Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 16:45   #2821
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)


Hej-odkopuje watek-ciagle jezdze-na zdjeciu kolo Enoch Lake z siostra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------


I obecna kolekcja-no oprocz zoltego gorala ktorego oddalam panu z pracy ktory chcial jezdzic zeby zrzucic kg.Czyli na stanie 2 gorale i 3 szosy na spole z TZ


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2016-07-01 o 16:52
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:08   #2822
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej. Dawno nie jeździłam dłużej rowerem - ot tak do 15 min raz na jakiś czas. Kondycji nie mam żadnej. W związku z tym mam pytanie. Spotałyście się z jakimś programem treningowym dla początkujących rowerzystów? Co ćwiczyć oprócz roweru, aby wyrobiś sobie kondycję i siłę?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:24   #2823
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Hej. Dawno nie jeździłam dłużej rowerem - ot tak do 15 min raz na jakiś czas. Kondycji nie mam żadnej. W związku z tym mam pytanie. Spotałyście się z jakimś programem treningowym dla początkujących rowerzystów? Co ćwiczyć oprócz roweru, aby wyrobiś sobie kondycję i siłę?

Każdy trening podniesie Twoją kondycję. W ubiegłym roku miałam poważne z problemy z podjazdem. Nawet najmniejsza górka sprawiała mi trudności. A mieszkam na wyżynie - gdzie nie pojadę - górka. W tym roku kilka miesięcy chodziłam na trampoliny i sezon zaczęłam bez bólu. Pierwszy wyjazd 10km górki i teren i nawet się nie zmęczyłam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:36   #2824
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Każdy trening podniesie Twoją kondycję. W ubiegłym roku miałam poważne z problemy z podjazdem. Nawet najmniejsza górka sprawiała mi trudności. A mieszkam na wyżynie - gdzie nie pojadę - górka. W tym roku kilka miesięcy chodziłam na trampoliny i sezon zaczęłam bez bólu. Pierwszy wyjazd 10km górki i teren i nawet się nie zmęczyłam.
Ja tam mam. Jak jade to jadę. Jak jakaś górka to koniec, nogi wysiadają.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:22   #2825
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wczoraj 45 km-pupa mnie boli od siodelka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 14:55   #2826
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 37
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja wczoraj przejechałam 20 km, uwielbiam jazdę na rowerze, dobrze że pogoda w tym roku sprzyja takim wyprawom
Mary685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:21   #2827
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

I ja się przylączę do wątku. Wczoraj przejechałam 27 km, przedwczoraj też. Dzisiaj wieczorem niestety nie pojeżdzę, bo mam dyżur, a teraz pada. Na jakich rowerach jeździcie? Ja mam dwa, trekkingowy i górski. Jeżdzę na zmianę, raz tym, raz tym. Na górskim mam wąskie siodełko i kupiłam szersze, ale chyba nie dam rady sama go wymienić. Poleci ktoś jakieś dobre spodnie z wkładką? Krótkie i długie. Znajdę coś w decathlonie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 11:40   #2828
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jeździ tu jakas dziewczyna z Zabrza lub okolic ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 17:39   #2829
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
I ja się przylączę do wątku. Wczoraj przejechałam 27 km, przedwczoraj też. Dzisiaj wieczorem niestety nie pojeżdzę, bo mam dyżur, a teraz pada. Na jakich rowerach jeździcie? Ja mam dwa, trekkingowy i górski. Jeżdzę na zmianę, raz tym, raz tym. Na górskim mam wąskie siodełko i kupiłam szersze, ale chyba nie dam rady sama go wymienić. Poleci ktoś jakieś dobre spodnie z wkładką? Krótkie i długie. Znajdę coś w decathlonie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja jezdze na gorskim i szosowce-gorski wygodniejszy jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Wczoraj okolo 20 km🏻


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 10:15   #2830
aussiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Uwielbiam rower, co dzień jade do pracy na rowerze wlaśnie
aussiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 16:19   #2831
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Czarny elf. Śliczne miałaś widoki.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 18:58   #2832
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Czarny elf. Śliczne miałaś widoki.

Dzieki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:07   #2833
To_nie_tak
Raczkowanie
 
Avatar To_nie_tak
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 123
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mam pytanie do długodystansowców pare lat temu podczas wakacji, przesililam stawy kolanowe. Od jakiegoś czasu znowu wkręciłam sie w jazdę na pełnych obrotach i w sumie patrzę z przerażeniem na moje kolana. Nie chciałabym tego cholerstwa drugi raz przezywać. Powiedzcie mi czy wspieracie sie jakimś dobrymi suplementami na stawy? Co warto brać a co jest totalna stratą pieniędzy ?
Narazie zaczęłam bardzo spokojnie. 3 x w tygodniu po 30 km w pierwszych tygodniach a w niedziele i poniedziałek już było 50 i 60 po górkach. W sumie 3 godziny jazdy na dzień. Kręcę spokojnie i bez napinki. pozdrawiam wszystkich rowerowo zakręconych

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
I ja się przylączę do wątku. Wczoraj przejechałam 27 km, przedwczoraj też. Dzisiaj wieczorem niestety nie pojeżdzę, bo mam dyżur, a teraz pada. Na jakich rowerach jeździcie? Ja mam dwa, trekkingowy i górski. Jeżdzę na zmianę, raz tym, raz tym. Na górskim mam wąskie siodełko i kupiłam szersze, ale chyba nie dam rady sama go wymienić. Poleci ktoś jakieś dobre spodnie z wkładką? Krótkie i długie. Znajdę coś w decathlonie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 2 pary z Decathlona i są bardzo wygodne. Uważaj tylko przy praniu bo "pampers" kiedyś zmniejszył mi sie w pralce i spodenki były do wywalenia. Generalnie polecam.
To_nie_tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 19:16   #2834
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć dziewczyny, jak tam w tym roku, sezon rowerowy zaczęty? ja dopiero zaczynam swoją przygodę z jazda, na razie na spokojnie 2-3 razy w tygodniu jeżdżę 6-7 km, ale jutro rano planuje wybrać się na dłuższą trasę
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 12:15   #2835
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja też od razu jak zrobiło się ciepło to wskoczyłam na rower - jednak jest to świetna forma relaksu i inna od siłowni
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-13, 13:04   #2836
Lucjan21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Polecam!
Dobry sposób na mobilizacje, to zainstalować endomondo i przystąpić do rywalizacji. Ja dzięki temu co tydzień dokładam kilkanaście albo i więcej kilometrów i w tym sezonie nazbierało się ich prawie 150
Lucjan21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 15:23   #2837
olaksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziewczyny, szukam jakiegoś roweru żeby dojechać nim do pracy. Poleciłybyście mi jakiś w miarę wygodny i niedrogi model?
olaksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 09:24   #2838
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez olaksa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam jakiegoś roweru żeby dojechać nim do pracy. Poleciłybyście mi jakiś w miarę wygodny i niedrogi model?
Wybierz sie do sklepu z rowerami. Dobiorą ci wielkość ramy do wzrostu. Sprawdzisz kilka modeli i zdecydujesz, na którym najlepiej sie czujesz.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:18   #2839
olaksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wybierz sie do sklepu z rowerami. Dobiorą ci wielkość ramy do wzrostu. Sprawdzisz kilka modeli i zdecydujesz, na którym najlepiej sie czujesz.
Myślałam o zakupie online, ale chyba rzeczywiście najpierw przejdę się do jakiegoś sklepu stacjonarnego. Jeszcze się poradzę co do przewozu babskich bibelotów. Jak wy się zabieracie z tym wszystkim na rower? Wiem, że plecak itp. ale może macie inne patenty?
olaksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 18:34   #2840
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Oj tak, do roweru koniecznie przymiarka. Czasami rama 15" jednego producenta a 15" drugiego producenta nieźle się różnią.
Co dokładnie chcesz przewozić? Może sakiewki? Podsiodłowa (na dętkę- nawet jak nie umiesz sama wymienić, to ktoś się znajdzie), pod ramę taka trójkątna, na ramę za mostek lub na kierownicę? Albo bagażnik i sakwa.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 08:40   #2841
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez olaksa Pokaż wiadomość
Myślałam o zakupie online, ale chyba rzeczywiście najpierw przejdę się do jakiegoś sklepu stacjonarnego. Jeszcze się poradzę co do przewozu babskich bibelotów. Jak wy się zabieracie z tym wszystkim na rower? Wiem, że plecak itp. ale może macie inne patenty?
Ja jeżdżę z plecakiem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:54   #2842
thebikebelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć! My do przewozu bagażu serdecznie polecamy koszyki rowerowe lub bardziej stylowe rozwiązanie - torby i oryginalne sakwy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-08 o 11:51 Powód: linki
thebikebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:09   #2843
olaksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Chodzi mi głownie o laptopa i czasem jakieś małe zakupy, a niestety nie jestem fanką plecaków. Dzięki za pomoc!!
olaksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 18:47   #2844
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jak nie lubisz plecaków, to ratują Cię sakwy rowerowe. Niby są jakieś typowe na laptopa, ale wypadałoby, żeby były one nieprzemakalne. Czy są- nie wiem.
Ze swojej strony mogę polecić sakwy Crosso linia Dry. To polski producent. Są dosyć drogie, ale ludzie na wyprawach rowerowych nawet pranie w nich robią Leją wodę do środka i nie wycieka. Tam samo nie dostanie się nic do środka.
Ja osobiście mam Crosso Expert. Kiedy kupowałam, to Expert bardziej mi się podobały. Jeszcze mi nie przemokły, ale zapinanie tej klapy itp. uważam za stratę czasy. Dry zwijasz i masz zapiętą, w expert jak źle klapa leży na sakwie, to może do środka naciec. Wiem, że crosso dry wyglądają jak foliowy worek ale są nie do zdarcia, a na żywo jednak zyskują na urodzie.
Z tańszych są takie z meridy:
https://image.ceneo.pl/data/products...er-komplet.jpg
Podobno też nie przemakają.
Tak czy inaczej, laptopa trzeba włożyć w jakiś dodatkowy pokrowiec zanim włoży się do takiej sakwy, żeby nie latał, nie obijał się itp.

Edit.
W koszyku bym lapka nie woziła. Byle krawężnik, może podskoczyć i wypaść.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 11:08   #2845
olaksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dzięki za pomoc!!!
olaksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 14:36   #2846
przemyslawa1J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Górskie szlaki rowerowe nawet te najłatwiejsze trasy pokonuję chętnie z moim mężem. W nastepną wiosnę planujemy zjechac Pomorze Zachodnie jak się uda najchętniej wzdłuż Wybrzeża.
przemyslawa1J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 18:41   #2847
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Odkopuje watek.
Niedługo będzie można zacząć sezon ( wiem, że niektórzy cały rok jeżdżą, ale to nie dla mnie).
Jakieś cele macie?
W zeszłym roku udało mi się zrobić 2 tysiące kilometrów. Wsiadłam na rower poraz pierwszy od 10 lat, więc uważam, że to całkiem dobry wynik.
W tym roku celuje w 3-4 tys km i przejechanie w końcu swoich pierwszych 100 km za jednym razem.
Już się nie mogę doczekać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 08:16   #2848
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Doli, imo bardzo przyzwoity wynik jak na tak długą przerwę. Ja zaczęłam od 1,5k, potem co roku zwiększałam kilometry o 1k i tym sposobem czeka mnie w tym roku ponad 4 do zrobienia. Ciekawe czy się uda.

Już poczyniłam pewne plany rowerowe na ten sezon. Niesamowicie wkręciło mnie podróżowanie w dalsze rejony, chociaż mam za sobą dopiero jedną wyprawę. W ubiegłym roku spakowałam rower i pojechałam pociągiem nad morze. Początkowo planowałam pojechać na green velo (może ktoś był i się podzieli wrażeniami?) trzepać kilometry, ale miejska i nadmorska wizja wydała mi się ciekawsza. Chcę więcej dlatego wracając do moich tegorocznych planów kupiłam już wycieczkę do Szwecji.
Może jeszcze uda mi się zaliczyć Wielkie Jeziora, a kiedyś chciałabym pojechać w góry. Aha, i na green velo też muszę kiedyś być.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2019-03-11 o 08:30
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 09:26   #2849
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mam cel w ogóle wyciągnąć rower i nim wyruszyć, bo jak na razie to śnieg mi to uniemożliwia
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 20:20   #2850
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Doli, imo bardzo przyzwoity wynik jak na tak długą przerwę. Ja zaczęłam od 1,5k, potem co roku zwiększałam kilometry o 1k i tym sposobem czeka mnie w tym roku ponad 4 do zrobienia. Ciekawe czy się uda.

Już poczyniłam pewne plany rowerowe na ten sezon. Niesamowicie wkręciło mnie podróżowanie w dalsze rejony, chociaż mam za sobą dopiero jedną wyprawę. W ubiegłym roku spakowałam rower i pojechałam pociągiem nad morze. Początkowo planowałam pojechać na green velo (może ktoś był i się podzieli wrażeniami?) trzepać kilometry, ale miejska i nadmorska wizja wydała mi się ciekawsza. Chcę więcej dlatego wracając do moich tegorocznych planów kupiłam już wycieczkę do Szwecji.
Może jeszcze uda mi się zaliczyć Wielkie Jeziora, a kiedyś chciałabym pojechać w góry. Aha, i na green velo też muszę kiedyś być.
Na Green Velo nie byłam, ale koleżanką co roku jeździ i przez 7 dni robią po 80-100 km dziennie. Trasy bardzo zróżnicowane. Czasami góra, dół, gora, dol.
Generalnie to jeszcze nie dla mnie.
Ja tak naprawdę nigdy sportu nie uprawiałam, więc początki w zeszłym roku były ciężkie, bardzo ciezkie. W tym roku chodzę zima na siłownię i zwiększam ogólnie swoją wytrzymałość, więc mam nadzieję, że teraz będzie trochę lepiej.

Do pracy mam w dwie strony 40 km piękna trasę, więc staralam się w zeszłym roku jak najwięcej jeździć. Ale wiadomo, czasami ciężko się było zmusić, bo rowerem jadę godzinę w jedną stronę, a samochodem 25 min. No ale w tym roku mam zamiar bardziej cisnąć.

Oo Szwecja! Też planuje kupić wycieczkę na jeden dzień. Rozglądałam się za tą akcją rowerowy potop, czy jakoś tak, ale chyba wychodzi drożej niż się samemu kupi. A ponoć trasy są bardzo dobrze oznakowane i przewodnik niepotrzebny.
No ale jeszcze zobaczę.

W zeszłym roku zapakowaliśmy na rower namiot i wszystkie niezbędne rzeczy na kilka dni i ruszyliśmy 50 km w trasę ( gdybym wiedziała, że będę targac wszystko rowerem, to bym nie kupowała materaca, który waży 2 kg ). Przy takim obladowaniu, to nie powiem, bardzo się zmęczylismy, ale w tym roku potworka.

Planuje też trasę z Gdańska na Hel.

Jakbyś miała jakieś fajne trasy na Pomorzu, to dawaj znać!
Sama czegoś szukam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mam cel w ogóle wyciągnąć rower i nim wyruszyć, bo jak na razie to śnieg mi to uniemożliwia
Ja przebieram nogami i się już nie mogę doczekać. W połowie lutego było 15 stopni i sobie zrobiłam 30 km. A od tamtego czasu cały czas zimno. Dzisiaj rano musiałam auto skrobać. :/ Codziennie oglądam prognozę pogody, jak jakaś nawiedzona.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2019-03-11 o 20:24
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.