzialki na tzw gimnastyke francuzka, a w srody na BPU super sprawa. Maksymalnie jest 7-8 osob, sala nieduza, ale wszyscy sie mieszcza Chodze tam razem z moja kuzynka. Moze sie przylaczysz?
Jak sie tak czlowiek wymeczy to nawet cala noc nad projektem bez kawy potrafi siedziec.
Ale poki co koniec zarwanych nocy, zamknelam koncu sesje !!! yeaahhh
xanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-26, 17:02   #60
gabu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 10
Re: klub fitness w Krakowie???

Cze¶æ dziewczyny ! podpinam sie pod ten w±tek. Nie znacie dobrego, niedrogiego klubu fitness w okolicy Armii Krajowj lu miaseczka studenckiego w Krakowie? Zale¿y mi zarówno na jako¶ci jak i na cenie. Pozdrawiam Dzieki
sweet napisa³(a):
gabu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.